poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradniki do gier sportowych

Sportowe - solucje, opisy przejścia, mapy do gier, osiągnięcia, trofea i sekrety, sportowe.

Nowe Poradniki i Solucje

FIFA 18
FIFA 18

94 stron, 393 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 2,9 MB

Poradnik dla początkujących do FIFA 18 nauczy Cię, jak kopać piłkę, aby trafić prosto w okienko. Opisujemy sposób na zagrania, podania, strzały i drybling. Nasze porady nauczą Cię, jak ustawiać obronę, jak atakować a nawet jak grac bramkarzem. Nie pominęliśmy kariery w FIFA 18 oraz porady do FUT (Fifa Ultimate Team). Rozpisaliśmy również sterowanie na dostępne platformy.

DiRT 4
DiRT 4

35 stron, 57 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 1,9 MB

Poradnik do gry DiRT 4 to praktyczny i pomocny zbiór porad dla świeżo upieczonego kierowcy, choć również zaawansowani znajda tu coś dla siebie. W poradniku objaśniamy, jak przeprowadzać naprawy, kupno pojazdów, sponsorów i zaplecze kariery, ale przede wszystkim radzimy, jak prowadzić auto i wchodzić w zakręty. Poradnik do DiRT 4 pomoże Ci dojechać do mety jako pierwszy i stanąć na podium!

FIFA 17
FIFA 17

106 stron, 405 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 7,1 MB

Poradnik do gry FIFA 17 zawiera wszystko co niezbędne do sprawnej i bezproblemowej rozgrywki. Dowiesz się z niego m.in. jak poruszać się po boisku, jak wyprowadzać akcje i przeprowadzać strzały na bramkę, czy skutecznie grać w defensywie. Szczegółowo opisano sterowanie na wszystkie platformy. Poradnik zawiera również opis bardziej zaawansowanych zagrań oraz trików możliwych do wykonania z piłką. Dodatkowo znajdziesz w nim porady dotyczące wszystkich występujących w grze trybów rozgrywki, jak i rozgrywek sieciowych, przeciwko prawdziwym graczom.

Forza Horizon 3
Forza Horizon 3

122 stron, 108 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 8,7 MB

W poradniku do gry Forza Horizon 3 znajdziesz wszystkie niezbędne informację dla każdego kto rozpoczyna swoją przygodę z tą słynną serią. Zawiera on zestawienie porad ogólnych, wskazówki jak dostosować poziom trudności, wyjaśnienie zagadnień modyfikacji i tuningu czy opis dostępnych kategorii wyścigów. Nie zabrakło także danych na temat nowości w tej części serii. Opisane zostały festiwale, drivatary, umiejętności i aukcje. W poradniku znalazły się również mapy, na których oznaczono stajnie z legendarnymi wozami, a także tablice z doświadczeniem i redukcją ceny szybkiej podróży. Całości poradnika dopełnia kompletna lista pojazdów podzielona na kategorie, wraz z dodatkowym opisem wybranych modeli pojazdów, oraz lista osiągnięć.

Football Manager 2016
Football Manager 2016

120 stron, 91 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 4,8 MB

Przewodnik do gry Football Manager 2016, zawiera między innymi kompleksowy opis wszystkich elementów rozgrywki, jak również informacje o tym jak prowadzić swój zespół, czy też dział poświęcony pytaniom i odpowiedziom. Opracowanie doskonale przygotowuje do meczu i pozwala na optymalny wybór taktyki i ustawień treningu. Poradnik przybliża również mechanizm transferów oraz sieć scoutingu. Nie zabrakło również bazy młodych talentów oraz porad ułatwiających zaliczenie wyzwań.

FIFA 16 - polski poradnik do gry
FIFA 16 - polski poradnik do gry

110 stron, 403 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 5,7 MB

Poradnik do gry FIFA 16 zawiera między innymi klawiszologię i sterowanie na PC, jak i konsole; opisy wszystkich podstawowych zagrań oraz taktyk, a także prezentację trybu kariery. Ponadto, w opracowaniu znalazły się opisy wybranych trików oraz cieszynek, opisy zaliczenia gier zespołowych oraz prezentacja modułu zarządzania drużyną. Co więcej – poradnik przedstawia porady dotyczące rozgrywki sieciowej w FIFA Ultimate Team oraz Turniejach Online.

Rocket League
Rocket League

48 stron, 53 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 4,9 MB

Poradnik do gry Rocket League zawiera między innymi informacje pomocne w rozpoczęciu gry. Przedstawia zasady sterowania, pracy kamery, a także sugeruje od czego powinno się zacząć po przystąpieniu do zabawy po raz pierwszy. Nie zabrakło zestawień najważniejszych zagrań, czy zaawansowanych akcjach ("latanie" z pomocą dopalacza, jeżdżenie po ścianach stadionu, wykonywanie przewrotek i inne). W pozostałych sekcjach tego poradnika znalazły się informacje dotyczące trybów rozgrywki oraz zdobywania osiągnięć.

Popularne Poradniki

The Crew
The Crew

149 stron, 297 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 24 MB

Test Drive Unlimited 2
Test Drive Unlimited 2

269 stron, 1261 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 24,7 MB

Pro Evolution Soccer 6
Pro Evolution Soccer 6

45 stron, 39 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 1,8 MB

Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground 2

122 stron, 198 ilustracji i map
rozmiar pliku PDF: 6,2 MB

Kategorie Poradników

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji

Poradniki do gier RPG

Gry RPG

Poradniki do gier przygodowych

Przygodowe

Poradniki do gier sportowych

Sportowe

Poradniki do gier strategicznych

Strategiczne

Poradniki do pozostałych kategorii gier

Pozostałe