poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Pyre

W poradniku do Pyre znajdziesz liczne porady dotyczące rozgrywki, opis wszystkich elementów gry oraz opis przejścia każdego z obrzędów. Dowiesz się również jak ukończyć wszystkie Scribe Trials czy jak rozwijać posiadane przez siebie postacie.

poradnik, solucja do gry w zawiera 40 stron i 46 ilustracji, rozmiar pliku to 3,2 MB

1. Pojedynki w Obrzędach są bardzo dynamiczne, a najlepszą kontrolę nad zawodnikami daje kontroler dlatego jeśli masz taką możliwość, podłącz pad PS4 do komputera.

2. Przed rozpoczęciem zabawy możesz zdecydować się na jeden z trzech dostępnych poziomów trudności. Jeśli w czasie rozgrywki stwierdzisz, że przeciwnicy nie stanowią dla Ciebie żadnego wyzwania lub wręcz przeciwnie, są zbyt silni, możesz zmienić poziom trudności w opcjach gry.

3. Jeśli stwierdzisz, że pojedynek w Obrzędzie nie poszedł po Twojej myśli, możesz zrestartować rozgrywkę bez żadnych konsekwencji fabularnych.

4. Przed rozpoczęciem pojedynku możesz sprawdzić statystyki przeciwników, aby odpowiednio skomponować własną drużynę.

5. Zawsze prowadź konwersacje do końca ponieważ może okazać się, że pod koniec dialogu jeden z Twoich sojuszników otrzyma mały bonus do kolejnego Obrzędu. Dla mniej cierpliwych - przewijaj rozmowę zamiast ją pomijać.

6. Jeśli grasz na PC uważaj, aby przez przypadek nie nacisnąć klawisza "ESC" ponieważ przejdziesz do głównego menu i stracisz postęp gry jeśli nie została ona wcześniej zapisana.

7. Wygnańcy są w stanie nauczyć się jedynie 4 umiejętności, które odblokowujesz poprzez zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia (maksymalnie 5). Zaplanuj zawczasu rozwój postaci ponieważ nie będziesz mieć możliwości zdobycia odpowiedniej ilości punktów na maksymalne rozwinięcie 2 drzewek.

8. W trakcie Obrzędów unikaj Aury przeciwnika. Jeśli się z nią zetkniesz, postać zostanie wygnana na pewien czas.

9. Pamiętaj, że gdy ustawisz Towarzyszy obok siebie, ich Aury połączą się dzięki czemu będziesz w stanie objąć ochroną większy obszar arenay.

10. Gra zapisuje się automatycznie. Obserwuj prawy górny róg, a gdy pojawi się w nim ikona zapisu (linia przechodząca przez szereg punktów), możesz spokojnie wyłączyć grę bez obawy, że stan rozgrywki nie został zapisany.

11. Pamiętaj, że w trakcie Obrzędu możesz sterować tylko jednym Bohaterem na raz, a reszta jest wystawiona na ataki ze strony przeciwnika.

12. Pamiętaj, że możesz przeskakiwać nad Aurą przeciwnika, aby uniknąć wygnania.

13. Pamiętaj, że zawsze możesz rzucić kulą, aby doleciała ona do stosu przeciwnika jeśli nie masz możliwości dostarczenia jej w inny sposób. Gdy zdobędziesz punkt w ten sposób, Bohater nie zostanie wygnany, jak w przypadku wskoczenia do stosu.

14. Zwracaj uwagę na Talizmany, które możesz wzmacniać poprzez używanie Stardust. W ten sposób możesz zyskać przewagę nad przeciwnikami w trakcie Obrzędów.

15. Gdy tylko masz ku temu okazje, zaglądaj do Wozu, aby porozmawiać z Towarzyszami lub zajrzeć do Księgi. W ten sposób zdobywasz dodatkowe informacje.

16. Sprint z kulą do stosu przeciwnika zapewni Ci więcej punktów, ale postać, która doniesie kulę zostaje na pewien czas wygnana więc warto zastanowić się nad tym, którą z nich poświęcić na krótką chwilę i ile punktów zdobędzie. Zamiast biec jak oszalały do stosu przeciwnika lepiej jest wyrobić w sobie nawyk przekazywania kuli pomiędzy sojusznikami. W ten sposób Twoja drużyna będzie w stanie rozdzielić przeciwników przez co łatwiej będzie zdobyć punkt.

17. Wybierając postaci do drużyny postaraj się zbalansować statystyki i umiejętności. Przykładowo, wybierając 2 szybkie postaci i 1 silną masz możliwość wyprowadzenia szybkich akcji, a jeśli zajdzie taka konieczność będziesz także w stanie bronić własnego stosu.

18. Gdy jedna z postaci rozegra zbyt wiele spotkań pod rząd zostanie osłabiona przez co nie będzie mogła wziąć udziału w najbliższym meczu.

19. Maksymalny poziom Talizmanu to 20.

20. Po odblokowaniu Titan Stars masz możliwość dodatkowego utrudniania Obrzędów. Warto zaznaczyć fakt, że każde dodatkowe utrudnienie będzie premiowane punktami doświadczenia.

21. W trakcie wybierania drużyny pamiętaj, aby przenosić przedmioty do ekwipunku postaci, które aktualnie będą brały udział w rozgrywkach.

22. Warto pamiętać o tym, że Beyonder Crystal pozwala na wykonywanie Scribe Trials w których bierze udział tylko jedna postać. Bohater zostaje przeniesiony do rozgrywki 1 na 3, która przetestuje Twoje umiejętności. Po pomyślnym zakończeniu próby otrzymasz potężny Talizman odpowiedni dla danej postaci.

23. Pamiętaj, że gdy postać osiągnie odpowiedni poziom, możesz uwolnić ją z Czyśćca. Uwolnione postaci już nigdy nie wrócą do rozgrywki więc aby nie stracić ulubionych towarzyszy, zmieniaj skład drużyny, aby wszystkie postaci zdobywały poziomy równomiernie.

Przed przystąpieniem do zabawy warto zapoznać się z podstawami rozgrywki, które wyjaśnią Ci jak funkcjonuje świat Downside. Poniżej znajdziesz wiele przydatnych zagadnień, które mogą przydać się w trakcie Twojej podróży.

Rozwój postaci

W trakcie pokonywania kolejnych przeciwników, Twoi sojusznicy będą zdobywać punkty doświadczenia, nowe przedmioty, jak i umiejętności. Wszystkie informacje na temat danej postaci możesz znaleźć w Wozie Wygnańców.

1 - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

1. Imię postaci - Jodariel.

2. Glory - określa ilość obrażeń, które wyrządzi postać po przetransportowaniu kuli do stosu przeciwnika.

3. Quickness - określa szybkość postaci.

4. Presence - określa zasięg Aury postaci.

5. Hope - określa czas wygnania postaci po otrzymaniu obrażeń lub dostarczenia kuli do stosu przeciwnika.

6. Enlightenment - pasek punktów doświadczenia podzielony na 5 poziomów.

7. Okienko w którym znajdują się ikony dodatkowych umiejętności postaci.

8. Okienko w którym możesz umieścić dodatkowy przedmiot - Talizman.

9. W tym miejscu znajdują się dwie możliwe drogi rozwoju postaci. Każdy zdobyty poziom pozwala na przyporządkowanie jedno punktu umiejętności do wybranego drzewka.

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że Wygnańcy są w stanie nauczyć się jedynie 4 umiejętności, które odblokowujesz poprzez zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia (maksymalnie 5). Zaplanuj zawczasu rozwój postaci ponieważ nie będziesz mieć możliwości zdobycia odpowiedniej ilości punktów na maksymalne rozwinięcie 2 drzewek.

Sztuka wyboru

W trakcie eksploracji będziesz zmuszony/na podejmować odpowiednie wybory, które będą miały później wpływ na przebieg historii - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

W trakcie eksploracji będziesz zmuszony/na podejmować odpowiednie wybory, które będą miały później wpływ na przebieg historii. Często w trakcie wędrówki do punktu docelowego, Twoi Towarzysze będą mieć odmienne poglądy na pewne sprawy lub zaproponują różne drogi dotarcia do celu. Twoim zadaniem będzie podjęcie decyzji, którą ścieżkę obierzesz.

Szukanie drogi

Po każdym rozegranym Obrzędzie, Twoi Towarzysze poproszę Cię o wskazanie drogi ku kolejnej rywalizacji - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

Po każdym rozegranym Obrzędzie, Twoi Towarzysze poproszę Cię o wskazanie drogi ku kolejnej rywalizacji. Aby tego dokonać należy spojrzeć w niebo i odszukać jasnej gwiazdy na niebie. Po zlokalizowaniu kolejnego celu wędrówki gra zostanie wznowiona.

Rites (Obrzędy)

Dynamiczna rozgrywka 3 na 3, której celem jest przeniesienie kuli z środka areny do stosu przeciwnika, aby zdobyć punkty - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

Dynamiczna rozgrywka 3 na 3, której celem jest przeniesienie kuli z środka areny do stosu przeciwnika, aby zdobyć punkty. Każda drużyna zaczyna z pulą 100 punktów, a każde doniesienie kuli do stosu obniża tę wartość o odpowiednią ilość. W trakcie rozgrywki masz możliwość przekazywania kuli pomiędzy sojusznikami, skakania, sprintu oraz wykorzystywania specjalnych umiejętności postaci, aby utrudniać życie przeciwnikom. Biorąc pod uwagę, że każdy z Wygnańców, który do Ciebie dołączy, dysponuje unikatowymi umiejętności, masz możliwość tworzenia odpowiedniej strategii do każdego pojedynku. Obrzęd można podzielić na kilka etapów:

Etap 1: Sprawdzenie umiejętności i statystyk przeciwników

Na początku zawsze warto zaznajomić się z drużyną przeciwną co ułatwi Ci opracowanie odpowiedniej strategii - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

Na początku zawsze warto zaznajomić się z drużyną przeciwną co ułatwi Ci opracowanie odpowiedniej strategii. W tym przypadku przeciwnicy są bardzo szybcy, ale za to zasięg ich Aury jest mały, a czas wygnania bardzo duży. Co więcej, za doniesienie kuli do stosu zyskują jedynie 15 punktów.

Etap 2: Wybór postaci do własnej drużyny

Gdy poznasz statystyki i umiejętności przeciwników łatwiej będzie Ci wybrać członków własnej drużyny - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

Gdy poznasz statystyki i umiejętności przeciwników łatwiej będzie Ci wybrać członków własnej drużyny. W powyższym przypadku warto zaprosić do drużyny jedną silną postać do obrony i dwie szybkie, które będą mogły dogonić lub przegonić przeciwnika.

Etap 3: Rozgrywka właściwa

Po wybraniu drużyny rozpocznie się mecz, który zakończy się zwycięstwem drużyny, która osłabi stos przeciwnika do 0 punktów. Należy tutaj wspomnieć o tym, że przegranie Obrzędu nie skutkuje przegraniem całej gry. W przypadku porażki, Lider przeciwnej drużyny będzie w stanie wykupić się z Czyśćca, a historia będzie toczyć się dalej.

Liberation Rites (Obrzędy Wybawienia)

Wszystkie Twoje starania wiodą do jednego celu - wybawienia Towarzyszy, aby mogli wrócić do swojego normalnego życia - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

Wszystkie Twoje starania wiodą do jednego celu - wybawienia Towarzyszy, aby mogli wrócić do swojego normalnego życia. Co jakiś czas będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w specjalnym Obrzędzie Wybawienia, a zwycięstwo w tym starciu zapewni wolność jednemu członkowi Twojej drużyny. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że zaszczytu wybawienia może dostąpić tylko jedna postać na raz więc za każdym razem będzie czekać Cię ciężki wybór. Wybawienie postaci wiąże się z pozbyciem się członka drużyny więc zawsze musisz mieć w zanadrzu kogoś, kto wypełni lukę w zespole. Warto także wspomnieć o tym, że na powrót do domu należy sobie najpierw zasłużyć dlatego też tylko najbardziej doświadczeni zawodnicy (posiadający największą ilość punktów Enlightenment) będą mieć taką możliwość.

Talizmany oraz ich wzmacnianie

Talizmany oferują dodatkowe wzmocnienia i specjalne umiejętności, które mogą w znaczny sposób przyczynić się do Twoich zwycięstw w trakcie Obrzędów - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

Talizmany oferują dodatkowe wzmocnienia i specjalne umiejętności, które mogą w znaczny sposób przyczynić się do Twoich zwycięstw w trakcie Obrzędów. Aby wzmocnić Talizman postępuj według schematu:

  1. Porozmawiaj z Ronem w Slugmarket.
  2. Kup od Rona odpowiedni rodzaj Stardust.
  3. Przesuń Stardust nad Talizman, który chcesz ulepszyć.
  4. Zatwierdź swój wybór.

Pamiętaj, że niektóre Talizmany należy ulepszyć wielokrotnie zanim ich moc wzrośnie.

Dodatkowe zajęcia w czasie wolnym

W trakcie swojej przygody w Pyre, Gracz będzie miał możliwość wykonywania dodatkowych czynności, które pozwolą na zdobycie dodatkowych statystyk, pieniędzy, a także przyczynią się do odblokowania osiągnięć - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

W trakcie swojej przygody w Pyre, Gracz będzie miał możliwość wykonywania dodatkowych czynności, które pozwolą na zdobycie dodatkowych statystyk, pieniędzy, a także przyczynią się do odblokowania osiągnięć.

Poszukiwanie przedmiotów

Czynność, która pozwoli na uzbieranie sporej ilości Soli (waluty z gry). Poszukiwanie przedmiotów jest niezwykle przydatne, gdy chcesz odblokować osiągnięcie, które wymaga wydania 1000 Soli w Slugmarket. Każdy znaleziony przedmiot można sprzedać za odpowiednią sumę pieniędzy.

Studiowanie Book of Rites

Czynność, która wzmacnia statystyki Twoich towarzyszy. Wiadomo, że każdy chce posiadać jak najsilniejszy skład, a studiowanie Book of Rites jest najlepszą metodą, aby stworzyć naprawdę mocny team.

Mentorstwo

Czynność, która pozwala Graczowi na objęcie wybranego Towarzysza własnym Mentorstwem, czyli prowadzeniem go poprzez rozgrywki. Wybrany Towarzysz otrzymuje aż 1000 punktów doświadczenia. Mentorstwo to świetnia metoda, aby szybciej uzyskać maksymalny poziom postaci.

Feats of Glory

Feats of Glory odblokowują się samoistnie poprzez prowadzenie fabuły do przodu. W momencie, gdy będą dostępne, Gracz będzie mieć możliwość zdobycia dodatkowych nagród pieniężnych za wykonywanie specjalnych poleceń w trakcie Obrzędów. Przykładowo, będziesz musiał/a obezwładnić odpowiedniego przeciwnika kilka razy w trakcie jednego meczu.

Titan Stars

Titan Stars to nic innego jak utrudnianie sobie rozgrywki poprzez osłabianie własnego Stosu i wzmacnianie przeciwników: ich prędkości ruchu, wytrzymałości, odporności na obrażenia. Twoje heroiczne starania zostaną nagrodzone dodatkowymi punktami doświadczenia. Dostęp do tego trybu otrzymasz dopiero w późniejszej fazie gry, a żeby zatwierdzić dodatkowe wyzwania należy potwierdzić swój wybór przed rozpoczęciem Obrzędu.

