poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Outward

Poradnik do Outward to poradnik dla początkujących, który pomoże bezstresowo wejść w świat gry. Tutaj dowiesz się, na czym polega magia, jak zarabiać i przede wszystkim jak wydostać się z więzienia oraz co się dzieje po śmierci postaci.

poradnik, solucja do gry w zawiera 148 stron i 251 ilustracji, rozmiar pliku to 10,4 MB

Wchodząc do gry Outward trafisz do klasycznej krainy fantasy znanej jako Aurai, pełnej magii oraz krwiożerczych potworów. Nie jesteś jednak wybrańcem, tylko zwykłym śmiertelnikiem spragnionym przygód. Twoim zadaniem będzie wybranie frakcji i rozwijanie swoich umiejętności.

W grze dostępne są cztery frakcje. W zależności od twojego wyboru dostaniesz dostęp do odmiennych przygód oraz odrębnego wątku fabularnego.

Zadania główne w Outward:

  1. Castaway
  2. Call to Adventure
  3. Looking to the Future
  4. Mixed Legacies
  5. Ash Giants's
  6. Blood under the Sun

Frakcja Heroic Kingdom of Levant

  1. Tending the Flame
  2. Sand Corsairs

W grze Outward natrafisz na różne zadania poboczne. Część z nich może jednak być dla ciebie niedostępna. Pojawiają się one w zależności od twoich decyzji.

Dodatkowo część zadań ma ograniczenie czasowe. Sprawia to, że nie będziesz mógł wykonać ich wszystkich w jednej rozgrywce. Pamiętaj, że gra nie ma funkcji ręcznych zapisów i nie umożliwia cofnięcia się do danego fragmentu gry.

Lista zadań pobocznych w Outward:

  1. Cierzo
  2. Berg

Łowienie ryb w grze Outward to jeden ze sposobów na zdobywanie pożywienia. Pozyskane ryby możesz upiec przy ognisku i zjeść, ale możesz też je sprzedawać, by zarobić nieco srebra. Do łowienia ryb potrzebujesz przedmiotu o nazwie Fishing Harpoon - możesz go kupić, ale lepiej zdobyć go za darmo. Na niniejszej stronie dowiesz się gdzie znaleźć Fishing Harpoon i jak łowić ryby w Outward.

Jak zdobyć Fishing Harpoon?

Na początek udaj się na plażę w Cierzo. - Łowienie ryb - Jak zdobyć Fishing Harpoon w Outward? - Outward - poradnik do gry
Na początek udaj się na plażę w Cierzo.

Fishing Harpoon odnajdziesz w Cierzo, czyli w pierwszym mieście, do którego trafisz na początku rozgrywki. Najpierw skieruj się na plażę - znajduje się ona w północnozachodniej części miasta. Następnie idź w stronę konstrukcji widocznej na powyższym obrazku.

Następnie udaj się na pomost za konstrukcją - tam odnajdziesz Fishing Harpoon. - Łowienie ryb - Jak zdobyć Fishing Harpoon w Outward? - Outward - poradnik do gry
Następnie udaj się na pomost za konstrukcją - tam odnajdziesz Fishing Harpoon.

Teraz przejdź za konstrukcję i wejdź na tutejszy pomost. Na nim znajdziesz Fishing Harpoon - dzięki temu nie musisz kupować przedmiotu u handlarza, więc zaoszczędzisz 25 srebra.

Jak łowić ryby?

Aby łowić ryby, podejdź do miejsca, w którym zauważysz pływające ryby. - Łowienie ryb - Jak zdobyć Fishing Harpoon w Outward? - Outward - poradnik do gry
Aby łowić ryby, podejdź do miejsca, w którym zauważysz pływające ryby.

Łowienie jest ryb jest bardzo proste, a pierwsze ryby możesz złapać na plaży, na której znalazłeś Fishing Harpoon. Ryb nie możesz łowić w każdym miejscu - musisz podejść tam, gdzie zauważysz pływające ryby. Następnie wystarczy przytrzymać przycisk widoczny na ekranie, a po chwili twoja postać złapie przynajmniej jedną rybę. Masz też szansę na zdobycie innego pożywienia - np. krewetek odnawiających manę. Złowione ryby i inne jedzenie możesz spożyć albo sprzedać.

Łowienie ryb to jeden ze sposobów na zarabianie na początku rozgrywki. Na starcie gry każda sztuka srebra jest ważna - dzięki temu możliwe jest uzbieranie pieniędzy na dom. Więcej informacji odnajdziesz na stronie "Jak zdobyć 150 srebra?" w naszym poradniku.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Outward

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Outward

zobacz więcej informacji o grze
Outward

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier RPG

Gry RPG