poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Hearthstone

W poradniku do gry Hearthstone znajdziesz zarówno podstawowe, jak i zaawansowane informacje na temat karcianki Blizzarda. Poradnik zawiera opis wszystkich typów kart, zdolności czy bohaterów, a także wiele przykładowych talii, wraz z ich dokładnym opisem.

poradnik, solucja do gry w zawiera 266 stron i 73 ilustracji, rozmiar pliku to 9,9 MB

Okrzyk bojowy: Odkryj

Okrzyk bojowy: Odkryj daje Ci możliwość odkrycia przykładowo 3 kart o koszcie 1 many z których będziesz mógł/ła dobrać jedną na rękę i natychmiast jej użyć, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba - Okrzyk bojowy: Odkryj | Zdolności - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Okrzyk bojowy: Odkryj daje Ci możliwość odkrycia przykładowo 3 kart o koszcie 1 many z których będziesz mógł/ła dobrać jedną na rękę i natychmiast jej użyć, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Porady:

  • Jednostki z Okrzykiem bojowym: Odkryj są bardzo przydatne ponieważ nie tylko zyskujesz body na planszy, ale dodatkowo masz możliwość wylosowania naprawdę potężnej karty, jak np. w przypadku Mrocznego Handlarza (2) możesz wylosować Nadmiar Mocy (1) lub Ogień Duszy (1).
  • Miniony z tym okrzykiem bojowym niestety nie pasują do talii każdego rodzaju.

Przykładowe karty: Mroczny Handlarz (2), Inkrustowany Skarabeusz (1).

Prowokacja

Zdolność Prowokacja jest bardzo przydatnym efektem, działającym na zasadzie absorbującej obrażenia tarczy - Prowokacja | Zdolności - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Zdolność Prowokacja jest bardzo przydatnym efektem, działającym na zasadzie absorbującej obrażenia tarczy. Po wystawieniu takiej karty na stół, obrasta ona symbolem tarczy i uniemożliwia minionom przeciwnika atakowania innych kart i postaci bohatera. Aby odblokować możliwość atakowania innych kart, należy zniszczyć lub wyciszyć wszystkie karty ze zdolnością Prowokacji. Jeśli na stole znajduje się kilka kart ze wspomnianą zdolnością, mogą być one atakowane w dowolnej kolejności.

Porady:

  • Podstawą wzmacniania kart z Prowokacją, jest ich życie. Im większe życie ma taka jednostka, tym dłużej zajmie przeciwnikowi przebicie się przez nią.
  • Prowokacja nie powstrzymuje kart zaklęć, dlatego zawsze warto trzymać jedną w ręce, by pozbyć się jednostek chronionych przez tę zdolność.
  • Przed wystawieniem potężnej jednostki lub użyciem wzmocnień, warto wystawić jednostki z Prowokacją, by upewnić się, że cenna karta nie zostanie natychmiast wyeliminowana.

Przykładowe karty: Stróż Mogu'szanu (4), Gobliński ochroniarz (5), Władca Areny (6).

Przeciążenie

Przeciążenie jest negatywną zdolnością, która zmniejsza ilość dostępnej many o liczbę podaną w opisie karty - Przeciążenie | Zdolności - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Przeciążenie jest negatywną zdolnością, która zmniejsza ilość dostępnej many o liczbę podaną w opisie karty. Efekt następuje w kolejnej turze po zagraniu kartą z tą zdolnością. Na chwile obecną, jest to zdolność dostępna tylko dla klasy Szamana.

Zdolność Przeciążenie działa podobnie jak Okrzyk bitewny, dlatego nie może zostać wyciszona. Kara za użycie Przeciążenia może być wyższa niż dostępna w danej turze pula many.

Porady:

  • Karty z Przeciążeniem wyrządzają najmniejsze szkody w końcowych etapach gry, gdzie nie ograniczają w znaczący sposób many na następną turę.
  • Przeciążenie może być większe, niż obecnie posiadana mana. Warto to wykorzystać i zagrać dużą ilością kartą z tą zdolnością, jeśli i tak jedna z nich zablokuje całą pulę many w danej turze.

Przykładowe karty: Dziki duch (3), Burza z piorunami (3), Błyskawica (1).

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Hearthstone

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Hearthstone

zobacz więcej informacji o grze
Hearthstone

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do pozostałych kategorii gier

Pozostałe