poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Pomoc i Reklamacje - poradniki do gier

Dla kogo dostępna jest usługa poradnik za SMS

Usługa dostępna jest dla posiadaczy telefonów komórkowych w sieciach:

T-Mobile, Heyah, Tak Tak, Plus, Simplus, Sami Swoi, 36.6, Orange, Orange Music, Orange POP, Nowe Orange Go, Play, mBank mobile, myAvon, MNI, Mobilking, Carrefour Mova, ASTER Sp. z o.o, Cyfrowy Polsat, Netia, tuBiedronka, GaduAIR.

Wysłałem SMSa ale nie otrzymałem kodu zwrotnego

Jeżeli wysłałeś poprawnego SMSa i nie otrzymałeś do 30 minut kodu zwrotnego zapoznaj się z informacjami zawartymi na stronie wysłałem SMSa ale nie otrzymałem kodu zwrotnego

Otrzymałem kod ale mam problem z usługą

Jeżeli wysłałeś i otrzymałeś kod ale masz problem z działaniem usługi, sprawdź dokładnie czy nie popełniasz błędu i wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod linkiem mam kod ale mam problem z usługą

Otrzymuję komunikat "Przykro mi ale podany kod nie istnieje!"

Jeżeli otrzymujesz komunikat " Przykro mi ale podany kod nie istnieje!" pomoc najdziesz na stronie Wpisuję kod i otrzymuję komunikat "Przykro mi ale podany kod nie istnieje!"

Inne pytania i problemy z usługą SMS

Jeżeli masz inne problemy z usługą SMSową sprawdź czy znajdziesz odpowiedz na stronie Inne pytania i problemy z usługą SMS

Jak przeglądać i drukować poradniki w PDF?

Do przeglądania i drukowania poradników wymagana jest instalacja darmowego programu Adobe Reader. Program można pobrać z adresu: pobierz Adobe Reader. Program jest całkowicie bezpieczny i sprawdzony. Jeżeli masz już zainstalowany program Adobe Reader i masz problemy z przeglądaniem lub drukowaniem poradników - uaktualnij go do najnowszej wersji.

Jednorazowy abonament na poradniki PDF oraz ePUB

Wszystkie poradniki w wersjach PDF są dostępne do pobrania bez dodatkowej opłaty dla posiadaczy abonamentu Premium. informacja o abonamentach

Przykładowy poradnik w pliku PDF oraz ePUB

Jeżeli jesteś ciekawy jak wyglądają nasze poradniki, zapraszamy Cię do pobrania i oglądnięcia przykładowego, krótkiego, uzupełniającego poradnika do gry Magrunner: Dark Pulse.
poradnik Magrunner: Dark Pulse (PDF)
poradnik Magrunner: Dark Pulse (ePUB)

Jak przeglądać poradniki ePUB

Poradniki w formacie ePUB wymagają korzystania ze specjalnych programów do przeglądania elektronicznych książek. Choć wybór takich aplikacji jest duży, to prezentują one bardzo różną jakość. Aby korzystanie z naszych poradników było jak najbardziej komfortowe, polecamy zaopatrzyć się w jeden z dwóch zupełnie darmowych programów: Moon Reader na system operacyjny Android oraz Calibre działający na komputerach z system Windows, OS X oraz Linux. Pierwszy z nich dostępny jest w sklepie Google Play, a drugi znajdziesz na oficjalnej stronie programu. Użytkownicy urządzeń firmy Apple mogą również korzystać z darmowej aplikacji iBooks dostępnej w sklepie App Store.

Konfiguracja aplikacji Moon Reader

Moon Reader świetnie sprawdza się przy przeglądaniu poradników, zanim jednak zaczniemy z niego korzystać warto upewnić się, że został on odpowiednio skonfigurowany. Należy w tym celu wejść w opcje programu (ikona w prawym dolnym rogu ekranu), wybrać pozycję Różne, a następnie zaznaczyć opcję Pokaż przycisk „Podgląd formatowania wydawcy” na górnym pasku. Sprawimy w ten sposób, że w prawym górnym rogu pojawi się nowa ikonka. Klikając ją możemy włączać lub wyłączać formatowanie wydawcy. Warto z tego korzystać w przypadku jakichkolwiek problemów z wyświetlaniem poradnika.