poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Yakuza 6: The Song of Life [PS4]

Poradnik do Yakuza 6: The Song of Life zawiera szczegółowy opis oraz solucję, które pomogą ci w najtrudniejszym momencie. Nasz poradnik pozwoli ukończyć ci grę w 100% !!!

poradnik, solucja do gry w zawiera 122 stron i 201 ilustracji, rozmiar pliku to 6,5 MB

Jak się okazuje, Haruka była w Onomichi i miała dużo wspólnego z rodziną Hirose i Kiyomi. Kazuma postanawia skonfrontować wszystko z kobietą, choć w sprawę angażuje się... Tojo Clan!

Gather info

1 - Yakuza 6 - Rozdział 5 - Masked - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Po rozmowie z członkami rodziny Hirose, idź przed siebie w kierunku znacznika. Spotkasz mężczyznę, który jego bity przez dwójkę opryszków.
 2. Włącz się w konflikt i pobij oprawców. Jak się okazuję, należą oni do grupy JUSTIS, z którą miałeś już do czynienia wcześniej. Po walce, ranny mężczyzna przedstawi się jako Joe i opowie ci trochę o organizacji, której jak się okazuje był pierwotnym założycielem.

Save Sachiko

2 - Yakuza 6 - Rozdział 5 - Masked - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Po cutscence, porozmawiaj ponownie z Joe i zgódź się uratować jego przyjaciela. Weźmiesz w ten sposób w tzw. Clan Wars. Zasady tej minigry zostały dokładnie wyjaśnione w odrębnym rozdziale tego poradnika.
 2. Po wygranej potyczce, czeka cię bezpośrednia potyczka z porywaczami. Walka będzie bardzo prosta - masz kompanów, a sami wrogowie są dość słabi.
 3. Nagroda za wygraną potyczkę: Strength +50, Agility +50 , Spirit +50. Dodatkowo, odblokujesz możliwość korzystania z potyczek klanowych - twoim końcowym zadaniem będzie uporanie się z organizacją JUSTIS.

Go to the Ropeway Station

3 - Yakuza 6 - Rozdział 5 - Masked - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Czas spotkać się z Kiyomi. Udaj się na stację i wykup bilet na szczyt. W czasie trwania podróży, Kiryu będzie wspominał najważniejsze momenty z Haruką.
 2. Na szczycie czeka cię rozmowa z Kiyomi, którą przerwie nadejście... Someyi! Po interesującej rozmowie czas na powrót do rodziny Hirose.

Rescue Kiyomi

4 - Yakuza 6 - Rozdział 5 - Masked - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Kiyomi została porwana i wraz z rodziną Hirose wyruszacie na ratunek. Na holu budynku czeka cię pojedynek z bardzo liczną grupą wrogów, jednak wraz z resztą ekipy szybko się uporacie z wrogami.
 2. Wbiegnij schodami na górę i sprawdzaj kolejne pokoje (niszcz drzwi uderzeniami). Niestety, Kiyomi nigdzie nie ma. Biegnij na wyższe piętro.
5 - Yakuza 6 - Rozdział 5 - Masked - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Tutaj również czeka cię walka z kolejnymi wrogami i przeszukiwanie pokoi. Na koniec, pojawi się silny gangster i twoja ekipa postanowi go zatrzymać, byś mógł swobodnie kontynuować poszukiwania.
 2. Dotrzesz do łaźni - walcz z kolejną grupką przeciwników. W końcu dotrzesz do sauny, w której znajdziesz Someye. Wróg zacznie uciekać - ścigaj go!

Chase Someya

6 - Yakuza 6 - Rozdział 5 - Masked - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Biegnij za Someyą. Po drodze natkniesz się na bardzo liczną grupę przeciwników. Zachowaj czujność, bo walka może dać w kość. Postaraj się trzymać wrogów na dystans i postaw na ataki zasięgowe.
 2. Gdy uporasz się z wrogami biegnij dalej, aż w końcu złapiesz Someye. Dostaniesz za to nagrodę: Strength +310, Agility +310, Spirit +310, Technique +33, Charm +33

Defeat Someya

7 - Yakuza 6 - Rozdział 5 - Masked - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Czeka cię teraz pojedynek z Someyą. Wróg jest bardzo sprawnym wojownikiem i dość szybko wejdzie w tryb furii. Atakuj go z pomocą dodatkowych obiektów: doniczek, lamp i foteli.
 2. Nagroda za wygrany pojedynek to: Strength +318, Agility +197, Spirit +278, Technique +316, Charm +146
 3. Czekaja cię teraz długie i bardzo interesujące fabularnie wstawki filmowe. Weźmiesz m.in. udział w tajemnym spotkaniu liderów mafii i dowiesz się, że Kiyomi to żona Someyi!

Kiryu, wraz z Nagumo i Yutą wraca do Kamurocho, by odnaleźć Tatsukawe. Mężczyzna miał kontakt z Haruką i niewykluczone, że jest ojcem jej dziecka. Niestety, w całą sprawę zaczyna mieszać się koreańska mafia...

Go to Cafe Alps

1 - Yakuza 6 - Rozdział 6 - Footsteps - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Po scence, udaj się do swojego mieszkania. Przed wejściem spotkasz Joego, który oznajmi, że czas przenieść się z organizacją do Kamurocho. Jeśli uporałeś się z dotychczasowymi wyzwaniami w tym trybie, będziesz mógł niebawem kontynuować zabawę.
 2. Po odpoczynku, przeniesiesz się do Kamurocho. Udaj się do kawiarni, a za kolejny cel obierzecie lokal Stardust. Po chwili Yutę rozboli brzuch, pobiegnij za nim i wejdź do sklepu.

Go to Stardust

2 - Yakuza 6 - Rozdział 6 - Footsteps - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Niestety, władze lokalu się zmieniły i nie zostaniesz wpuszczony do środka. W czasie cutscenki odwiedzi cię jednak właściciel lokalu i przeprosi za zamieszanie. Możesz wrócić do klubu i poszukać informacji na temat Tatsukawy.
 2. W drodze do klubu napadnie cię wielka grupa koreańskiej mafii. Masz wsparcie, więc walka nie powinna być trudna.
 3. Gdy uporasz się z zagrożeniem zdobędziesz: Strength +330, Agility +330, Spirit +330, Technique +50, Charm +50

Defeat Joon-gi Han

3 - Yakuza 6 - Rozdział 6 - Footsteps - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Gdy dotrzesz do klubu, poznasz jego prawdziwą naturę, a Joon-hi Han, przedstawiciel koreańskiej mafii rzuci ci wyzwanie. Yuta zadeklaruje się przyjąć wyzwanie za ciebie, choć niestety bardzo marnie się to dla niego zakończy.
 2. Kiryu przyjmuje wyzwanie i czeka cię walka. Jest ona dość trudna, z racji tego, że walczysz na ringu i dookoła nie znajdziesz żadnych dodatkowych przedmiotów do walki. Musisz bazować na klasycznych uderzeniach i unikach.
 3. W razie trudności posiłkuj się medykamentami i postaw na kopniaki z dystansu.
 4. Po wygranej zdobędziesz sporo doświadczenia: Strength +374, Agility +286, Spirit +346, Technique +216, Charm +92

Go to the Ouka Building

4 - Yakuza 6 - Rozdział 6 - Footsteps - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Po walce, Joon-hi Han dotrzyma słowa i opowie ci o Tatsukawie. Dowiesz się, gdzie mieszka mężczyzna, czas złożyć mu wizytę.
 2. Gdy dotrzecie na miejsce i wejdziecie do mieszkania Tatsukawy znajdziecie zwłoki... Sprawa robi się coraz bardziej zagmatwana - czas wezwać policję

W tym rozdziale, Kiryu wraz z towarzyszami wyruszy do Little Asia, by dowiedzieć się, dlaczego Tatsukawa musiał zginąć.

Go to New Serena

1 - Yakuza 6 - Rozdział 7 - Heihaizi - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Udaj się do New Sereny. W drodze do lokalu spotkasz Joe, który zaprowadzi cię do aktualnej siedziby klanu. Od tej pory, możesz kontynuować walkę z JUSTIS, wykonując kolejne zadania i wzmacniając swoją ekipę.
 2. Udaj się do New Sereny, by przemyśleć z resztą ekipy kolejne kroki. Ustalicie, ze należy odwiedzić siedzibę chińskiej mafii, która jest odpowiedzialna za zabójstwo Tatsukawy. Aby do nich dotrzeć, musisz najpierw odszukać Akyiamę.

Go to the Sewer

2 - Yakuza 6 - Rozdział 7 - Heihaizi - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Udaj się do kanałów, w których wcześniej odnalazłeś Akyiamę. Tym razem jednak, czeka cię tam komitet powitalny w postaci Chińskiej mafii.
 2. Po uporaniu się z grupką wrogów spotkasz bezdomnego, który obieca dać znać Akyiamie, że go szukasz.

Go to the Apa Hotel

3 - Yakuza 6 - Rozdział 7 - Heihaizi - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Wróć do miasta - po chwili powinieneś otrzymać telefon od Akyiamy. Umówicie się na spotkanie w Apa Hotel.
 2. W drodze do hotelu zorientujesz się, że jesteś śledzony. Udaj się w zaułek, a przeciwnicy wyjdą z ukrycia. Po walce, odkryjesz, że tajemniczymi napastnikami byli przedstawiciele klanu Tojo.
 3. Udaj się na spotkanie ze swoim przyjacielem, a dowiesz się jak dotrzeć do siedziby Chińskiej mafii. Wróć do New Sereny i porozmawiaj z resztą ekipy.

Go to Little Asia

 1. Udaj się do Chińskiej dzielnicy, w której spotkasz Akyiamę. Idź za przyjacielem w zaułek, a wszyscy otrzymacie maski na głowę.

Go to the Roof

4 - Yakuza 6 - Rozdział 7 - Heihaizi - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Idź za swoim przyjacielem. Po chwili dotrzecie do pokoju z kucharzem. Poczekaj na znak Akyiamy i idź tak, by nie sprowokować kucharza do walki (jeśli ci się nie uda, po prostu odbędziesz dodatkową walkę z wrogiem).
 2. Udaj się pokój wyżej, a dotrzecie do chłodni. Pokonaj grupkę wrogów, a zjawi się kucharz - Cao. Wróg jest całkiem niezły - uważaj na jego ciosy tasakiem i korzystaj z dodatkowych obiektów na arenie.
5 - Yakuza 6 - Rozdział 7 - Heihaizi - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Po walce, idź dalej w kierunku znacznika. Niebawem znów natkniesz się na Cao, tym razem jednak, będziesz walczył bez pomocy Akyiamy.
 2. Po walce, w końcu dotrzesz na dach i przegrupujesz się z resztą ekipy.

Find Ed

6 - Yakuza 6 - Rozdział 7 - Heihaizi - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Kieruj się do znacznika i zabierz medykamenty. Niedługo czeka cię sporo potyczek, więc zadbaj, by twoja postać była zregenerowana.
 2. Czeka cię chaotyczny pojedynek z dużą grupą wrogów. Co silniejszych wrogów staraj się zrzucać na dół, by od razu ich eliminować.
 3. Po walce, twoja ekipa zostanie walczyć z koleją falą wrogów. Ty za to biegnij na górę, gdzie będzie na ciebie oczekiwał Ed.
 4. Zdobędziesz sporo doświadczenia: Strength +454, Agility +454, Spirit +454, Technique +33, Charm +33

Defeat Ed

7 - Yakuza 6 - Rozdział 7 - Heihaizi - Yakuza 6: The Song of Life - poradnik do gry
 1. Czas na ponowny pojedynek z Edem. Tym razem, wróg będzie dużo silniejszy, więc uważaj.
 2. Używaj krzeseł i innych obiektów na arenie, by ułatwić sobie walkę. Ed porusza się dość ospale, więc powinieneś spokojnie sobie poradzić.
 3. Pod sam koniec walki, pojawi się reszta twoich towarzyszy, którzy pomogą się w walce. Do pojedynku włączy się również rzesza pomniejszych przeciwników.
 4. Szybko wykończ Eda, który się wzmocni i wyczyść miejsce z pozostałych wrogów. Za wygraną zdobędziesz: Strength +490, Agility +362, Spirit +448, Technique +349, Charm +172
 5. Po walce, zjawi się reszta przedstawicieli mafii, a ty dowiesz się kilku naprawdę interesujących rzeczy na temat ich działalności. Dodatkowo zostanie poruszony temat sekretu ukrytego w Onomichi...

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Yakuza 6: The Song of Life [PS4]

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Yakuza 6: The Song of Life

zobacz więcej informacji o grze
Yakuza 6: The Song of Life

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji