poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Fantastic 4

Poradnik do gry „Fantastic 4” zawiera opisy wszystkich misji, nawet tych dodatkowych, informacje o postaciach, wszelkie potrzebne wskazówki, lokalizacje ukrytych przedmiotów i to wszystko opatrzone screenami.

poradnik, solucja do gry w zawiera 70 stron i 79 ilustracji, rozmiar pliku to 3,9 MB

Misja 5

Zaczynasz jako Ben. Początkowe cele misji:

  • Nie daj się ochronie szpitala (Hold back hospital security).

Bonus (Profit: +10% Max Cosmic):

  1. Zniszcz 15 obiektów.
  2. Pokonaj 20 przeciwników.

Nic trudnego. Obiekty znajdziesz wszędzie dookoła, przeciwników również nie będzie brakowało. Żyć nie umierać :).

Na samym początku rozwal łóżko, by odnaleźć ukryty symbol F4 . Pierwsza faza na tej planszy nie jest zbyt skomplikowana: po prostu musisz niszczyć pojawiających się co chwilę przeciwników. Po pewnym czasie załączy się filmik, a po nim mini-gra. Wygraj ją, by wpuścić do środka kumpli. Czeka Cię walka z bossem. Robot jest twardy, ale Ben - a raczej Rzecz - z pomocą przyjaciół jest w stanie stawić mu czoło. Zmieniaj postać co jakiś czas by przeciwnicy nie koncentrowali się na walce z jednym herosem. Po zadaniu odpowiedniej ilości obrażeń bossowi, pojawi się informacja o możliwości załatwienia go raz na zawsze. Nie muszę chyba mówić, że powinieneś z niej skorzystać. :) Będzie to tzw. Ultimate. Aby go wykonać, będziesz musiał wciskać odpowiedni klawisz w odpowiednim momencie. To dość intuicyjne. Po pokonaniu bossa misja zostanie zakończona.

Misja 1

Zaczynasz jako Ben. Początkowe cele misji:

  • Chroń Alicię (Protect Alicia).

Bonus (Profit: +2000 Points):

  1. Pokonaj 30 przeciwników.

Po prostu niszcz każdego, kto stanie na Twej drodze.

Na dobry początek rozwal wszystkich przeciwników, którzy właśnie się zjawili. :) Żeby było śmieszniej, porzucaj sobie motorami/samochodami. Po pewnym czasie załączą się dwie króciutkie scenki. Po drugiej podejdź do żółtego pola i wygraj mini-grę Bena. Po kolejnej wstawce znajdziesz się za pierwszym płotem. Na wprost Ciebie powinien znajdować się drugi - zniszcz go, by znaleźć ukryty symbol F4 . Rusz dalej przejściem i niszcz kolejnych przeciwników. Po chwili dojdziesz do nowej ulicy.

Nowy cel misji: pokonaj szefa bandytów (Defeat the Thug Boss).

Dookoła zmaterializuje się trochę przeciwników, więc będzie ciekawiej. :) Zacznij od wygrania kilku kolejnych mini-gier, by pozbyć się strzelających frajerów [009]. Jest ich trochę w pobliżu, a obrażenia, jakie zadają, są dosyć duże. Między skakaniem po kolejnych balkonach niszcz wszystkich chodzących wokół Ciebie przeciwników. Jeżeli będziesz potrzebował zdrówka, rozwalaj stojące tu i ówdzie kosze na śmieci. Gdy już się pozbędziesz wszystkich wrogów, przejdź pod budynek z kolumnami (to w nim znajduje się najważniejszy przeciwnik). Zacznij rozwalać kolumny [010]. Po zniszczeniu wszystkich kolumn budynek się zawali i odblokuje się nowe przejście. Idź tamtędy i rozwalaj każdego, kto stanie na Twej drodze (a kilku takich się znajdzie). Kawałek dalej przejście zatarasuje Ci samochód - wygraj mini-grę, by go "przesunąć". W tym miejscu poinformowany zostaniesz o właściwościach Super Mode (mój opis znajduje się w odpowiednim dziale). Kawałek przed sobą masz boisko do koszykówki, na którym zgromadził się tłum przeciwników. Tak, to zdecydowanie dobry moment na przejście w Super Mode. Uczyń to i po prostu zmiażdż wszystkich znajdujących się na boisku przeciwników. Nie da się ukryć, że w tym trybie Ben - tak jak i inni, o czym przekonasz się później - po prostu wymiata. :)

1 - Misja 1 - Brooklyn - Fantastic 4 - poradnik do gry
2 - Misja 1 - Brooklyn - Fantastic 4 - poradnik do gry

Misja 2

Zaczynasz jako Reed i Sue. Początkowe cele misji:

  • Przerwij szał Bena (Stop Ben's rampage).

Bonus (Profit: +10% Max Cosmic):

  1. Pokonaj 10 przeciwników.

Bonusowe wymagania są tak proste, że nie wymagają komentarza. Podczas tego poziomu Z PEWNOŚCIĄ rozwalisz 10 przeciwników. Po prostu :).

Na początek zniszcz okolicznych wrogów. Po chwili w pobliżu pojawi się biały znak mini-gry Sue. Przełącz się na nią i wygraj gierkę. Idź odblokowaną drogą, zniszcz 3 przeciwników. Po chwili dojdziesz do ulicy i załączy się krótka wstawka.

Nowy cel misji: uratuj cywili (Save dangling civilians). (Profit: +3000 Points)

Kilku cywili znalazło się w niebezpieczeństwie. Możesz ich uratować, używając mocy Reeda. Po prostu podejdź do odpowiedniego, oznaczonego miejsca i wciśnij odpowiedni klawisz. Pozwól Sue zająć się wrogami, przez pewien czas będzie sobie radziła w pojedynkę. Za każdego uratowanego cywila dostaniesz 1000 punktów, więc chyba warto. By kontynuować, po prostu idź dalej (miń policjantów i wejdź w wąski zaułek). Po pewnym czasie załączy się filmik. Od tego momentu włączy się odliczanie (1 minuta), po upływie którego nadjedzie pociąg.

Nowy cel misji: napraw trasę pociągu (Repair train tracks).

W pobliżu, na niewielkim, ogrodzonym drewnianym płotem terenie znajdziesz ukryty symbol F4 . Zabierz go i przejdź kawałek dalej. Przełącz się na Sue i wygraj mini-grę (w pobliżu powinien znajdować się biały znak). Odliczanie ponownie się rozpocznie, ale teraz to już nie problem. Rozwal przeciwników, którzy się zjawią i użyj mocy Reeda w oznaczonym miejscu, by ostatecznie załatwić problem pociągu. Biegnij dalej za Benem. Kawałek dalej załączy się filmik, po którym czeka Cię ostatnia walka na tej planszy. Pokonaj ostatnich przeciwników (jeden z nich jest dosyć twardy :).

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Fantastic 4

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Fantastic 4

zobacz więcej informacji o grze
Fantastic 4

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier RPG

Gry RPG