poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Lust for Darkness

Poradnik do Lust for Darkness to przede wszystkim rozbudowana solucja, która wskaże wszystkie sekrety i znajdźki, a także pozwoli rozwiązać wszelkie zagadki. Mnóstwo obrazków pomoże odnaleźć się w mrocznym świecie gry.

poradnik, solucja do gry w zawiera 56 stron i 96 ilustracji, rozmiar pliku to 3,3 MB

Niniejsza strona opisuje drugą część gry Lust for Darkness. Tym razem trafisz do ogrodu posiadłości Yelvertonów, a twoim zadaniem będzie znalezienie sposobu na dostanie się do środka.

Jak dostać się na teren posiadłości?

Rozgrywkę rozpoczynasz na ulicy, tuż przy posiadłości Yelvertonów - Ogród posiadłości Yelvertonów - solucja Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Rozgrywkę rozpoczynasz na ulicy, tuż przy posiadłości Yelvertonów. Z ulicy skręć w prawo i kieruj się możliwą drogą, aż ujrzysz mur widoczny na powyższym obrazku.

Musisz znaleźć wejście na teren posiadłości - Ogród posiadłości Yelvertonów - solucja Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Musisz znaleźć wejście na teren posiadłości. W tym celu kieruj się wzdłuż muru - wkrótce trafisz na uszkodzoną część muru, widoczną na obrazku. Skorzystaj z niej i wejdź do ogrodu.

Zdobycie przebrania

Trafisz na parking - Ogród posiadłości Yelvertonów - solucja Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Trafisz na parking. Uważaj, bo kręcą się tutaj okultyści - jeśli zostaniesz zauważany, gra zostanie przerwana i zostaniesz cofnięty do ostatniego punktu kontrolnego. Aby uniknąć wykrycia skorzystaj ze skradania, chowaj się za samochodami i innymi obiektami oraz uważnie obserwuj przeciwników - z ukrycia wychodź tylko jeśli nie patrzą w twoją stronę. Skieruj się w stronę drogi widocznej na powyższym obrazku (tam gdzie stoją dwie latarnie) - musisz odnaleźć jakiekolwiek informacje od Amandy.

Na końcu drogi skręć w lewo, a potem od razu w prawo - Ogród posiadłości Yelvertonów - solucja Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Na końcu drogi skręć w lewo, a potem od razu w prawo. Uważaj na strażnika - wyjdź dopiero wtedy, gdy ten nie będzie patrzył w twoją stronę.

Trafisz do miejsca widocznego na powyższym obrazku - Ogród posiadłości Yelvertonów - solucja Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Trafisz do miejsca widocznego na powyższym obrazku. Uważnie obserwuj strażnika i gdy będzie okazja, skieruj się na lewo od posągu.

Znajdziesz tutaj wiadomość od Amandy, maskę oraz ubrania - Ogród posiadłości Yelvertonów - solucja Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Znajdziesz tutaj wiadomość od Amandy, maskę oraz ubrania. Przeczytaj list, a następnie się przebierz - dzięki temu możesz swobodnie poruszać się między okultystami.

Gdzie znajduje się zaproszenie do posiadłości?

Zaproszenie do posiadłości znajduje się w jednym z aut na parkingu, z którego rozpocząłeś eksploracje ogrodu - Ogród posiadłości Yelvertonów - solucja Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Zaproszenie do posiadłości znajduje się w jednym z aut na parkingu, z którego rozpocząłeś eksploracje ogrodu. Dzięki przebraniu możesz się tam dostać bez żadnego problemu. Zabranie zaproszenia również nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami - możesz to zrobić nawet przy strażniku.

Teraz nie pozostaje już nic innego jak skierować się do głównego wejścia posiadłości - Ogród posiadłości Yelvertonów - solucja Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Teraz nie pozostaje już nic innego jak skierować się do głównego wejścia posiadłości. Z parkingu ponownie udaj się do drogi z dwoma latarniami, ale tym razem na jej końcu skręć w prawo. Ujrzysz budynek widoczny na powyższym obrazku - kieruj się w jego stronę. Ujrzysz główne wejście, a przed nim strażnika. Podejście do niego automatycznie uruchomi scenę z okazaniem zaproszenia. Następnie skorzystaj z drzwi - zostaniesz przeniesiony do wnętrza posiadłości.

Niniejsza strona zawiera domyślne sterowanie w grze Lust for Darkness.

Sterowanie PC

Interakcja z przedmiotami - Sterowanie w Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Interakcja z przedmiotami

Obracanie aktywnym przedmiotem - Sterowanie w Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Obracanie aktywnym przedmiotem

Poruszanie się postacią - Sterowanie w Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Poruszanie się postacią

Sprint - Sterowanie w Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Sprint

Skradanie się - Sterowanie w Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Skradanie się

Odłożenie przedmiotu - Sterowanie w Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Odłożenie przedmiotu

 

Schowanie tekstu

Zakładanie i zdejmowanie maski z wymiaru Lusstghaa - Sterowanie w Lust for Darkness - Lust for Darkness - poradnik do gry

Zakładanie i zdejmowanie maski z wymiaru Lusst'ghaa

Niniejsza strona zawiera wymagania sprzętowe gry Lust for Darkness. Zestawienie wymaganych komponentów PC pozwoli określić czy produkcja będzie działać na twoim komputerze. Oprócz minimalnych i rekomendowanych wymagań, umieściliśmy tutaj opis sprzętu, na którym tworzyliśmy poradnik.

Minimalne wymagania sprzętowe Lust for Darkness

 1. Procesor: Intel Core i3 / AMD Phenom II X4 955
 2. Karta grafiki: Radeon R9 280 / Nvidia GeForce GTX 660
 3. Pamięć RAM: 8 GB RAM
 4. Miejsce na dysku: 15 GB
 5. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8 / 10

Rekomendowane wymagania sprzętowe Lust for Darkness

 1. Procesor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
 2. Karta grafiki: Radeon RX 580 / Nvidia GeForce GTX 1060
 3. Pamięć RAM: 16 GB RAM
 4. Miejsce na dysku: 15 GB
 5. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8 / 10

Nasz sprzęt

Poradnik został stworzony na wersji PC, na komputerze o poniższej konfiguracji:

 1. Procesor: Intel Core i5 8600K (3.6 GHz)
 2. Karta grafiki: GeForce GTX 1080
 3. Pamięć RAM: 16 GB RAM
 4. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Powyższa konfiguracja pozwala na komfortową rozgrywkę w rozdzielczości FullHD (1920x1080) oraz na najwyższych ustawieniach graficznych. Podczas rozgrywki nie pojawiły się żadne spadki wydajności, a gra cały czas utrzymywała dużą liczbę FPS (powyżej 60).

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Lust for Darkness

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Lust for Darkness

zobacz więcej informacji o grze
Lust for Darkness

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier przygodowych

Przygodowe