poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik ShellShock 2: Ścieżki krwi (ShellShock 2: Blood Trails)

Poradnik do strzelaniny „ShellShock 2: Ścieżki krwi” składa się z bardzo szczegółowego opisu przejścia wszystkich dziesięciu poziomów, stanowiących kampanię dla pojedynczego gracza.

poradnik, solucja do gry w zawiera 112 stron i 190 ilustracji, rozmiar pliku to 6,4 MB

Zadanie 3 - Broń drewnianego mostu

Na szczęście będziesz miał trochę czasu żeby przygotować się do odparcia nowego ataku sił wroga. Rozejrzyj się po okolicy, a odnajdziesz sporo ciekawych przedmiotów, między innymi karabiny maszynowe, granaty czy wreszcie wyrzutnię rakiet [#31]. Niestety w tym ostatnim przypadku musiałbyś dokonać zamiany za karabin, tak więc nie polecam używać wyrzutni.

[#31] - Zadanie 3 - Misja 2 - Quarantine - ShellShock 2: Ścieżki krwi - poradnik do gry

[#31]

Możesz także od razu skierować się do pokazanego na screenie [#32] stanowiska maszynowego. Niezwykle istotne jest to żeby nadbiegających żołnierzy eliminować krótkimi seriami, gdyż w przeciwnym wypadku szybko wyczerpiesz zapas amunicji stanowiska maszynowego. Jeśli chcesz używać wyrzutni, celuj w większe grupy, które będą pojawiały się na moście. Na szczęście samej konstrukcji nie możesz w ten sposób zniszczyć.

[#32] - Zadanie 3 - Misja 2 - Quarantine - ShellShock 2: Ścieżki krwi - poradnik do gry

[#32]

Jeśli wyczerpie Ci się amunicja do ciężkiego działka, opuść je i zacznij używać karabinu maszynowego, pozostając w tym samym miejscu. Walcz tak długo aż wrogom uda się wysadzić przejście zlokalizowane za Twoimi plecami (krótka cut-scenka) [#33]. Niezwykle ważne jest to żeby się od razu wycofać do zniszczonej bramy, bo w przeciwnym wypadku możesz tu zginąć, a mostu nie musisz dłużej bronić.

[#33] - Zadanie 3 - Misja 2 - Quarantine - ShellShock 2: Ścieżki krwi - poradnik do gry

[#33]

Zadanie 4 - Broń kościoła

Biegnij w stronę kościoła, nie zważając na to co się dzieje za Twoimi plecami. Wbiegnij do środka, a sojusznicy automatycznie zabarykadują główne wejście. Proponuję wykorzystać teraz wolną chwilę do tego żeby pozbierać amunicję. Po wykonaniu tej czynności ustaw się w pokazanym na screenie [#34] miejscu, czyli na wprost od głównej bramy kościoła.

[#34] - Zadanie 4 - Misja 2 - Quarantine - ShellShock 2: Ścieżki krwi - poradnik do gry

[#34]

Musisz teraz pokonać kilkunastu żołnierzy Vietcongu, którzy będą wskakiwali do środka przez dziury w dachu [#35]. Eliminuj ich gdy jeszcze będą znajdowali się na górnych balkonikach lub odczekuj aż zeskoczą na dół. W oczekiwaniu na pojawienie się kolejnych grup nie zapominaj o konieczności podnoszenia amunicji. Broń tu się tak długo aż wyświetlony zostanie dłuższy filmik przerywnikowy.

[#35] - Zadanie 4 - Misja 2 - Quarantine - ShellShock 2: Ścieżki krwi - poradnik do gry

[#35]

Zadanie 1 - Zlokalizuj okopy

Kilka pierwszych minut spędzisz w bardzo słabo oświetlonych tunelach, tak więc przez cały czas proponuję korzystać z latarki. Ruszaj prosto. Jeśli chcesz, możesz zbadać pomieszczenie po prawej stronie. Odnajdziesz flary [#36], którymi mógłbyś sobie dodatkowo oświetlać drogę, ale nie będzie to raczej konieczne. Idź dalej. Więcej flar odnajdziesz w lewym pomieszczeniu, niedaleko umierającego żołnierza.

[#36] - Zadanie 1 - Misja 3 - Infection - ShellShock 2: Ścieżki krwi - poradnik do gry

[#36]

Cały czas podążaj prosto, ignorując wszelkie próby wystraszenia Cię przez samą grę. :-) Po dotarciu do rozwidlenia nie podążaj za żołnierzem z flarą, który pobiegnie w prawo ponieważ dotarłbyś do kolców w ziemi. Zamiast tego wybierz pokazany na screenie [#37] lewy korytarz. Po kilku chwilach dotrzesz do częściowo zalanego korytarza. Śmiało ruszaj przed siebie ponieważ w wodzie nie skrywają się żadne potwory.

[#37] - Zadanie 1 - Misja 3 - Infection - ShellShock 2: Ścieżki krwi - poradnik do gry

[#37]

Kieruj się w stronę wyjścia z tuneli, ignorując mijanego po drodze sojuszniczego żołnierza. Ruszaj teraz prosto. Uważaj jednak na pułapkę z linką, na którą natrafisz po drodze [#38]. Obejdź pułapkę od prawej strony i kieruj się w stronę widocznych w oddali sojuszniczych żołnierzy. Po dotarciu na miejsce pozbieraj amunicję do karabinu maszynowego.

[#38] - Zadanie 1 - Misja 3 - Infection - ShellShock 2: Ścieżki krwi - poradnik do gry

[#38]

Obróć się i przygotuj do odparcia kontrataku. Przeciwnicy będą korzystali z tej samej ścieżki, którą sam przed chwilą dotarłeś w to miejsce [#39]. Proponuję kucać za dowolną zasłoną i zdejmować ich pojedynczymi strzałami w okolice głowy. Nie przejmuj się jeśli w międzyczasie zginą niektórzy z Twoich sojuszników ponieważ nie musiałeś utrzymywać ich przy życiu. Zabij wszystkich wrogów, a obejrzysz krótką cut-scenkę.

[#39] - Zadanie 1 - Misja 3 - Infection - ShellShock 2: Ścieżki krwi - poradnik do gry

[#39]

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
ShellShock 2: Ścieżki krwi

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

ShellShock 2: Ścieżki krwi

zobacz więcej informacji o grze
ShellShock 2: Ścieżki krwi

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji