poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Call of Juarez: Gunslinger

Poradnik do gry Call of Juarez: Gunslinger to kompletna solucja czternastu rozdziałów gry wzbogacona o liczne porady i opisy umiejętności każdej z klas. Opracowanie zawiera również bogato ilustrowane lokalizacje wszystkich znajdziek - Okruchów Prawdy.

poradnik, solucja do gry w zawiera 163 stron i 316 ilustracji, rozmiar pliku to 32,6 MB

Rozdział 3 - A Bullet for the Old Man

Gdy tylko rozpocznie się misja, ruszaj przed siebie - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry

Gdy tylko rozpocznie się misja, ruszaj przed siebie. Do celu będzie cię prowadziła piaszczysta droga. Po chwili usłyszysz strzały, wiec biegnij szybko w ich kierunku.

Okradany Dyliżans - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Okradany Dyliżans

Za zakrętem zauważysz bandytów rabujących dyliżans. Zabij ich wszystkich, po czym podejdź bliżej by zobaczyć czy nikt nie przeżył.

Apacze atakujący ze skał - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Apacze atakujący ze skał

Po krótkiej scenie filmowej zaatakują cię Apacze. Uruchomi się też znana ci minigierka, która polega na wciskaniu odpowiednich przycisków. Wszyscy oni stoją na skałach więc nie ma sposobu by podejść do nich bliżej.

Zasadzka - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Zasadzka

Po wybiciu kilku z nich, następuje mała korekta w słowach Siliasa i zamiast Indian pojawiają się bandyci. Jest ich dość dużo, dlatego też dobrym pomysłem jest chować się za dyliżansem. Szczególnie jest to przydatne w momencie, w którym starają się cię okrążyć.

Ucieczka do jaskini - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Ucieczka do jaskini

Musisz przetrwać ostrzał tak długo, aż postać sama nie spostrzeże wejścia do jaskini. Gdy to zrobi ruszaj tam niezwłocznie, nie dając się przy tym zastrzelić. W tym momencie też praktycznie nie będziesz miał już amunicji.

Ucieczka przez jaskinie - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Ucieczka przez jaskinie

Gdy wbiegniesz do środka pędź dalej przed siebie, ponieważ twoi oprawcy nie zamierzają porzucić pogoni. Droga przez jaskinie będzie dosyć długa, jednakże prosta i bez żadnych rozwidleń. Podstawą jest by uciekać jak najszybciej, ponieważ kule będą cię goniły cały czas.

Pościg będzie trwał dopóki nie dobiegniesz do niewielkiego jeziorka gdzie pojawi się przerywnik filmowy - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry

Pościg będzie trwał dopóki nie dobiegniesz do niewielkiego jeziorka gdzie pojawi się przerywnik filmowy. Przed tobą pojawią się zwłoki Apacza, a wśród nich wystarczająco amunicji by się rozprawić z pościgiem.

Odnalezienie dynamitu - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Odnalezienie dynamitu

Będzie to kolejna z minigierek polegających na szybkim przyciskaniu klawisza strzału. Jeśli ci się to nie uda, to do gry znów wkroczy oddech śmierci, po czym musisz wybić pozostałych normalnie. Przeciwników będzie na razie kilku, więc nie powinieneś mieć większych problemów.

Gdy się z nimi uporasz musisz iść prawą stroną jeziora póki nie znajdziesz pięciu lasek dynamitu. Weź je wszystkie i zmierzaj przed siebie.

Odwet - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Odwet

Po chwili spotkasz ponownie bandytów, którzy cię gonili. Teraz możesz stawić im opór. Zabij wszystkich, którzy są w jaskini, po czym opuść ją nową drogą.

Przed jaskinią będzie na ciebie czekał Clanton za sterami działka obrotowego, które widać na załączonym obrazku - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry

Przed jaskinią będzie na ciebie czekał Clanton za sterami działka obrotowego, które widać na załączonym obrazku. Kluczem do sukcesu jest chowanie się za każdą możliwą osłoną. Biegnąc prosto na niego zginiesz szybko, a skacząc od zasłony do zasłony będziesz się do niego zbliżał powoli, lecz skutecznie.

Najlepszym momentem na zmianę osłony jest chwila, gdy przeciwnik przeładowuje działko. Robi to dosyć szybko, jednakże jest to wystarczający czas na zmianę lokalizacji.

Za takimi osłonami należy się chować - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Za takimi osłonami należy się chować

W tym starciu użyteczna jest też umiejętność Koncentracja. Po jej aktywowaniu możesz zobaczyć lecące pociski i ich uniknąć. Zwiększa to też twoje szanse na dobiegnięcie do kolejnej osłony.

Zajście Clantona od tyłu - 3 - A Bullet for the Old Man - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Zajście Clantona od tyłu

Gdy już uda ci się podejść wystarczająco blisko, pojawi się pasek zdrowia bossa. Okaże się jednak, że nie tylko ty masz ładunki wybuchowe. Koło Clantona pojawią się zwykli przeciwnicy, którzy będą do ciebie strzelać i rzucać dynamitem. O ile nie masz odpowiedniej umiejętności pozwalającej je odrzucać, musisz dobrze ich unikać póki ich nie ustrzelisz zza zasłony.

Gdy już pozbędziesz się tych uciążliwych much, poczekaj aż boss przestanie na chwilę strzelać i biegnij mu pod działo. Po prawej stronie masz wyrwę, dzięki której możesz dostać się za niego i jego zabawkę.

Wtedy wreszcie będziesz miał szansę go zobaczyć. Uważaj, jego działko potrafi się obracać i jeśli uznasz, że jesteś bezpieczny, może cię to kosztować życie. Chowaj się dalej za zasłoną i zacznij rzucać w niego dynamitem. Po kilku laskach powinno być po wszystkim.

UWAGA: Jeśli zużyłeś zapas wcześniej, obok stoi wóz z zaopatrzeniem. Koło niego można pozbierać wystarczająco materiałów wybuchowych.

Po wykończeniu przeciwnika następuje koniec rozdziału.

Rozdział 4 - Gunfight at the Sawmill

Początek misji w Tartaku - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Początek misji w Tartaku

Tym razem gra rzuca cię w okolice Tartaku. Gdy tylko zyskasz kontrolę ruszaj w prawo - nie ma tam drogi, więc musisz chwilę przedzierać się przez las.

Pierwszy most po rozpoczęciu Rozdziału - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Pierwszy most po rozpoczęciu Rozdziału

Po kilku chwilach zobaczysz przed sobą zwisający most. Na jego końcu czeka na ciebie wartownik. Zabij go i ruszaj na drugą stronę rzeki.

Sterty pali, za którymi należy się chować podczas walki - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Sterty pali, za którymi należy się chować podczas walki

Przed sobą będziesz miał dość duży spadek terenu, a na nim ustawione stosy bali drewna. Bardzo dobrze służą jako obrona przed pociskami. Prócz tego znajdziesz tam też sporo wrogów, dlatego też używaj tych osłon i schodź cały czas niżej.

Droga po walce pomiędzy stosami pali - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Droga po walce pomiędzy stosami pali

W końcu zobaczysz przed sobą drogę prowadzącą w prawo. Podążaj nią przez chwilę, aż dojdziesz do stosu drewna podtrzymywanego przez dźwig.

Pale zawieszone nad drogą - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Pale zawieszone nad drogą

Gdy podejdziesz bliżej towar spadnie na drogę i pojawią się kolejni przeciwnicy. Pali nie jest jednak tyle, by zablokować ci przejście dalej. Po zabiciu kilku najbardziej natarczywych wrogów ruszaj prosto, a później w prawo.

Zrzucone pale, na wrogów - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Zrzucone pale, na wrogów

Zobaczysz kolejne, wiszące drwa oraz wybiegających przeciwników pod nimi. Możesz ich zabić normalnie, lub też strzelić w linę trzymającą drewno, by ich zmiażdżyło.

Stary, działający młyn - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Stary, działający młyn

Gdy tylko miniesz to miejsce zobaczysz przed sobą młyn. Ruszaj ku niemu i gdy będziesz obok, skręć w lewo.

Drewniany most między budynkami - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Drewniany most między budynkami

Po przejściu przez kładkę pojawi się dwóch przeciwników, którzy biegną na ciebie chcąc walczyć wręcz. Pozbądź się ich, skręć w prawo, po czym ruszaj już cały czas prosto na drewniany most.

Strzelanina w przy składzie drewna - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Strzelanina w przy składzie drewna

Po przejściu, po prawej stronie zobaczysz skrzynie z materiałami wybuchowymi. Możesz je wziąć i po przejściu następnych paru kroków zostaniesz zaatakowany przez całą brygadę Cowboyów. Bardzo pomocny będzie ci na tym etapie dynamit oraz karabin, który posiadasz.

Pal zawieszony na łańcuchach. Szybko biec by nie oberwać. - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Pal zawieszony na łańcuchach. Szybko biec by nie oberwać.

Po zakończonej strzelaninie zejdź na drogę i podążaj nią w prawo. Po chwili na spotkanie wyjdą ci dobrze ci znani Tarczownicy. Będzie ich trzech. Najprostszym sposobem na pozbycie się ich tarcz jest rzucenie dynamitem. Chłopaki wtedy porzucą swoją osłonę i zaczną uciekać.

Uważaj gdy będziesz przechodził przez miejsce, z którego oni wyszli. Z boku wisi zawieszony na dwóch łańcuchach pal drewna. Gdy będziesz przechodził obok niego, zerwie się i może zdrowo ci przywalić. Przydatne jest użycie klawisza Sprintu.

Bieg po niedopasowanych deskach - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Bieg po niedopasowanych deskach

Gdy przejdziesz dalej, skręć w prawo, po czym wbiegnij na kolejny mostek, który prowadzi na dość spore rusztowanie. Podążaj nim cały czas tak jak ci nakazuje w tym momencie gra, aż nie zobaczysz czarnego dźwigu. Przejdź kładką obok niego uważając przy tym na czerwoną beczkę.

Od razu zobaczysz przed sobą skład, w którym znajdują się pocięte deski - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry

Od razu zobaczysz przed sobą skład, w którym znajdują się pocięte deski. Wejdź tam, a po chwili rozpocznie się walka z bossem, który ukazany jest na obrazku powyżej.

Walka nie jest trudna. Jednakże sam Curly Bill chowa się za stertami desek, a dodatkowo ma obok siebie swoich ludzi. Najpierw trzeba zlokalizować bossa, następnie schować się za jakąś osłoną i wychylając się strzelać do niego.

Jego pomocnicy są utrapieniem, dlatego gdy któregoś widzisz, zabij go w pierwszej kolejności. Dodatkowo trzymaj swojego przeciwnika na dystans - wprawdzie gdy podejdziesz bliżej możesz władować w niego całą serię, ale on w ciebie także. Niestety, jest bardziej wytrzymały od ciebie.

Po kilku minutach takiej gonitwy powinno być już po wszystkim.

Nie jest to jednak koniec misji, ponieważ po tej walce czeka cię jeszcze pojedynek z Johnym Ringo (na obrazku) - 4 - Gunfight at the Sawmill - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry

Nie jest to jednak koniec misji, ponieważ po tej walce czeka cię jeszcze pojedynek z Johnym Ringo (na obrazku). Walka przebiega tak samo jak poprzednia i nie różni się niczym.

Rozdział 5 - The Magnificent One

Tym razem pojawiasz się na drodze, która prowadzi do kopalni złota - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry

Tym razem pojawiasz się na drodze, która prowadzi do kopalni złota. Na skrzyżowaniu przed sobą, masz możliwość wyboru drogi. Możesz pójść w prawo, albo w lewo. Nie ma to znaczenia, ponieważ obie drogi doprowadzą cię do wejścia do kopalni. Prawa strona jednak jest szybsza, więc w tym poradniku zostanie opisana ta droga. Ruszaj przechodząc obok zniszczonego wozu.

Wózek obok drogi - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Wózek obok drogi

Idź drogą tak długo aż nie dojdziesz do wagonika, w którym zazwyczaj przewozi się złoto. Wejdź na tory i ruszaj wzdłuż nich. Usłyszysz wtedy też pierwsze rozmowy bandytów.

Idąc torami natkniesz się na pierwszych przeciwników - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Idąc torami natkniesz się na pierwszych przeciwników

Idąc dalej, zobaczysz trzech wartowników koło zniszczonego wozu, oraz jednego, który stoi na skale, nad wejściem do pomniejszej kopalni. Pierwszych możesz zabić normalnie, bądź strzelić w wybuchową beczkę, która stoi obok nich.

Po lewej od wozu można wejść do mniejszej kopalni - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Po lewej od wozu można wejść do mniejszej kopalni

Po pozbyciu się wartowników, możesz udać się do pobliskiej kopalni, jeśli chcesz wymieniać broń na inną. Do wejścia dążą tory, które prowadziły cię już wcześniej.

Poboczna kopalnia, po prawej skrzynka z amunicją - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Poboczna kopalnia, po prawej skrzynka z amunicją

Gdy wejdziesz do środka idź prosto, aż natrafisz na skrzyżowanie. Po prawej stronie będziesz miał niewielką wnękę pełną amunicji, a dodatkowo możesz tam wymienić pistolet na obrzyna, oraz karabin na strzelbę. Po zabraniu amunicji i opcjonalnej wymianie broni wróć się do wyjścia.

Przejście w okolice głównej kopalni - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Przejście w okolice głównej kopalni

Teraz przejdź obok wywróconego wozu i przejdź przez wrota, tak jak ukazano na zdjęciu wyżej. Przed wejściem postać zwróci uwagę też na dynamit w skrzyni.

Widok na magazyny dookoła kopalni - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Widok na magazyny dookoła kopalni

Po przejściu zobaczysz wreszcie budowle dookoła kopalni oraz kolejnych przeciwników. Ci będą rzucali w ciebie laskami dynamitu, jednakże możesz zestrzeliwać je w locie. Uważaj, by nimi nie oberwać, ponieważ grozi to śmiercią.

Droga do magazynów z ładunkami wybuchowymi - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Droga do magazynów z ładunkami wybuchowymi

Idź w prawo drogą, likwidując przy tym kolejnych wrogów i uważając na spadający dynamit. Najlepszym drogowskazem są tu wywieszki z napisem "Explosives".

Wejście do magazynów - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Wejście do magazynów

Wejdź do składu ładunków wybuchowych i przejdź przez niego zabijając kolejnych przeciwników. Używaj beczek wybuchowych, które zostały tam umieszczone.

Tory, już za magazynami - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Tory, już za magazynami

Gdy przejdziesz ten etap ruszaj tak, jak wskazuje droga, aż dojdziesz do torów zawieszonych nad ziemią. Wejdź na nie i po chwili zostaniesz uraczony kolejnym przerywnikiem. Postać zauważy wejście do kopalni obok siebie. Skorzystaj z niego i wejdź do środka.

Po chwili spotkasz kolejnych przeciwników, oraz obok miejsce, w którym ponownie można wymienić broń. Ruszaj dalej, aż natkniesz się na rozwidlenie dróg. Jest to problematyczne, bo z tego, co mówi bohater w tej kopalni można się nieźle pogubić. W tym poradniku ukazana jest poprawna droga.

Drabina której należy użyć by zejść niżej - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Drabina której należy użyć by zejść niżej

Skręć w prawo i idź cały czas prosto, póki nie dojdziesz do drabiny przed tobą. Zejdź niżej i biegnij dalej zabijając po drodze przeciwników.

Zejście do kolejnych magazynów - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Zejście do kolejnych magazynów

W końcu dojdziesz do schodów, które prowadzą niżej. Będzie tam pełno materiałów wybuchowych, więc lepiej byś uważał, do czego strzelasz. W środku będzie dwójka bandytów, zabij ich uważnymi strzałami, po czym rusz prawą stroną dalej.

Zawalający się tunel. Biegnij! - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Zawalający się tunel. Biegnij!

Gdy już wyjdziesz ze składu pojawi się przed tobą przeciwnik, który wystrzeli w twoim kierunku pojedynczą kulę. Za pomocą Oddechu Śmierci uniknij strzału, po czym uciekaj jak najszybciej. Kula która cię minęła trafiła w skład ładunków i sprawiła, że przejście zaraz się zawali.

