poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Hitman: Kontrakty (Hitman: Contracts)

Poradnik do gry Hitman: Contracts przygotowany jako optymalny sposób przejścia na najwyższym poziomie trudności. Dodatkowo, wykonanie zadań zostało opisane w takim stylu, by móc zdobyć w rankingu gry odznaczenie cichego zabójcy (Silent Assassin).

poradnik, solucja do gry w zawiera 72 stron i 212 ilustracji, rozmiar pliku to 4,3 MB

Misja 3: The Bjarkhov Bomb

Informacje:

Opis przejścia na poziomie: Professional

Nagroda za Silent Assassin: Silverballers Silenced

Przedmioty: w jadalni znajdziesz preparat na przeczyszczenie oraz pogrzebacz. Potem będziesz musiał użyć klucza, by otworzyć drzwi na statku oraz podłożysz trzy bomby pod łódź podwodną.

Przebrania: na początek warto zdobyć ubiór cywila, by potem przebrać się w strój pana Fuchsa. Wejście na łódź podwodną jest możliwe tylko w stroju chroniącym przed radiacją, który znajdziesz pod koniec misji w magazynie.

Cele misji:

* Assassinate Fabian Fuchs [Zabij Fabiana Fuchsa]

* Assassinate Commander Bjarkhov [Zabij Kapitana Bjarkhova]

* Destroy dirty bomb production capability [Zniszcz zakład produkcyjny brudnych bomb]

* Escape via cargo plane [Uciekaj samolotem transportowym]

Opis skrócony:

- Poczekaj na cywila i zaatakuj go Syrigne.

- Schowaj ciało i zabierz skrzynie do kuchni.

- Wsyp do zupy środek na przeczyszczenie.

- Zabij Fuchsa w łazience i zabierz jego strój.

- Razem ze strażnikiem przejedź kolejką na drugą stronę tunelu.

- Przejdź na statek i zabij kapitana.

- Zdobądź kombinezon chroniący przed radiacją.

- Zabierz z łodzi podwodnej 3 ładunki wybuchowe.

- Podłóż je w odpowiednich miejscach i zdetonuj.

- Wróć do samolotu.

Opis szczegółowy:

Zaczynasz w samolocie - The Bjarkhov Bomb - Opis (1) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Zaczynasz w samolocie. Poczekaj na cywila, który zaraz wejdzie na pokład i podejdzie zabrać jedna ze skrzyń stojących pod ścianą. Jak tylko zacznie zbliżać się do skrzyń, ruszaj w jego stronę. Użyj Syrigne by go sprowadzić do parteru.

Przeciągnij ciało od razu na tył samolotu, między skrzynie - The Bjarkhov Bomb - Opis (1) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Przeciągnij ciało od razu na tył samolotu, między skrzynie. Zabierz ubranie i podnieść jedną ze skrzyń. Wyjdź z samolotu i skieruj się na prawo, w stronę pobliskich zabudowań. Musisz wejść do tego po lewej, mniejszego, z wieloma strażnikami przed drzwiami frontowymi.

Możesz do nich podbiec, ale gdy będziesz blisko staraj się nie wykonywać gwałtownych ruchów - The Bjarkhov Bomb - Opis (1) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Możesz do nich podbiec, ale gdy będziesz blisko staraj się nie wykonywać gwałtownych ruchów. Poczekaj, aż wejście do środka będzie czyste i Skorzyskach z niego. Od razu skieruj się w lewo, do kuchni.

Porozmawiaj z kucharzem - dowiesz się wielu cennych rzeczy - The Bjarkhov Bomb - Opis (1) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Porozmawiaj z kucharzem - dowiesz się wielu cennych rzeczy. Połóż gdzieś skrzynię i zabierz buteleczkę leku na przeczyszczenie z szafki. Dosyp go do garnka barszczu stojącego na piecu i czekaj aż Twój cel poprosi o jedzenie.

Ty w tym czasie podejdź do kominka - The Bjarkhov Bomb - Opis (1) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Ty w tym czasie podejdź do kominka. Uważaj, stoi przy nim ochroniarz. Zabierz pogrzebacz tak, by nikt nie rozpoznał w Tobie wroga - od razu go schowaj. W tym czasie cel zacznie jeść barszcz i zaraz będzie miał ostre problemy żołądkowe.

Poczekaj aż wejdzie do ubikacji, po czym ruszaj za nim - The Bjarkhov Bomb - Opis (1) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Poczekaj aż wejdzie do ubikacji, po czym ruszaj za nim. Jak tylko siądzie na klopie, zaatakuj go pogrzebaczem. Zabierz od martwego już oponenta ubranie i wyrzuć broń. Wykonałeś jedno zadanie, czas zająć się resztą.

Wyjdź na zewnątrz - The Bjarkhov Bomb - Opis (1) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Wyjdź na zewnątrz. Jeśli nie zrobiłeś niczego podejrzanego, strażnik który stał przy kominku nakaże Ci iść za nim, co też uczyń. Przejdziecie przez kuchnię na zewnątrz i dalej na kolejkę, która przewiezie Cię przez tunel (użyj gałki na panelu by ją włączyć).

Tam zostaw swojego znajomego i od razu skieruj się w lewo - The Bjarkhov Bomb - Opis (1) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Tam zostaw swojego znajomego i od razu skieruj się w lewo. Tam znajduje się wielkie okręt, na który musisz się dostać. Gdy tylko zbliżysz się do rampy, strażnik poinformuje Cię, że kapitan już czeka.

Wejdź na statek i skorzystaj jak mówił strażnik z drugich drzwi na prawo - The Bjarkhov Bomb - Opis (1) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Wejdź na statek i skorzystaj jak mówił strażnik z drugich drzwi na prawo. Po schodach wyjdziesz wyżej i przez pomieszczenie na pokład. Podejdź do strażników. Jeden z nich Cię przeszuka. Jeśli znajdzie broń, po prostu ją zabierze, więc się o niego nie martw.

Ruszaj do pierwszych drzwi z prawej - The Bjarkhov Bomb - Opis (2) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Ruszaj do pierwszych drzwi z prawej. Prowadzą do kabiny kapitana. Ten przywita się z Tobą ciepło i zaproponuje szklankę czegoś mocnego. Mimo odmowy naleje sam dla siebie. Podejdź do niego i poczekaj, aż odwróci się w twoją stronę gestykulując, po czym użyj linki by go udusić gdy będzie nalewał wódkę. Zadanie wykonane.

Zabierz leżący na stoliku klucz i skorzystaj z drzwi na prawo - The Bjarkhov Bomb - Opis (2) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Zabierz leżący na stoliku klucz i skorzystaj z drzwi na prawo. Po schodach zejdziesz niżej, do drzwi które otworzysz zdobycznym kluczem. Przez korytarz przejdziesz do pierwszego pomieszczenia na statku, a z niego na zewnątrz.

Omiń strażników i wróć do kolejki - The Bjarkhov Bomb - Opis (2) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Omiń strażników i wróć do kolejki. Teraz udaj się w lewo, w stronę widocznych w oddali domków. Omiń je łukiem i przejdź od razu do hangaru zlokalizowanego na ich tyłach.

Wejdź do środka i zajrzyj za parawan z prawej - The Bjarkhov Bomb - Opis (2) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Wejdź do środka i zajrzyj za parawan z prawej. Znajdziesz tam strój człowieka od prac nad materiałami radioaktywnymi.

Gdy go założysz, możesz spokojnie biegać po okolicy - The Bjarkhov Bomb - Opis (2) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Gdy go założysz, możesz spokojnie biegać po okolicy. Strażnicy nie będą sprawiać żadnych kłopotów. Wyjdź na zewnątrz i ruszaj w stronę łodzi podwodnej. Wejdź na zlokalizowany przy niej pomost i z niego do wnętrza łodzi.

Tam omiń z prawej pracujących ludzi, wchodząc do pomieszczenia z trzema bombami leżącymi na skrzyniach - The Bjarkhov Bomb - Opis (2) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Tam omiń z prawej pracujących ludzi, wchodząc do pomieszczenia z trzema bombami leżącymi na skrzyniach. Zabierz wszystkie. Wróć na pomost i skręć w lewo, schodząc niżej po drabinie.

Musisz obchodząc łódź dookoła umieścić ładunki w trzech miejscach (zwróć uwagę na pojawiające się w nich menu akcji) - The Bjarkhov Bomb - Opis (2) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Musisz obchodząc łódź dookoła umieścić ładunki w trzech miejscach (zwróć uwagę na pojawiające się w nich menu akcji). To proste zadanie, uważaj tylko na patrole. Gdy to zrobisz, wyjdź po drabinie z powrotem na pomost i oddal się, biegnąc w stronę domków i dziury w lodzie.

Zwróć uwagę na spacerującego przed łodzią strażnika - The Bjarkhov Bomb - Opis (2) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Zwróć uwagę na spacerującego przed łodzią strażnika. Najlepszym wyjściem jest poczekanie, aż wejdzie na kładkę. Wtedy zdetonuj ładunki - będziesz miał pewność, że nie spowoduje alarmu. Skorzystaj z lornetki jeśli będziesz potrzebował przyjrzeć się trasie strażnika z bliska.

Wróć do hangaru po przebranie Fuchsa - The Bjarkhov Bomb - Opis (2) - Misja 3 - Hitman: Kontrakty - poradnik do gry

Wróć do hangaru po przebranie Fuchsa. Następnie udaj się do kolejki i nią w okolicę samolotu. Wejdź na jego tyły, by zakończyć ostatecznie misję. Jeśli nie wywołałeś po drodze alarmu, wszystko powinno zakończyć się sukcesem.

Gratuluję!

Przeszedłeś trzecią misję na poziomie trudności Professional

zdobywając odznaczenie Silent Assasin .

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Hitman: Kontrakty

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Hitman: Kontrakty

zobacz więcej informacji o grze
Hitman: Kontrakty

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji