poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Divinity: Original Sin II Opis przejścia

Poradnik do gry Divinity: Original Sin II zawiera m.in. opis mechanizmów rozgrywki, porady ogólne, listę i sposób rozwiązania wszystkich zadań, a także polecane buildy postaci i składy drużyny.

poradnik, solucja do gry w zawiera 313 stron i 356 ilustracji, rozmiar pliku to 21,1 MB

UWAGA: Zadanie jest obecnie niemożliwe do wykonania. W pełnej wersji gry zostało zastąpione zadaniem Głosy.

Zadanie zostanie aktywowane, gdy będziesz walczyć jedną ze wskazanych grup przeciwników. Przemówi do ciebie tajemniczy głos. Dodatkowo w czasie walki na jedną turę pojawi się tajemniczy sojusznik. Jedynym działaniem jakie podejmie jest zesłanie leczącej wody lub ognia.

1 - Blessings From Afar | Fort Joy | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity: Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Fort Radość - Decomposing Swashbucklers

2. Fort Radość - Lepkie pomioty pustki

3. Fort Radość - Salamanders

4. Fort Radość - Pustkowy Głębinowiec

Osoba ta nie wskazuje wyraźnie czego chce od twojej drużyny - Blessings From Afar | Fort Joy | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity: Original Sin 2 - poradnik do gry

Osoba ta nie wskazuje wyraźnie czego chce od twojej drużyny. Zadanie jest intuicyjne, a każda walka przebiega według tego samego schematu. Zadanie zakończy się automatycznie po zlikwidowaniu wszystkich czterech celów.

Nagroda: Brak

Uwaga: Zadanie było możliwe do wykonania tylko w wersji alpha gry. Zostawiamy stronę w celach informacyjnych.

W czasie pierwszego pobytu w Fort Joy Prison natkniesz się na magistrów Carin i Goa, którzy przyłapali Hana na włamaniu - Nothing But Childs Play | Fort Joy | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity: Original Sin 2 - poradnik do gry

W czasie pierwszego pobytu w Fort Joy Prison natkniesz się na magistrów Carin i Goa, którzy przyłapali Hana na włamaniu. Jeśli nie udało ci się ocalić Delarusa i poznać sekretnego hasła, to czeka cię walka. Po pokonaniu magistrów, porozmawiaj z Hanem. Opowie ci on o tym, że przypłynął tutaj w poszukiwaniu swojego przyjaciela - Verdasa. W ramach wdzięczności zabierze cię on łodzią poza Fort Joy Ghetto.

Han przybije do brzegu nieopodal Sanctuary of Amadia, gdzie znajdują się jego przyjaciele - Poszukiwacze. Mają oni plan ucieczki z Fort Joy za pomocą statku magistrów.

Zadanie możesz zacząć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest przeczytanie dziennika, który znajduje się prze zwłokach Magilli. Drugą opcją jest znalezienie ukrytego przejścia prowadzącego do kryjówki.

Po wejściu do jaskini znajdziesz tam Trompdoya [1] - Skarbiec Braccusa Reksa (The Vault Of Braccus Rex) | Fort Radość | Solucja - Divinity: Original Sin 2 - poradnik do gry

Po wejściu do jaskini znajdziesz tam Trompdoya [1]. Będzie się zachowywał dość drwiąco, ale konfrontacja nie będzie możliwa. Po rozmowie, skieruj się w kierunku trzech skrzyń. Znajduje się za nimi most, który widoczny jest tylko z bliska. Po zejściu z mostu, kieruj się w stronę ślepego zaułka. Na jego końcu znajduje się pnącze, po którym można wspiąć się na półkę skalną. Pod żadnym pozorem nie idź, między dwiema półkami, ponieważ czeka cię walka z kolejnymi wersjami Trompdoya [2]. Używają oni ataków obszarowych, więc skupiona w wąskim przesmyku drużyna będzie dla nich idealnym celem.

Po walce, skieruj się do komnaty z statuą postawioną na samym środku. Przejście dalej jest możliwe, tylko wtedy, gdy odpowiesz statule na dwa pytania. Odpowiedzi na nie brzmią:

1. "very, atwul, rotten"

2. "a hex, a misery, a blight, a curse"

Po udzieleniu odpowiedzi, statua otwiera ci odpowiednie drzwi. Po ich przejściu czeka cię kolejna walka. Tym razem, będzie ona trwała dopóki nie zabijesz prawdziwego Trompdoya [3]. Niestety nie jest on w żaden sposób wyróżniony. Pojawia się on jednak w pierwszej "puli" przeciwników, więc wystarczy, że skupisz na tej grupie swoją uwagę.

Po walce dostaniesz się do skarbca, w którym znajdują się Dzbany duszy, w jednej z których znajduje się dusza Trompdoya. Po krótkiej rozmowie możesz zdecydować o losie Trompdoya.

Energia zawarta w pojemniku zostanie uwolniona, a Trompdoy umrze - Skarbiec Braccusa Reksa (The Vault Of Braccus Rex) | Fort Radość | Solucja - Divinity: Original Sin 2 - poradnik do gry

Wybór 1: Zniszcz Dzban

Energia zawarta w pojemniku zostanie uwolniona, a Trompdoy umrze.

Nagroda: 4 nagrody gwarantowane oraz 1 z 3 do wyboru zależnie od klas drużyny.

Wybór 2: Pochłoń energię

Energia zawarta w pojemniku zostanie wchłonięta przez postać, która wykona interakcję. Jest to możliwe tylko po wykonaniu zadania Obroża.

Nagroda: 1 Point Źródła

zobacz inne poradniki do gry Divinity: Original Sin II

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik Opis przejścia do gry
Divinity: Original Sin II

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Divinity: Original Sin II

zobacz więcej informacji o grze
Divinity: Original Sin II

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier RPG

Gry RPG