poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik The Sims 3 polski poradnik do gry

Poradnik zawiera opis poszczególnych elementów gry – tworzenie Sima, budowa i urządzanie domu, działania Simem w tym tworzenie relacji z innymi, rozwijanie umiejętności oraz rozwój wszystkich karier zawodowych wraz z zarobkami.

poradnik, solucja do gry w zawiera 113 stron i 325 ilustracji, rozmiar pliku to 13 MB

Rozgrywka rodziną mieszkającą w mieście

068 - Rozgrywka rodziną mieszkającą w mieście - Dom Sima - The Sims 3 - poradnik do gry
068
069 - Rozgrywka rodziną mieszkającą w mieście - Dom Sima - The Sims 3 - poradnik do gry
069

Jeżeli masz ochotę możesz zagrać rodziną, która już zamieszkuje w jednym z domów. Wtedy kliknij "wybierz rodzinę" [068] , a ukaże ci się miasto wraz z ikonami domów, które są zamieszkane. Możesz zapoznać się z mieszkańcami oraz ich majątkiem [069] i wybrać jedną z rodzin.

W grze wprowadzono pewnego rodzaju stopień trudności, który jest zależny od ilości Simów, którymi musisz kierować. Nie polecam rozpoczynania gry więcej niż dwoma Simami, a najlepiej zacząć w pojedynkę i budować od podstaw swoją familię.

Wprowadzenie rodziny

070 - Wprowadzenie rodziny - Dom Sima - The Sims 3 - poradnik do gry
070
071 - Wprowadzenie rodziny - Dom Sima - The Sims 3 - poradnik do gry
071

Możesz także wybrać "wprowadź do domu". Z tzw. biblioteki gotowych rodzin [070] wybierasz tą, którą chcesz zagrać. W owej bibliotece znajdują się wszystkie stworzone przez ciebie rodziny (!) oraz te przygotowane przez twórców. Następnie decydujesz czy chcesz zakupić pustą działkę czy też taką z wybudowanym domem - symbolizują to odpowiednie ikonki przy poszczególnych parcelach [071] .

Kupno działki z domem

072 - Kupno działki z domem - Dom Sima - The Sims 3 - poradnik do gry
072
073 - Kupno działki z domem - Dom Sima - The Sims 3 - poradnik do gry
073

Decydując się na kupno wybudowanego domu musisz zbalansować swój budżet oraz początkowe potrzeby - zwykle na początku masz 16000 tzw. simoleonów. Przeglądając poszczególne domy bierz pod uwagę ilość sypialni [072] . Warto już na początku posiadać dwie - jedną do spania, a w drugiej możesz urządzić pokój z różnymi sprzętami: biurkiem z komputerem , bieżnią , sztalugą , gitarą etc, ale nie jest to konieczne. Zwróć także uwagę na wielkość domu oraz położenie względem centrum miasta - im dalej tym więcej czasu Simowie będą musieli przeznaczyć na dojazd do sklepu , siłowni czy księgarni . Jeżeli już wybierzesz wymarzone cztery ściany zdecyduj się czy chcesz kupić je umeblowane czy też nie. Oczywiście to kosztuje i może nie być cię stać [073] . Poza tym z pewnością niektórym odbierze to część przyjemności z gry. Kupując dom bez mebli musisz posiadać jeszcze minimum 5-6 tysięcy na odpowiednie wyposażenie.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik polski poradnik do gry do gry
The Sims 3

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

The Sims 3

zobacz więcej informacji o grze
The Sims 3

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do pozostałych kategorii gier

Pozostałe