poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Codename: Panzers - Faza Druga (Codename: Panzers - Phase Two)

Poradnik do Codename Panzers: Faza Druga zawiera dokładny opis misji, w którym wyjaśniono jak wykonać poszczególne cele, w tym główne, poboczne jak i ukryte. Do tego dochodzą mapy i opisy poszczególnych walk oraz porady i sztuczki ułatwiające grę.

poradnik, solucja do gry w zawiera 207 stron i 304 ilustracji, rozmiar pliku to 15,4 MB

Misja 5 - Sidi Rezegh

Cele misji

Główny: Zdobądź lotnisko

Główny: Zajmij wioskę

Główny: Dario de Angelis musi przeżyć

Główny: Hans von Grobel musi przeżyć

Poboczny: Zniszcz lub przejmij haubice przeciwnika.

Wojsko

Sprzedaj załogę czołgu, a dokup cztery Bizony II (jeśli masz oczywiście wystarczająco dużo prestiżu, na trzy powinno ci starczyć). To, plus wojsko z ostatniej misji, plus dodatkowe jednostki: czołg Panzer IV D, trzy czołgi M13-40, ciężarówka z oddziałem zwykłych strzelców, ciężarówka z oddziałem medyków i dwa oddziały snajperów. Jeśli zaś chodzi o wsparcie: jedno użycie bombardowania dywanowego, dwa użycia bombowca nurkującego, dwa użycia samolotu zwiadowczego i trzy użycia wsparcia artyleryjskiego.

Mapa

1 - Misja 5 - Sidi Rezegh (1) - Państwa Osi - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Wykonanie misji

Twoje wojsko jest rozdzielone na dwie grupy, włoską i niemiecką. Szczerze mówiąc wcale nie jest to dobry pomysł - lepiej połączyć obie grupy. Dlatego skieruj uwagę na grupę włoską i zajmij się dojechaniem do grupy niemieckiej.

Jedź zgodnie ze strzałką [1], niech przed wojskiem idą dwa oddziały snajperów - Misja 5 - Sidi Rezegh (2) - Państwa Osi - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Jedź zgodnie ze strzałką [1], niech przed wojskiem idą dwa oddziały snajperów. Załatw piechotę przeciwnika w [2] z daleka, potem czołgami zniszcz ciężarówkę. Pojedź odrobinę dalej i w [3] rozpraw się z dwoma małymi czołgami. Dołącz do grupy niemieckiej, czołgi oznacz jako grupę pierwszą, artylerię - grupę drugą, a trzy oddziały snajperów (dwa nowe plus jeden z poprzednich misji) - jako grupę trzecią.

Jedź wszystkimi do #2 - Misja 5 - Sidi Rezegh (2) - Państwa Osi - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Jedź wszystkimi do #2 . Ustaw snajperów w [1], a artylerię w [2]. Odkryj czołg w [3] i go zaatakuj artylerią. On nie ruszy się z miejsca, lecz po chwili przyjedzie tu kilka większych czołgów, dlatego miej w pogotowiu swoje, niech stoją w [4].

Czołgi przeciwnika będą nadjeżdżać z [1], lecz nie mają po prostu szans - Misja 5 - Sidi Rezegh (2) - Państwa Osi - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Czołgi przeciwnika będą nadjeżdżać z [1], lecz nie mają po prostu szans. Atakuj swoimi czołgami w [2], pomagaj artylerią w [3], a snajperami w [4] zabijaj załogi czołgów przeciwnika, które zdołały wydostać się ze swoich zniszczonych pojazdów. Gdy już się wszystko uspokoi, zapisz grę i ruszaj dalej.

Jedź czołgami, jak pokazuje to strzałka [1], rozpraw się ze średnim czołgiem w [2], piechotą w [3] i małym czołgiem w [4] - Misja 5 - Sidi Rezegh (2) - Państwa Osi - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Jedź czołgami, jak pokazuje to strzałka [1], rozpraw się ze średnim czołgiem w [2], piechotą w [3] i małym czołgiem w [4]. Doprawdy, nic prostszego. Wjedź do bazy, jednocześnie artylerii rozkaż zniszczyć więżę strażniczą.

Wjedź na lotnisko zgodnie z tym, co pokazuje strzałka [1] - Misja 5 - Sidi Rezegh (3) - Państwa Osi - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Wjedź na lotnisko zgodnie z tym, co pokazuje strzałka [1]. Zacznij niszczyć działo w [2]. Uważaj -z [3] i [4] będą nadbiegać wrodzy piloci by wsiąść do samolotów stojących w [5], [6], [7] i [8]. Możesz zrobić dwie rzeczy - po pierwsze, zablokować pas startowy (zapewne już to zrobiłeś i usłyszałeś stosowny komunikat). Jednak najlepiej jest zabić wszystkich czterech pilotów (pojedynczy żołnierze) - nie powinno być to trudne, jeśli samoloty są otoczone czołgami.

Gdy zabijesz czterech pilotów, jedź do #6 , jak pokazuje to strzałka [1] - Misja 5 - Sidi Rezegh (3) - Państwa Osi - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Gdy zabijesz czterech pilotów, jedź do #6 , jak pokazuje to strzałka [1]. Idąc za ciosem, zabij piechotę w [2] i [3], zniszcz wieżę strażniczą w [4], w końcu - czołg w [5]. Jeśli któraś z jednostek ma żółty lub czerwony pasek energii, to wycofaj ją, a resztą kontynuuj jazdę do #7 .

I znów, podążaj za strzałką [1] - Misja 5 - Sidi Rezegh (3) - Państwa Osi - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

I znów, podążaj za strzałką [1]. Najpierw zniszcz działa w [2], [3], [4] i [5], następnie dwa małe czołgi w [6] i [7], masakrując oczywiście przy okazji piechotę przeciwnika. Gdy już oczyścisz ten teren z wrogów, wracaj na lotnisko.

Snajperami zabij strażników w [1], potem jednym czołgiem rozjedź ogrodzenie w [2] - Misja 5 - Sidi Rezegh (3) - Państwa Osi - Codename: Panzers - Faza Druga - poradnik do gry

Snajperami zabij strażników w [1], potem jednym czołgiem rozjedź ogrodzenie w [2]. Uratujesz pilotów w [3] - jest ich tam czterech. Wyślij każdego do samolotu, zniszcz resztę przeciwników, którzy zostali na lotnisku i zgrupuj całe swoje wojsko przed punktem #9 . W tym samym czasie samoloty będą po kolei startować - zdobędziesz cztery użycia bombowca nurkującego.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Codename: Panzers - Faza Druga

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Codename: Panzers - Faza Druga

zobacz więcej informacji o grze
Codename: Panzers - Faza Druga

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier strategicznych

Strategiczne