poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Dungeon Lords

Poradnik do „Dungeon Lords” zawiera kompletny i szczegółowy opis przejścia, wraz z załączonymi ponad 60 własnoręcznie wykonanymi mapami, opis wszystkich zadań dostępnych w gildiach, domach i organizacjach, a także wiele innych przydatnych informacji.

poradnik, solucja do gry w zawiera 136 stron i 393 ilustracji, rozmiar pliku to 8,4 MB

Fargrove: Monastery

W tej dzielnicy będziesz spotykał takich wrogów, jak: rat, Thief, goblin, Thief Brigand, Dire Witch - Monastery - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry

W tej dzielnicy będziesz spotykał takich wrogów, jak: rat, Thief, goblin, Thief Brigand, Dire Witch. Znajdujesz się przy bramie prowadzącej do Town Center (1) .

1 - Monastery - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry
Na początku wyrusz na północny zachód, do miejsca oznaczonego numerem (2) - Monastery - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry

Na początku wyrusz na północny zachód, do miejsca oznaczonego numerem (2) . Będziesz tam świadkiem walki Lady Loriea z goblinami (21) . Zabij napastników i porozmawiaj z nią. Jeśli grasz kobietą zdradzi Ci, że należy do tajemnej organizacji zwanej Sisterhood. Jeśli chcesz się do niej przyłączyć, udaj się do Apotheracy i zapytaj o Sister Dhara. Apotheracy znajduje się w punkcie (3) . Gdy powiesz znajdującej się tam Lady Chana (handluje butelkami oraz Nether Katal), że przysyła Cię Lady Loriea, wyzna Ci swoje drugie imię Sister Dhara i zaproponuje przyłączenie się do Sisterhood (więcej informacji w dziale: Sisterhood ). W (5) znajdują się obecnie zamknięte drzwi na cmentarz, natomiast w (4) jest poszukiwana przez Ciebie Temple of the Circene. Wejdź i porozmawiaj ze stojącym tam Seer Paulusem. Opowie Ci on sporo o Celestial Magic. Dowiesz się, że na dole znajduje się Altar of Peace, służący do leczenia ran (niestety nie działa). Pokaż mu zaproszenie od Seer Augustusa, a oświadczy Ci, że przebywa on w Private Sanctum i da Ci do niego klucz. Dostaniesz zadanie: Meet Seer Augustus at his Private Sanctum.

2 - Monastery - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry
Udaj się do Seer Augustus Sanctum (10) w Town Center - Monastery - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry

Udaj się do Seer Augustus Sanctum (10) w Town Center. W środku zobaczysz proszącego o pomoc Seer Augustusa oraz stojącego na środku Death Spectre (23) . W tej chwili nie jesteś w stanie go zranić, jednak zwróć uwagę na lewitujące wokół niego przedmioty. Musisz złapać 4 świeczki (klawisz SHIFT). Ostrożnie, gdyż jeśli złapiesz czaszkę, ta wybuchnie i zada Ci dosyć duże obrażenia. Następnie postaw świeczki w rogach pokoju i zabij przeciwnika. Po wszystkim porozmawiaj z Seer Augustusem, podziękuje Ci on za uratowanie życia i podaruje Crystal of Life, który pozwala Ci się wskrzeszać bez utraty punktów umiejętności. Oświadczy Ci także, że dostał znaki od gwiazd i wierzy w to, że jesteś nowym czempionem, który posiada ukrytą moc zdolną pokonać wielkie zło. Każe Ci on również udać się z powrotem do Temple of the Circene. Zrób to i ponownie porozmawiaj z Seer Paulusem, a dowiesz się, że oczekuje Cię The Celestine oraz zaproponuje on przystąpienie do Celestial Order (więcej informacji w dziale: Celestial Order ). Podążaj za nim i poczekaj, aż otworzy Ci drzwi (24) prowadzące do The Celestine. Opowie Ci ona sporo o Star Crystal oraz o Ancient Relics of Power, które kiedyś zebrał mag Galdryn i poprzysiągł ich chronić, ukrywając je w całym królestwie. Jeden z nich znajduje się w katakumbach, pod świątynią. Wiedzą o nim także siły ciemności, które chcą go pozyskać, dlatego masz się tam udać i odzyskać Relic of Power. Dostaniesz zadanie: Enter The Temple Catacombs and find the ancient Relic of Power . Pozyskasz także klucz na cmentarz (5) . Udaj się tam, zabij parę szkieletów wychodzących z grobów i wejdź do Fargrove: Mausoleum.

Fargrove: Mausoleum poziom 1

Jest to poziom o całkiem sporych rozmiarach - Mausoleum, poziom 1 - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry

Jest to poziom o całkiem sporych rozmiarach. Wrogowie, jakich będziesz tutaj spotykał, to: Bat, goblin, Ser Rat, Thief, Undead Zombie, Skeleton, Tomb Mummy (silne i potrafią paraliżować), Undead Mummy (dużo słabsze), Headless Brute (silne i wytrzymałe), Dungeon Ghoul, Haunted Ghost (paraliżuje, ale jest bardzo słaby i zadaje małe obrażenia, daje za to dużo punktów doświadczenia).

1 - Mausoleum, poziom 1 - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry
Zaczynasz w komnacie (1) - Mausoleum, poziom 1 - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry

Zaczynasz w komnacie (1) . Przejdź na północ do (2) i zbadaj korytarze na zachód i wschód, a znajdziesz 3 skrzynie [2,2,3]. Natomiast w pomieszczeniu na wschód od (3) skrzynie [3]. W (3) (tutaj także jest skrzynia [4]) znajduje się krucha podłoga, gdy na nią wejdziesz spadniesz na poziom niżej, ale teraz nie rób tego jeszcze. Dodatkowo na zachodniej ścianie znajduje się poluzowana cegła, (25) gdy ją wsuniesz otworzysz sekretną komnatę ze skrzynią [4]. W dużym pomieszczeniu na północy (4) , na środku, zobaczysz obecnie dla Ciebie niedostępny Relic of Power. Porozmawiaj z Magic Mouth na południowej ścianie (26) , a dowiesz się, że potrzebujesz magicznego słowa, które posiada strażnik grobowca. Udaj się teraz do komnaty (5) , a znajdziesz kolejną skrzynię [4].

Fargrove: Mausoleum poziom 2

1 - Mausoleum, poziom 2 - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry
Na środku zauważysz zejście niżej oraz kamienny blok - Mausoleum, poziom 2 - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry

Na środku zauważysz zejście niżej oraz kamienny blok. Prowadzi ono do małego labiryntu, który możesz zwiedzić.

2 - Mausoleum, poziom 2 - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry
Zeskocz na blok (27) , a znajdziesz się w pomieszczeniu (1) - Mausoleum, poziom 2 - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry

Zeskocz na blok (27) , a znajdziesz się w pomieszczeniu (1) . W komnacie (2) znalazłbyś się wcześniej, gdybyś spadł z pierwszego poziomu w (3) . Podążaj do punktu (3) , po drodze odnajdując dwie skrzynie [3,3]. Na wschodniej ścianie w pomieszczeniu (3) odnajdziesz kolejną cegłę do wsunięcia (28) , która otworzy Ci sekretną komnatę z 2 skrzyniami [4,5]. Po ich opróżnieniu wróć się na 1 poziom Mausoleum.

3 - Mausoleum, poziom 2 - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry
Idź teraz do punktu (6) na mapie z poziomu pierwszego, po drodze jest skrzynia [2] - Mausoleum, poziom 2 - Fargrove - Dungeon Lords - poradnik do gry

Idź teraz do punktu (6) na mapie z poziomu pierwszego, po drodze jest skrzynia [2]. Zauważysz drabinę, która sprowadzi Cię na dół (29) . Znajdziesz się w kolejnym małym labiryncie dokładnie w punkcie (4) . Nie znajdziesz tutaj wiele, tylko jedną skrzynię [4] (na północy). Idź do punktu (5) , a odnajdziesz w końcu Guardian Beast (30) . Nie jest on szczególnie trudny do pokonania, choć potrafi wypuszczać duszący dym. Po zabiciu go ujrzysz lewitujące w powietrzu hasło 'Espiritus Caldere'. Przeszukaj jeszcze dwie skrzynie [3,4] i wracaj na pierwszy poziom do Magic Mouth (4) . Powiedz hasło, a ze środka pomieszczenia będziesz mógł zabrać Galdryn's Horne.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Dungeon Lords

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Dungeon Lords

zobacz więcej informacji o grze
Dungeon Lords

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier RPG

Gry RPG