poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik The Sims 4

Poradnik do gry The Sims 4 oraz dodatków (Psy i Koty, Miejskie życie) to porady budowania i tworzenia Simów. Znajdziesz tu opis pracy, kariery zawodowe, związki, domy oraz dodatki do gry. Dowiesz się, jaka praca jest najlepsza i poznasz sekrety gry.

poradnik, solucja do gry w zawiera 173 stron i 285 ilustracji, rozmiar pliku to 22,1 MB

Ten poradnik nie jest typem instruktarza krok-po-kroku. Jest to prezentacja opatrzona drobnym komentarzem (język angielski) przedstawiająca wszystkie opcje zagłady sima. Przede wszystkim zaznajomienie z owymi sytuacjami losowymi czy nieprzewidywalnymi pozwoli uniknąć śmierci bohaterów gry w najmniej oczekiwanych momentach, co w przypadku nieczęstego zapisywania gry może wprawić w frustrację. Wszystkich wymienionych metod jest 11. Producent postarał się, aby zaskoczyć nieco gracza, i poza zastosowaniem typowych tricków znanych z poprzednich serii gry, jak możliwość podpalenia, czy porażenia na śmierć prądem sima oraz często używanych specjalnie metod eliminacji poprzez zablokowanie wyjścia z basenu pływającemu simowi, urozmaicić nieco grę. Zostały dodane takie sytuacje jak śmierć ze śmiechu lub po nieudanym locie w kosmos. Podstawowa zasada jak uniknąć śmierci opiera się na utrzymywaniu simów w dobrym humorze i bez utrzymywania ich potrzeb na poziomie krytycznym.

Jeśli lubisz grać w The Sims 4 oraz odkrywać nowe unikalne rzeczy, poradnik skierowany jest właśnie do ciebie. Zapewne słyszałeś o tajemniczej roślinie zwanej Krowo-Kwiatem - nie można jej wyhodować w sposób przypadkowy, czy uzyskać na kolejnych etapach gry, ani zakupić. Jedyna opcja to znalezienie jagód/nasion i zasadzenie ich w swoim ogrodzie. Prawdopodobieństwo ich znalezienia jest jednak niezwykle niskie i w normalnych warunkach należałoby się sporo namęczyć. W filmiku zaprezentowano najszybszą metodę ich odnalezienia: należy skierować się do centralnego parku w Oazie Zdrój, gdzie w północnej jego części znajduje się mały staw, w którym należy zarzucić wędkę. Łowienie może potrwać kilka godzin w grze. By zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego wyłowienia nasion, należy posiadać rozwiniętą umiejętność Wędkarstwa. Autorem filmiku jest FVSakralm wideo w języku polskim wraz z lektorem.

Powyższy poradnik został przygotowany przez użytkownika z kanału Youtube BrotKidsTV do gry The Sims 4. Jeśli nie lubisz oszukiwać w grach poprzez korzystanie z kodów i trainerów, a jednak lubisz szybki start dzięki stałemu dochodowi sporych ilości gotówki, ta metoda skierowana jest dla ciebie. Przedstawiony tutaj sposób opiera się na odpowiednim przygotowaniu jednej postaci w rodzinie, aby była urodzonym artystą-malarzem. W tym przypadku na sukces składają się trzy cechy sima: Myśliciel, Znawca Sztuki, oraz Kreatywny. Dzięki tym cechom twoja postać bardzo szybko nauczy się malować bardzo drogie obrazy w wyjątkowo krótkim czasie. Nie jest to jedyna umiejętność na której można się w podobny sposób wzbogacić - podobnie wygląda sprawa z tworzeniem obiektów (np. rzeźb) na stole warsztatowym - w tym przypadku rozwijana jest umiejętność Majsterkowania.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
The Sims 4

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

The Sims 4

zobacz więcej informacji o grze
The Sims 4

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do pozostałych kategorii gier

Pozostałe