poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Night in the Woods

Poradnik do gry Night in the Woods to przede wszystkim kompletny opis przejścia gry wraz z wieloma obrazkami w wysokiej jakości, które pomogą odnaleźć się w tym zwierzęcym, ale jednocześnie niezwykle ludzkim świecie.

poradnik, solucja do gry w zawiera 36 stron i 41 ilustracji, rozmiar pliku to 1,5 MB

W - Ruch do przodu, S- Ruch do tyłu, - Sterowanie Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry

W - Ruch do przodu, S- Ruch do tyłu,

D - ruch w prawo, A - Ruch w lewo

Interakcja - Sterowanie Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry

Interakcja

Skok - Sterowanie Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry

Skok

Menu - Sterowanie Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry

Menu

Cancel - Sterowanie Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry

Cancel

Klawisz używany podczas minigierki Gitaur Hero - Sterowanie Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry

Klawisz używany podczas minigierki Gitaur Hero

Klawisz używany podczas minigierki Gitaur Hero - Sterowanie Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry

Klawisz używany podczas minigierki Gitaur Hero

Klawisz używany podczas minigierki Gitaur Hero - Sterowanie Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry

Klawisz używany podczas minigierki Gitaur Hero

Klawisz używany podczas minigierki Gitaur Hero - Sterowanie Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry

Klawisz używany podczas minigierki Gitaur Hero

Grę zaczynasz po powrocie do swojego rodzinnego miasteczka. Nikt na ciebie nie czeka, więc możesz zwiedzić peron i udać się do drzwi wyjściowych. Tam jednak drzwi blokuje konserwator, który cię nie przepuści, ponieważ peron został zamknięty.

Konserwator nie będzie chciał cię przepuścić. - Prolog Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry
Konserwator nie będzie chciał cię przepuścić.

Przepuści cię dopiero wtedy, gdy przyniesiesz mu napój z automatu (musisz najpierw porozmawiać z nim odpowiednią ilość razy). Podejdź do urządzenia na drugim końcu pokoju i kliknij na automat. Po chwili napój spadnie, a ty będziesz mógł go wręczyć konserwatorowi, który przepuści cię do drzwi.

Teraz musisz przejść na drugi koniec lokacji, słuchając przy tym wypowiedzi bohatera. Powie on, że najszybsza droga do domu prowadzi przez las. Będzie to kolejna lokacja do przebycia.

Po zaskoczeniu na sam dół musisz wskoczyć na ciemniejszą gałąź po drugiej stronie. Skacz na gałęzi tak długo, aż się złamie. Użyj do tego przycisku skoku (domyślnie: Spacja). Dzięki temu dalsza droga zostanie odblokowana.

Żeby przejść dalej, musisz wskoczyć z rozbiegu na drzewo. - Prolog Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry
Żeby przejść dalej, musisz wskoczyć z rozbiegu na drzewo.

Teraz znajdziesz się przy statku. Żeby przejść dalej, musisz wskoczyć na drzewo po ponumerowanych pniach. Musisz to jednak zrobić z rozbiegu, bez zatrzymywania się, inaczej bohaterka nie będzie wstanie doskoczyć tak wysoko. Z drzewa musisz wskoczyć na wieżę statku, a potem po linie przejść na koniec lokacji.

Koniec końców policjant odwiezie cię do domu. - Prolog Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry
Koniec końców policjant odwiezie cię do domu.

Gdy znajdziesz się już w domu, po krótkiej rozmowie z ojcem udaj się do swojego pokoju. By wejść na schody musisz na nie wskoczyć. Twój pokój znajduje się na najwyższym piętrze. Gdy się tam dostaniesz, skorzystaj z łóżka. Rankiem zejdź na parter i porozmawiaj z mamą.

Po wyjściu z domu nie będziesz mógł udać się za daleko w prawo. Ruszaj zatem w lewo, rozmawiając po drodze z ludźmi i poznając miasteczko. Twoim celem jest budynek oznaczony szyldem "Snack Falcon", który znajduje się na drugim końcu miasta.

Gregg bardzo się ucieszy na twój widok. - Rozdział I Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry
Gregg bardzo się ucieszy na twój widok.

W środku spotkasz kumpla, który bardzo ucieszy się na twój widok. Wkrótce opuści swoje miejsce pracy i zaprowadzi cię na próbę swojego starego zespołu. Po chwili rozmów odpali się minigierka, która wygląda jak Guitar Hero. Musisz po prostu wciskać odpowiednie klawisze w odpowiednim czasie. Dla kogoś niewprawnego może to stanowić niemałe wyzwanie. Gdy popełnisz dużo błędów, twoi przyjaciele trochę się zawiodą, ale nie stracą nadziei, że wrócisz do formy.

Następnie spróbuj złapać kawałek pizzy, słuchając przy tym rozmów między przyjaciółmi. Dowiesz się, że jeden z twoich dawnych przyjaciół zaginął.

Odcięta ręka na ulicy to niecodzienny widok. - Rozdział I Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry
Odcięta ręka na ulicy to niecodzienny widok.

Po wyjściu z baru przyjaciele znajdą odciętą rękę na ulicy. Za pomocą patyka musisz odciągnąć rękaw z ręki, by móc zobaczyć tatuaż. Następnie przyjaciele zawiadomią policję, a jeden z twoich przyjaciół odwiezie cię do domu.

Teraz pozostało ci tylko porozmawiać z ojcem i pójść spać. Gdy się obudzisz, przypomnisz sobie o istnieniu internetu. Okaże się jednak, że twój komputer jest zawirusowany i musisz oddać go do naprawy. Na szczęście twój przyjaciel Angus zna się na komputerach, więc musisz go znaleźć.

Wcześniej możesz odwiedzić Gregga. Powie ci, że Angus prawdopodobnie jest w pracy. Udaj się więc w prawo od "Snack Falcon" a dojdziesz do sklepu Video Outpost Too. Angusa nie będzie w pracy. Dowiesz się jednak od pracownika, że może zastaniesz go w domu.

W sklepie Angusa nie będzie, musisz udać się do jego domu. - Rozdział I Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry
W sklepie Angusa nie będzie, musisz udać się do jego domu.

Dom Angusa znajduje się po lewej stronie od wejścia do sklepu. Można go też poznać po numerze: 1063. Po wejściu do bloku, zlokalizuj dzwonek. Możesz się pobawić we wciskanie wszystkich guzików lub po prostu zaznaczyć drugi od góry. Okaże się jednak, że przycisk Angusa jest niesprawny. Naciśnij dowolny inny przycisk, a gdy niesprawny zaiskrzy, kliknij w niego. Porazi cię prąd, ale w domofonie odezwie się Angus.

Po chwili znajdziesz się w jego mieszkaniu, a po krótkiej rozmowie kolega wręczy ci pendrive'a.

Gdy wrócisz do domu, wejdź do swojego pokoju i podłącz pendrive'a do komputera. Okaże się, że wszystko działa, jak należy.

Na pulpicie będziesz miał gierkę DemonTower, którą możesz odpalić w dowolnym momencie. Masz też dwie nieodczytane wiadomości. Jedna jest od Gregga, a druga od Angusa. Angus opowie ci właśnie o grze DemonTower, a Gregg o zbliżającej się imprezie.

Jest już ciemna noc, więc warto pójść spać. Rano sprawdź komputer, wiadomość od Gregga poleci ci udać się do Bea, która pracuje w Market Housie. Udaj się do jej sklepu i po kilku wymianach zdań, Bea zgodzi się zabrać cię na imprezę. Musisz teraz wrócić do domu i po prostu czekać.

Spędź trochę czasu z rodziną, a potem gra przeniesie cię do twojego pokoju. Obejrzyj się jeszcze w lustrze i zastanów nad sensem życia. Potem czeka cię już tylko jazda na imprezę.

Impreza w lesie. - Rozdział I Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry
Impreza w lesie.

Okaże się że na imprezie będzie Cole, były chłopak Mae. Pójdź i porozmawiaj dwukrotnie z Greggiem, a następnie spróbuj porozmawiać z Colem. Gdy do niego podejdziesz, okaże się, że Mae jest na to jeszcze zbyt trzeźwa. Podejdź do stołu i napij się. Potem podejdź do dawnego chłopaka i zacznij rozmowę. W trakcie rozmowy uznasz, że potrzebujesz kolejnego piwa.

Po wypiciu go pójdź porozmawiać z przyjaciółmi, a oni poradzą, aby Mae usiadła przy ognisku. Gdy to zrobisz, poczekaj chwilę. Cole podejdzie do ciebie, rozpocznie się awantura, po której Bae odwiezie cię do domu.

Główny obiekt do zniszczenia podczas snu. - Rozdział I Night in the Woods - Night in the Woods - poradnik do gry
Główny obiekt do zniszczenia podczas snu.

W czasie snu odzyskasz kontrolę. Idź cały czas w prawo, póki nie dojdziesz do dziwnej konstrukcji, którą zniszcz za pomocą klawisza interakcji. Sen się skończy.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Night in the Woods

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Night in the Woods

zobacz więcej informacji o grze
Night in the Woods

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier przygodowych

Przygodowe