poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Star Wolves: Gwiezdne Wilki (Star Wolves)

W poradniku do gry Star Wolves: Gwiezdne Wilki znajdują się porady dotyczące rozgrywki, spis dostępnych misji oraz ich dokładny opis wraz z mapami, jak również lista wszystkich obiektów.

poradnik, solucja do gry w zawiera 88 stron i 147 ilustracji, rozmiar pliku to 6,6 MB

Przed misją: Już powinieneś wiedzieć jak sobie poradzić. Cały czas ulepszaj swój statek-bazę, a jeśli pieniędzy starczy to kup jakiś myśliwiec drugiej generacji. Nie zapomnij wyposażyć Jachtu Astry w jakieś urządzenia. Nie sprzedawaj też towarów LS - poczekaj, aż ich cena wzrośnie.

Nagroda: brak

Czas wybrać się na poszukiwanie jakichś artefaktów - [Misja 08] Eridan - Star Wolves: Gwiezdne Wilki - poradnik do gry

Czas wybrać się na poszukiwanie jakichś artefaktów. W walce z Berserkami zabieraj każdy ich laser, bo - jak pewnie pamiętasz - każdy warty jest 2400. Zaczynasz w [1] - leć do stacji w [2] i porozmawiaj. Dowiedz się czego trzeba i zgódź się wykonać zadanie. Leć do punktu nawigacyjnego w [3], po drodze zniszczysz 4-myśliwcowe skrzydło Berserków, potem 3-myśliwcówe, a następnie skrzydło piratów (trzy myśliwce), które wyleci z góry. W walce z Berserkami pomagaj sobie rakietami, ale na razie nie korzystaj ze specjalnych umiejętności. Po dotarciu do punktu leć do [4], znów zniszczysz czterech Berserków. Potem leć w stronę się do [5] i zniszcz kolejną czwórkę.

Zatrzymaj się. Czekają cię tutaj dwie walki - nad punktem [5] jest Chimera i cztery myśliwce Berserków. To samo jest na dole. Taktyka jest taka sama - poczekaj aż chroniące Chimerę statki oddalą się i zaatakuj ją statkiem-bazą, a potem myśliwcami. Uważaj tylko by myśliwce przeciwnika nie zniszczyły twojego statku-bazy, niech skupią ogień na wytrzymałych myśliwcach. Potem po kolei je niszcz - korzystaj z rakiet, choć specjalne umiejętności staraj się na razie oszczędzać (jeśli oczywiście to możliwe). Po oczyszczeniu tego miejsca zbierz łupy, zapisz grę i leć do stacji badawczej w [6].

Zgódź się wykonać dla nich zadanie i wracaj do [2] po odbiór nagrody za patrol. Po drodze napotkasz drugą grupę najemników - zapisz grę przed starciem z nimi, korzystaj z umiejętności i rakiet. Niszcz oczywiście cele po kolei - zbierz łupy i doleć do [2]. Odbierz nagrodę i skieruj się do [7]. Jest tam Chimera i cztery myśliwce Berserków - już wiesz zapewne jak z nimi walczyć. Po ich zniszczeniu i zebraniu łupów wracaj do [6] i leć do [8]. Zapisz grę i jednocześnie statkiem-bazą oraz myśliwcami zaatakuj wytrzymałego strażnika. Korzystaj z umiejętności i pocisków, a tuż przed zniszczeniem przeciwnika zapisz grę. Jeśli pojawi się po nim Działo Prekursorów , to uciekaj do [1] - jeśli nie, to wgraj grę i zniszcz go ponownie. Tak czy inaczej zbierz łup i uciekaj stąd przed strażą do portalu.

Przed misją: Nie sprzedawaj Działa Prekursorów , choć warte jest 80000 - potem będziesz mógł go użyć. Sprzedaj wszystko inne - kilkanaście laserów Berserków powinno przynieść ci wystarczająco dużo gotówki na nowy myśliwiec. Możesz też dokupić jakieś działo do statku-bazy.

Nagroda: brak

Przybywasz ze swoją grupą do sektora Wodnik by znaleźć jakąś robotę - [Misja 09] Przybycie do sektora Wodnik - Star Wolves: Gwiezdne Wilki - poradnik do gry

Przybywasz ze swoją grupą do sektora Wodnik by znaleźć jakąś robotę. A będzie co robić. Na początku leć z [1] do [2] i porozmawiaj ze stacją. Zgódź się wykonać dla nich zadanie - zniszczenie floty piratów w [3]. Jest tam jedno skrzydło (trzy myśliwce), dwa dodatkowe myśliwce i trzy transportery. Postaraj się wywabiać po kolei przeciwników i po kolei się z nimi rozprawiaj. Potem zajmij się transporterami i zbierz wszystko co możesz.

Teraz wracaj do [2] i leć do [4]. Tam otrzymasz kolejne zadanie - za 5000 kredytów. Musisz zniszczyć Berserków w dwóch miejscach. Leć najpierw do [5] - tam walka nie będzie trudna, jeśli postarasz się po kolei rozprawiać się ze skrzydłami Berserków. Najpierw zniszcz cztery skrzydła (2, 3, 3 i 4 myśliwce) w tej okolicy, a następnie wywab jedno skrzydło (2 myśliwce) od lotniskowca. Jego zostaw sobie na deser - zbierz łupy i leć do [6].

Po drodze zniszczysz piratów (3 myśliwce), nie powinno to sprawić żadnego problemu. Tu także załatw sprawę w identyczny sposób jak poprzednio - najpierw obleć mobilne bazy dookoła, niszcząc wszystkie skrzydła przeciwnika jakie napotkasz (cztery po 3 myśliwce). Potem zapisz grę i zajmij się bazami, używaj rakiet i specjalnych umiejętności. Wracaj do [4] po odbiór nagrody i leć teraz do [7]. Po drodze dwa transportowce zapytają cię, czy mogą się do ciebie przyłączyć - zgódź się i ich ochraniaj, chociaż po drodze nie napotkasz wielu przeciwników (co najwyżej jakichś słabych piratów).

Gdy będziesz w [7] otrzymasz komunikat, że ciężki transport UP jest atakowany w [8]. Leć tam jak najszybciej i załatw pierwsze skrzydło piratów (3 myśliwce), a potem niszcz następne (dwa lub trzy, każde po 3 myśliwce). Tu znów nie zapomnij o rakietach i specjalnych umiejętnościach. Leć do [7] by odebrać nagrodę i zakończyć tę misję (nie musisz przelatywać przez portal).

Przed misją: Standardowo - posprzedawaj co trzeba, spróbuj wymienić jeden z myśliwców na lepszy i sprawdź co nowego w stoczni czy na czarnym rynku dla statku-bazy (możesz np. wymienić jedną z wieżyczek na lepszą).

Nagroda: 5000

W tej misji będziesz musiał przede wszystkim ochraniać złoża uranu przed atakiem korporacji USS - [Misja 10] Pilnowanie złóż - Star Wolves: Gwiezdne Wilki - poradnik do gry

W tej misji będziesz musiał przede wszystkim ochraniać złoża uranu przed atakiem korporacji USS. Do tego dojdą zadania poboczne, jednak na razie po prostu doleć do [3] (zaczynasz w [1], zignoruj statek w [2], nic tam nie ma). Po drodze rozpraw się z dwoma skrzydłami piratów (3 i 4 myśliwce, nie sprawią żadnego problemu). Po rozmowie z Kimem leć do złóż w [4]. Teraz uważaj - nie możesz za bardzo oddalić się od złóż, bo misja stanie się nieważna. Czekaj na przeciwników - pierwsza fala to dwa skrzydła USS (4 i 3 myśliwce). Jeśli nie możesz sobie normalnie poradzić, to użyj specjalnych umiejętności. Jak tylko ich pokonasz, leć jak najszybciej trzema myśliwcami do [5], po drodze rozprawiając się ze skrzydłami piratów (2 i 3 myśliwce).

Teraz w tym samym czasie będziesz musiał robić dwie rzeczy - ochronić konwój przed piratami w [5] (jedno lub dwa skrzydła po 3 myśliwce) oraz chronić złoża przed dużą falą piratów. Statek-baza i dwa myśliwce powinny sobie jakoś poradzić, bo choć piratów jest dużo, to ich statki nie są zbyt wytrzymałe. Tak czy inaczej staraj się wybierać te cele, które są najbliżej statku-bazy i uważaj, by przez przypadek nie odlecieć od złóż. Aha, jak wykonasz zadanie z konwojem, to możesz go zniszczyć - zawsze to jakiś łup (choć jeśli jesteś uczciwym najemnikiem, to tego nie rób).

W tym samym czasie - jak już rozprawisz się z piratami atakującymi konwój - wracaj trzema myśliwcami do reszty grupy. Musisz obronić się przed jeszcze jedną, taką samą jak wcześniej, falą myśliwców USS. Korzystaj z rakiet i specjalnych umiejętności. Ostatnie zadanie to pomoc Kimowi, który wpadł w zasadzkę - leć do niego (choć równie dobrze może mu się uda samemu dolecieć - musisz po prostu rozprawić się z goniącymi go piratami, nic trudnego - byle byś tylko zdążył na czas). Po wykonaniu misji wracaj do portalu w [1].

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Star Wolves: Gwiezdne Wilki

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Star Wolves: Gwiezdne Wilki

zobacz więcej informacji o grze
Star Wolves: Gwiezdne Wilki

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do pozostałych kategorii gier

Pozostałe