Biegnij ile sił w nogach, chwila zwłoki spowoduje twoją śmierć. Na szczęście nie musisz wybierać żadnych ścieżek. Droga prowadzi prosto, bez większych zakrętów.

Walka w powietrzu za pomocą minigry - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Walka w powietrzu za pomocą minigry

Wskocz do wody, a będąc w powietrzu zabijaj jak największą ilość przeciwników za pomocą znanej ci minigierki. Będąc w wodzie oberwiesz spadającym wózkiem. Pojawi się ekran końca gry. Wciśnij klawisz odpowiadający za odrodzenie.

Drabina na moście na którym pojawisz się po odrodzeniu - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Drabina na moście na którym pojawisz się po odrodzeniu

Pojawisz się przed wejściem do kopalni i ruszaj do drabiny, która znajduje się po lewej stronie torów. Zacznij schodzić po rusztowaniu słuchając przy tym, co Graves ma do powiedzenia na ten temat.

W tym miejscu trzeba przeskoczyć na drugą platformę - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
W tym miejscu trzeba przeskoczyć na drugą platformę

Dotrzesz do momentu, w którym musisz skoczyć na kolejne rusztowanie. Skacz z rozbiegu, ponieważ w żaden inny sposób nie doskoczysz do drugiej platformy.

Tunel, który prowadzi na druga stronę góry - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Tunel, który prowadzi na druga stronę góry

Gdy już skok wiary będziesz miał za sobą, wejdź do kopalni i biegnij cały czas przed siebie. Po drodze natrafisz na kilku wrogów, którzy będą chcieli cię zatrzymać. Zabij ich i gdy dojdziesz do końca tunelu czeka cię wybór.

Miejsce w którym masz wybór czy iść po drabinach w górę, czy pojechać windą - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Miejsce w którym masz wybór czy iść po drabinach w górę, czy pojechać windą

Możesz skorzystać z windy, lub z drabiny.

Jeśli wybierzesz windę, będziesz mógł zabrać Okruch prawdy, ale na górze będzie na ciebie czekać dwójka przeciwników. Jeśli zaś wybierzesz drabiny zajdziesz tych dwóch przeciwników od tyłu, jednakże nie będziesz mógł zabrać sekretu.

Ostatnie tory, którymi należy przebiec by spotkać się z bossem - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Ostatnie tory, którymi należy przebiec by spotkać się z bossem

Nieważne od tego, którą ścieżkę wybierzesz wejdź na kolejne tory i ruszaj nimi. Uważaj, ponieważ w twoją stronę polecą laski dynamitu które najlepiej zestrzelić.

Czerwone zejście z torów - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Czerwone zejście z torów

Po zabiciu tych, którzy rzucają ładunkami dobiegnij do końca torów, po czym skręć w prawo i zejdź po czerwonych deskach na ziemię.

Wtedy też pojawi się przed tobą boss, co jak zwykle będzie opatrzone przerywnikiem filmowym - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry

Wtedy też pojawi się przed tobą boss, co jak zwykle będzie opatrzone przerywnikiem filmowym. Przeciwnik będzie rzucał w ciebie dużą ilością dynamitu, który musisz zestrzeliwać.

Walka z Henrym - 5 - The Magnificent One - Solucja - Call of Juarez: Gunslinger - poradnik do gry
Walka z Henrym

Niestety stoi on na podwyższeniu, do którego nie masz dostępu. Musisz chować się przed jego dynamitem, rzucać w niego własnym, bądź strzelać do niego z broni palnej.

W połowie walki jego pasek zdrowia zniknie, a on sam zawoła swoich ludzi by mu pomogli. On wtedy usunie się w cień i musisz zabić jego pomocników. Chowają się w tych samych miejscach, co wcześniej boss, ale nie rzucają dynamitem.

Gdy ich wykończysz szeryf znów wróci i cała zabawa będzie wyglądała tak samo jak na początku z tym, że teraz dalej będzie wołał swoich chłopaków.

Walka jest dosyć ciężka, ponieważ boss rzuca w ciebie do dwóch dynamitów na raz, ale uważając nie powinieneś mieć z nim większych problemów.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Call of Juarez: Gunslinger

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Call of Juarez: Gunslinger

zobacz więcej informacji o grze
Call of Juarez: Gunslinger

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji