poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Braid

Poradnik do gry Braid zawiera ilustrowany opis przejścia całej linii fabularnej wraz z filmami instruktażowymi nieco trudniejszych fragmentów.

poradnik, solucja do gry w zawiera 110 stron i 200 ilustracji, rozmiar pliku to 46,8 MB

Tight Channels

Ilość puzzli: 2

Idź w prawo, uważaj na krwiożercze króliki - Tight Channels - World 3 - Braid - poradnik do gry

Idź w prawo, uważaj na krwiożercze króliki. Wdrap się na drabinę w oznaczone miejsce i odczekaj chwilę. Musisz tak cofać czas stopniowo, by stwór mógł bezproblemowo do Ciebie dotrzeć. Następnie naskocz na niego i zdobądź puzzla .

1 - Tight Channels - World 3 - Braid - poradnik do gry
Idź w prawo likwidując chmarę królików, która się pojawi - Tight Channels - World 3 - Braid - poradnik do gry

Idź w prawo likwidując chmarę królików, która się pojawi. Po dotarciu do armaty strzelającej w ziemię musisz w taki sposób zamanipulować cofaniem czasu, aby pocisk z armaty lecącej z lewej zderzył się z pociskiem armaty strzelającej w ziemię #1 . Dzięki temu, co drugi pocisk będzie niszczony, zyskasz troszkę czasu. Idź w prawo, musisz przebiec na sam koniec platformy #2 i wdrapać się po drabinie. Jeśli wcześniej nie wymierzyłeś pocisków, ich częstotliwość będzie zbyt duża i nie będziesz w stanie dobiec.

Irreversible

Ilość puzzli: 3

1 - Irreversible - World 3 - Braid - poradnik do gry
Po rozpoczęciu poziomu nie cofaj czasu pod żadnym pozorem - Irreversible - World 3 - Braid - poradnik do gry

Po rozpoczęciu poziomu nie cofaj czasu pod żadnym pozorem. W przeciwnym wypadku platforma, na którą nie działa cofanie czasu zablokuje drogę platformie poziomej #1 . Przejdź na prawo i wdrap się po drabinie. Uważaj na roślinę wychodzącą z kanału, a także na stwory. Wskocz na wysuniętą platformę znajdującą się nad ogniem i zgarnij puzzel #2 .

2 - Irreversible - World 3 - Braid - poradnik do gry
Udaj się w prawo, dotrzesz do drabiny prowadzącej do podziemi - Irreversible - World 3 - Braid - poradnik do gry

Udaj się w prawo, dotrzesz do drabiny prowadzącej do podziemi. Przeskocz po klucz po lewej i otwórz pierwszą bramę #1 . Następnie cofnij czas - brama będzie otwarta, a Ty ponownie będziesz miał klucz. Otwórz drugą bramę i zgarnij puzzel #2 .

3 - Irreversible - World 3 - Braid - poradnik do gry
Zeskocz na dół - Irreversible - World 3 - Braid - poradnik do gry

Zeskocz na dół. Po prawej stronie znajdziesz trzy bramy. Udaj się w lewo - pod żadnym pozorem nie zabieraj widocznego klucza #1 . Po lewej znajdziesz drabinę - zejdź na dół, gdzie znajdziesz klucz. Podnieś go i cofnij czas by powrócić na górę #2 .

Otwórz pierwszą bramę, po czym udaj się po drugi klucz - Irreversible - World 3 - Braid - poradnik do gry

Otwórz pierwszą bramę, po czym udaj się po drugi klucz. Otwórz nim drugą bramę (z zieloną poświatą). Następnie cofnij czas do momentu aż będziesz trzymał klucz. Otwórz przy jego pomocy trzecią bramę i podnieś puzzel . Powróć na powierzchnię i skieruj się w prawo, gdzie dotrzesz do drzwi.

Lair

Ilość puzzli: 0

Przeskocz przez dziurę, a następnie skocz w stronę klucza - Lair - World 3 - Braid - poradnik do gry

Przeskocz przez dziurę, a następnie skocz w stronę klucza. Gdy zginiesz cofnij czas - klucz będziesz trzymał w ręku, otwórz bramę i udaj się dalej w prawo.

Przed Tobą walka z bossem - Lair - World 3 - Braid - poradnik do gry

Przed Tobą walka z bossem. Jak można łatwo zauważyć, otoczony jest on zieloną poświatą, tak więc cofanie czasu na niego nie działa. Gdy podejdziesz pod jeden z dwóch żyrandoli ten spadnie. Musisz pięciokrotnie utrafić ogromnego stwora. Jeśli opuścisz żyrandol zbyt szybko, manipuluj czasem w taki sposób, by trafić. Gdy oba wykorzystasz, po prostu cofnij czas . Gdy go zlikwidujesz podnieś klucz, otwórz bramę po prawej i przejdź na koniec do drzwi.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Braid

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Braid

zobacz więcej informacji o grze
Braid

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji