poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Gunpoint

Poradnik do gry Gunpoint zawiera szczegółowy i bogato ilustrowany opis przejścia wszystkich misji, wraz ze specjalnymi oznaczeniami ułatwiającymi rozwiązanie trudniejszych zagadek. Znajdziesz w nim również opis najważniejszych elementów rozgrywki.

poradnik, solucja do gry w zawiera 71 stron i 105 ilustracji, rozmiar pliku to 6 MB

#1 - Rooke: Caught on Camera

Po rozpoczęciu następnej misji biegnij w prawo, aż zobaczysz budynek - #1 - Rooke - Caught on Camera - Opis przejścia - Gunpoint - poradnik do gry

Po rozpoczęciu następnej misji biegnij w prawo, aż zobaczysz budynek. Następnie przytrzymaj lewy przycisk myszy, powinieneś zobaczyć linię utworzoną z kropek - ta linia pokazuje dystans skoku jaki możesz wykonać. Wskocz na lewą ścianę budynku i wespnij się na sam dach.

Następnie zeskocz na sam dół po prawej stronie budynku i wejdź do środka przez otwarte drzwi - #1 - Rooke - Caught on Camera - Opis przejścia - Gunpoint - poradnik do gry

Następnie zeskocz na sam dół po prawej stronie budynku i wejdź do środka przez otwarte drzwi. Użyj windy aby dostać się na pierwsze piętro i w pokoju na prawo znajdziesz opcjonalny cel, który wygląda jak laptop (zaznaczony na obrazku powyżej).

Podnieś go, a następnie wróć do windy i przedostań się na ostatnie piętro - #1 - Rooke - Caught on Camera - Opis przejścia - Gunpoint - poradnik do gry

Podnieś go, a następnie wróć do windy i przedostań się na ostatnie piętro. Biegnij w prawo aż do końca pokoju i zhackuj główny komputer.

Gdy już to zrobisz, wyskocz przez okno po prawej stronie, zaraz obok głównego komputera, a następnie biegnij w prawo aż do wyjścia.

#2 - Rooke: Guarded

W kolejnej misji pojawisz się zaraz obok niedużego budynku, a w środku zauważysz dwóch Normal Guardów - #2 - Rooke - Guarded - Opis przejścia - Gunpoint - poradnik do gry

W kolejnej misji pojawisz się zaraz obok niedużego budynku, a w środku zauważysz dwóch Normal Guardów.

Wejdź do środka, a następnie skocz na jednego z nich tak jak zostało to przedstawione na obrazku powyżej - #2 - Rooke - Guarded - Opis przejścia - Gunpoint - poradnik do gry

Wejdź do środka, a następnie skocz na jednego z nich tak jak zostało to przedstawione na obrazku powyżej. Gdy będziesz już na nim, przyłóż mu w twarz kilka razy naciskając lewy przycisk myszy aby upewnić się, że nie wstanie.

Po udanym nokaucie użyj klatki schodowej aby dostać się na piętro niżej. Nie przejmuj się, drugi Normal Guard stoi za zamkniętymi drzwiami, więc cię nię zobaczy, jednak musisz go jakąś stamtąd wyciągnąć. Zaraz obok drzwi do klatki schodowej znajduje się przełącznik światła, naciśnij go a następnie skocz na ścianę przy zamkniętych drzwiach.

Trzymaj się ściany i poczekaj aż Normal Guard wyjdzie z zamkniętego pokoju - #2 - Rooke - Guarded - Opis przejścia - Gunpoint - poradnik do gry

Trzymaj się ściany i poczekaj aż Normal Guard wyjdzie z zamkniętego pokoju. Następnie przygotuj się do skoku i wyceluj go tak, żeby skoczyć na Normal Guarda. Pamiętaj, żeby zrobić to zanim dojdzie do przełącznika światła.

Przyłóż mu kilka razy, a następnie udaj się do pokoju w którym wcześniej przebywał. Zhackuj główny komputer, wróć na górę i wybiegnij drzwiami po prawej stronie aby dostać się do wyjścia.

#3 - Rooke: Crossed Wires

Aby rozpocząć kolejną misję, musisz zaopatrzyć się w Crosslink. Zrobisz to wchodząc w Shop, a następnie wybierając Crosslink i klikając Buy. Po zakupie możesz przejść do następnej misji.

Znajdziesz się przed budynkiem w którym nie ma żadnych wrogów, więc możesz się swobodnie poruszać. Dostań się na pierwsze piętro za pomocą klatki schodowej. Teraz aby dostać się do celu, musisz przedostać się przez zamknięte drzwi. W tym momencie nauczysz się najważniejszego elementu gry, czyli przekablowywania różnych elementów. Aby wejść w Crosslink Mode, naciśnij Alt lub przekręć środkowy przycisk myszki (tzw. rolkę).

Zauważysz, że przełącznik światła jest połączony czerwoną kreską z lampą - #3 - Rooke - Crossed Wires - Opis przejścia - Gunpoint - poradnik do gry

Zauważysz, że przełącznik światła jest połączony czerwoną kreską z lampą. Kliknij i przytrzymaj lewy przycisk myszy na przełączniku światła i przesuń czerwoną kreskę na zamknięte drzwi, które również świecą się na czerwono. To sprawi, że teraz po przyciśnięciu przełącznika drzwi się otworzą.

Wejdź do pokoju, zhackuj główny komputer a następnie zejdź na dół, wyskocz przez okno po prawej stronie i podążąj do wyjścia.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Gunpoint

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Gunpoint

zobacz więcej informacji o grze
Gunpoint

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji