poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Cold Fear

Poradnik do gry z gatunku survival-horror - Cold Fear dokładnie opisuje jak ukończyć całą rozgrywkę wykonując kolejne zadania, w taki sposób by zminimalizować konieczność ponownego odwiedzania tych samych pomieszczeń.

poradnik, solucja do gry w zawiera 115 stron i 437 ilustracji, rozmiar pliku to 8 MB

Po zakończeniu wszystkich spraw w tym pomieszczeniu skieruj się do wyjścia, które ukazałem na pierwszym screenie. Znajdziesz się w korytarzu, które badałeś już wcześniej. Teraz będziesz musiał wrócić się do okolic miejsca startu. Skręć więc w lewo i ruszaj przed siebie. Ponownie uważaj na ogromne fale, których za wszelką cenę musisz unikać! W ukazanym na drugim screenie miejscu wpadniesz ponadto na pojedynczego zombiaka. Możesz spróbować go ominąć, podjąć bezpośrednią walkę lub wystawić go na uderzenia fal (będziesz go i tak musiał dobić).

1 - Find Yusupov (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
Znajdziesz się w dobrze znanym miejscu - Find Yusupov (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Znajdziesz się w dobrze znanym miejscu. Widocznych w oddali przeciwników dobrze byłoby chwilowo zignorować. Skieruj się w prawo. Ponownie musisz udać się do miejsca, w którym wcześniej zapalona była czerwona raca. Wpadniesz tu na kolejne zombiaki. Korzystaj z tego, iż początkowo dzieli Was od siebie spora odległość, przez co możesz próbować celować w głowę. Potwory załatwiane standardowymi strzałami koniecznie musisz dobijać!

2 - Find Yusupov (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
Skorzystaj z ukazanych na pierwszym screenie drzwi - Find Yusupov (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Skorzystaj z ukazanych na pierwszym screenie drzwi. SAVE NUMER 4. Załączy się pełnoprawna scenka przerywnikowa. Hansen odnajdzie Yusupova, o którym była mowa w celach misji. Mężczyzna przekaże Ci kilka ważnych informacji. Będziesz musiał uratować Annę, która zamknięta została w jednym z pomieszczeń wewnątrz statku. Oprócz tego otrzymasz okazję skorzystania z pewnej eksperymentalnej broni.

3 - Find Yusupov (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
4 - Find Yusupov (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Free Anna

Gdy tylko odzyskasz kontrolę nad głównym bohaterem przygotuj pistolet, gdyż będziesz musiał załatwić pasożytniczą istotę, która wyskoczy z ciała Yusupova. Dokładnie zbadaj teraz całe pomieszczenie. Broń, o której wspomniał Yusupov znajdziesz na ukazanej na drugim screenie konsoli. Podnieś również amunicję. Na koniec zainteresuj się pamiętnikiem Yusupova (Yusupov's diary). Dowiesz się z niego kilku rzeczy na temat broni, którą przed chwilą zdobyłeś a także poznasz kod prowadzący do "celi" Anny. Możesz już wyjść na zewnątrz.

1 - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
Wróć się na dół tą samą drogę - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Wróć się na dół tą samą drogę. Dobrze by było gdybyś ignorował okoliczne zombiaki, gdyż nie musisz się z nimi wdawać w żadne pojedynki. Skieruj się do miejsca, w którym przesuwa się zawieszona płonąca skrzynia. Korzystając z nowo zdobytego klucza będziesz mógł otworzyć ukazane na drugim screenie prawe drzwi.

2 - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
Załączy się kolejny pełnoprawny filmik przerywnikowy - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Załączy się kolejny pełnoprawny filmik przerywnikowy. Jeden z krabowatych stworów przejmie kontrolę nad poległym mężczyzną. Przygotuj broń i zabij atakującego zombiaka. Uważaj jednak, gdyż nawet w przypadku zlikwidowania mózgu bestii z jej ciała wyskoczy wspomniany pasożyt, którym będziesz się musiał dodatkowo zająć.

3 - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
Po zlikwidowaniu wspomnianego potwora skieruj się na drugi koniec pomieszczenia i skorzystaj z ukazanych na poniższym screenie schodów - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Po zlikwidowaniu wspomnianego potwora skieruj się na drugi koniec pomieszczenia i skorzystaj z ukazanych na poniższym screenie schodów. Znajdziesz się w nowym korytarzu. Zanim cokolwiek zrobisz dokładnie zbadaj CAŁĄ okolicę. Powinieneś odnaleźć apteczkę, naboje do pistoletu oraz amunicję do karabinu. Z racji tego, iż te ostatnie obiekty wydają się najbardziej wartościowe ukazałem je na drugim screenie. Z Kałasznikowa chwilowo jednak nie korzystaj. Dobrze byłoby zostawić go sobie na większe grupy wrogów.

4 - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
Po przeszukaniu całego pomieszczenia skieruj się do schodów znajdujących niedaleko miejsca, w którym leżała apteczka - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Po przeszukaniu całego pomieszczenia skieruj się do schodów znajdujących niedaleko miejsca, w którym leżała apteczka. Po zejściu na dół zwróć uwagę na prawe drzwi, do których za kilka chwil powrócisz. Idź dalej. Za rogiem zauważysz dwa leżące zombiaki. Załatw je z odległości celnymi strzałami w głowę. Przygotuj sobie karabin, gdyż za chwilę czekają Cię znacznie trudniejsze pojedynki.

5 - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
6 - Free Anna (1) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Idź dalej. Po chwili załączy się krótka scenka przerywnikowa, w trakcie trwania której będziesz miał okazję przyjrzeć się gniazdu pasożytniczych istot. Obiekt ten najprościej będzie zniszczyć strzelając w jedną z widocznych w oddali białych beczek. Zwróć również uwagę na pojedynczego zombiaka, który postara się do Ciebie dobiec. Po skończonych pojedynkach ponownie wyjmij pistolet i ruszaj do przodu.

1 - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
Podejdź do miejsca, w którym znajdowały się beczki - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Podejdź do miejsca, w którym znajdowały się beczki. Zwróć uwagę na świecący obiekt. Podnieś klucz, dzięki któremu będziesz mógł dostać się do mijanych wcześniej drzwi. Zanim to jednak zrobisz wróć się na niewielkie podwyższenie, do którego prowadzą charakterystyczne schody (niedaleko leżących zombiaków). Odnajdziesz tu całą masę przydatnych przedmiotów - apteczkę, pociski do eksperymentalnej broni oraz kilka magazynków do pistoletu.

2 - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
Możesz już wrócić się do drzwi, które mijałeś wcześniej (po najechaniu celownikiem powinien wyświetlić się napis Propeller Shaft Room) - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

Możesz już wrócić się do drzwi, które mijałeś wcześniej (po najechaniu celownikiem powinien wyświetlić się napis Propeller Shaft Room). Wejdź do środka. SAVE NUMER 5. Przygotuj broń (najlepiej pistolet) i zacznij posuwać się w lewo zachowując przy tym zbliżoną pozycję do tej, którą ukazałem na drugim screenie. W oddali powinieneś zauważyć kilka zombiaków. Będziesz się ich musiał pozbyć.

3 - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
W trakcie walki możesz pomóc sobie strzelając w białe beczki, które ukazałem na pierwszym screenie - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

W trakcie walki możesz pomóc sobie strzelając w białe beczki, które ukazałem na pierwszym screenie. Aby nie oberwać odłamkami powinieneś oczywiście zachować bezpieczny dystans. Oprócz zombiaków będziesz się musiał rozprawić z kilkoma krabowatymi stworami. Po zakończonych walkach zbadaj ciała oponentów - powinieneś znaleźć trochę amunicji.

4 - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
ZANIM ruszysz dalej wróć się do miejsca, w którym rozpoczynałeś badanie tego pomieszczenia - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

ZANIM ruszysz dalej wróć się do miejsca, w którym rozpoczynałeś badanie tego pomieszczenia. Zauważ, że o jedną ze skrzyń oparto shotguna, którego KONIECZNIE powinieneś podnieść. To świetna broń, z której warto korzystać w trakcie walk z większymi grupami oponentów. Udaj się teraz do miejsca, w którym były białe beczki i podejdź do ukazanej na drugim screenie konsoli. Wciśnięcie przycisku opuści mostek, dzięki czemu będziesz mógł przejść na drugą stronę.

5 - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry
6 - Free Anna (2) - Statek - Cold Fear - poradnik do gry

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Cold Fear

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Cold Fear

zobacz więcej informacji o grze
Cold Fear

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier przygodowych

Przygodowe