poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Brothers in Arms: Road to Hill 30

Poradnik do gry Brothers in Arms: Road to Hill 30 zawiera szczegółowy opis przejścia przygotowanej przez producentów kampanii singleplayer, na którą składa się około dwudziestu misji (wraz z kilkoma nie do końca interaktywnymi poziomami).

poradnik, solucja do gry w zawiera 127 stron i 438 ilustracji, rozmiar pliku to 10,4 MB

Skieruj się do widocznego w oddali budynku. Wejście do niego zostało ukazane na pierwszym screenie. Jeśli chcesz możesz zamienić posiadanego Thompsona na leżące na stole MP-40. Skieruj się w prawo. Znajdziesz się w jadalni. Do pomieszczenia tego dobrze byłoby wrzucić granat a następnie wbiec do środka i dobić tych, którzy zdołali przeżyć eksplozję.

1 - Objective XYZ (4) - Rozdział 5 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Wyjdź z budynku i skieruj się w lewo - Objective XYZ (4) - Rozdział 5 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Wyjdź z budynku i skieruj się w lewo. NIE STRZELAJ do kolegów z zespołu. Spróbują oni zniszczyć baraki, ale niestety chybią. W czasie gdy koledzy z drużyny będą przeładowywali wyrzutnię rakiet Ty będziesz musiał odeprzeć atak niemieckich żołnierzy, którzy wybiegną z budynku. Sam skieruj się do niewielkiej wnęki na lewo od ciężarówki, Hartsocka poślij natomiast w stronę ukazanego na drugim screenie płotu.

2 - Objective XYZ (4) - Rozdział 5 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Początkowo korzystaj z karabinu, wrogowie będą bowiem znajdowali się przy barakach - Objective XYZ (4) - Rozdział 5 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Początkowo korzystaj z karabinu, wrogowie będą bowiem znajdowali się przy barakach. W pierwszej kolejności eliminuj tych, którzy zdołają wybiec z budynku. Po kilku chwilach przeprowadzą oni szturm na Wasze pozycje. Skorzystaj z karabinu maszynowego, przez cały czas powinieneś jednak korzystać z dostępnych zasłon. Po zakończeniu głównego ataku prawdopodobnie będziesz musiał osobiście dobić jednego lub dwóch wrogich żołnierzy. Nie powinno to Ci jednak sprawić dużych problemów.

3 - Objective XYZ (4) - Rozdział 5 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Po zakończeniu walk skieruj się do ciężarówki, przy której stoją pozostali członkowie drużyny - Objective XYZ (4) - Rozdział 5 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Po zakończeniu walk skieruj się do ciężarówki, przy której stoją pozostali członkowie drużyny. Wysłuchaj ich komentarzy. Po chwili misja zostanie zakończona.

4 - Objective XYZ (4) - Rozdział 5 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Założenia misji:

Będziesz musiał zdobyć a następnie utrzymać francuskie miasteczko Foucarville albowiem odgrywa ono kluczową rolę w prowadzonych działaniach wojennych.

Dodatkowe informacje:

DATA - 6 czerwca 1944 roku.

STOPIEŃ TRUDNOŚCI - 5/10 (niewiele rzeczy powinno Cię tak naprawdę zaskoczyć; tradycyjnie najtrudniejsza jest końcówka tej misji, będziesz bowiem musiał odeprzeć atak wrogich żołnierzy)

DODATKOWE UWAGI - Zwróć uwagę na to, iż dysponujesz kilkoma żołnierzami zamiast jednego, dzięki czemu możesz pozwolić sobie na nieco bardziej widowiskowe akcje.

Opis przejścia etapu:

Na początek wysłuchaj rozmowy pomiędzy pozostałymi członkami drużyny, których zaintryguje ciało poległego żołnierza. Miasteczko zostało najprawdopodobniej zajęte przez Niemców. Pojawi się nowy główny cel.

NOWY CEL MISJI: Secure the town of Foucarville (Przejmij kontrolę nad miasteczkiem Foucarville)

Po odzyskaniu kontroli nad główną postacią (tym razem możesz liczyć na pomoc wszystkich członków zespołu) ruszajcie prosto. Na ukazanym na drugim screenie skrzyżowaniu wybierz lewą odnogę.

1 - Foucarville Blockade (1) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Zacznij biec do przodu - Foucarville Blockade (1) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Zacznij biec do przodu. Po chwili w oddali pojawią się wrodzy żołnierze, którzy zaczną do Was strzelać. Jeśli chcesz możesz pozostawić resztę drużyny z tyłu, ale nie jest to konieczne. Podbiegnij do ciężarówki i stań przy jej masce. Zastrzel żołnierza, który wybiegnie z okolicznego domu (drugi screen).

2 - Foucarville Blockade (1) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Obróć się w lewo - Foucarville Blockade (1) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Obróć się w lewo. Zauważ, że jest tu ścieżka, z której możecie skorzystać. Dobrze byłoby jednać iść bokiem, tak aby Twoja postać była obrócona w stronę domu. Jest to ważne gdyż z ukazanej na drugiej screenie wnęki wybiegnie wrogi żołnierz, którego będziesz musiał błyskawicznie wyeliminować.

3 - Foucarville Blockade (1) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Drużynę podeślij do ukazanego na drugim screenie murku, tak aby mogła zająć się znajdującymi po drugiej stronie strumyka żołnierzami (a raczej odwrócić ich uwagę) - Foucarville Blockade (1) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Drużynę podeślij do ukazanego na drugim screenie murku, tak aby mogła zająć się znajdującymi po drugiej stronie strumyka żołnierzami (a raczej odwrócić ich uwagę). Skieruj się w lewo. Przejdź przez rzekę. Korzystając z licznych zasłon (w tym tej ukazanej na screenie) musisz zaskoczyć znajdujących się tu żołnierzy wroga. Nie jest to zbyt trudne. Pamiętaj jednak o nie wystawianiu się na ogień wroga. Po całej akcji zbierz drużynę przy sobie i ruszajcie w stronę widocznego w oddali mostu.

4 - Foucarville Blockade (1) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
5 - Foucarville Blockade (1) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Rozstaw ludzi przy wspomnianej wcześniej konstrukcji. Tym razem będziecie musieli bezpośrednio ze sobą współpracować. Wyeliminuj znajdujących się na moście wrogich żołnierzy. Pamiętaj, iż możesz sobie pomagać przybliżając widok. Po zlikwidowaniu oponentów obróć się w prawo i podejdź do muru. Zabij widocznych w oddali przeciwników (drugi screen). Pojawi się podpowiedź o konieczności ominięcia okolicznego stanowiska maszynowego. Wróć się do ciężarówki, przy której chowałeś się na samym początku tej misji.

1 - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Skieruj się w stronę głównej ulicy - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Skieruj się w stronę głównej ulicy. Zatrzymaj jednak drużynę po dotarciu do ukazanego na pierwszym screenie przesmyku (budynki po prawej). Udaj się tam. Uważaj gdyż po kilku chwilach wpadniesz na grupę wrogów. Będziesz sobie musiał z nimi poradzić. Ruszaj dalej, wykonuj jednak ostrożne kroki. Po kilku chwilach spotkasz nowych wrogów. Możesz ich załatwić tradycyjnymi metodami lub obrzucić granatami.

2 - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Dojdziecie w końcu do miejsca, w którym znajduje się stanowisko maszynowe - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Dojdziecie w końcu do miejsca, w którym znajduje się stanowisko maszynowe. Jeśli chcesz możesz skorzystać z pomocy członków drużyny, gdyż przeciwników jest zaledwie dwóch. Po zakończonych walkach ZATRZYMAJ w tym miejscu resztę ekipy. Sam udaj się natomiast do widocznego na lewo od stanowiska maszynowego domu (drugi screen). Musisz biec gdyż w okolicy znajdują się wrodzy żołnierze.

3 - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Kieruj się w prawo (powinieneś iść przy wysokich krzakach) - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Kieruj się w prawo (powinieneś iść przy wysokich krzakach). Po dotarciu do ukazanego na pierwszym screenie powalonego pnia zatrzymaj się i przygotuj karabin. Zastrzel widocznych w oddali żołnierzy (pamiętaj o korzystaniu z zasłony!). Udaj się do miejsca, w którym stali zabici wartownicy i obróć się w prawo. Zlikwiduj załogę stanowiska maszynowego. Przywołaj do siebie resztę drużyny i ruszajcie dalej (ścieżka prowadząca na górę, w stronę kościoła).

4 - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
Uważaj ponieważ na tej polanie znajduje się czterech wrogich żołnierzy - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

Uważaj ponieważ na tej polanie znajduje się czterech wrogich żołnierzy. Członków drużyny rozstaw przy znajdujących się tu zasłonach. Przeciwników możesz podejść na dwa sposoby. Bezpieczniejsza opcja zakłada udanie się w prawo. Znajduje się tam ścieżka, dzięki której obejdziesz wrogów od tyłu. Ja natomiast polecam podbiec nieco w lewo i obrzucić przeciwników pozostałymi granatami. Po zakończonych walkach zgromadź drużynę przy sobie i ruszajcie w stronę kościoła.

5 - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry
6 - Foucarville Blockade (2) - Rozdział 6 - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - poradnik do gry

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Brothers in Arms: Road to Hill 30

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Brothers in Arms: Road to Hill 30

zobacz więcej informacji o grze
Brothers in Arms: Road to Hill 30

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji