poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradniki do gier sportowych

Sportowe - solucje, opisy przejścia, mapy do gier, osiągnięcia, trofea i sekrety, sportowe.

Nowe Poradniki i Solucje

Forza Horizon 4
Forza Horizon 4

58 stron, 46 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 3,3 MB

Football Manager 2019
Football Manager 2019

46 stron, 35 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 2,2 MB

Poradnik do Football Manager 2019 to niemal 50 stron zawierających porady dotyczące zarządzania zespołem, zarabianiu na drużynie i wygrywania meczy. Nasz poradnik pomoże ci wygrywać mecze, ale przede wszystkim nauczy, jak zacząć i jak grać w Football Manager 2019.

FIFA 19
FIFA 19

128 stron, 458 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 4,8 MB

Poradnik do FIFA 19 i FUT to porady, które nauczą cię wygrywać mecze, strzelać gole i zdobywać nowe karty. Z poradnika dowiesz się, jak skompletować dobry skład na początek, którzy piłkarze są najlepsi, na co wydawać FIFA Points, a także nauczyć się technik obrony, ataku, formacji i wielu innych mechanik zarówno z FIFA jak i z FIFA Ultimate Team.

The Crew 2
The Crew 2

229 stron, 279 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 13,2 MB

Poradnik do The Crew 2 skupia się przede wszystkim na dokładnym opisie samochodów, wyzwań i tras, które możecie odblokować i zaliczyć w grze. Opisujemy najlepsze samochody, a nasze porady przeprowadzą Cię przez wyścigi do upragnionej mety. Sporo miejsca poświęciliśmy również karierze w Crew 2, a całość zwieńczy potężny poradnik do trofeów. Stosowne rozdziały poświęciliśmy wymaganiom sprzętowym, ustawieniom oraz trybowi fotograficznemu.

Gran Turismo Sport [PS4]
Gran Turismo Sport [PS4]

54 stron, 50 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 2,7 MB

Poradnik do Gran Turismo Sport to kilkadziesiąt stron pomocnych porad, kluczowych tricków i świetna nauka jeżdżenia i zwyciężania. W poradniku Gran Turismo Sport odnajdziesz m.in. porady dla początkującego, które pomogą dobrze rozpocząć wyścig. Dowiesz się, jak wchodzić w zakręty, czy warto korzystać z asysty, kiedy zjeżdżać do pit-stopu, a nawet poznasz funkcję pomarańczowych pachołków. Wśród porad znajdziesz również te dotyczące trofeów, kwestii technicznych oraz malowania samochodu.

FIFA 18
FIFA 18

94 stron, 393 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 2,9 MB

Poradnik dla początkujących do FIFA 18 nauczy Cię, jak kopać piłkę, aby trafić prosto w okienko. Opisujemy sposób na zagrania, podania, strzały i drybling. Nasze porady nauczą Cię, jak ustawiać obronę, jak atakować a nawet jak grac bramkarzem. Nie pominęliśmy kariery w FIFA 18 oraz porady do FUT (Fifa Ultimate Team). Rozpisaliśmy również sterowanie na dostępne platformy.

DiRT 4
DiRT 4

35 stron, 57 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 1,9 MB

Poradnik do gry DiRT 4 to praktyczny i pomocny zbiór porad dla świeżo upieczonego kierowcy, choć również zaawansowani znajda tu coś dla siebie. W poradniku objaśniamy, jak przeprowadzać naprawy, kupno pojazdów, sponsorów i zaplecze kariery, ale przede wszystkim radzimy, jak prowadzić auto i wchodzić w zakręty. Poradnik do DiRT 4 pomoże Ci dojechać do mety jako pierwszy i stanąć na podium!

Popularne Poradniki

Kategorie Poradników

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji

Poradniki do gier RPG

Gry RPG

Poradniki do gier przygodowych

Przygodowe

Poradniki do gier sportowych

Sportowe

Poradniki do gier strategicznych

Strategiczne

Poradniki do pozostałych kategorii gier

Pozostałe