poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Unravel Two [PS4]

Poradnik do Unravel 2 skrywa w sobie wszystkie sekrety i znajdźki oraz dokładny opis ich zdobycia. Solucja opisuje wszystkie 7 poziomów, a także pomoże rozwiązać wszelkie zagadki, które staną na drodze słodkich maskotek z włóczki.

poradnik, solucja do gry w zawiera 109 stron i 200 ilustracji, rozmiar pliku to 5 MB

Na tej stronie poradnika do Unravel 2 opisaliśmy sekrety dostępne w 1 i 2 lokacji dostępnej w grze. Na początku nie jest ich zbyt wiele, ale Unravel 2 kryje w sobie mnóstwo sekretów i tajemnic.

Foreign Shore

Na pierwszym poziomie, nazwanym Foreign Shore, znajdziesz tylko dwa sekrety.

Pierwszy sekret

Pierwszy sekret dostępny w grze Unravel Two zdobędziesz podczas cutscenki - Sekrety w Foreign Shore and Hideaway - poziom 1 i 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Pierwszy sekret dostępny w grze Unravel Two zdobędziesz podczas cutscenki. Wystarczy, że odpalisz grę i pozwolisz się spotkać Yarny'emu z nowym towarzyszem. Jest to jeden z pierwszych filmików dostępnych w grze.

Drugi sekret

Drugi sekret znajdziesz na samym końcu pierwszego poziomu - Sekrety w Foreign Shore and Hideaway - poziom 1 i 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Drugi sekret znajdziesz na samym końcu pierwszego poziomu. Zostanie on również zebrany przez twoich bohaterów w trakcie cutscenki. Wystarczy, że ukończysz pierwszy poziom i otworzysz drzwi do latarni. Twoi towarzysze wchodząc do środka zbiorą sekret, dzięki temu automatycznie trafi on do puli znajdziek.

Hideaway

Drugi poziom dostępny w grze Unravel Two zawiera już, aż 6 sekretów. Cztery z nich znajdziesz eksplorując teren, a dwa dostaniesz w trakcie filmików.

Pierwszy sekret

Po włączeniu drugiego poziomu odpali się cutscenka - Sekrety w Foreign Shore and Hideaway - poziom 1 i 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Po włączeniu drugiego poziomu odpali się cutscenka. W niej twoje postaci automatycznie zbiorą pierwszy sekret dostępny na tym poziomie.

Drugi sekret

Drugi sekret zajdziesz w szybie wentylacyjnym - Sekrety w Foreign Shore and Hideaway - poziom 1 i 2 - Unravel 2 - poradnik do gry
Drugi sekret zajdziesz w szybie wentylacyjnym

Aby zdobyć skarb musisz wejść do szybu wentylacyjnego. Tam zobaczysz sekret znajdujący się za rurą. Musisz jedną z postaci zostawić na górnej rurze, drugą spuścić i rozhuśtać tak, aby mogła się odbić od ściany. Po ścianie wskocz na górę, aż do sekretu. Pamiętaj tylko, aby nie poluźnić zbytnio włóczki, jeśli tak zrobisz twój bohater może zginąć.

Trzeci sekret

Trzeci sekret, na placu zabaw - Sekrety w Foreign Shore and Hideaway - poziom 1 i 2 - Unravel 2 - poradnik do gry
Trzeci sekret, na placu zabaw

Trzeci sekret możesz zdobyć używając tylko jednej postaci. Wystarczy, że po zjechaniu ze zjeżdżalni wskoczysz na ściankę do wspinaczki i odbijesz się od jej boków tak, aby dostać się na samą górę.

Czwarty sekret

Kolejny sekret znajdziesz poruszając się w szybie wentylacyjnym, jest on zamknięty w szafce na ścianie - Sekrety w Foreign Shore and Hideaway - poziom 1 i 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Kolejny sekret znajdziesz poruszając się w szybie wentylacyjnym, jest on zamknięty w szafce na ścianie. Aby go zdobyć musisz pierw wskoczyć jednym z kompanów w rurę z powietrzem - dzięki temu dostaniesz się na jeden z szybów wentylacyjnych. Gdy tam już będziesz napnij włóczkę i rozbujaj swojego towarzysza. Musisz zakręcić nim tak, aby uderzył w drzwiczki. Gdy to zrobi otworzą się. Będziesz musiał powtórzyć ten ruch tak, aby twój kompan wpadł do szafeczki i zdobył skarb.

Piąty sekret

Piątą znajdzkę zdobędziesz wychodząc z szybu wentylacyjnego - Sekrety w Foreign Shore and Hideaway - poziom 1 i 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Piątą znajdzkę zdobędziesz wychodząc z szybu wentylacyjnego. Znajduje się ona dokładnie na jednym z jego elementów, jest widoczna, ponieważ świeci się na zielono. Aby ją zdobyć musisz zostawić jednego bohatera na maszynie, a drugiego spuścić tak, aby swoją włóczką zahaczył się o punkt. Wtedy wystarczy, że go odpowiednio rozbujasz, aby mógł dosięgnąć skarbu.

Szósty sekret

To kolejna znajdzka, która zostanie samoistnie zebrana przez twoich bohaterów - Sekrety w Foreign Shore and Hideaway - poziom 1 i 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

To kolejna znajdzka, która zostanie samoistnie zebrana przez twoich bohaterów. Wystarczy, że ukończysz poziom Hideway, a odpali się filmik. Podczas niego twoi kompani znajdą sekret.

Trzeci poziom dostępny w grze Unravel 2 zawiera 6 sekretów. Cztery z nich znajdziesz eksplorując teren, a dwa dostaniesz w trakcie filmików. Na tym poziomie każde zebranie znajdzki wymaga współpracy obu bohaterów.

Pierwszy sekret

Po włączeniu trzeciego poziomu odpali się cutscenka - Sekrety Little Frogs - poziom 3 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Po włączeniu trzeciego poziomu odpali się cutscenka. W niej twoje postaci automatycznie zbiorą pierwszy sekret dostępny na tym poziomie.

Drugi sekret

Pierwszy sekret znajdziesz na stole - Sekrety Little Frogs - poziom 3 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry
Pierwszy sekret znajdziesz na stole

Na samym początku trzeciego poziomu trafisz do ogrodu. Tam musisz przyciągnąć do siebie bohaterów, rozbiec się i wyskakując zahaczyć włóczkę w odpowiednim punkcie. Z niego wystarczy, że zeskoczysz na stół, a sekret zbierze się sam w trakcie skoku.

Trzeci sekret

Trzeci sekret na trzecim poziomie znajdziesz zaraz koło WC - Sekrety Little Frogs - poziom 3 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Trzeci sekret na trzecim poziomie znajdziesz zaraz koło WC. Musisz wskoczyć pierw na drzwiczki pomieszczenia, po nich na gałąź stojącego obok drzewa. Z gałęzi przeskoczyć na dach. Tam musisz zostawić jedną z postaci, a drugą rozbujać tak, aby złapała sekret.

Czwarty sekret

Kolejny sekret znajdziesz zaraz za płotem - Sekrety Little Frogs - poziom 3 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Kolejny sekret znajdziesz zaraz za płotem. Musisz złapać się punktu za pomocą włóczki, rozbujać się i doskoczyć do drugiej gałęzi. Tam znowu podziel swoich bohaterów. Jeden z nich musi stać, a drugi rozbujać się tak wokół, aby złapać sekret.

Piąty sekret

Piąty sekret jest chroniony przez kurę - Sekrety Little Frogs - poziom 3 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry
Piąty sekret jest chroniony przez kurę

Aby zdobyć piąty sekret musisz jednego bohatera zostawić na środku połamanej gałęzi, dzięki temu kura będzie nim ciągle zainteresowana. Drugim bohaterem zbiegnij z gałęzi i wbiegnij pod konar. Dzięki temu unikniesz śmierci i bez problemu zdobędziesz sekret.

Szósty sekret

To kolejna znajdzka, która zostanie samoistnie zebrana przez twoich bohaterów - Sekrety Little Frogs - poziom 3 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

To kolejna znajdzka, która zostanie samoistnie zebrana przez twoich bohaterów. Wystarczy, że ukończysz poziom, a odpali się filmik. Podczas niego twoje postaci znajdą sekret.

Poziom Nightswimming z gry Unravel 2 zawiera 6 skarbów. Cztery z nich znajdziesz eksplorując teren, a dwa dostaniesz w trakcie filmików. Do zebrania części skarbów będzie ci potrzeby towarzysz, jednak większość z nich możesz zebrać jednym bohaterem.

Pierwszy sekret

Po odpaleniu poziomu Nightswimming włączy się cutscenka - Sekrety w Nightswimming poziom 4 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Po odpaleniu poziomu Nightswimming włączy się cutscenka. W niej twoje postaci automatycznie zbiorą pierwszy sekret dostępny na tym levelu.

Drugi sekret

Ten sekret znajdziesz w dziupli - Sekrety w Nightswimming poziom 4 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry
Ten sekret znajdziesz w dziupli

Kiedy wejdziesz na wielką gałąź musisz rozluźnić włóczkę i upuścić jednego ze swoich bohaterów tak, aby wpadł do dziupli. W niej znajdziesz sekret.

Trzeci sekret

Aby zdobyć ten sekret wystarczy, że przebiegniesz przez ułamaną gałąź - Sekrety w Nightswimming poziom 4 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Aby zdobyć ten sekret wystarczy, że przebiegniesz przez ułamaną gałąź. Na jej końcu znajduje się dziura, więc w tracie wyjścia z niej automatycznie zbierze się sekret.

Czwarty sekret

Czwarty sekret znajduje się na rzeką - Sekrety w Nightswimming poziom 4 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Czwarty sekret znajduje się na rzeką. Aby go zdobyć musisz szybko przebiec jednym z bohaterów po gałęzi, tak, aby jej nie połamać. Potem zeskocz, napnij włóczkę tak, aby jeden z bohaterów nie wpadł do wody i rozhuśtaj go tak, aby zdobył skarb. Dzięki temu unikniesz śmierci.

Piąty sekret

Przechodząc dalej przez wodę trafisz na pale - Sekrety w Nightswimming poziom 4 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Przechodząc dalej przez wodę trafisz na pale. Musisz odbić się z jednego z nich tak, aby móc zahaczyć włóczkę w odpowiednim punkcie. Gdy tak zrobić rozluźnij ją, rozbujaj się i skocz tak, aby zdobyć skarb. Jeśli spadając trafisz na pal przeżyjesz, jeśli wpadniesz do wody umrzesz.

Szósty sekret

Sekret ten zbiorą twoi kompani podczas cutscenki kończącej poziom - Sekrety w Nightswimming poziom 4 Unravel 2 - Unravel 2 - poradnik do gry

Sekret ten zbiorą twoi kompani podczas cutscenki kończącej poziom.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Unravel Two [PS4]

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Unravel Two

zobacz więcej informacji o grze
Unravel Two

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji