poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Stranglehold

Poradnik do gry „Stranglehold” to niemal w całości bardzo dokładny opis przejścia wszystkich siedmiu misji, składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. Przedstawia sposoby wykonywania ataków a także sekrety i miejsca z ciekawymi przedmiotami.

poradnik, solucja do gry w zawiera 191 stron i 365 ilustracji, rozmiar pliku to 15,2 MB

Jak zapewne zauważyłeś, dalsza część plansza jest bardzo zabudowana. Przeciwnicy będą skrywali się za charakterystycznymi zasłonami. Proponowałbym więc ustawić się w przedstawionym na screenie miejscu. Zabij gostka stojącego przy widocznym na wprost wejściu oraz z odległości zniszcz kolejny stół. Wykorzystaj chwilę zamieszania i biegnij w to miejsce.

Całe to pomieszczenie musisz oczywiście zabezpieczyć - Tai O (6) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Całe to pomieszczenie musisz oczywiście zabezpieczyć. Odnajdziesz tu na całe szczęście apteczkę. Ponadto w okolicy znajdują się trzy kolejne stoły (w sumie zniszczonych będzie ich już dwanaście). Podnieś żurawia oraz wiszącą na ścianie apteczkę. Po uzupełnieniu amunicji skieruj się w stronę prowadzących na wyższe piętro schodów.

Uważaj, gdyż schody mogą być pilnowane - Tai O (6) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Uważaj, gdyż schody mogą być pilnowane. Warto tu oczywiście wskoczyć na balustradę i w taki sposób dotrzeć na miejsce, strzelając do napotykanych po drodze wrogów. Po dotarciu na górę rozpraw się ze wszystkimi przeciwnikami. Zniszcz trzynasty stół i wybiegnij na zewnątrz. Ustaw się w ukazanym miejscu. Strzelając w stronę jednego ze stołów doprowadzisz do potężnej eksplozji. W sumie zniszczonych będzie piętnaście takich obiektów.

Teraz będziesz musiał rozprawić się z ostatnią już grupą przeciwników - Tai O (6) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Teraz będziesz musiał rozprawić się z ostatnią już grupą przeciwników. Warto tu oczywiście korzystać z balustrad, tak aby nabić sobie wyższy mnożnik. W okolicy odnajdziesz nową apteczkę. Ostatni stół znajduje się natomiast w przedstawionym na screenie miejscu. Strzelaj do niego z bezpiecznej odległości, gdyż zniszczony zostanie cały budynek. Gra utworzy tu checkpoint oraz wyświetli krótki filmik.

Przeciwnicy pojawią się przy ukazanym na filmie mostku - Tai O (6) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Przeciwnicy pojawią się przy ukazanym na filmie mostku. Musisz tam teraz biec. Okolicy, w której znajdowały się stoły nie musisz już badać. Biegnij przed siebie, wykonując efektowne rzuty. Następnie skieruj się w prawo, zabijając tych wrogów, którzy stali przy schodach. Skręć teraz w lewo. Podążaj jedyną drogą do celu. Po dotarciu do skał rozejrzyj się za nowym żurawiem.

Na początek zabij pojedynczego wroga, który pojawi się na kładce - Tai O (6) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Na początek zabij pojedynczego wroga, który pojawi się na kładce. Nie radziłbym tu używać widoku FPP, gdyż przeciwnik ciągle zmienia swoją pozycję. Po prawej stronie znajduje się niewielki domek. Wyceluj w znajdującą się w środku żółtą beczkę, tak aby wysadzić w powietrze całą konstrukcję.

1 - Tai O (6) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Kolejni wrogowie znajdują się na samej górze, po prawej stronie. Możesz próbować zabić tylko ich, ale lepiej będzie wycelować w znajdujące się za nimi stoły. Eksplozje błyskawicznie pozbawią ich bowiem życia. Ruszaj w stronę brzegu. Odnajdziesz tu nowego żurawia, amunicję oraz apteczkę.

Zniszcz znajdujące się w tym miejscu podpory i skieruj się na prawą część mostku - Tai O (7) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Zniszcz znajdujące się w tym miejscu podpory i skieruj się na prawą część mostku. Podnieś amunicję i zacznij kierować się w stronę wysadzonego kilka chwil wcześniej domku. Na nikogo tu nie wpadniesz, tak więc skieruj się na najwyższy poziom. Będziesz musiał zniszczyć znajdującą się tu zaporę z desek, tak aby móc przejść dalej. Zainteresuj się również nową apteczką.

Zacznij strzelać do kolejnych dwóch podpór, w rezultacie czego opadnie w to miejsce nowa platforma - Tai O (7) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Zacznij strzelać do kolejnych dwóch podpór, w rezultacie czego opadnie w to miejsce nowa platforma. Możesz ruszać dalej. Docelowo dojdziesz do miejsca, w którym trzeba będzie skorzystać z liny. Tradycyjnie już będziesz musiał zabić po drodze paru wrogów. Tym razem celuj tylko w nich.

Po znalezieniu się na nowej platformie BŁYSKAWICZNIE będziesz musiał zneutralizować ukazanego na screenie snajpera - Tai O (7) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Po znalezieniu się na nowej platformie BŁYSKAWICZNIE będziesz musiał zneutralizować ukazanego na screenie snajpera. Należy tu oczywiście skorzystać z widoku FPP. Celuj w okolice jego głowy. Rozpraw się ze stojącymi najbliżej przeciwnikami. Uważaj na gostka okupującego wyżej położony balkonik.

Jeśli chcesz, możesz też wycelować w żółtą beczkę, tak aby pozbyć się go w bezpieczniejszy sposób - Tai O (7) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Jeśli chcesz, możesz też wycelować w żółtą beczkę, tak aby pozbyć się go w bezpieczniejszy sposób. Beczkę odnajdziesz także na konstrukcji, na której stał snajper. Z racji tego, iż mężczyzna został już zneutralizowany, obiekt ten możesz wysadzić tylko w celu poprawienia końcowego wyniku. Po zakończonych walkach zlokalizuj prowadzące na wyższy poziom schody.

Na górze będą oczywiście czekali na Ciebie nowi wrogowie - Tai O (7) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Na górze będą oczywiście czekali na Ciebie nowi wrogowie. Najprościej będzie zniszczyć znajdujący się przy oknie stół, tak aby zginęli w wyniku eksplozji. Przy lewej balustradzie odnajdziesz żurawia. Wejdź teraz do zniszczonego budynku. Po lewej stronie odnajdziesz ścieżkę prowadzącą do nowego sektora mapy.

1 - Tai O (7) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce nie podnoś od razu apteczki. Wysłuchaj krótkiej rozmowy. Obróć się teraz w lewo. Spróbuj wysadzić w powietrze budynek, który aktualnie okupowany jest przez wrogich żołnierzy. Po eksplozji rozpraw się z resztą. Dopiero teraz wróć się po zignorowaną wcześniej apteczkę.

Idź cały czas przed siebie - Tai O (8) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Idź cały czas przed siebie. Po dotarciu do brzegu zostaniesz zaatakowany przez nową grupę. Na początek rozpraw się z najbliżej rozstawionymi przeciwnikami. Następnie zniszcz drewniane podpory, tak aby głazy mogły zwalić się na pozostałych przy życiu wrogów. Ruszaj dalej. Po zbliżeniu się do nowej głównej lokacji utworzony zostanie checkpoint oraz otrzymasz dalsze wytyczne.

Tym razem będziesz musiał zniszczyć tylko dziesięć stołów, a na dodatek doskonale już wiesz jak one wyglądają - Tai O (8) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Tym razem będziesz musiał zniszczyć tylko dziesięć stołów, a na dodatek doskonale już wiesz jak one wyglądają. Nieco trudniej będzie natomiast pozbyć się wrogów, choć i tu nie przewiduję większych komplikacji. Jeśli chcesz możesz z tego miejsca spróbować zabić paru wrogów, bądź też od razu zeskoczyć na dół. Tak czy siak, przeciwnicy będą skrywali się w lewym pomieszczeniu.

Z tego miejsca będziesz także mógł załatwić gostków znajdujących się na wprost od Twojej pozycji - Tai O (8) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Z tego miejsca będziesz także mógł załatwić gostków znajdujących się na wprost od Twojej pozycji. Chowają się oni za zasłonami, tak więc proponowałbym skorzystać z trybu FPP. Zwróć też uwagę na znajdującą się po lewej stronie apteczkę. Nie musisz jej od razu podnosić, ale warto się po nią wrócić w przypadku odniesienia poważniejszych obrażeń.

Docelowo powinieneś skierować się do schodów, przy których bronili się wrogowie - Tai O (8) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Docelowo powinieneś skierować się do schodów, przy których bronili się wrogowie. Wskocz na balustradę i ruszaj na górę. Chwilowo nie zajmij się jeszcze swoimi celami. Obróć się i pozbądź się tych wrogów, którzy próbowali zaskoczyć Cię od tyłu. Dopiero teraz wysadź w powietrze wszystkie cztery stoły, znajdujące się w dwóch różnych chatkach. Jednocześnie nie przesuwaj się od razu w stronę innych zabudowań, tak aby nie zostać zaskoczonym przez innych wrogów.

Uważaj na wrogów, którzy mogą pojawić się niedaleko schodów, z których sam przed chwilą korzystałeś - Tai O (8) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

Uważaj na wrogów, którzy mogą pojawić się niedaleko schodów, z których sam przed chwilą korzystałeś. Warto oczywiście w efektowny sposób się ich pozbyć. Teraz dobrze byłoby wykorzystać wolną chwilę i zebrać kilka żurawi. Obiekty te zauważyłeś zapewne podczas gdy kamera ukazywała ci całą okolicę. Pierwszy przedmiot znajduje się na dachu budynku, który zabezpieczyłeś już na samym początku (screen). Musisz wskoczyć na balustradę, a następnie wykonać rzut do przodu.

1 - Tai O (8) - Rozdział 2 - Stranglehold - poradnik do gry

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Stranglehold

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Stranglehold

zobacz więcej informacji o grze
Stranglehold

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji