poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Śródziemie: Cień Mordoru (Middle-earth: Shadow of Mordor)

Poradnik do gry Śródziemie: Cień Mordoru będzie zawierał szczegółowy opis przejścia głównego wątku gry oraz wszystkich zadań pobocznych. Znajdziesz w nim również lokalizacje różnego typu znajdziek i porady dotyczące rozgrywki.

poradnik, solucja do gry w zawiera 316 stron i 435 ilustracji, rozmiar pliku to 42,6 MB

Ulepszanie broni

Każda z odmian broni może mieć maksymalnie 5 slotów na runy - Ulepszanie broni - Rozwój postaci - Środziemie: Cień Mordoru - poradnik do gry
Każda z odmian broni może mieć maksymalnie 5 slotów na runy

Ostatnia trzecia kategoria to ulepszenia broni Taliona (zakładka Upgrades). Są one bezpośrednio powiązane z eliminowaniem kapitanów oraz wodzów z systemu Nemezis, o których możesz się więcej dowiedzieć z rozdziału Armia Saurona. Każdy pokonany kapitan oraz wódz pozostawia mianowicie po sobie jedną runę, która pasuje do miecza, łuku lub sztyletu głównego bohatera. Rodzaj "wyrzuconej" przez orka runy uzależniony jest od następujących czynników:

  • Jeśli pokonałeś kapitana lub wodza z użyciem miecza to po śmierci pozostawi on sobie runę pasującą do miecza Taliona.
  • Jeśli pokonałeś kapitana lub wodza z użyciem łuku to po śmierci pozostawi on sobie runę pasującą do łuku Taliona.
  • Jeśli pokonałeś kapitana lub wodza z użyciem sztyletu to po śmierci pozostawi on sobie runę pasującą do sztyletu Taliona.
  • Jeśli pokonałeś jednego ze słabszych członków armii Saurona to pozostawiona przez niego runa będzie runą "zwykłą". Jeśli z kolei zamordowałeś jednego z silniejszych orków z armii Saurona to może on pozostawić po sobie epicką runę, cechującą się unikalnymi parametrami i znacznie większą przydatnością.

Domyślnie na każdą z broni głównego bohatera (miecz, łuk i sztylet) może zostać nałożona tylko jedna runa (wybrana spośród tych, którymi Talion aktualnie dysponuje). Limit ten możesz na szczęście możesz zwiększyć aż do pięciu run i musisz w tym celu kupować powiązane z runami nowe atrybuty (więcej na ich temat na poprzedniej stronie tego rozdziału). Osobiście polecam jak najszybciej odblokować co najmniej 2-3 sloty, bo wiele run doskonale się uzupełnia. Poza tym szkoda byłoby żeby pozyskane epickie runy nie mogły być od razu wykorzystane do usprawnienia parametrów danej broni.

Uwaga - Założenie danej runy na broń nie jest nieodwracalną decyzją. Po zdobyciu lepszych run możesz bez żadnych kłopotów zdjąć te, którymi nie jesteś już zainteresowany.

Powyższa mapa prezentuje miejsca rozpoczynania głównych misji dostępnych w trakcie pobytu w dolinie Udun, czyli w lokacji, w której rozpoczyna się grę. Miejsca przystępowania do głównych zadań są odgórnie ustalone. Niektóre z nich stają się jednak dostępne dopiero po sprostaniu dodatkowym wymaganiom i odnajdziesz je w opisach przejścia poszczególnych zadań. Do momentu spełnienia wymagań przy danej żółtej ikonie znajduje się kłódka.

Powyższa mapa prezentuje miejsca rozpoczynania głównych misji dostępnych w trakcie pobytu w lokacji Nurn, która jest odblokowywana po awansowaniu do dwunastej misji głównego wątku fabularnego gry. Miejsca przystępowania do głównych zadań są odgórnie ustalone. Niektóre z nich stają się jednak dostępne dopiero po sprostaniu dodatkowym wymaganiom i odnajdziesz je w opisach przejścia poszczególnych zadań. Do momentu spełnienia wymagań przy danej żółtej ikonie znajduje się kłódka.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Śródziemie: Cień Mordoru

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Śródziemie: Cień Mordoru

zobacz więcej informacji o grze
Śródziemie: Cień Mordoru

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji