poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Far Cry: New Dawn

Poradnik do Far Cry New Dawn to zbiór najlepszych porad oraz opis przejścia tego shootera fps. Z naszej publikacji dowiesz się jakie umiejętności są warte uwagi, gdzie znajdują się sekrety i jak skutecznie polować. Nie zabrakło także dokładnej solucji.

poradnik, solucja do gry w zawiera 227 stron i 324 ilustracji, rozmiar pliku to 13,4 MB

Człowiek Psu Psem (Man Eat Dog World) to pierwsze zadanie poboczne na jakie natrafisz w czasie gry w Far Cry: New Dawn. Możesz je otrzymać od człowieka przemierzającego okolice pierwszego przejętego przez ciebie posterunku. Powie ci on o psie pojmanym przez bandytów oraz wskaże miejsce, gdzie został on zabrany.

W lokalizacji tej znajdziesz rzeźnię - Człowiek Psu Psem | Zadania poboczne w Far Cry New Dawn - Far Cry New Dawn - poradnik do gry

W lokalizacji tej znajdziesz rzeźnię. Nie musisz się martwić o to jak dostać się do jej wnętrza. Przed uwolnieniem psa znajdziesz tutaj tylko dwóch bandytów. Oboje znajdują się w tym samym miejscu - pomieszczeniu, w którym zabijane są zwierzęta. Nie unikniesz walki z nimi. Najpierw zlikwiduj słabszego bandytę. Nie będzie ci on przeszkadzał w walce. Drugi przeciwnik jest dobrze opancerzony i posiada strzelbę. Nie możesz pozwolić mu się zbliżyć. Zadaje on ogromne obrażenia. Dlatego najlepszą taktyką jest stałe wycofywanie się i chowanie za osłonami.

Po zakończonej walce możesz już uwolnić psa o imieniu Timber. Jego klatka jest otwarta. Wejdź z nim interakcję, a zacznie on pokazywać ci drogę. Po drugiej stronie pomieszczenia, w którym trafiłeś na bandytów znajduje się przyległy pokój. Wejdź do niego a następnie skieruj się w stronę jaką wskazuje pies.

Znajdziesz tam ścianę, po której możesz się wspiąć - Człowiek Psu Psem | Zadania poboczne w Far Cry New Dawn - Far Cry New Dawn - poradnik do gry

Znajdziesz tam ścianę, po której możesz się wspiąć. O tej pory musisz poruszać się w kierunku, który wskaże ci Timber. W ten sposób będziesz poruszać się po dachach klatek, aż dotrzesz do miejsca, gdzie znajduje się martwy pies. Znajdziesz przy nim Klucz uniwersalny (Master Cage Key). Pozwala on na otworzenie każdej klatki na terenie kompleksu. Dzięki temu możesz zebrać znajdujące się w nich surowce. Na koniec wróć natomiast do miejsca, gdzie uwolniłeś psa i wypuść jego towarzyszy. W ten sposób zadanie będzie zaliczone, a ty otrzymasz nową spluwę do wynajęcia (Roaster), którą jest Timber.

Pazury kruka, oczy orła (Crow's Feet, Eagles eyes) To zadanie poboczne, które otrzymać możesz w czasie wizyty w Prosperity lub w czasie swobodnej eksploracji Hope Country. Dowiesz się wówczas o Nanie - najlepszym strzelcu w Hope Country.

Udaj się na miejsce wskazane na mapie. Spotkasz tam starszą kobietę, która okaże się właśnie wspomnianą Naną. Zgodzi się ona do ciebie dołączyć, ale tylko jeśli uda ci się zaliczyć jej wyzwanie. Składa się ono z czterech etapów.

Etap 1: Zestrzel hełmy

Stosunkowo prosty etap - Pazury kruka, oczy orła | Zadania poboczne w Far Cry New Dawn - Far Cry New Dawn - poradnik do gry

Stosunkowo prosty etap. Musisz zestrzelić 10 hełmów za pomocą procy w ciągu 60 sekund. Dopiero zestrzelenie pierwszego z nich aktywuje licznik czasu. Znajdują się one w różnych odległościach. Jeśli jednak naciągniesz procę, to nie będzie to stanowić problemu. Wystarczy skierować celownik bezpośrednio na hełm.

Etap 2: Zestrzel ruszające się hełmy

Na tym etapie musisz zestrzelić poruszające się hełmy - Pazury kruka, oczy orła | Zadania poboczne w Far Cry New Dawn - Far Cry New Dawn - poradnik do gry

Na tym etapie musisz zestrzelić poruszające się hełmy. Masz na to 90 sekund. Znajdują się one w tych samych miejscach co poprzednio. Zestrzelenie ich będzie wymagać kierowania celownika lekko nad lub pod hełm tak by dotarł on w celowane miejsce. Musisz samodzielnie wyczuć tą odległość.

Etap 3: Zestrzel balony

Po zestrzeleniu hełmów udaj się do Nany - Pazury kruka, oczy orła | Zadania poboczne w Far Cry New Dawn - Far Cry New Dawn - poradnik do gry

Po zestrzeleniu hełmów udaj się do Nany. Każe ci ona udać się na wieżę i zestrzelić 10 balonów. Będziesz mieć na to 30 sekund. Nie powinieneś mieć problemów z wykonaniem tego zadania. Balony są dużymi obiektami, a do tego poruszają się bardzo wolno.

Etap 4: Zabij bandytów

Ostatnim etapem zadania jest pokonanie grupy bandytów, która przywoła Nana - Pazury kruka, oczy orła | Zadania poboczne w Far Cry New Dawn - Far Cry New Dawn - poradnik do gry

Ostatnim etapem zadania jest pokonanie grupy bandytów, która przywoła Nana. Oczywiście będzie ona pełnić w tym przypadku rolę wsparcia. Dodatkowym utrudnieniem jest w tym przypadku zamieć piaskowa, która ograniczy ci widoczność. Najlepszą opcją jest posiadanie karabinu snajperskiego. Wówczas możesz zostać na wieży i prowadzić wspólny ostrzał z Naną.

Jerome wraca do domu (Jerome Comes Home) to trzecie zadanie poboczne jakie otrzymasz w czasie gry w Far Cry: New Dawn. Możesz otrzymać je przebywając w Prosperity lub w czasie eksploracji Hope Country.

Zadanie rozpoczynasz w Punkcie obserwacyjnym Ramone'a (Ramone's Lookout). Zlikwiduj znajdujących się tam bandytów i podejdź do mężczyzny. W trakcie rozmowy powie ci on, że Pastor Jerome został porwany przez bandytów. Wskaże także miejsce, gdzie miało to miejsce.

Udaj się tam - Jerome wraca do domu | Zadania poboczne w Far Cry New Dawn - Far Cry New Dawn - poradnik do gry

Udaj się tam. Natrafisz na zniszczony konwój. Nieopodal niego znajdziesz notatkę informującą o zabraniu Pastora do znajdującej się niedaleko placówki. Nie będziesz mieć problemu z dojechaniem na miejsce. Wjazd na teren od strony porwania nie jest chroniony. Możesz się więc na spokojnie podkraść do ciężarówki. Musisz się jednak spieszyć. Jeśli nie otworzysz naczepy o czasie, to odjedzie ona i ruszy w kierunku Usług lotniczych Rye i córka (Rye & Daughter Aviation) Jeśli dysponujesz odpowiednio szybkim pojazdem to będziesz w stanie odbić go po drodze. W tym celu będziesz musiał zabić kierowcę konwoju.

Jeśli ci się to nie uda to będziesz zmuszony walczyć - Jerome wraca do domu | Zadania poboczne w Far Cry New Dawn - Far Cry New Dawn - poradnik do gry

Jeśli ci się to nie uda to będziesz zmuszony walczyć. Obiekt ten jest o wiele lepiej strzeżony niż poprzednio. Najlepszym miejscem do prowadzanie ataku jest znajdujący się nieopodal na wpół zakopany kontener. W jego okolicy znajduje się tylko dwóch bandytów. Reszta musi przegrupować się w to miejsce, co daje ci chwilę czasu na przeprowadzenie ataku.

Po pokonaniu wszystkich przeciwników możesz wejść na teren posesji. Znajdziesz tam Jeroma oraz trzech innych zakładników. Uwolnij ich, a następnie porozmawiaj z Pastorem. W tym momencie zadanie zakończy się, a pastor Jerome zostanie odblokowany jako spluwa do wynajęcia.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Far Cry: New Dawn

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Far Cry: New Dawn

zobacz więcej informacji o grze
Far Cry: New Dawn

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji