poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik The Elder Scrolls V: Skyrim główny wątek fabularny

Poradnik opisujący główny wątek fabularny do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zawiera szczegółowy opis przejścia wraz z możliwymi wariantami pozwalającymi na przechodzenie wybranych misji na kilka różnych sposobów. Nie zabrakło w nim również szeregu porad.

poradnik, solucja do gry w zawiera 218 stron i 322 ilustracji, rozmiar pliku to 25,3 MB

Zlecenie: Zabij Lurbuka

Nowy cel główny: Zabij Lurbuka

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne i szansa na jego otrzymanie pojawi się w trakcie zaliczania questu Szepty w ciemnościach.

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia - Zlecenie- Zabij Lurbuka | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia. Warto dodać, że do odblokowania kolejnego nadrzędnego questu Mrocznego Bractwa, czyli Przerwane milczenie, wymagane jest zaliczenie co najmniej jednego z otrzymanych pobocznych zleceń, przy czym dobrze byłoby oczywiście wykonać oba. Opuść Sanktuarium Mrocznego Bractwa i otwórz mapę świata. Lurbuka należy odnaleźć w miejscowości Morthal (powyższy screen) zlokalizowanej w północnej części Skyrim, dlatego też to właśnie tam musisz się teraz udać.

Lurbuk jest bardem w lokalnej Gospodzie Ustronna Przystań, znajdującej się w północno-zachodniej części wioski (powyższy screen) - Zlecenie- Zabij Lurbuka | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Lurbuk jest bardem w lokalnej Gospodzie Ustronna Przystań, znajdującej się w północno-zachodniej części wioski (powyższy screen). Jako że mało prawdopodobne jest to, że wyjdzie on w jakimś momencie z gospody, musisz sam do niej wejść.

Nie radzę atakować Lurbuka gdy będzie przebywał w głównej sali gospody, bo wykonując taką czynność zwrócisz niemal na pewno na siebie uwagę lokalnych strażników - Zlecenie- Zabij Lurbuka | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Nie radzę atakować Lurbuka gdy będzie przebywał w głównej sali gospody, bo wykonując taką czynność zwrócisz niemal na pewno na siebie uwagę lokalnych strażników. Zamiast tego lepiej jest zaczekać aż Lurbuk uda się na spoczynek, kładąc się na łóżku w jednym z bocznych pomieszczeń gospody. Kucnij i ostrożnie wejdź do pomieszczenia ze śpiącym bardem. Warto tu oczywiście korzystać z kompletnej zbroi zabójcy, którą otrzymałeś od Astrid w końcówce questu Prawdziwi przyjaciele..., choć być może odnalazłeś w międzyczasie jeszcze lepsze elementy stroju. Zbliż się ostrożnie do Lurbuka (powyższy screen) i pozbądź się go w dowolny sposób, na przykład wbijając sztylet w jego ciało albo trafiając go strzałą w głowę. Po udanej akcji radzę szybko opuścić gospodę, gdyż ciało Lurbuka może zostać z czasem zauważone przez jakiegoś gościa, a niestety pomieszczenie, w którym spał nie ma drzwi.

Nowy cel główny: Zgłoś się ponownie do Nazira

Pozostało Ci już tylko powrócić do Sanktuarium Mrocznego Bractwa i zdać Nazirowi raport z udanej misji. Jeżeli masz zamiar zaliczyć drugi z otrzymanych od niego kontraktów, to warto się oczywiście wstrzymać i wybrać się do kryjówki zabójców dopiero po ukończeniu obu pobocznych misji. Nazir wynagrodzi Cię w złocie.

Zlecenie: Zabij Herna

Nowy cel główny: Zabij Herna

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne i szansa na jego otrzymanie pojawi się w trakcie zaliczania questu Szepty w ciemnościach.

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia - Zlecenie- Zabij Herna | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia. Warto dodać, że do odblokowania kolejnego nadrzędnego questu Mrocznego Bractwa, czyli Przerwane milczenie, wymagane jest zaliczenie co najmniej jednego z otrzymanych pobocznych zleceń, przy czym dobrze byłoby oczywiście wykonać oba. Opuść Sanktuarium Mrocznego Bractwa i otwórz mapę świata. Hern przebywa w lokacji Młyn Półksiężyca i jest ona niestety zlokalizowana z dala od dużych miejscowości (powyższy screen). Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być rozpoczęcie wyprawy przy wiosce Falkret lub przy samym Sanktuarium Mrocznego Bractwa i wybranie się na północ.

Hern jest wampirem, przez co wybranie rozwiązania siłowego jest jeszcze mniej wskazane od osób, które eliminowałeś w przeszłości - Zlecenie- Zabij Herna | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Hern jest wampirem, przez co wybranie rozwiązania siłowego jest jeszcze mniej wskazane od osób, które eliminowałeś w przeszłości. To nie jedyne utrudnienie. Wampirem jest również przebywająca w tej lokacji jego żona Herta (powyższy screen), a on sam bardzo rzadko udaje się na spoczynek do niewielkiej chatki, która na domiar złego jest zamknięta.

Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wyeliminowanie Herta w momencie gdy będzie znajdował się na zewnątrz chatki - Zlecenie- Zabij Herna | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wyeliminowanie Herta w momencie gdy będzie znajdował się na zewnątrz chatki. Jeżeli masz w planach zaatakowanie go z zaskoczenia, to zaczekaj aż zostanie sam (najczęściej ma to miejsce w godzinach wieczornych) i zaatakuj go od tyłu (powyższy screen), najlepiej poprzez wbicie mu sztyletu w plecy. Jeżeli wolisz stoczenie otwartej bitwy, to wampira zaatakuj koniecznie za dnia, bo nocą stwory te stają się silniejsze. W takiej sytuacji koniecznie sprawdź też po wygranej bitwie czy nie otrzymałeś obrażeń, które kwalifikują Cię do przemiany w wampira i w razie potrzeby zakup miksturę zwalczającą choroby lub wylecz się w jakiś inny sposób.

Nowy cel główny: Zgłoś się ponownie do Nazira

Pozostało Ci już tylko powrócić do Sanktuarium Mrocznego Bractwa i zdać Nazirowi raport z udanej misji. Jeżeli masz zamiar zaliczyć drugi z otrzymanych od niego kontraktów, to warto się oczywiście wstrzymać i wybrać się do kryjówki zabójców dopiero po ukończeniu obu pobocznych misji. Nazir wynagrodzi Cię w złocie.

Zlecenie: Zabij Anoriatha

Nowy cel główny: Zabij Anoriatha

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne i możesz się nim zająć po zaliczeniu questu Przerwane milczenie.

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia - Zlecenie- Zabij Anoriatha | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia. Warto dodać, że to i inne zlecenia zostaną odblokowane tylko jeżeli wykonałeś już wszystkie poprzednie poboczne kontrakty. Opuść Sanktuarium Mrocznego Bractwa i otwórz mapę świata. Myśliwy Anoriath mieszka w Białej Grani (powyższy screen), dlatego też to właśnie tam musisz się teraz udać.

Anoriath najwięcej czasu spędza na prowadzeniu kramiku na rynku głównym w Białej Grani (powyższy screen) oraz przechadzając się uliczki miasta - Zlecenie- Zabij Anoriatha | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Anoriath najwięcej czasu spędza na prowadzeniu kramiku na rynku głównym w Białej Grani (powyższy screen) oraz przechadzając się uliczki miasta. Nie radzę go wtedy atakować, chyba że Twoja postać potrafi się doskonale skradać i jest jednocześnie zdolna do przeprowadzenia ataku z dystansu. W przeciwnym wypadku zostaniesz od razu zaatakowany przez tutejszych strażników i nawet jeśli się poddasz będziesz musiał zapłacić grzywnę lub pójść do aresztu.

Zgodnie z sugestią z opisu zlecenia, mógłbyś zaczekać aż Anoriath opuści bramy miasta i wybierze się na polowanie, przy czym niestety myśliwy rzadko się na takie coś zdecyduje - Zlecenie- Zabij Anoriatha | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zgodnie z sugestią z opisu zlecenia, mógłbyś zaczekać aż Anoriath opuści bramy miasta i wybierze się na polowanie, przy czym niestety myśliwy rzadko się na takie coś zdecyduje. Najlepiej jest w rezultacie zaczekać na nastanie nocy, bo Anoriath powinien się wtedy udać na spoczynek do lokalnej gospody Pijany Łowca (powyższy screen).

Wejdź do gospody i odszukaj myśliwego w jednym z jej bocznych pomieszczeń - Zlecenie- Zabij Anoriatha | Zadania Mrocznego Bractwa - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Wejdź do gospody i odszukaj myśliwego w jednym z jej bocznych pomieszczeń. Jako że w gospodzie nawet nocną porą będą przebywali goście nie zapomnij zamknąć za sobą drzwi. Dopiero wtedy ostrożnie zbliż się do śpiącego Anoriatha (powyższy screen). Pozbądź się myśliwego w dowolny sposób, na przykład wbijając sztylet w jego ciało albo trafiając go strzałą w głowę. Po udanej akcji ostrożnie otwórz drzwi i następnie je za sobą zamknij.

Nowy cel główny: Zgłoś się ponownie do Nazira

Pozostało Ci już tylko powrócić do Sanktuarium Mrocznego Bractwa i zdać Nazirowi raport z udanej misji. Jeżeli masz zamiar zaliczyć inne otrzymane od niego kontrakty, to warto się oczywiście wstrzymać i wybrać się do kryjówki zabójców dopiero po ukończeniu wszystkich pobocznych misji. Nazir wynagrodzi Cię w złocie.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik główny wątek fabularny do gry
The Elder Scrolls V: Skyrim

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8.61 zł

The Elder Scrolls V: Skyrim

zobacz więcej informacji o grze
The Elder Scrolls V: Skyrim

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier RPG

Gry RPG
© 2000-2017 GRY-OnLine S.A.regulaminkontakt i pomocgry onlinegame guides