poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Call of Duty: WWII

Praktyczna solucja i poradnik do Call of Duty: WW2 to przede wszystkim porady, sekrety i memento w grze oraz opis przejścia. Wszystkie pamiątki, misje i zadania zostały dokładnie opisane i wzbogacone obrazkami.

poradnik, solucja do gry w zawiera 122 stron i 240 ilustracji, rozmiar pliku to 6 MB

1 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Po filmiku musisz skierować do telefonu i wezwać wsparcie. Bez obaw do niego pobiegnij i nie zwracaj uwagi na wrogów. Po tym zostaniesz przeniesiony na inna część pola bitwy i będziesz sterować czołgiem.
2 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Jedź za sojuszniczym czołgiem i strzelaj do wrogów widocznych w oknach budynków. Staraj się to robić jak najszybciej, bo wyrzutnie rakiet mocno uszkadzają pojazd.
3 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Wkrótce na twojej drodze stanie wrogi czołg. Musisz strzelać w jego boki, inaczej nie zadasz mu żadnych obrażeń. Po jego zniszczeniu kieruj się za znacznikiem Climb.
4 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Teraz będziesz musiał poradzić sobie z dwoma czołgami. Podobnie jak poprzednio, musisz je atakować z flanki. Okrążaj pobliski budynek, unikaj wrogów pocisków i uderzaj w boki czołgów. Po wygranej walce ponownie skieruj się do znacznika Climb.
5 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Ostatnim zadaniem w tej części misji jest oczyszczenie placu. Zabijaj wrogą piechotę i niszcz pojazdy oznaczone znacznikiem Destroy. Po wykonaniu zadania powrócić do poprzedniego żołnierza.
6 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Biegnij za sojusznikami i znacznikiem Advence. Po drodze spotkasz kilka oddziałów wroga, ale nie będzie to nic skomplikowanego.
7 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Wkrótce misja przeniesie się do wnętrza hotelu. Jest tutaj sporo wrogów - w pierwszej kolejności warto zająć się tymi na piętrze. Użyj granatów wybuchowych do wybicia skupisk przeciwników. Możesz też skorzystać z granatów dymnych, aby odciąć część wrogów, bo będziesz tutaj atakowany z kilku stron.
8 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Po przejęciu hotelu, skieruj się do jego dolnych części (znacznik Advance). Tutaj spotkasz ludność cywilną i ujrzysz krótką scenkę.
9 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Po zakończeniu filmiku wróć na powierzchnie. Teraz będziesz musiał bronić ciężarówki. Uważaj na wrogów z wyrzutniami rakiet, którzy pojawiają się w oknach ruin budynku. Musisz ich jak najszybciej zabić. Potem na polu walki pojawi się opancerzony wóz wroga - do jego zniszczenia użyj wyrzutni rakiet, która otrzymałeś na początku zadania. Po wygranej walce będziesz musiał jeszcze raz iść do dolnych części hotelu, aby uratować zostawioną tam dziewczynkę.
10 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Czeka cię tutaj kilka wręcz - musisz naciskać odpowiednie przyciski. Szybko stracisz broń palną, więc ta część misji zamieni się w skradankę. Dziewczynka znajduje się na dole - znajdziesz ją bez żadnych problemów, ale Niemcy również udadzą się do piwnic.
11 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Teraz nie masz możliwości atakowania wrogów, więc musisz wszystkich omijać. Na początek poczekaj, aż żołnierz widoczny na zdjęciu trochę się oddali. Po tym idź dalej.
12 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Wychodź z ukrycia, tylko wtedy, gdy jesteś pewien, że nikt cię nie widzi. Nie jest to trudne, bo żołnierze rzadko się rozglądają i wystarczy chwilę zaczekać, aż odwrócą się do ciebie plecami.
13 - Przypadkowe ofiary - Collateral Damage - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Po wyjściu z hotelu czeka cię jeszcze krótka walka. Schowaj się za osłonami i odeprzyj atak wroga. Obejrzysz krótki filmik i zakończysz misję Collateral Damage.
1 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Pierwsze zadanie jest bardzo proste - musisz dostarczyć jedzenie jednemu z żołnierzy. Kieruj się za znacznikiem misji. Następnie wróć do miejsca, w którym rozpocząłeś misje.
2 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Teraz będziesz musiał bronić mostu. Na początek rozstaw kilka min na drodze, a potem przejmij stanowisko karabinu maszynowego. Do czasu przyjazdu wrogiego czołgu możesz utrzymywać tę pozycję.
3 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Wrogi czołg możesz zniszczyć za pomocą wyrzutni rakiet. Ich położenie zostanie automatycznie oznaczone. Każdy wyrzutnia ma tylko jeden nabój, więc będziesz musiał zdobyć trzy.
4 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Po zniszczeniu czołgu ruszaj się za swoimi kompanami.
5 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Dotrzesz do obozu wroga. W pobliżu znajduje się snajperka, więc możesz jej użyć do wybijania przeciwników. Po wygranej walce kieruj się dalej za swoimi towarzyszami.
6 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Znajdziecie się w samym środku nalotu. Uciekaj przed siebie, aż włączy się przerywnik filmowy.
7 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Zostaniesz oddzielony od drużyny i będziesz miał do dyspozycji tylko pistolet. Kieruj się przed siebie - podążaj za znacznikiem Find Your Squad. Po drodze napotkasz psa oraz kilku Niemców, ale nie stanowią oni większego problemu. Po prostu użyj pistoletu, a potem zabierz jedną z ich broni. Możesz też spróbować ominąć wrogów po cichu.
8 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Po dotarciu do swojego oddziału, zostanie ostrzelani przez snajpera. Padnij na ziemie i czołgaj się przez okopy, aż dotrzesz do budynku.
9 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Wejdź do środka, spotkasz tutaj kilku Niemców. Zabij ich i kieruj się do góry, aż znajdziesz wspominanego wcześniej snajpera. Zabij go i wróć na dół.
10 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Teraz będziesz musiał przejąć młyn. Chowaj się za osłonami i sukcesywnie wybijaj wrogów. Po zabiciu części przeciwników możesz udać się do młyna i zabić pozostałych Niemców.
11 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Następnie przejdziesz do defensywny. Warto zabrać snajperkę z wnętrza budynku, przyda się ona teraz i w dalszej części misji. Schowaj się za jedną z osłon i zabijaj nadchodzących wrogów. Po odparciu ataku, idź za swoim oddziałem.
12 - Fabryka śmierci - Death Factory - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Czeka cię kolejny atak, tym razem trudniejszy, bo będzie tutaj sporo snajperów. Używaj wspomnianej wcześniej snajperki i staraj się jak najszybciej zabijać wrogich snajperów. Rzucaj też sporo granatów, aby nie dać się do siebie zbliżyć. Po wygranej walce ujrzysz przerywnik filmowy i zakończysz misję Death Factory.
1 - Wzgórze 493 - Hill 493 - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Już na samym początku zostaniesz wrzucony w środek akcji. Kieruj się za znacznikiem Capture the Hill. Po drodze będziesz musiał poradzić sobie z kilkoma oddziałami Niemców.
2 - Wzgórze 493 - Hill 493 - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. W końcu traficie na umocnienia wroga, z których zostaniecie ostrzelani przez karabin maszynowy. Nie da się go unieszkodliwić bez pomocy inżyniera, a twoim zadaniem będzie eskortowanie go. Za pomocą odpowiedniego przycisku wydajesz komendę, aby inżynier biegł dalej. Musisz to zrobić, gdy jesteś, że pewien, że jest to bezpieczne. Najlepiej jest rzucać granaty dymne na pole bitwy, wróg przestaje strzelać z karabinu maszynowego. Po dotarciu do umocnień wroga, inżynier je wysadzi. Wejdź do bunkra i skieruj się do okopów wroga.
3 - Wzgórze 493 - Hill 493 - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Teraz kieruj się w stronę znacznika Destroy the Artillery. Zabijaj kolejnych wrogów, aż dotrzesz do artylerii i wysadź ją.
4 - Wzgórze 493 - Hill 493 - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Ponownie kieruj się za znacznikiem Destroy the Artillery. Zniszcz kolejne stanowisko. Teraz na polu bitwy pojawi się mnóstwo przeciwników oraz czołg.
5 - Wzgórze 493 - Hill 493 - Solucja - Call of Duty: WW2 - poradnik do gry
 1. Nie masz do dyspozycji żadnej broni ciężkiej, więc musisz podejść do czołgu i za pomocą wyświetlonego przycisku wrzucić na niego granat. Tą czynność należy powtórzyć dwa razy. Po udanym zniszczenie czołgu czeka cię przerywnik filmowy. Właśnie zakończyłeś misję Hill 493.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Call of Duty: WWII

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Call of Duty: WWII

zobacz więcej informacji o grze
Call of Duty: WWII

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji