poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 (Neighbours From Hell 2)

Poradnik do zabawnej gry przygodowej Neighbours From Hell 2, w której bohater gry, Woody, wybiera się na letnie wakacje i będzie musiał tym razem psocić w Chinach, Indiach i Meksyku.

poradnik, solucja do gry w zawiera 33 stron i 31 ilustracji, rozmiar pliku to 5,4 MB

Tutaj musisz być nadzwyczaj szybki i uważny. Na początku pójdź na górę i wyjmij klucz z pasa narzędzi. Zejdź na dół i poczekaj, aż Sąsiad przejdzie dalej. Wejdź na górę schodami po prawej i weź kule armatnią. Teraz szybko na dół, włóż kulę armatnią w melony, po czym użyj klucza na rozklekotanym rowerze.

Teraz prześlizgnij się koło Olgi - Odcinek 3 - Zajęte! - Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 - poradnik do gry

Teraz prześlizgnij się koło Olgi. Weź z jej torebki nylonowe rajstopy i z lady sos chilli. Idź na górę schodami i użyj nylonowych rajstop na zepsutej prądnicy. Podnieś pojemnik ze smarem koło prądnicy i przejdź się do łazienki (na górze po lewej).

Użyj sosu chilli na papierze toaletowym i smaru na dźwigni ze zbiornika z ryżem (ta po lewej od prysznicu) - Odcinek 3 - Zajęte! - Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 - poradnik do gry

Użyj sosu chilli na papierze toaletowym i smaru na dźwigni ze zbiornika z ryżem (ta po lewej od prysznicu). Poprawnie wszystko wykonawszy zarobiłeś 5 monet i ostro zdenerwowałeś swojego Sąsiada.

Użyj automatu z pluszakami koło miejsca startu, by zdobyć misia pluszowego. Przejdź w prawo i podnieś cegłę ze stosu. Następnie daj miśka dziecku (synowi Olgi), by otrzymać konfetti, które wsadź w budkę z hot-dogami.

Koło schodów podnieś nożyce ogrodnicze i zejdź na dół - Odcinek 4 - Komu dzwoni gong - Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 - poradnik do gry

Koło schodów podnieś nożyce ogrodnicze i zejdź na dół. Podnieś koło schodów miskę ryżu i nożycami obetnij naszyjnik.

Wejdź na górę lewymi schodami i napełnij pustą miskę tłuszczem w misce koło gongu - Odcinek 4 - Komu dzwoni gong - Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 - poradnik do gry

Wejdź na górę lewymi schodami i napełnij pustą miskę tłuszczem w misce koło gongu. Zejdź teraz do naszyjnika i użyj miskę z tłuszczem na wazie Ming (musisz się pośpieszyć, bo Sąsiad powinien schodzić wtedy schodami). Wróć do miejsca z Olgą. Na pokazie karate podmień cegły, następnie podnieś parasolkę. Natłuść (miska z tłuszczem) rikszę ma której siedzi Olga, po czym pójdź na górę. Tam podmień pałkę do gongu z parasolką. Tak oto powinieneś zdobyć 6 monet i maksymalnie rozłościć nieprzyjemnego Sąsiada.

Na początek idź w prawo, weź młotek i gwoździe. Użyj ich na nartach wodnych (są one na mostku na dole po lewej). Następnie weź z pudełka petardy. Wejdź na górę po schodach (pośpiesz się - Sąsiad "depcze ci po piętach") i ukradnij kaczce jajko.

Idź w prawo i z pudełka z rowerem zabierz dętkę - Odcinek 5 - Ping-Pong Fucjusz - Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 - poradnik do gry

Idź w prawo i z pudełka z rowerem zabierz dętkę. Wróć się do kucharza i zabierz mu okulary, po czym połóż rowerową dętkę na beczce węgorzy. Przejdź się teraz do posągu lwa na samej górze po prawej. Użyj na nim petardy i podpal ją za pomocą okularów.

Zdobędziesz w ten sposób głowę lwa - Odcinek 5 - Ping-Pong Fucjusz - Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 - poradnik do gry

Zdobędziesz w ten sposób głowę lwa. Idź na plażę po prawej i zabierz linę z kotwicy. Idź teraz na plażę po lewej i liną przywiąż rakiety, następnie zamień głowę lwa z rzeźbą piaskową. Pośpiesz się i połóż jajko na stole do ping-ponga. Szybko zmyj się na górne piętro, aby Sąsiad cię nie dorwał, a będziesz mógł się cieszyć po raz kolejny widokiem jak Grubas jest bity przez Olgę. ;-)

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Sąsiedzi z Piekła Rodem 2

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Sąsiedzi z Piekła Rodem 2

zobacz więcej informacji o grze
Sąsiedzi z Piekła Rodem 2

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do pozostałych kategorii gier

Pozostałe