Scribe Trials

W trakcie rozgrywki otrzymasz Beyonder Crystal, który pozwala na wykonywanie Scribe Trials w których bierze udział tylko jedna, wybrana postać - Podstawy rozgrywki - Pyre - poradnik do gry

W trakcie rozgrywki otrzymasz Beyonder Crystal, który pozwala na wykonywanie Scribe Trials w których bierze udział tylko jedna, wybrana postać. Bohater zostaje przeniesiony do rozgrywki 1 na 3 w której będzie musiał udowodnić swoją wartość. Po pomyślnym zakończeniu próby otrzymasz potężny Talizman odpowiedni dla danej postaci.

Beyonder Crystal daje także możliwość rozegrania meczu sparingowego z drużyną Sandry. Dzięki temu masz możliwość sprawdzenia umiejętności postaci, którzy dołączyli do Ciebie w trakcie rozgrywki.

Zdobywanie Soli

W świecie Downside główną walutą jest Sol. Niestety, dość ciężko jest uzbierać pokaźną sumę pieniędzy jednak jest parę sposób, które mogą Ci w tym pomóc.

  1. Wykonuj zawód poszukiwacza przedmiotów. W ten sposób zawsze znajdziesz dodatkowe fanty, które będzie można spieniężyć.
  2. Gdy uwolnisz któregoś Towarzysza z Czyśćca, pozostawi on w Twoim ekwipunku swój Talizman, który można zdobyć w Scribe Trials. Na nic się już nie przyda więc można go sprzedać.
  3. Wykonywanie Feats of Glory w trakcie Obrzędów zapewni dodatkowy przypływ gotówki.

Szybkie levelowanie postaci

Jeśli chcesz szybko rozwinąć umiejętności postaci możesz wykonać jedną z poniższych czynności, aby przyśpieszyć ten proces:

  1. Podstawowym źródłem zdobywania punktów doświadczenia są Obrzędy. Poprzez branie udziału w rozgrywkach, postaci zyskują dodatkowe punkty.
  2. Wykorzystuj opcję Mentora. W ten sposób dana postać otrzyma aż 1000 punktów doświadczenia.
  3. Daj czasem odpocząć ulubionym postaciom. Gdy się zregenerują, a ich pasek doświadczenia zacznie się zapełniać na zielono, będą otrzymywać więcej punktów doświadczenia za branie udziału w Obrzędach.

Poniżej znajdziesz popis pierwszych 8 Obrzędów z którymi będziesz musiał/a zmierzyć się w trakcie podróży przez Czyściec. Każdy z nich został wzbogacony o garść porad, które mogą przyczynić się do Twojej wygranej.

Obrzęd 1 - Ridge of Gol

Pierwsi przeciwnicy nie powinni stanowić większego problemu ponieważ jest to tak naprawdę rozgrywka instruktarzowa - Obrzędy 1-8 | Opis przejścia - Pyre - poradnik do gry

Pierwsi przeciwnicy nie powinni stanowić większego problemu ponieważ jest to tak naprawdę rozgrywka instruktarzowa. W czasie meczu, gra będzie podsuwać pomysły na rozwiązanie problemów, które napotkasz w trakcie starcia. Należy pamiętać o tym, że po zdobyciu 2 punktów dla Twojej drużyny, przeciwnicy ustawią się w taki sposób, że ich Aury połączą się, ochraniając własny stos. Pamiętaj, że dotknięcie Aury przeciwnika kończy się wygnaniem Twojego zawodnika. Aby zdobyć punkt przeskakuj nad Aurą przeciwnika lub rzuć kulą prosto do stosu (PPM). Jeśli przeciwnicy będą trzymać się w kupie, omiń ich szerokim łukiem lub postaraj się wyciągnąć ich jednym zawodnikiem w wybranym przez siebie kierunku po czym przekaż kulę innemu Bohaterowi, który pogna z nią drugą stroną, omijając w ten sposób zagrożenie.

Obrzęd 2 - Spring of Jomuer

W tym starciu możesz wykonać dodatkowe zadanie, a mianowicie zebrać 3 księżycowe fragmenty - Obrzędy 1-8 | Opis przejścia - Pyre - poradnik do gry

W tym starciu możesz wykonać dodatkowe zadanie, a mianowicie zebrać 3 księżycowe fragmenty. Fragmenty pojawiają się co pewien czas w losowym miejscu. Fragment zostanie zebrany gdy Twoja postać przebiegnie przez miejsce w którym spoczywa. Przeciwnicy będą starać się ustawić jedną z postaci za Twoją linią ataku, aby jednym szybkim podaniem zdobyć punkt. Warto silnego jednego Bohatera nieco z tyłu, aby temu zapobiec.

Atak Wyjców

W trakcie podróży do kolejnego Obrzędu, Twoja drużyna napotka po drodze pewne niebezpieczeństwo i będzie musiała rozbić obóz, aby przygotować się na atak ze strony nieznanych stworów - Obrzędy 1-8 | Opis przejścia - Pyre - poradnik do gry

W trakcie podróży do kolejnego Obrzędu, Twoja drużyna napotka po drodze pewne niebezpieczeństwo i będzie musiała rozbić obóz, aby przygotować się na atak ze strony nieznanych stworów. Zagrożeniem okażą się małe Wyjce, które będą starać się przebić się przez Twoją linię obrony. Możesz odeprzeć atak używając zasięgowego ataku lub poprzez bieganie przy przeciwniku w taki sposób, aby zetknął się on z Aurą Twojej postaci. Za Każdego wygnanego przeciwnika otrzymasz dodatkowe Sole więc warto pokonać ich wszystkich.

Obrzęd 3 - Cairn of Ha'Ub

Drużyna, której stawisz czoło to bardzo szybcy zawodnicy - Obrzędy 1-8 | Opis przejścia - Pyre - poradnik do gry

Drużyna, której stawisz czoło to bardzo szybcy zawodnicy. Warto skorzystać z pomocy Ti'zo, nowego Towarzysza. Imp jest bardzo szybki i może latać co czyni go niewrażliwym na Aury i ataki przeciwników. Co więcej, jeśli zajdzie taka konieczność jest w stanie poświęcić własną energię, aby wyzwolić bardzo dużą energię, która jest w stanie wygnać wielu przeciwników na raz. Uważaj przy końcu meczu ponieważ gdy przeciwnikom zostanie mało punktów staną się znacznie szybsi i bardziej agresywni. Co ciekawe, lodowe bloki, które znajdują się na planszy można dowolnie przestawiać, aby blokować przeciwników lub chronić się przed ich atakami.

Obrzęd 4 - Pit of Milithe

Zanim dotrzesz do Pit of Milithe, Twoi Towarzysze zaczną chorować tracąc przy tym po 1 punkcie do atrybutu Hope - Obrzędy 1-8 | Opis przejścia - Pyre - poradnik do gry

Zanim dotrzesz do Pit of Milithe, Twoi Towarzysze zaczną chorować tracąc przy tym po 1 punkcie do atrybutu Hope. Jedyną postacią, która oprze się chorobie jest Ti'Zo. Możesz także podreperować ujemną statystykę Rukey'a poprzez pochwalenie jego wąsów w trakcie rozmowy w Wozie. W tym Obrzędzie stawisz czoła drużynie Wiedźm. Na arenie znajdziesz małe radioaktywne kurhany, które mogą posłużyć na element obronny. Gdy przeciwnikom zostanie 30 punktów, na arenie pojawią się dodatkowe kałuże kwasu przez które nie będziesz w stanie normalnie przejść. Kałuże można przeskoczyć dzięki czemu będziesz w stanie szybko dotrzeć do kuli na środku areny. Drużynę warto skomponować z 3 szybkich postaci, aby sprawnie manewrować pomiędzy przeszkodami.

Obrzęd 5 - Hulk of Ores

W kolejnym Obrzędzie stawisz czoła drużynie Rycerzy, których największym atutem jest niesłychana szybkość i skoczność - Obrzędy 1-8 | Opis przejścia - Pyre - poradnik do gry

W kolejnym Obrzędzie stawisz czoła drużynie Rycerzy, których największym atutem jest niesłychana szybkość i skoczność. Uważaj na Sir Delnge ponieważ posiada on umiejętność, która może przywracać sojuszników z wygnania, gdy uda mi się wyautować jednego z Twoich Towarzyszy. Co więcej, przeciwnicy zostawiają za sobą radioaktywny śluz, którego należy unikać ponieważ spotkanie z tą substancją kończy się wygnaniem Bohatera. Dodatkowo, na planszy znajdują się wyrwy nad którymi można przeskoczyć. W trakcie skoku ze szczeliny eksploduje woda, która przyśpieszy nieco Twojego Bohatera.

Obrzęd 6 - Nest of Triesta

Tym razem stoczysz pojedynek z latającym przeciwnikiem - drużyną Harpii - Obrzędy 1-8 | Opis przejścia - Pyre - poradnik do gry

Tym razem stoczysz pojedynek z latającym przeciwnikiem - drużyną Harpii. Do tej rozgrywki zgłosi się Pamitha, nowy członek Twojej drużyny. Pozostałych zawodników możesz wybrać według własnych preferencji. Uważaj na szczeliny w ziemi ponieważ jeśli do nich wpadniesz, Bohater zostanie wygnany. Pamiętaj, aby zawsze nad nimi przeskakiwać w celu uniknięcia zagrożenia. Pod koniec meczu, Pamitha stoczy pojedynek 1 na 1 ze swoją siostrą Tamithą, która jest kapitanem w przeciwnej drużynie. Możesz najpierw wyeliminować przeciwnika, a później lecieć bezpośrednio do stosu.

Obrzęd 7 - Glade of Lu

W lesie spotkasz drużynę prowadzoną przez Drzewca, Manleya - Obrzędy 1-8 | Opis przejścia - Pyre - poradnik do gry

W lesie spotkasz drużynę prowadzoną przez Drzewca, Manley'a. Manley dodatkowo korzysta z pomocy młodego drzewka, które może umieszczać w dowolnym miejscu na arenie. Młode drzewko dysponuje własną Aurą więc może okazać się sporym utrudnieniem, zwłaszcza w późniejszej fazie rozgrywki ponieważ z każdym zdobytym punktem, Manley będzie zwężał Arenę przy pomocy pnączy. Co istotne, wykluczenie Młodego Drzewka skutkuje wygnaniem również Manley'a. Warto także zaznaczyć fakt, że w trakcie niesienia kuli, Manley jest w stanie teleportować się na krótki dystans.

Obrzęd 8 - Fall of Soliam (Liberation Rite)

Przed rozpoczęciem tego spotkania musisz wybrać, który z Twoich bardziej doświadczonych sojuszników odzyska wolność w przypadku wygranej - Obrzędy 1-8 | Opis przejścia - Pyre - poradnik do gry

Przed rozpoczęciem tego spotkania musisz wybrać, który z Twoich bardziej doświadczonych sojuszników odzyska wolność w przypadku wygranej. Przeciwnicy są bardzo zgraną drużyną i często starają się rozgrywać kulę między sobą. Gdy zostawisz jednego z sojuszników bez opieki na pewno postarają się go wyeliminować. Co więcej, stos przeciwnika posiada aż 130 punktów. Na Arenie pojawiają się także ścianki w losowych miejscach za każdym razem, gdy gra zostanie wznowiona po zdobyciu punktu. Wybierz do drużyny 2 szybkich zawodników, aby móc sprawnie lawirować pomiędzy przeszkodami co pozwoli Ci na omijanie przeciwników.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Pyre

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Pyre

zobacz więcej informacji o grze
Pyre

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier RPG

Gry RPG