poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Warhammer 40,000: Dawn of War III

Poradnik do gry Warhammer 40,000: Dawn of War III zawiera m.in. dokładny opis wszystkich frakcji, porady dotyczące walki i rozwijania armii, a także opis przejścia wszystkich misji kampanii.

poradnik, solucja do gry w zawiera 192 stron i 188 ilustracji, rozmiar pliku to 10,6 MB

W Warhammer 40,000 Dawn of War III dostępne są łącznie trzy surowce - Rekwizycja (Requisition), Energia (Power) i punkty strategiczne (Elite Points). Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, zdobywa się je przejmując punkty kontrolne (punkty zasobów) rozsiane po całej mapie, a każdy z nich zwiększa przyrost danego surowca na minutę. W trzeciej odsłonie serii nie wystarczy jednak przejąć punktu, by móc cieszyć się zwiększoną ilością surowców - czynność ta pozwoli ci, po prostu, przejąć kontrolę nad punktem. By móc czerpać z tego zysku, musisz postawić na przejętych punktach Generatory.

Przyrost zasobów zwiększyć można przy pomocy generatorów stawianych na punktach zasobów. - Jak zwiększyć przyrost zasobów? | FAQ - Warhammer 40,000: Dawn of War III - poradnik do gry
Przyrost zasobów zwiększyć można przy pomocy generatorów stawianych na punktach zasobów.

Są to specjalne budynki, które ulokować możesz na zajętych punktach zasobów, pod warunkiem jednak, iż mają one na to wolne miejsca. Każdy punkt zasobów ma do siebie przyłączone specjalne "gniazda", które mogą przyjąć jeden z trzech kolorów - żółty (Rekwizycja), niebieski (Energia) i fioletowy (punkty elitarne). Na każdym z tych punktów ustawić można odpowiedni generator - na żółtym taki, który będzie generował Rekwizycję, na niebieskim Energię, a na fioletowym punkty elitarne. Każdy punkt zasobów może mieć od 1 do 4 tego typu gniazd - ich ilość można podejrzeć, między innymi, na mini-mapie.

Gdy zakończy się budowa generatora, zacznie on wytwarzać surowce. Na tym jednak nie koniec. Ilość pozyskiwanych surowców zwiększyć można ulepszając dany punkt. Opcja ulepszenia pojawi się, gdy na punkcie zasobów będzie stał przynajmniej jeden generator. Gdy ukończysz ulepszenie, ilość generowanych przez punkt zasobów zwiększy się o 25%. Samo ulepszenie wykonać można trzy razy, zwiększając przyrost łącznie o 75%. Warto pamiętać także o tym, iż na punkcie zasobów, który należy do twojej drużyny, każdy członek twojej drużyny może ustawić generator i/lub rozpocząć ulepszanie - niezależnie od tego, kto zajął punkt.

Nie zapomnij także o kilku rzeczach związanych z punktami zasobów, takimi jak:

 • Ustawienie Posterunku Nasłuchowego sprawi, iż wróg nie będzie w stanie odbić punktu, jednak nie zwiększa to (jak w poprzednich częściach) ilości generowanych surowców.
 • Jeśli wróg będzie chciał zająć punkt zasobów, musi najpierw zniszczyć Punkt Nasłuchowy, a potem wszystkie generatory.
 • Generatory budują się pojedynczo - jeśli zechcesz wybudować, na przykład, dwa na raz, drugi generator będzie czekał w kolejce do momentu ukończenia pierwszego. Z tego powodu warto po prostu budować je pojedynczo, by nie tracić zasobów.
 • Na ilość generowanych surowców wpływ ma także poziom Eskalacji. Sprawdzić możesz go w prawym górnym rogu ekranu (oznaczony I, II, III lub IV). Pierwszy (I) poziom nie wpływa na to w żaden sposób, a każdy kolejny zwiększa przyrost o 50%, do maksymalnie 150%. Poziomy eskalacji wzrastają co 10 minut - po 30 minutach gry uruchomi się ostatni, IV poziom.

Jednostki elitarne, a przede wszystkim sam mechanizm ich działania, to nowość w najnowszej odsłonie serii Warhammer 40,000 Dawn of War. We wcześniejszych częściach gracz miał dostęp do jednostek-bohaterów, w trójce też on jest, jednak znacząco się zmienił. Dzieje się to z dwóch powodów - konieczności doboru jednostek przed rozpoczęciem rozgrywki i zdobycie odpowiedniej ilości surowca, by je nająć.

Aktualnie wybrane jednostki elitarne widoczne są przy lewej krawędzie ekranu. - Punkty i jednostki elitarne | Rozgrywka - Warhammer 40,000: Dawn of War III - poradnik do gry
Aktualnie wybrane jednostki elitarne widoczne są przy lewej krawędzie ekranu.

Jednostki elitarne pełnić mogą jedną z kilku ról, takich jak:

 • Zabójca (Assassin) - Zabójcy zadają znacznie większe obrażenia niż pozostałe elity, są w stanie poruszać się szybciej po polu walki czy, bardzo często, teleportować z miejsca na miejsce. Zwiększone obrażenia i mobilność mają jednak cenę - elity te są bardzo wrażliwe na obrażenia. Doskonale nadają się do szybkiej eliminacji celów i działań zaczepnych.
 • Kontrola tłumu (Crowd Control) - jednostki elitarne z tej grupy posiadają zdolności, które są w stanie uciszyć, ogłuszyć, bądź przemieścić wrogie oddziały, często też są w stanie wywoływać te efekty i zadawać obrażenia obszarowe. Jednostki tę służą w głównej mierze do uprzykrzania życia wrogowi - dzięki nim znacząco osłabisz, bądź całkowicie wyłączysz wrogie oddziały z walki. Mają one też swoje minusy - efekty ograniczające kontrole działają często krótko, a same jednostki elitarne z tej grupy nie nadają się za bardzo do otwartej walki.
 • Niszczyciel (Nuker) - jednostki z tej grupy posiadają umiejętności, które zadają olbrzymie obrażenia pojedynczym celom, a bardzo często też całym grupom wrogów na danym obszarze. Są podobni do Zabójców, z tym, że skupiają się raczej na eliminacji dużych grup jednostek przy pomocy swoich zdolności, gorzej radzą sobie z walką z pojedynczymi celami.
 • Wsparcie (Support) - jednostki z tej grupy posiadają zdolności, które, najogólniej rzecz biorąc, służą do wzmacniania sojuszniczych jednostek. Mogą leczyć, nakładać tarcze czy nawet teleportować sprzymierzone oddziały. Są przeciwieństwem jednostek elitarnych z grupy kontrola tłumu - zamiast szkodzić przeciwnikom, pomagają sojuszniczym oddziałom. Podobnie jak jednostki ze wspominanej grupy, nie za bardzo nadają się do otwartej walki, gdyż zadają stosunkowo niewielkie obrażenia.
 • Tank - jednostki z tej grupy charakteryzują się olbrzymią wytrzymałością, co sprawia, że bardzo ciężko się ich pozbyć. Często posiadają też zdolności, które pozwalają się im leczyć, bądź ograniczyć w jakiś sposób obrażenia otrzymywane od wrogów. Doskonale nadają się do nękania wroga i ograniczania jego swobody - są w stanie dosłownie przykleić się do przeciwnika i zadawać mu ciągłe obrażenia. Jednostki elitarne z tej grupy doskonale radzą sobie z praktycznie wszystkimi jednostkami w grze, są jednak wrażliwi na ataki dystansowe.

Co ciekawe, jednostki elitarne w większości przypadków należą do więcej niż jednej grupy. Elity z kategorii Tank często są więc dobrymi jednostkami kontroli tłumu, zabójcy często posiadają cechy niszczycieli i tak dalej.

Samo wezwanie jednostki elitarnej jest banalnie proste - wystarczy wybrać jej portret zlokalizowany przy lewej krawędzi ekranu (bądź wcisnąć klawisz F1-F3) i wskazać miejsce, w którym ma się pojawić. Jednakże, zanim w ogóle pomyśli się o rekrutacji, trzeba ustawić ją tak, by była dostępna podczas rozgrywki. O ile kampania dla pojedynczego gracza w dużej części narzuca to, jakie elity będziemy mieć tam dostępne, o tyle podczas starć wieloosobowych gracz ma pełną dowolność. Każdy może "wziąć ze sobą" na pole walki do 3 jednostek elitarnych. Ustawić można to tak w oknie konfiguracji jednostek elitarnych (przycisk przenoszący na ten ekran dostępny jest przy górnej krawędzi głównego menu), jak i już po dołączeniu do rozgrywki. W tym drugim przypadku, aktualnie wybrane jednostki elitarne podejrzeć można przy lewej krawędzi ekranu - klikając na dowolną z nich, możesz wejść do ekranu dostosowania jednostek i ją zmienić.

Nowe jednostki elitarne trzeba sobie najpierw odblokować. - Punkty i jednostki elitarne | Rozgrywka - Warhammer 40,000: Dawn of War III - poradnik do gry
Nowe jednostki elitarne trzeba sobie najpierw odblokować.

Drugą sprawą jest fakt, iż jednostki elitarne trzeba sobie najpierw odblokować. Domyślnie, każdy nowy gracz będzie miał dostęp do trzej podstawowych jednostek elitarnych - pośród których znajduje się "lider" frakcji (bohater, którego używa się podczas misji kampanii - Gabriel Angelos dla Space Marines, Macha dla Eldarów i Gorgutz dla Orków), jak i najdroższa dostępna dla frakcji elita, a zarazem jedna z kilku najsilniejszych jednostek w grze w ogóle. Dla każdej z frakcji przygotowane zostały dodatkowe jednostki elitarne - część z nich to podrasowane oddziały, które normalnie można rekrutować (jak Drednot walczący na dystans), a pozostałe to po prostu unikalne postacie (coś na wzór bohaterów z trzeciej części Warcrafta). Wreszcie, jednostki elitarne odblokować można przy pomocy Czaszek (Skulls), waluty, która służy właśnie do tego celu (jak i odblokowywania nowych doktryn). Ilość dostępnych Czaszek sprawdzić możesz w prawym dolnym rogu ekranu (ich sposób zdobywania opisany został w oddzielnym rozdziale).

Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów elitarnych, wystarczy wezwać jednostkę na pole walki. - Punkty i jednostki elitarne | Rozgrywka - Warhammer 40,000: Dawn of War III - poradnik do gry
Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów elitarnych, wystarczy wezwać jednostkę na pole walki.

Gdy już masz odblokowane i wybrane jednostki elitarne, które cię interesują, pora wejść do gry i je wezwać. Nie jest to jednak takie proste - potrzebna będzie odpowiednia ilość punktów elitarnych (Elite Points). Ich aktualny stan, jak i czas potrzebny do wytworzenia nowego punktu, sprawdzić można najeżdżając na ich wartość w lewym dolnym rogu ekranu (fioletowa ikonka). Domyślnie, gracz zdobywa jeden punkt elitarny co 120 sekund. Wartość tą jednakże zwiększyć można poprzez zajęcie i wybudowanie generatora punktów elitarnych na punkcie zasobów - każdy taki punkt zmniejsza czas ze 120 do 90 sekund.

Punkty elitarne generowane są od momentu startu rozgrywki - jeśli więc twoja jednostka elitarna wymaga, na przykład, 3 punktów, będziesz w stanie wezwać ją po 360 sekundach, czyli w momencie, gdy gra przekroczy 6 minutę. Wiąże się to także z pewnym ograniczeniem, wynikającym z długości samych starć. Im rozgrywka jest dłuższa, tym potężniejsze jednostki elitarne będziesz w stanie wystawić, jednak działa to także w drugą stronę i podczas, na przykład, 20-minutowego meczu nie masz co liczyć na wysłanie na pole walki najlepszych elit z twojej frakcji. Jednostki elitarne dobierać należy więc w zależności od tego, w jakim trybie będziesz grać (1vs1, 2vs2 czy 3vs3), przewidując niejako ich długość. Nie warto brać najtańszych, gdyż wróg, który wyposażył się w droższe, da ci łupnia, jednak ma co pchać się w jednostki, które wymagać będą rozgrywek trwających 50 minut.

Wygląda to mniej więcej tak:

 • Starcia 1vs1 trwają zwykle maksymalnie 20 minut. Pozwala to wygenerować 10-12 punktów elitarnych, nie ma więc sensu przekraczać tej wartości przy doborze jednostek.
 • Starcia 2vs2 trwają zwykle w przedziale od 20 do 30 minut, pozwalając wygenerować od 10 do 20 punktów, dając tutaj większe pole do popisu.
 • Starcia 3vs3 trwają często ponad 30 minut, pozwalając wygenerować ponad 20 punktów elitarnych i umożliwiają rekrutację praktycznie najdroższych jednostek - warto tutaj poszaleć, by mieć czym walczyć w końcowych momentach meczu.

Wartości te mogą się, rzecz jasna, znacząco różnić - nie ma tutaj reguły. Warto jednak sugerować się właśnie tym, gdyż w "optymalnych warunkach", gdy wrogowie nie okopują się w bazach i nie są ponadprzeciętnie agresywni, starcia trwają mniej więcej tyle.

Na czerwono zaznaczone doktryny rozkazów, na niebiesko aur. - Punkty i jednostki elitarne | Rozgrywka - Warhammer 40,000: Dawn of War III - poradnik do gry
Na czerwono zaznaczone doktryny rozkazów, na niebiesko aur.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, iż jednostki elitarne posiadają własne doktryny, które wprowadzają do rozgrywki. Te dzielą się na dwie - doktryny rozkazów i aury. Te pierwsze aktywne są wtedy, gdy jednostka znajduje się na wyposażeniu, niezależnie od tego, czy zostanie przyzwana do walki czy też nie. Aury z kolei aktywują się wtedy, gdy jednostka elitarna pojawi się na polu walki. Aury oferują często znacznie ciekawsze bonusy. Co więcej, rozkazy można odblokować jako doktryny armii (więcej o tym w oddzielnym rozdziale), gdy awansuje się daną jednostkę elitarną na 8 poziom.

Podsumowując, warto pamiętać o:

 • Odpowiednim doborze jednostek elitarnych. Warto brać te, które uzupełnią twój styl rozgrywki - jeśli lubisz polegać na atakach przy pomocy olbrzymich armii, nie ma sensu brać mobilnych elit, które specjalizują się w działaniach zaczepnych.
 • Doborze jednostek pod względem kosztów przyzwania. Każda elita posiada swój własny koszt (od 2 do 10 punktów), a ilość wygenerowanych punktów elitarnych zależy od długości samych starć.
 • Gdy jednostka elitarna padnie w walce, będzie trzeba odczekać kilkadziesiąt sekund, by móc znowu ją wezwać. Ponowne wezwanie jest darmowe, jednak z każdą śmiercią jednostka elitarna potrzebuje więcej czasu, by się odrodzić.
 • Jednostki elitarne (w większości przypadków) wezwać można jedynie w obrębie własnej bazy, bądź zajętego punktu zasobów.
 • Czasami warto przetrzymać trochę chęć wezwania tańszej jednostki elitarnej, by móc wezwać droższą. Bardzo często nie będziesz mieć takiej możliwości, jednak wezwanie na pole walki elity kosztującej 9 czy 10 punktów może całkowicie zmienić równowagę sił.

W grze Warhammer 40,000: Dawn of War III do zebrania jest łącznie aż 81 osiągnięć. Na tej stronie znajdziesz opis wszystkich z nich, razem ze sposobem na ich zdobycie.

Obrona Twierdzy Varlock - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Obrona Twierdzy Varlock na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie pierwszej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Obrona Twierdzy Varlock - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Obrona Twierdzy Varlock na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie pierwszej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Obrona Twierdzy Varlock - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Obrona Twierdzy Varlock na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie pierwszej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Mania wielkości - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Mania wielkości na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie drugiej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Mania wielkości - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Mania wielkości na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie drugiej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Mania wielkości - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Mania wielkości na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie drugiej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Fałszywi prorocy - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Fałszywi prorocy na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie trzeciej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Fałszywi prorocy - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Fałszywi prorocy na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie trzeciej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Fałszywi prorocy - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Fałszywi prorocy na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie trzeciej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

W obronie lojalności - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję W obronie lojalności na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie czwartej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

W obronie lojalności - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję W obronie lojalności na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie czwartej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

W obronie lojalności - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję W obronie lojalności na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie czwartej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Karierowicz - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Karierowicz lojalności na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie piątej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Karierowicz - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Karierowicz lojalności na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie piątej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Karierowicz - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Karierowicz lojalności na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie piątej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Niebezpieczna propozycja - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Niebezpieczna propozycja na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie szóstej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Niebezpieczna propozycja - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Niebezpieczna propozycja na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie szóstej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Niebezpieczna propozycja - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Niebezpieczna propozycja na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie szóstej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Nadciąga ciemność - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Nadciąga ciemność na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie siódmej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Nadciąga ciemność - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Nadciąga ciemność na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie siódmej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Nadciąga ciemność - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Nadciąga ciemność na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie siódmej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Dbaj o swoich - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Dbaj o swoich na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie ósmej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Dbaj o swoich - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Dbaj o swoich na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie ósmej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Dbaj o swoich - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Dbaj o swoich na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie ósmej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Wizja, podstęp i pięść - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Wizja, podstęp i pieść na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie dziewiątej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Wizja, podstęp i pięść - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Wizja, podstęp i pieść na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie dziewiątej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Wizja, podstęp i pięść - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Wizja, podstęp i pieść na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie dziewiątej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Podstępne knowania - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Podstępne knowania na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie dziesiątej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Podstępne knowania - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Podstępne knowania na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie dziesiątej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Podstępne knowania - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Podstępne knowania na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie dziesiątej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Krwawy gambit - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Krwawy gambit na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie jedenastej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Krwawy gambit - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Krwawy gambit na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie jedenastej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Krwawy gambit - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Krwawy gambit na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie jedenastej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Pogoń za Pienkną - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Pogoń za Pienkną na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie dwunastej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Pogoń za Pienkną - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Pogoń za Pienkną na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie dwunastej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Pogoń za Pienkną - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Pogoń za Pienkną na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie dwunastej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Przebudzenie olbrzyma - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Przebudzenie olbrzyma na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie trzynastej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Przebudzenie olbrzyma - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Przebudzenie olbrzyma na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie trzynastej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Przebudzenie olbrzyma - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Przebudzenie olbrzyma na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie trzynastej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

U boku przyjaciół - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję U boku przyjaciół na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie czternastej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

U boku przyjaciół - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję U boku przyjaciół na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie czternastej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

U boku przyjaciół - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję U boku przyjaciół na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie czternastej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Starcie lewiatanów - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Starcie lewiatanów na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie piętnastej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Starcie lewiatanów - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Starcie lewiatanów na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie piętnastej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Starcie lewiatanów - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Starcie lewiatanów na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie piętnastej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Książe burzy - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Książe burzy na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie szesnastej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Książe burzy - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Książe burzy na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie szesnastej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Książe burzy - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Książe burzy na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie szesnastej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Wędrowcy - niski poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Wędrowcy na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie siedemnastej, ostatniej misji kampanii na niskim poziomie trudności.

Wędrowcy - normalny poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Wędrowcy na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie siedemnastej, ostatniej misji kampanii na normalnym poziomie trudności.

Wędrowcy - wysoki poziom trudności

Wymagania: Ukończ misję Wędrowcy na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie siedemnastej, ostatniej misji kampanii na wysokim poziomie trudności.

Czas na większe wyzwania

Wymagania: Ukończ kampanię Dawn of War III na niskim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie wszystkich 17 misji kampanii dla pojedynczego gracza na poziomie trudności niski.

Urodzony przywódca

Wymagania: Ukończ kampanię Dawn of War III na normalnym poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie wszystkich 17 misji kampanii dla pojedynczego gracza na poziomie trudności normalny.

Suweren światów

Wymagania: Ukończ kampanię Dawn of War III na wysokim poziomie trudności.

Opis: Osiągnięcie zdobędziesz za ukończenie wszystkich 17 misji kampanii dla pojedynczego gracza na poziomie trudności wysoki.

Mistrzostwo Imperialnego Rycerza Solarii

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Imperialny Rycerz Solaria na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Gabriela Angelosa

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Gabriel Angelos na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Egzekutorów Żelaznej Paszczy

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Egzekutorzy Żelaznej Paszczy na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Terminatorów

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Terminatorzy na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Terminatorów Szturmowych

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Terminatorzy Szturmowi na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Kronikarza Jonaha Oriona

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Kronikarz Jonah Orion na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Kapelana Diomedesa

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Kapelan Diomedes na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Czcigodnego Drednota

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Czcigodny Drednot na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Imperialnego Rycerza Paladyna

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Imperialny Rycerz Paladyn na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Szalonego Dreda

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Szalony Dred na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Dużego Mehana Wazmakki

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Duży Mehan Wazmakka na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Dziwolonga Zappnoggina

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Dziwolong Zappnoggin na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Megaburszujów

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Megaburszuje na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Szturmiarzy

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Szturmiarze na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Gorkolosa

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Gorkolos na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Morkolosa "Pienknej"

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Morkolos "Pienknej" na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Komandosa

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Komandos na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Herszta Gorgutza

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Herszt Gorgutz na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Upiornego Rycerza

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Upiorny Rycerz na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Pająków Osnowy

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Pająki Osnowy na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Bojowych Skorpionów

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Bojowe Skorpiony na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Upiornego Rycerza Taldeer

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Upiorny Rycerz Taldeer na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Jain Zar

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Jain Zar na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Łowcy Ronahna

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Łowca Ronahn na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Arcyprorokini Machy

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Arcyprorokini Macha na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Władcy Upiorów

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Władca Upiorów na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

Mistrzostwo Autarchy Kyre'a

Wymagania: Jednostka elitarna osiągnęła maksymalny poziom. Nieźle!

Opis: By otrzymać to osiągnięcie, musisz awansować jednostkę elitarną Autarcha Kyre na 10 poziom doświadczenia. Zrobić to można rozgrywając misje kampanii i przede wszystkim starcia w rozgrywkach wieloosobowych.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Warhammer 40,000: Dawn of War III

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Warhammer 40,000: Dawn of War III

zobacz więcej informacji o grze
Warhammer 40,000: Dawn of War III

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier strategicznych

Strategiczne