poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Call of Duty: Ghosts

Poradnik do Call of Duty: Ghost zawiera szczegółowy opis zarówno trybu single-player, jak i rozgrywek wieloosobowych. Znajdziesz w nim opis przejścia wszystkich misji, porady ogólne oraz informacje na temat map, broni czy dostępnych klas postaci.

poradnik, solucja do gry w zawiera 192 stron i 371 ilustracji, rozmiar pliku to 21,5 MB

04 - Struck Down

Strzelając ze zdalnej snajperki, postaraj się, by każdy twój strzał był celny - otrzymasz za to osiągnięcie / trofeum Nic się nie zmarnuje.

Podczas animowanego ekranu ładowania narrator opowiada o Duchach. Okazuje się, że twoi nowi sprzymierzeńcy, Merrick i Keegan są członkami tej elitarnej jednostki. Ich celem jest San Diego i uratowanie z rąk Federacji AJaxa, jednego z Duchów.

Co oni tam robią? Niech no spojrzę... - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Co oni tam robią? Niech no spojrzę...

Na początku misji przejmujesz kontrolę nad zdalną snajperką. Twoim zadaniem jest zlokalizowanie pojmanego żołnierza, który znajduje się gdzieś na stadionie. Możesz przybliżać widok snajperki za pomocą ruchu w przód i ruchu w tył. Gdy zlokalizujesz cel, przybliż widok, by przyjrzeć się sytuacji z bliska.

Nie pomiń żadnego pojazdu. - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Nie pomiń żadnego pojazdu.

Wychodzisz z widoku zdalnej snajperki i wracasz do kontroli nad Loganem. W twoje ręce wpada zdalnie detonowany granatnik. Twoim zadaniem jest oznaczenie wszystkich jadących w konwoju pojazdów, poprzez wystrzelenie i przyczepienie granatu do każdego z nich. Gdy to uczynisz, obróć się w prawo i podążając za kompanami wsiądź do ciężarówki.

Chyba coś zaraz wybuchnie... - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Chyba coś zaraz wybuchnie...

Po krótkiej przejażdżce dotrzecie na stadion, w którym aż roi się od wrogów. Do twojej dyspozycji oddany zostanie detonator do wcześniej rozmieszczonych granatów. Zdetonuj granaty, gdy na ekranie pojawi sie stosowna informacja. Po tym czeka cię jeszcze chwila przejażdżki po stadionie, w której musisz strzelać do wrogów, siedząc wewnątrz pojazdu.

Idealne warunki do użycia snajperki. - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Idealne warunki do użycia snajperki.

Gdy opuścisz pojazd, szybko schowaj się za murkiem naprzeciw - wrogów jest tu cała masa i bardzo szybko zginiesz, jeśli się nie schronisz. Przy murku pozbądź się granatnika (z którego bardzo ciężko trafić) na rzecz znajdującej się tam snajperki. Wrogów znajdujących sie blisko ciebie wyeliminuj za pomocą karabinu, a przeciwników w oddali za pomocą snajperki. Możesz też używać ataków Rileya, by pozbyć się wroga.

Trzeba było sie lepiej rozglądać! - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Trzeba było sie lepiej rozglądać!

Po wyczyszczeniu wrogów w zasięgu widzenia, przesuwaj się naprzód, cały czas chowając się za osłoną. Z uwagi na małą ilość amunicji w snajperce powinieneś używać jej tylko do zabijania dobrze ukrytych lub oddalonych wrogów - w innym wypadku używaj karabinu. Jeśli nie możesz trafić wroga, użyj granatu, by wykurzyć go zza osłony. Udaj się do budynku po prawej stronie, który oferuje doskonałą pozycję do flankowania wrogów znajdujących się z lewej strony.

Czas postrzelać ze zdalnej snajperki. - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Czas postrzelać ze zdalnej snajperki.

Kontynuuj natarcie i eliminuj wrogów, chowając się za osłonami, aż dotrzesz do schodów prowadzących na górę. Po wbiegnięciu na nie i zbliżeniu się do reszty drużyny dostaniesz rozkaz użycia zdalnej snajperki - użyj jej wciskając klawisz odpowiadający za podrzędny ekwipunek (2nd equipment).

Nadchodzi ból głowy... - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Nadchodzi ból głowy...

Wyeliminuj wszystkich znajdujących się tam wrogów, starając się, by trafić każdym strzałem. Gdy wszyscy przeciwnicy padną, odzyskasz kontrolę nad Loganem. Keegan postanawia "wycisnąć" informację z ocalałego wroga, lecz gdy to okaże się bezowocne, pozbędzie się go.

Podążaj na lewo za Heshem, a gdy znajdziesz się na dole, powtórnie otrzymasz rozkaz użycia zdalnej snajperki, by wyeliminować wrogów strzelających z RPG - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry

Podążaj na lewo za Heshem, a gdy znajdziesz się na dole, powtórnie otrzymasz rozkaz użycia zdalnej snajperki, by wyeliminować wrogów strzelających z RPG. Po zabiciu kilku przeciwników znów odzyskasz widok z perspektywy Logana.

Czyżby wizyta nie w porę? - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Czyżby wizyta nie w porę?

Idź za resztą drużyny, a gdy dojdziesz do bramy, za którą kryje się patrol wroga, twoja postać automatycznie przywdzieje maskę przeciwgazową a ty dostaniesz rozkaz wrzucenia przez szczelinę w bramie granatu z gazem łzawiącym. Chwilę po tym twój towarzysz otworzy bramę, a twoim zadaniem będzie wyeliminowanie wszystkich bezbronnych wrogów. Następnie kontynuuj wędrówkę z resztą drużyny.

Po chwili z prawej strony wybiegnie mała grupka żołnierzy - możesz ich spokojnie zlikwidować, gdyż będą oni odwróceni do ciebie plecami - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry

Po chwili z prawej strony wybiegnie mała grupka żołnierzy - możesz ich spokojnie zlikwidować, gdyż będą oni odwróceni do ciebie plecami. Kontynuując staniesz naprzeciw długiego, prostego korytarza. Schowaj się za osłoną i po kolei likwiduj nadbiegających wrogów. Zamiast zwykłych granatów, na twoim wyposażeniu znajdują się teraz granaty z gazem łzawiącym - użyj ich, jeśli trafisz na większą grupę osłoniętych wrogów lub gdy będziesz chciał wykurzyć przeciwnika.

Czeka ich niemiła niespodzianka... - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Czeka ich niemiła niespodzianka...

Po oczyszczeniu korytarza skręć w lewo i udaj się przejściem obok siatki. Następnie ustaw się naprzeciw drzwi i powoli posuwaj się do przodu - w pewnym momencie z drzwi wybiegnie kilkoro wrogów, których powinieneś bez problemu zlikwidować, bo nie mają za czym się schować.

Trochę tu ciemno... - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Trochę tu ciemno...

Kontynuuj za drużyną, przebiegając przez salę konferencyjną aż dotrzesz do drzwi znajdujących się przy czerwonym świetle, które prowadzą do miejsca, w którym przetrzymują AJaxa.

W tym momencie dostaniesz rozkaz odnalezienia innego wejścia, by razem z drużyną móc wkroczyć do środka z kilku stron jednocześnie. Odwróć się w prawo i maszeruj za Keeganem. Twój towarzysz wkrótce powinien rozprawić się z samotnym wrogiem a chwile po tym dotrzecie do kolejnych drzwi, prowadzących do pomieszczenia z AJaxem, tyle że od drugiej strony.

Czadowa impreza! - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Czadowa impreza!

Gdy ustawisz się przy drzwiach, dostaniesz rozkaz wrzucenia granatu z gazem łzawiącym, co powinieneś uczynić, wciskając klawisz akcji. Po kilku sekundach wpadacie do pomieszczenia pełnego duszących się wrogów - masz teraz kilka sekund na ich zlikwidowanie, zanim będą oni mogli się bronić. Po rozprawieniu się z wrogiem, udaj się na lewo od waszego punku wejścia - w jednej z szafek znajdują się dane wywiadowcze. Zbierz je i dołącz do reszty drużyny.

Ktoś tu ma chyba obsesję... - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Ktoś tu ma chyba obsesję...

AJax jest ciężko ranny i na krótko przed jego śmiercią dowiadujesz się, że niejaki Rorke powziął sobie za cel wymordowanie wszystkich Duchów. Podejdź do ściany wyklejonej zdjęciami wszystkich celów Rorke'a, a następnie podążaj za resztą drużyny.

Chyba nie spodziewali sie ataku od tej strony... - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Chyba nie spodziewali sie ataku od tej strony...

W momencie, gdy podbiegniesz do swoich towarzyszy i zechcesz wejść do korytarza, z drugiej jego strony wyskoczy dwójka wrogów, która zacznie do ciebie strzelać. Szybko cofnij się do pomieszczenia i zgodnie z poleceniem, przełącz widok na ten ze zdalnej snajperki. Twoim zadaniem jest zastrzelenie wrogów znajdujących się przed budynkiem a w następnej kolejności wszystkich przeciwników, którzy znajdują się na płycie stadionu.

W tym momencie odzyskujesz kontrolę nad Loganem - 04 - Struck Down - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry

W tym momencie odzyskujesz kontrolę nad Loganem. Twoim zadaniem jest ostrzeliwanie pozycji wroga do momentu, aż dostaniesz rozkaz, by wsiąść na pokład helikoptera. Gdy już w nim będziesz, znów dane ci będzie pokierowanie zdalną snajperką. Zdejmij strzelców w karabinach maszynowych zamontowanych na jeepach a następnie rozpraw się z niedobitkami kręcącymi się po stadionie. Chwile po tym misja dobiega końca.

05 - Homecoming

Zniszcz 50 celów (piechoty lub pojazdów) za pomocą myśliwca A-10, by otrzymać osiągnięcie / trofeum Wczesne wsparcie.

Podczas animowanego ekranu ładowania dowiadujesz się, że Rorke poluje na Duchy. Razem z Heshem wracacie do Santa Monica, by obronić miasto przed atakiem i odnaleźć ojca.

Droga do danych wywiadowczych... - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Droga do danych wywiadowczych...

Misja rozpoczyna się w momencie, gdy ty, Hesh i Riley lądujecie helikopterem w bazie wojskowej, która jest w tym momencie atakowana. Podążaj za towarzyszami aż dobiegniesz do wejścia do domu.

Zamiast wybiegać po schodach na górę, jak ci rozkazano, skręć w lewo, by dojść do kolejnych danych wywiadowczych. Następnie wróć i wbiegnij po schodach na piętro.

Kiedy on wreszcie wybuchnie! - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Kiedy on wreszcie wybuchnie!

W tym momencie powinieneś widzieć balkon, na którym ustawiony został CKM. Zbliż się do niego i obsiądź go za pomocą klawisza akcji. Twoim priorytetowym zadaniem jest niszczenie helikopterów w możliwie najkrótszym czasie. Gdy zniszczysz jeden, po kilku sekundach powinien pojawić się następny. Wykorzystaj te przerwy do wybijania wrogiej piechoty, która ostrzeliwuje twoją pozycję z plaży. Po wysadzeniu kilku helikopterów, balkon na którym stoisz zostanie ostrzelany z artylerii a CKM zniszczony. Masz teraz do dyspozycji dostęp do myśliwców A10.

O, patrz, tutaj jestem! - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
O, patrz, tutaj jestem!

Za pomocą wyświetlonego na ekranie klawisza wejdź do widoku A10 i za jego pomocą zniszcz cele oznaczone żółtą obwódką. Jeśli nie uda ci się za pierwszym razem, odczekaj kilkanaście sekund i ponów próbę. Po chwili pojawią się następne cele do zniszczenia - znów wejdź do widoku z A10 i zniszcz je. Chwile po tym, balkon na którym się znajdujesz zawali się a ty wylądujesz na plaży poniżej.

Trzymaj się z dala od ulicy. - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Trzymaj się z dala od ulicy.

Obróć sie w prawo i czym prędzej zejdź z ulicy, chowając się za uszkodzoną ścianą. Stopniowo wychylaj się zza osłony i dobijaj przeciwników - jednak możesz nawet nie mieć do kogo strzelać, ponieważ twoi towarzysze powinni już sobie prawdopodobnie z nimi poradzić.

Chyba coś się pali... - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Chyba coś się pali...

Podążaj za towarzyszami i wejdź do kompleksu bunkrów i okopów. Przeskakuj pomiędzy osłonami, eliminując po drodze przeciwników. Wkrótce znów dostaniesz rozkaz zniszczenia celu za pomocą A10. Wejdź do widoku z myśliwca i zniszcz oznaczony na żółto czołg. Po jego zniszczeniu możesz wciąż strzelać do nieprzyjacielskiej piechoty - im więcej ich zabijesz, tym mniej problemów będziesz miał poruszając się między okopami.

Czas uzupełnić amunicję! - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Czas uzupełnić amunicję!

Po wyjściu z widoku myśliwca, kontynuuj wędrówkę za towarzyszami. Wkrótce powinieneś natrafić na coś, co przypomina stos skrzynek spiętych czarnymi pasami - w tym miejscu możesz uzupełnić swój zapas amunicji i granatów. Taka skrzynia pojawia się w tym etapie kilkakrotnie, więc w razie problemów z amunicją powinieneś jej wypatrywać. Pojawi sie kolejny rozkaz zniszczenia celów za pomocą myśliwców A10. Wiesz co robić - wejdź do sterowania myśliwcem i zniszcz wszystkie oznaczone cele. W razie potrzeby powtórz czynność.

Podążaj za kompanami, w kierunku palącego się budynku, eliminując wszystkich wrogów, których napotkasz na drodze - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry

Podążaj za kompanami, w kierunku palącego się budynku, eliminując wszystkich wrogów, których napotkasz na drodze. W tym momencie czeka cię starcie z dość sporą grupką wrogów, w dodatku dobrze ustawionych. Wróg ma minimalną przewagę wysokości a w dodatku musisz się wychylić zza osłony, by kogoś zobaczyć. Najlepszym wyjściem jest zasypanie wroga losowo rzuconymi granatami - nawet jak nikogo nie zabijesz, to z pewnością wypłoszysz ich zza osłony.

A kuku! - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
A kuku!

Przebiegnij przez płonący hangar. Po wyjściu z niego na głowę spadnie ci deszcz pocisków moździerzowych, lecz nie zwracaj na to uwagi i biegnij dalej za Heshem. Dobiegniesz do uliczki, w której znów spotkasz wrogów - udaj się czym prędzej za murek po lewej stronie.

Kryjąc się za osłoną wyeliminuj kilku żołnierzy, którzy stacjonują w tym miejscu. Uważaj na nadlatujące granaty i staraj się je odrzucać (za pomocą klawisza odpowiedzialnego za rzut granatem) zamiast przed nimi uciekać - w tym miejscu brakuje osłon terenowych i wróg może cię zabić, nim zdążysz gdziekolwiek dobiec. Po wybiciu wrogów, biegnij za Heshem i wejdź do budynku.

Przejść pod płonącymi deskami? Żaden problem! - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Przejść pod płonącymi deskami? Żaden problem!

Wyjdź na piętro, aż dotrzesz do zablokowanej drogi. Hesh zaoferuje ci pomoc, otwierając przejście, lecz niestety nie da rady przejść za tobą. Udaj się następnie na lewo, a potem po schodach na górę. Chwile po tym zostaniesz zaatakowany - musisz szybko naciskać klawisz akcji, by nie dać się zabić.

Najważniejsze jest dobre wejście! - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Najważniejsze jest dobre wejście!

Po chwili z odsieczą przybędzie Hesh, zabijając agresora. Zaraz po tym całe pomieszczenie zaczyna się walić. Gdy wszystko wydaje się stracone, zniszczeniu ulega dach, a przez niego na ratunek przybywa dwójka Duchów.

A to ci niespodzianka! - 05 - Homecoming - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
A to ci niespodzianka!

Akcja przenosi cię na helikopter. Hesh chce wrócić na dół po ojca, lecz jeden z Duchów zdejmuje maskę i okazuje się, iż twój ojciec, Elias, jest jednym z nich. Ojciec tłumaczy wam, że wszystkie wasze dotychczasowe misje były próbami i że je zdaliście i możecie dołączyć do Duchów. Z opowieści ojca poznajesz także prawdziwą tożsamość Rorke'a - okazuje się, że on też należał do tej jednostki.

06 - Legends Never Die

Zabij 6 przeciwników, za pomocą noża, będąc pod wodą, by otrzymać osiągnięcie / trofeum Atak z głębin.

Animowany ekran ładowania przedstawia akcję sprzed 12 lat. Narasta konflikt między Federacją a Południową Ameryką. Za namową Rorke'a, oddział uderzeniowy Duchów zostaje wysłany by zniszczyć Federację i zabić ich przywódcę, Generała Almagro.

Czołg - ulubiona osłona Ducha! - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Czołg - ulubiona osłona Ducha!

Akcja rozpoczyna się lotem helikopterem. Wcielasz się w Eliasa, ojca Logana i Hesha. Po wylądowaniu udaj się za resztą drużyny i unikaj ognia wroga, chowając sie za przeszkodami terenowymi albo za sprzymierzonym czołgiem. Wkrótce, od drugiej strony ulicy nadjedzie wrogi czołg - z uwagi na brak broni przeciwpancernej, zmuszony jesteś schować się za murkiem.

Przetrzymaj przez chwile ataki wrogiego czołgu i na rozkaz Rorke'a podążaj za resztą drużyny, do budynku po drugiej stronie ulicy. Kontynuuj wędrówkę z drużyną, aż dojdziesz do punktu widokowego.

Wrogowie na balkonie to priorytet. - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Wrogowie na balkonie to priorytet.

W pierwszej kolejności zastrzel przeciwników stojących na balkonie, w budynku naprzeciw, którzy wyposażeni są w RPG. Następnie wystrzelaj wszystkich wrogów, którzy stoją na dole, na ulicy. Poczekaj na rozkaz Rorke'a i udaj się w pobliże mobilnej wyrzutni rakiet.

Ale panie władzo! - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
"Ale panie władzo!"

Podejdź do podświetlonej na żółto drabinki, a rozpocznie sie animacja, w której będziesz musiał wcisnąć przycisk ataku wręcz, by pozbyć się kierowcy i wrzucić do środka granat, który po krótkiej chwili wysadzi pojazd. Po zeskoczeniu z wyrzutni, udaj się na prawo i znajdź schronienie za betonową ścianą.

Chyba nie dobiegnie do osłony... - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Chyba nie dobiegnie do osłony...

Bardzo ostrożnie wychylaj się zza osłony, gdyż w tym miejscu aż roi się od przeciwników. Najpierw zlikwiduj wrogów, którzy znajdują się na wprost od twojej osłony (obrazek powyżej) a następnie wychyl się z prawej i odpowiednio z lewej strony, by wykończyć niedobitków.

Ta broń chyba nie wystarczy do wysadzenia pojazdu... - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Ta broń chyba nie wystarczy do wysadzenia pojazdu...

Posuwaj się naprzód, pamiętając, by cały czas chować się za osłonami. Gdy wyczyścisz już wszystkich wrogów na ulicy w pobliżu drugiej mobilnej wyrzutni rakiet, dostaniesz rozkaz zniszczenia owego pojazdu. Przemieszczaj się w jego kierunku ostrożnie, gdyż z góry drogi wkrótce nadbiegną nowi przeciwnicy. Gdy oczyścisz całą ulicę, udaj się w kierunku pojazdu by go wysadzić.

Chyba zalało nam piwnicę... - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Chyba zalało nam piwnicę...

Niestety, jak zauważyłeś, wróg zdołał odpalić rakiety, które zniszczyły tamę i teraz do miasta wdziera sie woda. Podążając za resztą drużyny, zejdź z głównej drogi i bez innego wyjścia wbiegnij do pobliskiego budynku.

Powolutku... - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Powolutku...

Po krótkiej przeprawie przez tonący budynek i wejściu po schodach, czeka cię krótka dyskusja. W jej trakcie Merrick zastanawia sie, czy jest sens kontynuować misję po tym co się stało. Jednak Rorke nie chce zrezygnować i dostajesz rozkaz ustawienia sie pod drzwiami.

Wkrótce po tym cały twój oddział wychodzi na zewnątrz a tobie przypada zaszczyt rozpoczęcia natarcia - w momencie twojego wystrzału do walki włączą się zarówno twoja drużyna jak i posiłki nieprzyjaciela - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry

Wkrótce po tym cały twój oddział wychodzi na zewnątrz a tobie przypada zaszczyt rozpoczęcia natarcia - w momencie twojego wystrzału do walki włączą się zarówno twoja drużyna jak i posiłki nieprzyjaciela. Zabij trójkę wrogów naprzeciwko, co spowoduje przybycie posiłków. Wybij wszystkich wrogów, a po chwili okaże się, że cały budynek runie do wody a wy razem z nim.

Chyba trochę zalało to biuro... - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Chyba trochę zalało to biuro...

Po chwili nieinteraktywnej animacji, Rorke wyciągnie cię z wody. W tym momencie masz tylko nóż na wyposażeniu a w dodatku zbliżają się wrogowie. Na polecenie Rorke'a kucnij pod wodą, przeczekaj patrol i daj swojemu dowódcy zlikwidować jednego z wrogów. Gdy będzie po wszystkim kontynuujcie wspólny marsz.

Prawie jak Szczęki. - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Prawie jak "Szczęki".

Dochodzisz do dwójki wrogich żołnierzy i Rorke rozkazuje ci, byś się rozdzielił, przepłynął pod przeszkodą i zaszedł wroga od tyłu. Podejdź do nieprzyjaciela cały czas będąc pod wodą i gdy będziesz gotowy zaatakuj go atakiem wręcz - i obserwuj, jak Rorke w brutalny sposób rozprawia się z drugim przeciwnikiem.

Obcieknie z wody i będzie jak nowa! - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Obcieknie z wody i będzie jak nowa!

W pobliżu zwłok żołnierza, którego zabiłeś powinna leżeć jego broń (obrazek powyżej) . Kucnij pod wodę i ją podnieś a następnie kontynuuj wędrówkę, podążając za dowódcą. Przepraw się przez prowizoryczny most i kontynuuj marsz, do momentu aż dojdziesz do miejsca, w którym Rorke się zatrzyma - w następnym pomieszczeniu są wrogowie.

Pobudka! - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Pobudka!

Rorke daje ci wolną rękę i pozwala wybrać moment na atak. Szybko wyskocz zza osłony i zlikwiduj dwójkę wrogów, którzy są naprzeciw ciebie. Tuż przy ich zwłokach, na biurku, znajdują się dane wywiadowcze - podnieś je.

Biedaczek chyba nie zdąży po tej drabinie... - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Biedaczek chyba nie zdąży po tej drabinie...

Następnie udaj się na prawo, do przejścia i wybiegnij na górę. Po wyjściu na dach przykucnij za osłoną i wyeliminuj małą grupkę żołnierzy obecnych na dachu, zaczynając od tego, który znajduje się na zwisającej z helikoptera drabinie. Po wszystkim dołącz do Rorke'a.

Po krótkim marszu zeskoczysz do wody i wyjdziesz na otwarty teren - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry

Po krótkim marszu zeskoczysz do wody i wyjdziesz na otwarty teren. W tym miejscu zaczynają się schody - wrogów jest dużo, atakują ze wszystkich stron i często zmieniają pozycję. Schowaj się za pobliskim kontenerem zanurzonym w wodzie i bardzo powoli i ostrożnie wychylaj się, by zlikwidować przeciwnika. Zacznij od wyczyszczenia prawej i lewej strony od swojej pozycji - powstrzyma to wroga od oflankowania cię. Następnie skup się na przeciwnikach znajdujących się przy wyjściu z wody a także na wzniesieniach. Po wszystkim Rorke wyda rozkaz, byś udał się z nim do wnętrza budynku, z którego przed chwilą wybiegali wrogowie.

Po krótkiej wędrówce dołączysz do reszty drużyny - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry

Po krótkiej wędrówce dołączysz do reszty drużyny. Przykucnij za osłoną i zlikwiduj nieprzyjaciela po drugiej stronie budynku. Następnie, wraz z drużyną, przepraw się przez prowizoryczną kładkę i wskocz do wody po drugiej stronie.

Musisz działać szybko, gdyż w twoim kierunku zbliża się bardzo liczna grupa wroga - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry

Musisz działać szybko, gdyż w twoim kierunku zbliża się bardzo liczna grupa wroga. Skryj się za samochodem lub kontenerem na śmieci, przeskakując między tymi miejscami w momencie, gdy wróg zasypie cię granatami. Zlikwiduj wrogów naprzeciw - zachowaj ostrożność, gdyż podobnie jak ty mogą oni przebywać w wodzie i ich namierzenie może okazać się trudne i mogą oni umknąć twojej uwadze.

Gry rozprawisz się z wrogiem, podążaj za drużyną i schroń się za kontenerami na śmieci, naprzeciw pobliskiego budynku - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry

Gry rozprawisz się z wrogiem, podążaj za drużyną i schroń się za kontenerami na śmieci, naprzeciw pobliskiego budynku. Ponownie musisz uważać, gdyż w tym miejscu także nie brakuje przeciwników. Likwiduj wroga ostrożnie, uważając, by za bardzo nie wychylić się zza osłony. Po wszystkim kontynuuj wędrówkę razem z drużyną.

Cel unieszkodliwiony. - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Cel unieszkodliwiony.

Po przebiegnięciu budynku i wybiegnięciu na dach, twoja drużyna wskakuje do helikoptera, na którym jak się okazuje jest Generał Almagro. Po krótkiej szamotaninie, Almagro powala cię na ziemie i przygotowuje się, by cię zabic, lecz Rorke mu w tym przeszkadza. Twoim zadaniem jest chwycenie za broń, poprzez przytrzymania klawisza akcji i zastrzelenie przywódcy Federacji.

Trudna decyzja... - 06 - Legends Never Die - Kampania - opis przejścia - Call of Duty: Ghosts - poradnik do gry
Trudna decyzja...

Wkrótce po tym helikopter ulega awarii i się rozbija a ty musisz szybko nacisnąć i przytrzymać jednocześnie lewy i prawy przycisk myszy, by złapać się kabli i uratować swoją drużynę. Po chwili musisz złapać Rorke'a, szybko naciskając klawisz akcji. Okazuje się, że nie utrzymasz wszystkich i musisz wybrać - czy poświęcić Rorke'a i puścić go, by wpadł do wody czy nie puszczać go i poświęcić drużynę. Nie masz tak naprawdę wyboru, gdyż jeśli nie zdążysz go puścić (wciskając klawisz ataku wręcz) to przegrasz misję i gra wróci do punktu kontrolnego. Po tym, jak Rorke spada do wody, misja zostaje zakończona.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Call of Duty: Ghosts

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Call of Duty: Ghosts

zobacz więcej informacji o grze
Call of Duty: Ghosts

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji