poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Counter-Strike: Global Offensive

Poradnik do Counter Strike Global Offensive to porady na start, nauka ekonomii w grze, opis wszystkich broni CT i T, mapy turniejowe, ustawienia configu audio i wideo, nauka strzelania, tryby gry i nauka poruszania się w czasie walki. Global Elite czeka!

poradnik, solucja do gry w zawiera 340 stron i 526 ilustracji, rozmiar pliku to 28,9 MB

Celem misji jest zdobycie 20 zabójstw korzystając z broni FAMAS. Broń posiada funkcję automatyczną w której można strzelać nieprzerwaną serią, a także tryb w którym wystrzeliwuje zaledwie 3 pociski w serii. W trakcie korzystania z tej broni należy korygować nieco ustawienie celownika co pozwoli na strzelanie nieprzerwaną serią pocisków. O ile pierwsze 3 strzały oddawane są w odpowiednim kierunku tak pozostałe pociski ściąga dość znacznie do góry, a następnie rozpoczyna się rozprysk z lewej strony na prawą. Aby wystrzelić udaną serię należy ściągać celownik w dół i lewo/prawo. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Przeciwnicy mogą pojawić się w tunelu widocznym w oddali i ruszyć schodami do góry lub pójść w lewo do kolejnego przejścia - Misja 10 - Rialto: Bridging the gap - CS GO - poradnik do gry

Przeciwnicy mogą pojawić się w tunelu widocznym w oddali i ruszyć schodami do góry lub pójść w lewo do kolejnego przejścia. Stojąc w tym miejscu masz możliwość natychmiastowego ataku lub zorientowania się w sytuacji i sprawną zmianę pozycji.

Stojąc w tym miejscu masz możliwość obserwowania drzwi w budynku naprzeciwko, którymi przeciwnicy mogą dostać się na dach, a także możesz osłaniać schody prowadzące w dół - Misja 10 - Rialto: Bridging the gap - CS GO - poradnik do gry

Stojąc w tym miejscu masz możliwość obserwowania drzwi w budynku naprzeciwko, którymi przeciwnicy mogą dostać się na dach, a także możesz osłaniać schody prowadzące w dół. Zdecydowanie najlepsze miejsce, które będziesz w stanie szybko zająć.

Celem misji jest zdobycie 15 zabójstw korzystając z broni Negev. Broń należy do grupy ciężkich karabinów szybkostrzelnych więc znacznie spowalnia Twoją postać. Przemieszczając się po mapie lepiej zmieniaj broń na nóż, aby być bardziej mobilnym. Negev jest strasznie drogą bronią więc w każdej rundzie staraj się trafić pistoletem jak największą ilość przeciwników żeby szybko uzbierać potrzebne środki. Rozrzut tej broni jest ogromny więc strzelając nieprzerwana serią może się zdarzyć, że celując w podłogę wciąż trafiasz w przeciwnika znajdującego się niedaleko Ciebie. Aby korygować ustawienie celownika należy bardzo mocno ściągać go na dół i starać się kontrować ruch boczny karabinu - jeśli ucieka w lewo to kontrujemy w prawo i na odwrót. Najlepsze rezultaty daje strzelanie krótkimi, kontrolowanymi seriami. Poniżej przedstawiono 3 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Przejście z różnicą poziomów w którym mogą pojawić się przeciwnicy - Misja 11 - Shipped: Boskie przeznaczenie - CS GO - poradnik do gry

Przejście z różnicą poziomów w którym mogą pojawić się przeciwnicy. Możesz zacząć do nich strzelać gdy tylko znajdą się na schodach. Z tej odległości nie powinni wyrządzić Ci wiele szkód, a będą łatwym celem do osłabienia lub wyeliminowania. Z lewej strony znajdują się drzwi do korytarza na który także trzeba uważać.

Stojąc w rogu można mieć oko na prawie całą mapę - Misja 11 - Shipped: Boskie przeznaczenie - CS GO - poradnik do gry

Stojąc w rogu można mieć oko na prawie całą mapę. Z lewej strony znajdują się wcześniej wspomniane drzwi i przejście przy burcie statku. Patrząc do przodu i w lewo masz oko na przejście w kontenerze. Na wprost znajduje się także tunel i z prawej strony można zauważyć blachy zza których także mogą wyjść przeciwnicy. Zdarza się, że przeskakują przez niski murek i lądują od razu na ziemi więc miej się na baczności.

Z lewej strony znajduje się wcześniej wspomniane przejście w kontenerze - Misja 11 - Shipped: Boskie przeznaczenie - CS GO - poradnik do gry

Z lewej strony znajduje się wcześniej wspomniane przejście w kontenerze. Nie daj się zaskoczyć i uważaj na tę stronę statku.

Celem misji jest zdobycie 20 zabójstw korzystając z broni Dwie Beretty. Strzelając krótkimi seriami nie trzeba przejmować się rozrzutem pocisków. Wykorzystując dłuższe serie należy ściągać celownik do dołu. Jedynym problemem jest długi czas przeładowania ze względu na to, że trzeba zmienić magazynek w obydwóch broniach. Poniżej przedstawiono 3 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Na powyższym obrazku widać korytarz, który prowadzi do schodów z których mogą skorzystać przeciwnicy, aby dostać się do budynku - Misja 12 - Austria: Po jednym dla każdego - CS GO - poradnik do gry

Na powyższym obrazku widać korytarz, który prowadzi do schodów z których mogą skorzystać przeciwnicy, aby dostać się do budynku. Tam też kończy się obszar w którym można się poruszać. Wyglądając nieco za róg można zorientować się, czy przeciwnicy nie przeprowadzają tamtędy ataku. Jeśli tak, możesz zaczekać na nich tuż za rogiem i od razu otworzyć ogień. Dobrym pomysłem jest wrzucenie do korytarza granatu oślepiającego, aby ułatwić sobie zadanie wyeliminowania przeciwników.

Zaraz obok miejsca odrodzenia znajduje się mała chatka, a w niej otwarta klapa z drabiną - Misja 12 - Austria: Po jednym dla każdego - CS GO - poradnik do gry

Zaraz obok miejsca odrodzenia znajduje się mała chatka, a w niej otwarta klapa z drabiną. Przy jej wykorzystaniu przeciwnicy mogą niezauważenie dostać się do budynku i zaatakować punkt podłożenia bomby. Dobrym nawykiem jest sprawdzanie tego miejsca od czasu do czasu tym bardziej, że z góry będziesz mieć świetną pozycję strzelecką. Możesz poczekać, aż przeciwnik wysunie głowę lub podejść do krawędzi i strzelać pionowo w dół.

Przechodząc nieco do przodu od miejsca odrodzenia można wyjrzeć za mór i sprawdzić, czy nie nadciągają stamtąd przeciwnicy - Misja 12 - Austria: Po jednym dla każdego - CS GO - poradnik do gry

Przechodząc nieco do przodu od miejsca odrodzenia można wyjrzeć za mór i sprawdzić, czy nie nadciągają stamtąd przeciwnicy. Jeśli udają się w Twoją stronę możesz od razu otworzyć ogień lub zaalarmować sojusznika i wycofać się na bezpieczną pozycję. Jeśli po wyjrzeniu za róg okaże się, że przeciwnicy ruszają na schody, cofnij się do miejsca w korytarzu i przygotuj się na atak.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Counter-Strike: Global Offensive

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Counter-Strike: Global Offensive

zobacz więcej informacji o grze
Counter-Strike: Global Offensive

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji