poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Ruiner

W poradniku do gry Ruiner znajdziesz dokładny opis przejścia wszystkich misji, porady dotyczące rozwoju postaci czy informacje na temat walk ze wszystkimi silniejszymi przeciwnikami. Poznasz również sterowanie i wymagania sprzętowe.

poradnik, solucja do gry w zawiera 78 stron i 108 ilustracji, rozmiar pliku to 4 MB

Wtargniesz do siedziby Gangu Creepsów. Poniżej znajdziesz spis najważniejszych wydarzeń i walk związanych z tym poziomem:

1 - Gniazdo Creepsów | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Biegnij w lewo - czeka cię cutscenka z Creepsami.
 2. Po drodze zdobędziesz walutę, Karmę - z jej pomocą możesz odblokowywać kolejne umiejętności dla swojej postaci.
2 - Gniazdo Creepsów | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Po drodze znajdziesz pierwszą z trzech, monet do zadania " Wróżba Iching".
 2. Dotrzesz do zamkniętej areny, gdzie czeka cię walka. Zjawi się nowy typ przeciwników, Creepsy. Są trudniejsi do pokonania od strażników, jednak wciąż to bardzo łatwi przeciwnicy. Uważaj jednak na doskok wrogów - stracisz dużo zdrowia, gdy zostaniesz trafiony.
3 - Gniazdo Creepsów | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Od tej pory, gra będzie oceniała twoje rezultaty za ukończenie kolejnych "aren". Zależnie od ilości zgonów i efektywności, dostaniesz jedną z ocen: C (najniższa), B, A, S (najwyższa).
 2. Aktywuj bramę i przejdź dalej. Po drodze czeka cię kilka aren z wrogami i skrzynie, w których znajdziesz bonusową karmę.
4 - Gniazdo Creepsów | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Gdy znajdziesz skrzynkę z bronią, zhakuj ją, a zyskasz dostęp do losowo wybranej broni. Na ogół bronie tego typu są dużo mocniejsze niż podstawowy asortyment.
 2. Czeka cię cutscenka, w której Wizard, twój cel ucieknie. Pokonaj kolejne zastępy wrogów.
5 - Gniazdo Creepsów | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Przejdź przez kolejne pomieszczenia, a w końcu natkniesz się na bossa - Jurka. Wróg używa strzelby i koktajli mołotowa. Gdy go pokonasz, etap dobiegnie do końca.

Wchodzisz głębiej na terytorium wrogiego gangu. Czeka cię sporo walk i wymagająca walka z bossem:

1 - Dziura Ognia | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Posiadasz ok. 4 poziom, a wraz z nim odblokowałeś dostęp do nowych umiejętności. Warto odblokować Konwerter, by leczyć się w razie poniesionych ran. Możesz również ulepszyć zryw, by móc częściej z niego korzystać.
 2. Walcz z kolejnymi wrogami. Po drodze znajdziesz miotacz płomieni i Armor Breaker, który ułatwi eksterminację przeciwników.
2 - Dziura Ognia | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Po chwili czeka cię kolejna cutscenka z Wizardem i napływ wrogów. Staraj się chować za przeszkodami i zwab wrogów do walk wręcz.
 2. Po potyczce zjawi się zrzut - aktywuj maszynę, a pochłonie ona energię z poległych wrogów i przekształci ją na dodatkową karmę.
 3. Otwórz bramę i przejdź dalej. Tym razem czekają cię wybuchowi przeciwnicy. Za wszelką cenę zachowaj dystans i używaj zrywu, by uciec przed eksplozją.
3 - Dziura Ognia | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Czeka cię walka ze sporą ilością wrogów. Po wszystkim, odnów energię i zdrowie i przygotuj się na walkę z Bossem.
4 - Dziura Ognia | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Zjawi się Donvius - boss będzie atakował z pomocą min, które są w stanie wysadzić cię praktycznie jednym strzałem. Staraj się używać zrywu i skakać na plecy wroga.
 2. Po wygranej, idź na południe i otwórz bramę. Zabierz kolejną monetę do zadania "Wróżba Iching". Następnie udaj się na wschód, pokonaj kilku wrogów i przejdź dalej.

Ten poziom, to długa i wymagająca walka z Nervem, przywódcą gangu Creepów:

 1. Na rozpoczęciu czeka cię cutscenka, w której zobaczysz, jak Wizard ucieka. Niestety nie możesz kontynuować pościgu, najpierw musisz zmierzyć się z Nervem.
1 - Nerve | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Nerve to boss, który wyposażony jest tylko w jedną broń - wielki miecz. Za wszelką cenę musisz unikać starcia bezpośredniego. Wróg jest w stanie uśmiercić cię kilkoma ciosami.
 2. Oprócz standardowych ataków, Nerve będziesz używał morderczego wiru. Ten atak jest bardzo szybki - wróg będzie starał się go używać, by znaleźć się blisko ciebie. Koniecznie używaj zrywu, by uciec w porę.
2 - Nerve | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Tarcza i Zryw - Podobnie jak ty, wróg jest w stanie odbijać strzały z pomocą tarczy i przemieszczać się zrywem.
 2. Aby pokonać wroga, musisz koniecznie postawić na walkę dystansową. Wyposaż się w szybkostrzelną broń i atakuj wroga. Trzymaj maksymalny dystans i staraj się krążyć dookoła areny. Gdy zobaczysz, że wróg robi zamach, wykonaj zryw w bok, by uniknąć jego wirującego ataku. Nie przejmuj się tarczą - choć osłoni go przed częścią obrażeń, w końcu przebijesz się przez osłonę.
3 - Nerve | Opis przejścia - Ruiner - poradnik do gry
 1. Gdy wróg otrzyma trochę obrażeń, skoczy do góry i arena stanie w ogniu. Musisz unikać płomieni - dodatkowo, znajdziesz trochę apteczek, które w razie potrzeb podreperują twoje zdrowie.
 2. Po kilku rundach boss padnie, a ty zyskasz permanentny dostęp do jego ostrza. Od tej pory broń będzie dostępna jako domyślny wybór do walki wręcz.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Ruiner

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Ruiner

zobacz więcej informacji o grze
Ruiner

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji