poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik South Park: The Fractured But Whole

Poradnik do gry South Park: The Fractured but Whole zawiera dokładny opis misji głównych oraz pobocznych, rozwiązania wszystkich zagadek, porady dotyczące walki czy lokalizację sekretów.

poradnik, solucja do gry w zawiera 149 stron i 185 ilustracji, rozmiar pliku to 7,4 MB

Pogadanka

Udaj się na zachód i wejdź do budynku szkoły podstawowej (M2,8). Przejdź na koniec korytarza i wejdź przez drzwi z napisem "Counselor". Po krótkiej rozmowie z psychologiem zostanie zdefiniowana twoja płeć. Możesz ją zmienić w dowolnym momencie gry, jej wybór nie oddziałuje specjalne na grę. Po wyjściu ze szkoły czeka cię dodatkowo trudna walka, warto więc przed Pogadanką zdobyć trzeciego sojusznika do drużyny. W nagrodę za wygraną walkę z wieśniakami otrzymasz artefakt Kuźnia nienawiści.

1 - Pogadanka, Dotyk Wiary, Zaklinacz burrito | Opis przejścia - Zadania główne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Dotyk wiary

W kościele zmierzysz się w samodzielnym starciu z księżmi, unikaj ich ataków - Pogadanka, Dotyk Wiary, Zaklinacz burrito | Opis przejścia - Zadania główne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
W kościele zmierzysz się w samodzielnym starciu z księżmi, unikaj ich ataków

Wejdź do kościoła (M2,9). Tam czeka cię walka z dwoma księżmi. Nie będzie ona trudna, jako że oboje używają ataków wymagających odczekania tury, by odniosły efekt. W każdej turze po prostu atakuj ich z dystansu, nawet słabym atakiem. Po zakończonej walce otrzymasz artefakt Więź Czystości oraz kostiumy: Niebiański strój oraz Rękawice niebiańskie. Dodatkowo: Przepis na obrazek z makaronu (Macaroni Picture) i jedną sztukę tego przedmiotu do użycia. Z Ojcem Maxim po wszystkim możesz zrobić sobie zdjęcie.

Zaklinacz burrito

Freemans Tacos przy Ulicy Głównej - Pogadanka, Dotyk Wiary, Zaklinacz burrito | Opis przejścia - Zadania główne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Freeman's Tacos przy Ulicy Głównej

Misja rozpocznie się po ukończeniu zadania Dotyk Wiary. Wejdź do budynku Freeman's Tacos (M1,11) i pogadaj ze sprzedawcą. Twoim zadaniem jest wykonanie burrito zgodnie z instruktarzem tworzenia przedmiotów. Po tym fragmencie zadania uzyskasz dostęp do kilku nowych przepisów.

Nagrody: druga klasa postaci

W tej misji zmierzysz się z Tweekiem i jego drużyną w walce. Wcześniej udaj się do kryjówki Szopa, gdzie zdobędziesz drugą klasę postaci. Pozwoli ci to na dobranie umiejętności, do używania w trakcie walki, z obu wybranych klas. Oczywiście dalej masz możliwość wyboru innych specjalizacji, a moce możesz swobodnieć zamieniać z poziomu smartphona.

Dzięki posiadaniu dwóch klas postaci, możesz korzystać z umiejętności jednej jak i drugiej - Wojna bohaterów | Opis przejścia - Zadania główne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Dzięki posiadaniu dwóch klas postaci, możesz korzystać z umiejętności jednej jak i drugiej
Nie zapominaj o leczeniu. Przeciwnicy w tym starciu potrafią zadać olbrzymie obrażenia. - Wojna bohaterów | Opis przejścia - Zadania główne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Nie zapominaj o leczeniu. Przeciwnicy w tym starciu potrafią zadać olbrzymie obrażenia.

Udaj się teraz za Szopem w stronę przystanku i idź na północ, gdzie czeka cię dość trudna walka. Postaraj się wywołać jak najwięcej negatywnych efektów u przeciwników, jako że mają sporo zdrowia i walka chwilę potrwa. Staraj się także flankować przeciwników - po popchnięciu oponenta na swojego towarzysza, wróg otrzyma nieznaczne dodatkowe obrażenia. Po skończonej walce wróć do kryjówki. Od teraz będziesz mógł wymykać się w nocy po zmroku, co za chwilę uczynisz - po tym jak wrócisz do domu, zjesz obiad i położysz się do łóżka w swoim pokoju na piętrze.

Tytuły są formami wyzwań, których ukończenie nagradzane jest doświadczeniem oraz nagrodami materialnymi, które po ukończeniu odnajdziesz w skrzynce z zabawkami w swoim pokoju - zwykle materiałami do tworzenia przedmiotów, byś nie musiał przeszukiwać każdego śmietnika na swojej drodze. Tylko za osiągnięcia w Tytule Lider opinii otrzymujesz Kostiumy.

Karta postaci - Tytuły i Wyzwania w South Park The Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Karta postaci

By Tytuł pojawił się na liście wyzwań musisz choć raz wykonać czynność, której dotyczą, dalsze postępy uzależnione są od powtarzania czynności opisanych w Tytule (np. kolekcjonowanie konkretnych typów przedmiotów, pokonywanie określonych wrogów itp.). W tym rozdziale opisane zostaną dostępne Tytuły, sposoby ich odblokowania oraz wymagania na każdy z kolejnych poziomów. Obecny stan postępów możesz sprawdzić na telefonie, w zakładce Karta postaci.

 • Lider opinii - wykonuj selfie z ludźmi. Poziom 1: 4. Poziom 2: 10. Poziom 3: 10. Poziom 4: 10. Poziom 5: 10. Poziom 6: 10. Poziom 7: 10. Poziom 8: 10. Poziom 9: 10.
 • Łowca Artefaktów - znajdź wskazaną liczbę artefaktów. Niektóre znajdziesz podczas przeszukiwania lokacji, po pomyślnych starciach z oponentami, a czasem znajdziesz przepisy, z których dopiero musisz stworzyć artefakt. Poziom 1: 25. Poziom 2: 25. Poziom 3: 50.
 • Rozwiązywacz Łamigłówek - rozwiązuj fabularne oraz opcjonalne zagadki w świecie gry (np. w garażach) - nierzadko wymagane są postępy w fabule. Poziom 1: 20 Poziom 2: 30.
 • Oprawca Szóstkoklasistów - pokonuj szóstoklasistów w walce wręcz. Poziom 1: 10, Poziom 2: 15.
 • Pogromca Toalet - skorzystaj z cudzej toalety po ukończeniu misji SZOPstagram. Poziom 1: 1. Poziom 2: 2. Poziom 3: 12.
 • Kolekcjoner Yaoi - znajdź 10 obrazków w South Park (wyzwanie rozpocznie się po rozmowie z ojcem Craiga w jego domu, jako misja Projekt Yaoi). Poziom 1: 5. Poziom 2: 5. Poziom 3: 15.
 • Kolekcjoner Kostiumów - wyzwanie rozpocznie się po odnalezieniu pierwszego kostiumu. Nie wszystkie kostiumy zaliczają się do Tytułu, patrz rozdział: "Kostiumy". Poziom 1: 40. Poziom 2: 40. Poziom 3: 40.
 • Szybki podróżnik - odblokuj stacje szybkiej podróży. Tytuł możliwy do zdobycia po ukończeniu misji Narodziny Przyjaciela Szopa. Poziom 1: 6. Poziom 2: 4.
 • Zbieracz Nostalgronek - odblokowany zostanie się po odnalezieniu pierwszych jagód. Poziom 1: 5. Poziom 2: 9.
 • Twórca - twórz przedmioty, by zyskać Tytuły i doświadczenie. Poziom 1: 2. Poziom 2: 10. Poziom 3: 20. Poziom 4: 20.
 • Pokonaj rodzynki - Rodzynki to twój nowy przeciwnik od misji Komar w opałach. Poziom 1: 8. Poziom 2: 10.
 • Czasopierdziel - użyj w trakcie walki czasopierdów, dostępne po misji W brzuchu bestii. Poziom 1: 15.
 • Pogromca uprzywilejowanych - używaj mikroagresji podczas walk (dostępne po misji Akademia Mikroagresjii). Poziom 1: 5.
 • Obrońca sprawiedliwości - dostępne po misji Setki rąk chaosu, pokonuj policjantów, którzy od teraz znajdują się na mapie. Poziom 1: 20.
 • Burżuj - dostępne po misji Setki rąk chaosu, wygrywaj walki z menelami, często znajdziesz ich na placu zabaw. Poziom 1: 10.
 • Pogromca Krabów - po misji Zadzwoń do mnie, gdzie zmierzysz się z tymi stworami po raz pierwszy. Poziom 1: 15.
 • Poskramiacz Shinobi - po misji Zaproszenie. Poziom 1: 15.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
South Park: The Fractured But Whole

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

South Park: The Fractured But Whole

zobacz więcej informacji o grze
South Park: The Fractured But Whole

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier RPG

Gry RPG