poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Ring of Elysium

Poradnik do Ring of Elysium to porady dla początkujących - opisujemy przede wszystkim wymagania sprzętowe i sterowanie. Odpowiadamy też na pytania, czy Ring of Elysium jest podobne do PUBG? Przejrzyj również porady na start oraz tipsy.

poradnik, solucja do gry w zawiera 63 stron i 120 ilustracji, rozmiar pliku to 4,8 MB

Gra Ring of Elysium to sieciowa strzelanka wieloosobowa typu Battle Royale. Ważne w niej są wszystkie twoje ruchy, mogę ci one zapewnić zwycięstwo albo szybką klęskę. Jako, że w grze możesz zginąć na wiele sposobów stworzyliśmy kilka porad oraz ważnych rzeczy wartych zapamiętania, aby ułatwić ci rozgrywkę.

Dopasuj broń do swoich preferencji

Przed rozpoczęciem meczu możesz wybrać swój pakiet - Porady na start Ring of Elysium - Ring of Elysium - poradnik do gry

Przed rozpoczęciem meczu możesz wybrać swój pakiet. Każdy pakiet ma inną broń - w pakiecie Gliding Pack i Skiing Pack znajdziesz pistolet, a w Climbing Pack strzelbę.

Nie strzelaj we wszystko co się rusza

Rozglądając się po terenie możesz zauważyć przeciwników chowających się bardzo daleko od ciebie - Porady na start Ring of Elysium - Ring of Elysium - poradnik do gry

Rozglądając się po terenie możesz zauważyć przeciwników chowających się bardzo daleko od ciebie. Nie wyciągaj od razu broni i nie wyrzucaj w kierunku przeciwnika serii pocisków. Prawdopodobieństwo, że zestrzelisz go z dużej odległości jest znikome, a sam możesz wyrządzić sobie krzywdę. Jeśli ktoś inny cie usłyszy możesz zacząć do ciebie strzelać i pokonać cię znacznie szybciej niż ty odległego przeciwnika.

Nie hałasuj

Pamiętaj, żeby nie strzelać od tak, nie wybijać okien, nie niszczyć niepotrzebnie budynków. Te wszystkie aktywności są strasznie głośne i zwracają na ciebie uwagę przeciwników.

Gdzie dwóch się bije ten trzeci korzysta

Jeśli słyszysz strzały przeciwników postaraj się po cichu do nich zbliżyć. Jeśli przeciwnicy skupieni są na sobie prawdopodobnie cię nie zauważą. Możesz spróbować wykończyć obu przeciwników z zaskoczenia bądź zabić choćby jednego z nich. Prawdopodobnie oboje mają znacznie mniej życia niż powinni, więc zadanie będzie znacznie łatwiejsze niż zabicie losowego przeciwnika w walce sam na sam.

Nie wbiegaj w ogień walki

Jeśli słyszysz strzały wrogów nie podbiegaj do nich tak, aby cię zauważyli. Jeśli trafisz pomiędzy nich szybko pozbawią cię życia. Pamiętaj, żeby działać po cichu.

Pamiętaj, że cierpliwość popłaca

Staraj się poruszać za zasłonami oraz budynkami. Jeśli widzisz duże grupy przeciwników schowaj się i przeczekaj. Jeśli wybiegniesz na nim mogą cię szybko zabić.

Jeśli została was 4, poczekaj, aż reszta wejdzie pierwsza do helikoptera

W grze Ring of Elysium przetrwać może aż 4 bohaterów - Porady na start Ring of Elysium - Ring of Elysium - poradnik do gry

W grze Ring of Elysium przetrwać może aż 4 bohaterów. Jednak wielu graczy bywa bardzo nieprzyjemnych - gdy gracz wchodzi po drabinie do helikoptera jest bezbronny. Inni gracze wykorzystują to i strzelają do niego pozbawiając go szansy na przeżycie.

Bądź stale w ruchu

Ring of Elysium to nie typ gry, w którym możesz usiąść w kącie i czekać, aż wszyscy pozabija się nawzajem. Tutaj musisz poruszać się, żeby dobiec do helikoptera oraz również dlatego, aby nie zamarznąć. Jeśli będziesz długo siedział w jednym miejscu twoja postać zacznie zamarzać - przez co może umrzeć.

Nie wyskakuj z pędzących pojazdów

Jeśli jedziesz autem, skuterem bądź jakimkolwiek pojazdem dostępnym w grze zatrzymaj go zanim z niego wyskoczysz - Porady na start Ring of Elysium - Ring of Elysium - poradnik do gry

Jeśli jedziesz autem, skuterem bądź jakimkolwiek pojazdem dostępnym w grze zatrzymaj go zanim z niego wyskoczysz. Jeśli pojazd porusza się bardzo szybko możesz nawet zabić się wyskakując z niego. Gra bowiem bardzo karze za takie wybryki - zazwyczaj pozostawia ok. 10 punktów zdrowia.

Nie bądź taki jak wszyscy

Przy rozpoczęciu meczu musisz wybrać swoją pozycję startową - Porady na start Ring of Elysium - Ring of Elysium - poradnik do gry

Przy rozpoczęciu meczu musisz wybrać swoją pozycję startową. Staraj się nie rozpoczynać gry w miastach pełnych przeciwników. W ten sposób możesz szybko trafić w ręce przeciwników.

Jeśli zaczniesz grę w górach zmniejszasz prawdopodobieństwo na trafienie na przeciwnika, a jednocześnie możesz trafić na małe chatki z ciekawymi zapasami w środku

Ulepszenia do broni dodają się automatycznie

Jeśli zbierzesz jakieś ulepszenie do broni, którą posiadasz samodzielnie nałoży się ono na broń - Porady na start Ring of Elysium - Ring of Elysium - poradnik do gry

Jeśli zbierzesz jakieś ulepszenie do broni, którą posiadasz samodzielnie nałoży się ono na broń. Jeśli jednak nie będziesz posiadać takiej broni będzie czekało ono w wyposażeniu na nową broń.

Twoje zdolności zależą od pakietu startowego

Przed rozpoczęciem meczu musisz wybrać pakiet, z którym chcesz grać - Porady na start Ring of Elysium - Ring of Elysium - poradnik do gry

Przed rozpoczęciem meczu musisz wybrać pakiet, z którym chcesz grać.

  1. Gliding Pack - możesz poruszać się na lotni, a co za tym idzie skakać z dużych wysokości bez szwanku.
  2. Skiing Pack - możesz używać deski snowboardowej, dzięki czemu będziesz szybko poruszać się po śniegu.
  3. Climbing Pack - dzięki temu pakietowi możesz wspinać się po górach oraz zjeżdżać i wjeżdżać po linach. Daje ci to dużą przewagę w obszarach górzystych.

Upadki zadają ci spore obrażenia

Nie skacz z wysokości. Do schodzenia na niższe piętra używaj schodów bądź drabin, a do schodzenia z gór lotni, snowboardu bądź czekana. Dzięki temu nie będziesz tracić cennych punktów zdrowia.

Twórcy gry Ring of Elysium na razie obiecują, że gra nawet po wyjściu z fazy wczesnego dostępu pozostanie darmowa. Twórcy zakładają, że gra wyjdzie z fazy wczesnego dostępu w okresie 6 miesięcy.

Gra Ring of Elysium działa obecnie w modelu free to play - Czy gra będzie zawsze dostępna za darmo? - Ring of Elysium - poradnik do gry

Gra Ring of Elysium działa obecnie w modelu free to play. Dzięki czemu możesz pozyskać ją całkowicie za darmo. W grze istnieje jednak sklep, w którym, za realną gotówkę, możesz zakupić fikcyjną gotówkę - E Points.

  1. 100 E-Points - 1$.
  2. 500 E-Points - 5$.
  3. 1000 E-Points - 9.99$.
  4. 2500 E-Points i 300 Bonus - 24.99$.
  5. 6000 E-Points i 1500 Bonus - 59.99$.
  6. 10000 E-Points i 3500 Bonus - 99.99$.
Za tę gotówkę możesz kupić nowe elementy strojów oraz postaci - Czy gra będzie zawsze dostępna za darmo? - Ring of Elysium - poradnik do gry

Za tę gotówkę możesz kupić nowe elementy strojów oraz postaci. Te elementy nie maja jednak wpływu na statystki twojego bohatera i nie dają ci przewagi nad przeciwnikami.

Postaci oraz elementy strojów możesz zdobywać również dużo grając, musisz wygrywać oraz zabijać przeciwników, aby zdobywać dodatkowe punkty.

W grze Ring of Elysium na razie dostępne są tylko dwa języki - chiński i angielski. Gra, po włączeniu na steamie, automatycznie uruchamia się w języku angielskim. Na tej stronie napisaliśmy dokładnie co zrobić, aby zmienić język w grze.

Pierwszą rzecz jaką musisz zrobić to uruchomić ustawienia - Jak zmienić język w grze? - Ring of Elysium - poradnik do gry

Pierwszą rzecz jaką musisz zrobić to uruchomić ustawienia. Ikona ustawień zaznaczona jest na screenie powyżej.

1 - Jak zmienić język w grze? - Ring of Elysium - poradnik do gry
Na samej górze ustawień znajdziesz Current Language - Jak zmienić język w grze? - Ring of Elysium - poradnik do gry

Na samej górze ustawień znajdziesz Current Language. Tam możesz wybrać język.

Aby język w grze się zmienił musisz zaakceptować swój wybór klikając Apply - Jak zmienić język w grze? - Ring of Elysium - poradnik do gry

Aby język w grze się zmienił musisz zaakceptować swój wybór klikając Apply. Jeśli klikniesz OK gra po prostu wyłączy ustawienia.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Ring of Elysium

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Ring of Elysium

zobacz więcej informacji o grze
Ring of Elysium

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji