poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Saints Row 2

Poradnik do gry akcji „Saints Row 2” pomoże Wam przebrnąć przez misje kampanii, przybliży ogólną filozofię gry i czekające w Stillwater, bo tak nazywa się miejsce akcji, atrakcje.

poradnik, solucja do gry w zawiera 202 stron i 402 ilustracji, rozmiar pliku to 15,9 MB

Chata

Kupowanie chat

Chaty są dostępne do kupna po prologu. Cena chaty zależy od jej umiejscowienia. Zakup budynku następuje po wejściu w obszar inicjujący przed budynkiem. Kupowanie chat pomaga w zwiększeniu wskaźnika stylu.

Urządzanie chaty

Urządzanie chaty pozwala na ulepszanie chat. Kupując ulepszenia, możesz zyskać premię do szacunu i możliwość werbowania nowych Świętych jako ziomali. Ulepszenia to zarówno ogólny styl chaty, jak i pojedyncze przedmioty i meble, np. łóżka, sofy czy telewizory. Urządzanie chaty jest dostępne po wejściu w obszar inicjujący w każdej chacie.

Przechowywanie pojazdów

Każda chata ma garaż, w którym możesz parkować bryki, a potem je z niego zabierać. Kiedy samochód zostaje wstawiony do garażu danej chaty, jest dostępny ze wszystkich chat. Aby zaparkować brykę, musisz po prostu wjechać nią w obszar inicjujący w pobliżu chaty. Możesz trzymać w swoim garażu kolekcję stu sześćdziesięciu bryk.

Niektóre pojazdy wymagają specjalnych miejsc przechowywania: łodzie mogą być przechowywane tylko w dokach, helikoptery na lądowiskach, a samoloty w hangarach.

Szafa

Każda chata ma garderobę, w której obejrzysz wszystkie posiadane ciuchy, biżuterię i dodatki. Aby zmienić ciuchy, wybierz te, w które chcesz się ubrać, tak samo jak w sklepie.

Możesz tu również z kupionych przedmiotów tworzyć własne stroje.

Schowek na broń

Każda chata ma schowek na broń, umożliwiający dostęp do broni zgromadzonej w Twojej chacie (im dalej znajdujesz się w grze, tym więcej broni odblokowujesz). Aby wyposażyć się w broń ze swojego schowka, wybierz tę, którą chcesz nosić przy sobie. Jeżeli zamieniasz aktualnie posiadaną broń na broń ze schowka, otrzymasz dodatkowo jeden magazynek. Wybranie broni, którą już posiadasz, spowoduje po prostu jej przeładowanie.

Schowek

Każda chata ma obszar schowka, do którego stopniowo napływa kasa z kontrolowanych przez Ciebie sąsiedztw.

Kwota przechowywana w schowku jest uzależniona od tego, jak dawno nastąpiło poprzednie wyjmowanie kasy ze schowka i jak dużo sąsiedztw kontrolujesz. Im więcej masz sąsiedztw, tym szybciej gromadzi się kasa w Twoim schowku. Do schowka masz dostęp ze wszystkich chat, nie ma więc znaczenia, gdzie zbierasz kasę.

Wycinki prasowe

W miarę jak będziesz zaliczać kolejne fortece i misje, ściana Twojej chaty będzie zapełniać się wycinkami prasowymi z "Gońca Stilwater", opisującymi Twoje ukończone ostatnio eskapady. Z tego miejsca możesz ponownie rozgrywać wszystkie ukończone już fortece i misje. Jednakże kasa, szacun, kupione przedmioty czy ulepszenie bryki nie zostaną zachowane, gdy skończysz ponownie rozgrywać misję.

Telewizja

Telewizja w Twojej chacie umożliwia oglądanie filmów ze wszystkich odblokowanych przez Ciebie misji oraz grę w "Powstanie Zombie".

Zakupy

Warsztaty

Tutaj możesz poddać swoją bryczkę efektownemu i efektywnemu tuningowi. Każdy typ samochodu ma inny zestaw dostępnych opcji. Jeśli Twoja bryka zostanie zniszczona, możesz wrócić do mechanika lub garażu swej chaty i za niewielką opłatą otrzymać ją z powrotem.

Ciuchy

Sklepy z ciuchami oferują różne ubrania o zróżnicowanej jakości. Zakup ciucha oznacza, że automatycznie zakładasz go na siebie, a dostęp do wszystkich nabytych ciuchów i biżuterii masz w garderobie w swojej chacie. Im więcej ciuchów kupisz, tym więcej zbierzesz punktów za styl.

"Przebacz i Zapomnij"

Sieć konfesjonałów dla zmotoryzowanych, obejmująca całe Stilwater. Wjedź albo wejdź do "Przebacz i Zapomnij", a cała Twoja kosa u gangów i policji zniknie - oczywiście za drobną opłatą.

Biżuteria

Sklepy jubilerskie oferują rozmaite rodzaje biżuterii i dodatków o zróżnicowanej jakości. Zakup biżuterii albo dodatku oznacza, że automatycznie zakładasz go na siebie, a dostęp do wszystkich nabytych ciuchów i biżuterii masz w garderobie w swojej chacie. Kupując przedmioty lepszej jakości, zwiększasz ilość posiadanych punktów za styl.

Alkohol/narkotyki

Możesz tu kupić różnorakie specyfiki. Uważaj jednak, by zanadto nie zawróciły Ci w głowie - im więcej pijesz alkoholu albo bierzesz prochów, tym mniej wyraźnie postrzegasz otoczenie. Możesz mieć przy sobie maksymalnie cztery używki różnego rodzaju.

Muzyka

Sklepy muzyczne pozwalają zakupić każdy utwór muzyczny, który puszczany jest w stacjach radiowych i umieścić go na Twojej prywatnej liście odtwarzania.

Tatuaże

Salon tatuażu - jak sama nazwa wskazuje, możesz tu zrobić sobie różne dziary lub za darmo usunąć stare. Tatuaże zwiększają ilość Twoich punktów za styl.

Chirurg plastyczny

Gabinet chirurgii plastycznej - pozwala nie do poznania za skromną opłatą zmienić swoją postać, tak samo jak przy tworzeniu postaci. Zabieg nie tylko zmieni Twój wygląd, ale też pozwoli pozbyć się kosy u policji i gangów.

Broń

Sklepy z bronią pozwalają kupić broń do walki wręcz, palną i ładunki wybuchowe. Im dalej znajdujesz się w grze, tym więcej nowych rodzajów broni możesz kupować. Warto więc często tu zaglądać. W swoich klamotach możesz mieć po jednej sztuce oręża każdego rodzaju (np. jedną strzelbę, jeden pistolet etc., etc.)

Pozostałe

Kolekcja

W grze możesz zaliczać takie bajery, jak:

Akrobacje lotnicze (35) - na mapie zaznaczone kolorem niebieskim, w tych miejscach musisz zazwyczaj przelecieć pod czymś, np. pod mostkiem lub wykonać jakiś karkołomny trik, np. przelecieć wzdłuż przęseł mostu;

Kolekcja CD (50) - na mapie zaznaczone kolorem czerwonym i są to po prostu płyty do zebrania;

Skoki kaskaderskie (80) - na mapie zaznaczone kolorem żółtym, w tych miejscach musisz wyskoczyć samochodem na widocznej skoczni (przeważnie improwizowanej);

Sprejowanie (50) - na mapie zaznaczone kolorem fioletowym, musisz tam po prostu wymalować graffiti.

Czekają na Ciebie następujące prace - Pozostałe - Miasto pełne atrakcji - Saints Row 2 - poradnik do gry

Prace

Czekają na Ciebie następujące prace:

 1. ratownik medyczny;
 2. wóz strażacki;
 3. zabawa z prostytutkami;
 4. taksówkarz;
 5. samochód holowniczy.
 6. triki bojowe;
 7. jazda kaskaderska;
 8. skoki spadochronowe.
 9. Blackjack - skieruj swe kroki do kasyna, by zagrać;
 10. Dywersja - atak z samochodu - musisz mieć ze sobą ziomala, po wejściu do pojazdu uaktywni się możliwość wykonania omawianej dywersji;
 11. Ekshibicjonizm - rozbierz swoją postać (w garderobie domu jest taka opcja na ostatniej zakładce), po czym ubierz tylko w płaszcz i ruszaj na ulice;
 12. Napady na sklepy - wymierz precyzyjnie z broni w sprzedawcę w sklepie, by rozpocząć napad;
 13. Zakładnik - kiedy uda Ci się ukraść samochód, w którym siedzą jeszcze pasażerowie - będziesz mógł rozpocząć procedurę wzięcia za nich okupu;
 14. Rozbój - w opcji celowania precyzyjnego wymierz z broni w przechodnia;
 15. Poker - skieruj swe kroki do kasyna, by zagrać;
 16. Wyścigi - udaj się w wybrane miejsce na mapie;
 17. Bieganie na golasa - rozbierz swą postać do naga;
 18. Powstanie zombie - możesz w nie zagrać na konsoli w którymś z Twoich domów.

Wyczyny kaskaderskie

Do zaliczenia masz też różnorakie akrobacje w takich kategoriach, jak:

Minigry

W grze dostępne są też następujące minigry:

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Saints Row 2

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Saints Row 2

zobacz więcej informacji o grze
Saints Row 2

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji