poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Pizza Connection 3

Poradnik do Pizza Connection 3 to pomocne porady, które pomogą odkryć wszystkie sekrety i tajne składniki wymarzonej pizzy. Dowiesz się, gdzie wybudować pizzerię, jak stworzyć dobrą pizzę, jak zarabiać w grze oraz jaki wystrój stworzyć. Smaczna solucja!

poradnik, solucja do gry w zawiera 60 stron i 80 ilustracji, rozmiar pliku to 5,5 MB

Do szybkiego zarobku, potrzebujesz odpowiedniego menu. Pizze kosztujące po 5-8$ nie mają żadnej racji bytu. Jeśli bowiem pizza będzie zbyt tania, ilość sprzedanych sztuk nie przełoży się na dobry zarobek. Musisz więc dobierać składniki, by przy podsumowaniu, móc podnieść cenę do minimum 15-17$. Są to ceny akceptowane przez większość grup społecznych, a jednocześnie dają realne zyski. Oczywiście możesz wyznaczać też wyższe ceny. W takim wypadku musisz jednak pamiętać, że może to się odbić na zadowoleniu klientów.

Menu z takimi cenami, powinno zagwarantować ci stabilny start. - Jak szybko zarobić? - Pizza Connection 3 - poradnik do gry
Menu z takimi cenami, powinno zagwarantować ci stabilny start.

Ważny jest też wybór lokali, jeśli na początku wynajmiesz lokal w ruchliwej okolicy, jego koszt będzie bardzo duży. Przy małej restauracji, miejsce jest bardzo ograniczone i nie możesz postawić zbyt dużej ilości stolików. Nawet przy 100% obsłużonych klientów, wypracowanie jakichkolwiek zysków może okazać się trudne. Dlatego początkowo warto wynająć tańszy lokal, znajdujący się na uboczu, a te większe zostawić na późniejsze etapy rozgrywki.

Może się zdarzyć, że konkurencje będzie chciała, ci zaszkodzić i wyśle do jednej z twoich restauracji gangstera, który będzie przeprowadzał akcję sabotażową. Spowoduj ona spadek zadowolenia twoich klientów z usług i część z nich może zdecydować się na zrezygnowanie z twoich usług.

Zabezpieczenie się przed tego typu wypadkami jest kosztowne. Musisz bowiem opracować badania "Security system". Dzięki temu w trybie architekta, staną się dostępne kamery ochrony.

Będziesz musiał rozstawić je w swojej restauracji - W mojej restauracji pojawił się gangster. Co robić? - Pizza Connection 3 - poradnik do gry

Będziesz musiał rozstawić je w swojej restauracji. Dzięki temu akcja sabotażowa zostanie udaremniona, a ty unikniesz konsekwencji. W pierwszej kolejności stawiaj kamery w głównej Sali, gdzie jadają goście. To tam ma miejsce większość akcji sabotażowych.

Jest to związane z zadowoleniem klientów. Jeśli będą oni niezadowoleni z twoich usług to zaczną jadać u twojej konkurencji. Możesz dowiedzieć się o ocenie twoich restauracji, klikając na dowolnego przechodnia. Z panelu, który się otworzy dowiesz się do jakiej grupy społecznej należy [1], jego stosunek do twojej sieci oraz do twojej konkurencji [2]. Zobaczysz też szereg ocen, które odnoszą się do różnych aspektów twojej restauracji [3]. Jeśli gwiazdka się zapali to znaczy, że klient jest zadowolony z danego aspektu.

Sprawdź co powoduje niezadowolenie u poszczególnych grup społecznych, sprawdzając zadowolenie ich przedstawicieli - Dlaczego moje zyski zaczęły maleć? - Pizza Connection 3 - poradnik do gry

Sprawdź co powoduje niezadowolenie u poszczególnych grup społecznych, sprawdzając zadowolenie ich przedstawicieli. Na tej podstawie, będziesz mógł ocenić co negatywnie odbija się na opinii twojej restauracji i wdrożyć odpowiednie zmiany. Przykładowo, jeśli większość klientów jest niezadowolona z czasu oczekiwania, to będziesz zmuszony do wymiany części personelu na szybszy.

Warto też, ponieść dodatkowy koszt i zainwestować w reklamę. Zachęci ona nowych klientów do zjedzenia w twojej pizzerii. Pamiętaj jednak, że jeśli nie wdrożysz zmian związanych z zadowoleniem, reklama będzie działać tylko przez krótki okres. Nowi klienci również postanowią korzystać z usług konkurencji.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Pizza Connection 3

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Pizza Connection 3

zobacz więcej informacji o grze
Pizza Connection 3

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier strategicznych

Strategiczne