poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Warframe

Warframe to kooperacyjna strzelanina, która korzysta z darmowego modelu z mikropłatnościami. W naszym poradniku znajdziesz dokładne opisy oraz solucję do gry. Wyposażony w rozmaite bronie i starożytny pancerz stawisz czoła siłom imperium Grinner.

poradnik, solucja do gry w zawiera 160 stron i 118 ilustracji, rozmiar pliku to 5,9 MB

W tym rozdziale dowiesz się więcej o zaawansowanych kombinezonach bojowych Warframe w Warframe. Czym one są, jak je złożyć i gdzie zdobyć.

Warframe to zaawansowany kombinezon bojowy używany przez Tenno - Warframe - Jak zdobyć Warframe? - Warframe - poradnik do gry

Warframe to zaawansowany kombinezon bojowy używany przez Tenno. Posiadają zdolność regeneracji tarczy, wysoką mobilność a każdy z nich oferuje inne 4 umiejętności specjalne i zdolności pasywne. Na ten moment w Warframe jest 34 różnych Warframe oraz 20 Warframe Prime - ulepszone wersje pancerzy. Maksymalnie Warframe może uzyskać 30 poziom. Do każdego Warframe można zainstalować Reaktor Orokin, soczewkę oraz Formę. Więcej o soczewkach znajdziesz w rozdziale "Focus 2.0", o reaktorze i formie w "Ulepszanie broni i postaci", a statystyki Warframe w "Lista Warframe".

Jak zdobyć Warframe?

Kupno Warframe na rynku

Istnieją dwa sposoby na zdobycie Warframe. Pierwszy z nich to kupienie ich w sklepie za platyne (za prawdziwe pieniądze lub całkiem za darmo). Warframe, które są w markecie posiadają już zainstalowany Reaktor Orokin. Reaktor Orokin odblokowuje więcej punktów do zainstalowania modyfikacji i ulepszeń. Warframe ze sklepu posiada w pakiecie również miejsce na Warframe. Domyślnie gracz na początku gry ma 2 miejsca na Warframe, chcąc przekroczyć ten limit trzeba wykupywać dodatkowe sloty.

Wytworzenie

Drugim sposobem na zdobycie Warframe jest crafting. Podczas gry często będziesz dostawał po misjach różne plany Warframe oraz ich części. Co prawda to dość czasochłonna metoda, wymaga wiele wysiłku oraz surowców. Każdy Warframe składa się z 4 części: samego planu (Blueprint), powłoki, systemów i neurooptyki. Każdy element a potem i złożenie Warframe zajmuje 12 godzin (można przyspieszyć za pomocą platyny). Ten sposób jest bardzo dobry, jeśli chodzi o składanie wersji Prime Warframe. Części Prime wypadają z reliktów, więc można to zrobić zupełnie za darmo, bez inwestowania realnych pieniędzy w grę. Zwykłe części natomiast można dostać zabijając Bossów lub uzyskać w trakcie misji Survivalu i Obrony.

W tym rozdziale dowiesz się na jakiej zasadzie działają syndykaty i jakie misje oferują. Rozdział zawiera informacje ogólne na temat syndykatów w Warframe. W Warframe istnieje 6 frakcyjnych syndykatów oraz 4 neutralne syndykaty.

Syndykaty są oddzielnymi organizacjami występującymi w Warframe - Warframe - Syndykaty - Informacje ogólne - Warframe - poradnik do gry

Syndykaty są oddzielnymi organizacjami występującymi w Warframe. Można je odblokować po osiągnięciu 3 poziomu mistrzostwa lub po inicjacji na przekaźniku. Każda organizacja oferuje inne mody, syndany, bronie oraz regalia. Im więcej punktów reputacji zdobędziesz w syndykacie, tym lepsze tytuły w herarchii i nagrody zdobędziesz. Ze względu na to, że syndykaty mają między sobą różne stosunki, zaleca się, aby wybierać maksymalnie 3 organizacje (tak jak na screenie: 3 z lewej lub 3 z prawej).

Wybór syndykatów z lewej i prawej strony może spowodować konflikt interesów - wzrost reputacji u jednej spowoduje utratę reputacji u drugiej organizacji. Zdobywanie reputacji odbywa się na 3 sposoby: poprzez wykonywanie dedykowanych misji zleconych przez syndykat (3 misje na dzień, resetowane codziennie), poprzez znajdywanie i sprzedaż medalionów (medaliony można sprzedać za reputację, nie liczą się one do dziennego limitu reputacji syndykatu) oraz na zwykłych misjach poprzez założenie odpowiedniego wzoru na Warframe (regalia, można założyć podczas upiększania swojego Warframe).

Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów reputacji można przejść na wyższy członkostwa. Przejście polega na przekazaniu "darowizny" w postaci kredytów i określonego przedmiotu (każdy syndykat chce innych przedmiotów). Istnieje też możliwość zdobycia ujemnych punktów reputacji (w wyniku wykonywania misji u znienawidzonej konkurencji).

Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu negatywnej reputacji, syndykaty mogą nasyłać oddziały specjalne (Death Squads), aby Cię zgładzić. Mogą pojawiać się losowo podczas misji, nadejście oddziału specjalnego jest sygnalizowane przez grę w postaci migania światła i deklaracji syndykatowego lidera. Na negatywnej randze 1, syndykat wyśle oddział 8 Eximus (ulepszeni i twardsi przeciwnicy), na randze 2 wyśle Pluton Eximus, który przebija liczebnością oddział na randze 1. Pluton posiada o wiele więcej punktów życia i odporność na niektóre umiejętności kontroli.

Rozdział ten poświęcony jest w całości Stalowemu Meridianowi (Steel Meridian)- syndykatowi w Warframe. Dowiesz się co oferuje, czego oczekuje podczas przekazywania darowizny oraz jakie frakcje nienawidzi i toleruje.

Stalowy Meridian (Steel Meridian) posiada dobre stosunki z Czerwonym Woalem (Red Veil) - +50% do reputacji Czerwonego Woalu podczas wykonywania misji Stalowego Meridianu - Warframe - Stalowy Meridian - Warframe - poradnik do gry

Stalowy Meridian (Steel Meridian) posiada dobre stosunki z Czerwonym Woalem (Red Veil) - +50% do reputacji Czerwonego Woalu podczas wykonywania misji Stalowego Meridianu. Stalowy Meridian nie toleruje Nowej Loki (New Loka) - -50% do reputacji oraz nienawidzi Sekwencji Perrin (The Perrin Sequence) - -100% reputacji.

Czego potrzebują do awansu?

Ranga

Tytuł

Darowizna

Konsekwencje i korzyści

Punkty reputacji (min do max)

5

Generał

Nekros Prime Neurooptyka,

500 000 kredytów

Dostęp do Modów wzmacniających umiejętności, broni syndykatu i syndany

0 do 132 000

4

Protektor

Galatine Prime Ostrze,

250 000 kredytów

Dostęp do Modów wzmacniających broń

0 do 99 000

3

Obrońca

Katalizator Orokin,

100 000 kredytów

Dostęp do schematu "Odnowa życia Zespołu (duża)" i komponenty do <br>Archwing

0 do 70 000

2

Mężny

Forma,

50 000 kredytów

Dostęp do paczek Reliktów pustki Syndykatu

0 do 44 000

1

Dzielny

2 morfytu,

30 000 kredytów

Dostęp do widma Siekacza

0 do 22 000

0

Inicjacja

1 000 złomu,

10 000 kredytów

Dostęp do pieczęci Stalowego Meridianu

5 000

-

Neutralny

Forma, i 50 000 kredytów

-

-5 000 do 5 000

-1

Wyrzutek

Katalizator Orokin,

100 000 kredytów

Poszukiwany przez oddział Siekaczy Eximus

-22 000 do 0

-2

Wróg

-

Poszukiwany przez pluton Siekaczy Eximus

-44 000 do 0

Co oferują za punkty reputacji?

Stalowy Meridian oferuje mody dla ich ulubionych broni: Hek, Podwójne Tasaki, Sobek oraz Miter. Każdy z modów do broni ma dodatkowy parametr "Sprawiedliwość": naładowany odpowiednią ilością punktów doświadczenia, "Sprawiedliwość" spowoduje wybuch wokół Warframe w promieniu 25 metrów i zadający 1 000 obrażeń wybuchowych. Ponadto przywróci 25% maksymalnego zdrowia i doda +15% bazowego pancerza na 30 sekund. To bardzo dobry parametr dodatkowy - leczenie potrafi czasem uratować skórę, a wybuch odgoni na chwilę przeciwników.

Syndykat posiada również mody dedykowane dla określonych Warframe: Atlas, Ember, Excalibur, Frost, Mesa, Nezha, Nova, Oberon, Rhino oraz Saryn.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Warframe

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Warframe

zobacz więcej informacji o grze
Warframe

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji