poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Fallout 4 przewodnik

W przewodniku do Fallout 4 znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat gry. Dowiesz się jak stworzyć odpowiedniego bohatera i jakie dobrać mu perki, poznasz dostępne rodzaje wyposażenia czy znajdziesz kody ułatwiające grę.

poradnik, solucja do gry w zawiera 242 stron i 380 ilustracji, rozmiar pliku to 20,8 MB

Centrum Bostonu M6

Powyższa mapa M6 prezentuje szósty sektor mapy świata w grze Fallout 4. Jest to jej środkowa część będąca zarazem ścisłym centrum Bostonu. Na mapie żółtymi kropkami oznaczone zostały te lokacje, w których możesz rozpocząć jakieś zadanie (główne, poboczne lub frakcji). Czerwone kropki symbolizują pozostałe lokacje. Nie odblokowuje się w nich żadnych questów, ale mogą one być powiązane z zadaniami rozpoczętymi w innych częściach świata.

Zamek M7

Powyższa mapa M7 prezentuje siódmy sektor mapy świata w grze Fallout 4. Jest to jej wschodnia część, w której znajduje się między innymi Zamek. Na mapie żółtymi kropkami oznaczone zostały te lokacje, w których możesz rozpocząć jakieś zadanie (główne, poboczne lub frakcji). Czerwone kropki symbolizują pozostałe lokacje. Nie odblokowuje się w nich żadnych questów, ale mogą one być powiązane z zadaniami rozpoczętymi w innych częściach świata.

Morze Blasku M8

Powyższa mapa M8 prezentuje ósmy sektor mapy świata w grze Fallout 4. Jest to jej południowo-zachodnia część, która jest silnie napromieniowana i przez to praktycznie niedostępna w początkowej fazie gry. Na mapie żółtymi kropkami oznaczone zostały te lokacje, w których możesz rozpocząć jakieś zadanie (główne, poboczne lub frakcji). Czerwone kropki symbolizują pozostałe lokacje. Nie odblokowuje się w nich żadnych questów, ale mogą one być powiązane z zadaniami rozpoczętymi w innych częściach świata.

zobacz inne poradniki do gry Fallout 4

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik przewodnik do gry
Fallout 4

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8.61 zł

Fallout 4

zobacz więcej informacji o grze
Fallout 4

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier RPG

Gry RPG
© 2000-2017 GRY-OnLine S.A.regulaminkontakt i pomocgry onlinegame guides