poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Hellforces

Poradnik do strzelaniny FPP Hellforces zawiera porady względem używania broni oraz unieszkodliwiania przeciwników oraz dokładny opis przejścia gry, wraz ze wskazaniem nowej broni, kluczy i kart magnetycznych, a nawet ukrytych przedmiotów.

poradnik, solucja do gry w zawiera 180 stron i 861 ilustracji, rozmiar pliku to 15,2 MB

1 - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry
Wejdź po drabinie - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry

Wejdź po drabinie. Znajdziesz się w magazynie, po lewej będzie apteczka. Możesz nie atakować przeciwników, lecz jeśli ciebie zaatakują - nie wahaj się odpowiedzieć ogniem. Zabij najemnika, który może wyjść z prawej (prawy obrazek).

2 - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry
Potem zabij grubasa z pistoletem i jego kolegę po lewej (lewy obrazek) - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry

Potem zabij grubasa z pistoletem i jego kolegę po lewej (lewy obrazek). Wyjdź z magazynu i przeszukaj skrzynki pomiędzy magazynami, a potem idź do tego po lewej. Jeśli ktoś cię będzie atakował, to go zabijaj. W magazynie będzie dwóch przeciwników, widocznych na prawym obrazku. Potem zabierz z rogu amunicję i zbroję.

3 - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry
Wyjdź z magazynu na plac, zabijając po drodze atakujących cię przeciwników (lewy obrazek) - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry

Wyjdź z magazynu na plac, zabijając po drodze atakujących cię przeciwników (lewy obrazek). Nie dziw się, jeśli w magazynie, w którym zaczynałeś pojawią się nowi przeciwnicy (prawy obrazek).

4 - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry
Przeszukaj skrzynki pomiędzy dwoma magazynami naprzeciwko tego, w którym zaczynałeś grę - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry

Przeszukaj skrzynki pomiędzy dwoma magazynami naprzeciwko tego, w którym zaczynałeś grę. Wejdź potem do trzeciego magazynu, załatw po lewej najemnika (prawy obrazek).

5 - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry
Przeszukaj to miejsce - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry

Przeszukaj to miejsce. W rogu magazynu znajdziesz karabin (lewy obrazek). Potem wyjdź i idź wzdłuż pierwszego magazynu, mając jego ścianę po prawej. Z daleka zabij najemnika za balustradą (prawy obrazek) i idź tam.

6 - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry
Omiń budynek, skręć w lewo, zabij grubasa w garniturze widocznego na lewym obrazku, potem najemnika widocznego na prawym obrazku - po prawej - [06] Broken Lanterns Street cz.1 - Hellforces - poradnik do gry

Omiń budynek, skręć w lewo, zabij grubasa w garniturze widocznego na lewym obrazku, potem najemnika widocznego na prawym obrazku - po prawej.

1 - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry
Odwróć się w lewo - dwóch jest za schodami, pokazuje ich lewy obrazek - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry

Odwróć się w lewo - dwóch jest za schodami, pokazuje ich lewy obrazek. Zabij ich, zbierz ich broń i wejdź po schodach. Weź widoczny na prawym obrazku karabin.

2 - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry
Zejdź na dół i stań przed widoczną na lewym obrazku bramą - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry

Zejdź na dół i stań przed widoczną na lewym obrazku bramą. Zabij najemnika na ulicy i skręć w lewo. Alfonsi i prostytutki nie są związani z najemnikami, więc nie musisz ich atakować. Ale jeśli chcesz zabić wszystkich - droga wolna. Alfons i prostytutka stoją po lewej, widoczni na prawym obrazku. Zabij ich, zabierz amunicję i apteczki i wracaj do bramy.

3 - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry
Musisz teraz z daleka pozabijać kilka prostytutek - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry

Musisz teraz z daleka pozabijać kilka prostytutek. Chodzą one po ulicy widocznej na lewym obrazku. Będzie tu także alfons, a po prawej, za rogiem (prawy obrazek) - drugi alfons i kolejna prostytutka.

4 - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry
Ukryj się za płonącą beczką - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry

Ukryj się za płonącą beczką. Lekko się wychyl i zacznij z daleka zabijać przeciwników - najpierw będą to dwie prostytutki oraz alfons. Potem zbliż się do barierki i zabij dwóch najemników z ciężką bronią (prawy obrazek).

5 - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry
Wejdź za barierki i zabierz zaznaczony na czerwono Huge silver tape recorder - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry

Wejdź za barierki i zabierz zaznaczony na czerwono Huge silver tape recorder . Potem wróć się i spenetruj uliczkę pomiędzy blokami, widoczną na prawym obrazku. Będzie tam alfons i najemnik, zabij obu.

6 - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry
Skręć w lewo, w ciemnym rogu znajdziesz amunicję i zbroję (lewy obrazek) - [06] Broken Lanterns Street cz.2 - Hellforces - poradnik do gry

Skręć w lewo, w ciemnym rogu znajdziesz amunicję i zbroję (lewy obrazek). Wracaj na ulicę główną i idź prosto, do ciężarówki. Po prawej będzie jeden najemnik (prawy obrazek), po lewej drugi. Obu zabij, a potem idź do drzwi do naczepy.

1 - [06] Broken Lanterns Street cz.3 - Hellforces - poradnik do gry
Spróbuj do niej wskoczyć, używając podwójnego skoku - [06] Broken Lanterns Street cz.3 - Hellforces - poradnik do gry

Spróbuj do niej wskoczyć, używając podwójnego skoku. Może ci się nie udać za pierwszym razem, dlatego próbuj - w środku znajdziesz apteczkę. Wracaj na ulicę i spójrz na deski i skrzynkę widoczne na prawym obrazku (są naprzeciwko ciężarówki). Wskocz na deski, z nich na skrzynkę, potem na dach magazynu.

2 - [06] Broken Lanterns Street cz.3 - Hellforces - poradnik do gry
Idź dalej dachami, skręć w lewo i wejdź po kładce widocznej na lewym obrazku - [06] Broken Lanterns Street cz.3 - Hellforces - poradnik do gry

Idź dalej dachami, skręć w lewo i wejdź po kładce widocznej na lewym obrazku. Zabierz apteczkę i przeszukaj dokładnie dach tego budynku - znajdziesz zbroję i amunicję (prawy obrazek).

3 - [06] Broken Lanterns Street cz.3 - Hellforces - poradnik do gry
Z dachu tego budynku można przejść na dach baru, widać to na lewym obrazku - [06] Broken Lanterns Street cz.3 - Hellforces - poradnik do gry

Z dachu tego budynku można przejść na dach baru, widać to na lewym obrazku. Zrób tak, ostrożnie idąc po linie. Gdy dojdziesz do dachu, zbierz stąd apteczkę, a potem po drabinach widocznych na prawym obrazku wejdź na samą górę. Gdy podejdziesz do drzwi, przejdziesz do następnego etapu.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Hellforces

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Hellforces

zobacz więcej informacji o grze
Hellforces

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji