poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Subnautica

Poradnik do gry Subnautica zawiera porady i opisy, które sprawią, że na samym starcie nie przepadniesz w morskich odmętach. Nasza solucja pomoże wam odkryć sekrety i zdobywać surowce, dzięki przetrwacie w świecie opanowanym przez podwodne kreatury.

poradnik, solucja do gry w zawiera 21 stron i 62 ilustracji, rozmiar pliku to 1,3 MB

Podstawą przetrwania na 4546B jest zdobywanie żywności oraz ciągłe inwestycje w sprzęt ułatwiający przeżycie. Obie te potrzeby pozwala zaspokoić fabrykator (Fabricator).

Jest to jedyny element twojej kapsuły, który po katastrofie zachował sprawność. Po wejściu z nim w interakcję pojawi ci się lista 4 kategorii.

Każda z nich zawiera kilka kolejnych podkategorii, w której znajdziesz dostępne schematy - Jak tworzyć przedmioty w Subnautica? - Subnautica - poradnik do gry

Każda z nich zawiera kilka kolejnych podkategorii, w której znajdziesz dostępne schematy. Stworzenie każdego przedmiotu wymaga odpowiedniej ilości danego surowca. Po najechaniu na wybrany schemat możesz zobaczyć czego dokładnie potrzebujesz.

Jeśli posiadasz wystarczającą ilość surowców do budowy danego przedmiotu jego ikona podświetli się na kolor niebieski. Jeśli jest to przedmiot, którego potrzebujesz wystarczy go wybrać i potwierdzić wybór.

Gra oferuje możliwość zbudowania własnej bazy. Aby móc to zrobić, będziesz musiał za pomocą fabrykatora (Fabricator), stworzyć narzędzie do budowy bazy (Habitat Builder). Da ci on dostęp do menu budowy bazy.

Znajdziesz w nim szereg dostępnych do budowy tuneli, pomieszczeń, przedmiotów codziennego użytku itp.

Oczywiście każdy element wymaga określonej liczby surowców - Jak zbudować bazę w Subnautica? - Subnautica - poradnik do gry

Oczywiście każdy element wymaga określonej liczby surowców. W tym przypadku, będziesz mógł postawić zarys konstrukcji, nie posiadając danych surowców. Zostaną one pobrane dopiero, gdy nakierujesz na nie narzędzie i wybierzesz opcję budowy. Dzięki temu możesz dokładnie zaplanować wygląd swojej bazy, zanim ją wybudujesz.

Jeśli stworzyłeś skaner, korzystaj z niego w okolicy różnych wraków lub opuszczonych baz - Jak zbudować bazę w Subnautica? - Subnautica - poradnik do gry

Jeśli stworzyłeś skaner, korzystaj z niego w okolicy różnych wraków lub opuszczonych baz. Dzięki temu odblokujesz dodatkowe schematy, które będziesz mógł wykorzystać do budowy bazy (Habitat).

Wrak Aurory posiada w sobie wiele cennych przedmiotów takich jak np. baterie, dlatego wyprawa do niego może przynieść korzyści. Wejście do jej wnętrza nie jest jednak początkowo możliwe. Dopiero gdy nastąpi eksplozja będziesz mógł zbliżyć się do statku.

Samo już podpłynięcie do nie będzie od ciebie wymagać kombinezony anty radiacyjnego. Przy zbliżaniu się do Aurory uważaj także na Żniwiarza Lewiatana (Reaper Leviathan), który patroluje jego okolicę.

Wejście w głąb statku jest zablokowane przez szczątki statku.

Dostanie się na pokład będzie możliwe, tylko wtedy, gdy zdobędziesz działko grawitacyjne (Propulsion Cannon) - Jak wejść do Aurory w Subnautica? - Subnautica - poradnik do gry

Dostanie się na pokład będzie możliwe, tylko wtedy, gdy zdobędziesz działko grawitacyjne (Propulsion Cannon). Jego fragmenty, które możesz zeskanować w celu jego odblokowania, możesz znaleźć w strefie wypadku, w szczątkach oderwanych od głównego wraku. Warto zabrać ze sobą także narzędzie naprawcze (Repair Tool) oraz palnik laserowy (Laser Cutter). Umożliwią ci one przechodzenie do coraz to dalszych części pokładu.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Subnautica

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8.61 zł

Subnautica

zobacz więcej informacji o grze
Subnautica

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier przygodowych

Przygodowe