poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Sąsiedzi z Piekła Rodem (Neighbours From Hell)

Opis przejścia gry Neighbours from Hell, zabawnej przygodówki ukazującej życie sąsiedzkie lokatorów bloku mieszkalnego w krzywym zwierciadle.

poradnik, solucja do gry w zawiera 40 stron i 38 ilustracji, rozmiar pliku to 6,5 MB

Minimalny prestiż: 50%

Czas: 5 minut

Na początku weź z komody poduszkę pierdzącą. Następnie wejdź do łazienki i z apteczki wyjmij SuperGlue (klej). Kiedy sąsiad wyjdzie z kuchni, ty udaj się tam (drzwi po prawej). Tam z lodówki wyjmij jajko i wsadź je do mikrofalówki.

Następnie użyj kleju na lornetce i zejdź na dół - [Sezon 1] Pierwsza pułapka - Sąsiedzi z Piekła Rodem - poradnik do gry

Następnie użyj kleju na lornetce i zejdź na dół. Kiedy sąsiad pójdzie do pomieszczenia w prawo (oglądać panią ;-) ), ty wejdź na górę drzwiami po lewej. Użyj poduszki pierdzącej na fotelu, a z anteny zrób kokardkę (tzn. po prostu powyginaj antenę).

Teraz nie pozostało ci nic, oprócz zejścia na dół i czekania na upragnione 100% - [Sezon 1] Pierwsza pułapka - Sąsiedzi z Piekła Rodem - poradnik do gry

Teraz nie pozostało ci nic, oprócz zejścia na dół i czekania na upragnione 100%.

Minimalny prestiż: 55%

Czas: 5 minut

Znowu na początku skorzystaj z komody. Tym razem zabierz stamtąd piłę. Następnie udaj się do łazienki. Tam z apteczki wyjmij środek przeczyszczający, a z rolkochwytu (!!!) zabierz rolkę papieru. Kiedy Sąsiad wyjdzie z piwem z kuchni, ty wejdź na górę (drzwi z prawej) i zabierz jajko, a następnie użyj środka na przeczyszczenie na piwie.

Zejdź na dół, a kiedy sąsiad zabierze kolejne piwo, wróć do kuchni - [Sezon 1] Telemaniak - Sąsiedzi z Piekła Rodem - poradnik do gry

Zejdź na dół, a kiedy sąsiad zabierze kolejne piwo, wróć do kuchni. Użyj jajka na mikrofalówce, a gdy Sąsiad pobiegnie do łazienki, przejdź do pokoju z fortepianem. Tam poplącz antenę od telewizora oraz użyj piły na fotelu.

Sąsiad teraz powinien pójść do kuchni, ty zejdź na dół i wstąp do łazienki - [Sezon 1] Telemaniak - Sąsiedzi z Piekła Rodem - poradnik do gry

Sąsiad teraz powinien pójść do kuchni, ty zejdź na dół i wstąp do łazienki. Użyj tam rolki papieru na kibelku, po czym schowaj się w szafie na korytarzu. Gdy byłeś dostatecznie szybki, ukończysz odcinek z pełnymi 100%.

Minimalny prestiż: 60%

Czas: 5 minut

Standardowo podejdź do komody. Zabierz z niej petardę, flamaster i pułapkę na myszy. Flamastra użyj na portrecie matki Sąsiada, a następnie skieruj się do łazienki i podnieś z mydelniczki mydło oraz z rolkochwytu rolkę papieru. Mydło użyj na podłodze, a rolkę na kibelku.

Poczekaj, aż Sąsiad wejdzie do kuchni, wtedy będziesz mógł wejść do salonu (tego z fortepianem) - [Sezon 1] Urodzinowe przyjęcie - Sąsiedzi z Piekła Rodem - poradnik do gry

Poczekaj, aż Sąsiad wejdzie do kuchni, wtedy będziesz mógł wejść do salonu (tego z fortepianem). Kiedy Grubas zejdzie odebrać pocztę, wejdź do kuchni i z lodówki zabierz jajko. Wróć do salonu i wyczekaj na Sąsiada. Kiedy znowu zejdzie, wtedy ty użyj jajka na mikrofalówce a petardy na pudełku nad mikrofalówką.

Wróć do salonu, a tam zejdź na dół (Sąsiad powinien teraz łapać się na nasze niespodzianki w kuchni) i użyj pułapki na skrzynce na listy - [Sezon 1] Urodzinowe przyjęcie - Sąsiedzi z Piekła Rodem - poradnik do gry

Wróć do salonu, a tam zejdź na dół (Sąsiad powinien teraz łapać się na nasze niespodzianki w kuchni) i użyj pułapki na skrzynce na listy. Teraz nie zostało ci nic oprócz czekania w szafie na 100%. ;-)

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Sąsiedzi z Piekła Rodem

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Sąsiedzi z Piekła Rodem

zobacz więcej informacji o grze
Sąsiedzi z Piekła Rodem

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do pozostałych kategorii gier

Pozostałe