poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Dragon Age: Inkwizycja (Dragon Age: Inquisition) przewodnik po grze

Przewodnik po grze Dragon Age: Inkwizycja wyjaśnienia mechanikę gry i wszystkie zagadnienia z nią związane. Przedstawia m.in. system rozwoju bohaterów, eksplorację, walkę i dostępnych towarzyszy. Nie zabrakło zarządzania inkwizycją i osiągnięć.

poradnik, solucja do gry w zawiera 225 stron i 241 ilustracji, rozmiar pliku to 19,8 MB

M19 Zachodnie Podejście

Powyżej znajduje się mapa Zachodniego Podejścia (The Western Approach), do którego możesz sobie zagwarantować dostęp dzięki wydaniu ośmiu punktów władzy z poziomu mapy w sali wojennej. Zachodnie Podejście jest powiązane z jednym z głównych questów gry, aczkolwiek warto przedłużyć sobie wizytę w tym miejscu i zająć się także pozaliczaniem dodatkowych zadań. Są to też ruiny pełniące rolę odrębnych lokacji, do których polecam w wolnej chwili zajrzeć.

M20 Villa Maurel

Powyżej znajduje się mapa Villi Maurel. Jest to średniej wielkości budynek, który możesz zbadać w trakcie eksploracji Szmaragdowych Mogił (Emerald Graves). Ma to konkretnie miejsce w trakcie zaliczania pobocznego zadania "Znieprawiony generał". W willi znajduje się wiele cennych skarbów i są wśród nich między innymi kawałek mozaiki oraz sztandar, tak więc nie zapomnij dokładnie badać otoczenia.

M21 Chateau d'Onterre

Powyżej znajduje się mapa Chateau d'Onterre. Tę niewielką lokacją możesz odwiedzić w trakcie pobytu w Szmaragdowych Mogiłach (Emerald Graves). Ma to miejsce podczas rozgrywania pobocznego questu o takim samym tytule jak nazwa tej lokacji. Najcenniejszy przedmiot do zdobycia w chateau to lewitujący sześcian, przy czym jest on pilnowany przez dość silnego potwora.

zobacz inne poradniki do gry Dragon Age: Inkwizycja

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik przewodnik po grze do gry
Dragon Age: Inkwizycja

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Dragon Age: Inkwizycja

zobacz więcej informacji o grze
Dragon Age: Inkwizycja

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier RPG

Gry RPG