poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Soldier of Fortune 2: Double Helix walkthrough

Soldier of Fortune 2: Double Helix to sequel znanej gry akcji FPP Soldier of Fortune, gdzie mieliśmy okazję wcielić się w postać Johna Mullinsa i walczyć z grupą terrorystyczną dążącą do zdetonowania głowic nuklearnych.

poradnik, solucja do gry w zawiera 134 stron i 705 ilustracji, rozmiar pliku to 12,1 MB

PRAGUE - STREET

Upewnij się, że masz wyjęty pistolet i podejdź do rogu. Wychyl się i strzel w głowę strażnikowi za murkiem (1). Potem idź w lewo, stań przy ścianie i wychyl się, by zabić kolejnego (2). Weź szybko zostawione AK74 i zacznij strzelać w stronę dwóch strażników obok ciężarówki (3) (4). Obok skrzynek jest pancerz i apteczki.

1 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź dalej, w prawo, przeładuj kałasza i stań obok skrzynek - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź dalej, w prawo, przeładuj kałasza i stań obok skrzynek. Po chwili powinno tu przybiec dwóch strażników (5) (6), jednak jeśli nie zrobią tego, wyjdź im naprzeciw. Zniszcz reflektor po lewej na strażnicy i idź wzdłuż skrzynek - skręć w lewo, pomiędzy nie. Idź prosto, po chwili z prawej wybiegnie kolejna para (7) (8). Zabij ich, idź tam gdzie oni (jest tam apteczka), a następnie wróć się do muru, gdzie skręciłeś w lewo i idź prosto.

2 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Prosto - w stronę strażnicy - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Prosto - w stronę strażnicy. Szybko wejdź za nią i przygotuj się do zabicia strażnika, który wybiegnie zza rogu z lewej (9). Potem wychyl się i zdejmij z daleka kolejnego wroga, stojącego na strażnicy (10). Wyjdź i weź pancerz leżący za strażnicą, za którą stałeś.

3 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź prosto i w lewo - lada chwila z lewej wybiegnie trzech przeciwników, z czego jeden z otwartego kontenera (11) (12) (13) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź prosto i w lewo - lada chwila z lewej wybiegnie trzech przeciwników, z czego jeden z otwartego kontenera (11) (12) (13). Przeszukaj kontenery, weź amunicję, broń i apteczki, a następnie odnajdź w rogu drzwi, które otwórz za pomocą wytrychów.

4 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
W środku po chwili z góry zbiegnie dwóch strażników - bądź na nich przygotowany (14) (15) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

W środku po chwili z góry zbiegnie dwóch strażników - bądź na nich przygotowany (14) (15). Wejdź po schodach na górę, na balkon, skocz na dach po lewej i idź przed siebie. Omiń strażnicę - nie zeskakuj na dół, ale idź w prawo i zeskocz po drugiej stronie. Kucnij i przygotuj broń - trójka strażników zbiegnie się do ciebie (16) (17) (18). W pomieszczeniu po lewej jest pancerz. Stań w dogodnym miejscu i zabij strażnika przy karabinie maszynowym (19), a następnie szybko biegnij tam i zajmij jego miejsce.

5 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Zacznij strzelać do wrogów z M60 - po lewej będzie trzech (20) (21) (22), lecz nie będą oni zbyt natarczywi, więc zabij kolejną dwójkę (23) (24), jak tylko się pojawi, a potem wróć do trójki - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Zacznij strzelać do wrogów z M60 - po lewej będzie trzech (20) (21) (22), lecz nie będą oni zbyt natarczywi, więc zabij kolejną dwójkę (23) (24), jak tylko się pojawi, a potem wróć do trójki. Gdy wszyscy będą martwi, idź tam, gdzie oni. Pozbieraj broń i stań przed przodem ciężarówki obok. Wychyl się i zabij dwóch strażników (uważaj - jeden możesz rzucać granatami) (25) (26).

6 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź prosto, omiń drabinę, zabij dwóch strażników (każdy wybiegnie z innej strony) na końcu uliczki (27) (28), potem wróć się do drabinki i wejdź na górę - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź prosto, omiń drabinę, zabij dwóch strażników (każdy wybiegnie z innej strony) na końcu uliczki (27) (28), potem wróć się do drabinki i wejdź na górę. Po gzymsie w lewo, obejdź cały budynek, zabij na dole ostatnich strażników (29) (30), wskocz na platformę i otwórz w drzwi. W środku weź apteczkę. Idź korytarzem do pokoju, gdzie przy ścianie będzie drabina prowadząca na dół - skorzystaj z niej.

7 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Otwórz drzwi, które są po lewej - jest tam pancerz w skrzynkach - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

PRAGUE - HOTEL PRAGUE

Otwórz drzwi, które są po lewej - jest tam pancerz w skrzynkach. Potem otwórz drugie drzwi z bronią przeładowaną i gotową do strzału - z pokoju bliżej wyjdzie dwóch strażników (1) (2), a z korytarza naprzeciwko - kolejna para (3) (4). Idź tam, gdzie oni i wejdź do pokoju po lewej (podążaj cały czas pochylony) - za kanapą będzie strażnik, któremu strzel w głowę (5).

8 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wyjdź z pokoju cały czas na klęczkach i w prawo - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wyjdź z pokoju cały czas na klęczkach i w prawo. Stań tak, abyś mógł wychylić się i spojrzeć przez okno - za szybą na balkonie stał będzie strażnik (6). Idź w lewo, za szybą będzie następna para - jeden na górze (7), a drugi na dole (8). Po ich zabiciu przeładuj broń i idź do schodów.

9 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Poczekaj za rogiem, nie schodź na sam dół - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Poczekaj za rogiem, nie schodź na sam dół. Po chwili wbiegnie ci tuż pod celownik dwóch strażników (9) (10). Idź do pokoju, otwórz podwójne drzwi. Musisz zdjąć pierwszego stojącego po lewej za skrzynią (11), a potem tego, który otworzy drzwi (12) - choć ten ostatni może się nie pojawić. Idź do pokoju po lewej.

10 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wejdź do korytarza, od razu w prawo, kucnij i przygotuj broń - z pokoju po prawej wybiegnie dwóch strażników (13), (14) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wejdź do korytarza, od razu w prawo, kucnij i przygotuj broń - z pokoju po prawej wybiegnie dwóch strażników (13), (14). Idź trzymając się prawej ściany i zajrzyj do pokoju z otwartymi drzwiami , będzie tam czekało dwóch strażników, którzy niczego się nie spodziewają (15) (16) - zginą bez trudu.

11 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź dalej jedyną możliwą drogą, w pomieszczeniu z kanapą i dwiema kolumnami zabijesz kolejną parę - po prostu ukryj się za rogiem i wychyl się (17) (18) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź dalej jedyną możliwą drogą, w pomieszczeniu z kanapą i dwiema kolumnami zabijesz kolejną parę - po prostu ukryj się za rogiem i wychyl się (17) (18). Idź korytarzem po lewej do kuchni, ukryj się za rogiem i czekaj wychylony. Wbiegnie tu po kolei trzech strażników, bądź cierpliwy - rusz się dopiero, jak wszyscy troje zginą (19) (20) (21). Idź kuchnią do kolejnego pokoju.

12 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Jak zwykle ukryj się za rogiem - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Jak zwykle ukryj się za rogiem. Najpierw zabij strażnika, który może do ciebie przybiec (22), potem drugiego, który zbiegnie ze schodów (23), przesuń się do przodu i załatw trzeciego, ukrywającego się po lewej (24). Idź po schodach, od razu zabij parę przeciwników (25) (26), a po chwili kolesia, który wyskoczy z drzwi za nimi (27). W jego pokoju jest apteczka - po jej zabraniu idź do pokoju po lewej.

13 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Cywil którego widzisz, to nie doktor Ivanowich - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Cywil którego widzisz, to nie doktor Ivanowich. Przylgnij do ściany naprzeciwko i czekaj na strażnika, który wbiegnie do pokoju (z prawej) (28) - zabij go i zajrzyj do pomieszczenia, z którego wybiegł - do eksterminacji czeka kolejnych dwóch (29) (30). Po drodze zabijesz jeszcze jednego, ukrywającego się za szafą.

14 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Gdy trafisz do pokoju, otwórz drzwi naprzeciwko i wejdź do małego pokoiku - przez kratę strzelając w brzuch zabijesz strażnika (31), potem szybko wyjdź i idąc pozbądź się kolejnych dwóch, którzy do ciebie przybiegną (32) (33) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Gdy trafisz do pokoju, otwórz drzwi naprzeciwko i wejdź do małego pokoiku - przez kratę strzelając w brzuch zabijesz strażnika (31), potem szybko wyjdź i idąc pozbądź się kolejnych dwóch, którzy do ciebie przybiegną (32) (33).

15 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź trzymając się lewej ściany, wychyl się, zastrzel przeciwnika za kanapą (34) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź trzymając się lewej ściany, wychyl się, zastrzel przeciwnika za kanapą (34). Wyjdź z pomieszczenia, w hallu zabij strażnika, który wyjdzie z lewej (35), a następnie wychyl się i zastrzel stojącego za oknem po prawej (36).

16 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź troszkę dalej, lecz nie za róg - wychyl się i po lewej zdejmij dwóch strażników (37) (38) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź troszkę dalej, lecz nie za róg - wychyl się i po lewej zdejmij dwóch strażników (37) (38). Otwórz wytrychem środkowe drzwi, jest tam pancerz w łazience, potem weź apteczkę ze stołu po prawej (możesz też zapisać grę) i dopiero teraz wejdź do pokoju po prawej, otwierając drzwi wytrychem. W środku znajduje się Doktor Ivanowich.

17 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Od razu jak go ujrzysz odwróć się o sto osiemdziesiąt stopni i biegnij przed siebie do dwóch strażników, którzy pojawią się z tyłu (39) (40) - po ich zabiciu jak najszybciej biegnij tam, gdzie doktor i zabij strażnika stojącego tuż obok po lewej, za drzwiami (41) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Od razu jak go ujrzysz odwróć się o sto osiemdziesiąt stopni i biegnij przed siebie do dwóch strażników, którzy pojawią się z tyłu (39) (40) - po ich zabiciu jak najszybciej biegnij tam, gdzie doktor i zabij strażnika stojącego tuż obok po lewej, za drzwiami (41).

18 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Obok lady czeka kolejna trójka do odstrzału, strzelaj z pistoletów i zbliżaj się do nich, to nabierzesz celności (42) (43) (44) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Obok lady czeka kolejna trójka do odstrzału, strzelaj z pistoletów i zbliżaj się do nich, to nabierzesz celności (42) (43) (44). Wejdź do pokoju po lewej i od razu spójrz w prawo. Zabij strażnika stojącego na górze (45), a potem tego na schodach (46). To już wszyscy, możesz odetchnąć - wejdź tam, gdzie doktor, zabierz półek pancerz i apteczki i wskocz do zsypu.

19 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Króciutka misja, w której lwią część czasu spędzisz na ciężarówce strzelając z AK74 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

PRAGUE - OUTSIDE HOTEL

Króciutka misja, w której lwią część czasu spędzisz na ciężarówce strzelając z AK74. Robiąc to pamiętaj, że karabin ma podrzut, dlatego należy strzelać krótkimi seriami, wręcz pojedynczymi strzałami, inaczej nie będziesz trafiał. Biegnij za doktorem i wskocz na ciężarówkę, weź AK74 i czekaj. Z miejsc oznaczonych cyframi (1), (2) i (3) będą wychodzić żołnierze. Patrz uważnie, eliminuj wszystkich, zanim doktor nie odpali ciężarówki. Potem przygotuj się na więcej - jak tylko się zatrzyma. Zabijaj przeciwników wychodzących z (4), (5) i (6), zabij też kolesia na strażnicy (7) i nie zapomnij zniszczyć reflektora oraz generatorów po lewej w (8). Zabijaj, zabijaj i jak ciężarówka ruszy - oznaczać to będzie koniec misji.

20 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Poziom podobny do poprzedniego, lecz tutaj jazda będzie trwała znacznie dłużej - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

PRAGUE - COUNTRYSIDE

Poziom podobny do poprzedniego, lecz tutaj jazda będzie trwała znacznie dłużej. Zasada z podrzutem jest nadal aktualna. Najpierw patrz do tyłu, poczekaj chwilę, zacznie cię gonić pierwsza ciężarówka z dwoma żołnierzami na niej (1) (2) - zdejmij ich pojedynczymi strzałami. Potem odwróć się i zabij kolejną parę na ciężarówce przed tobą (3) (4).

21 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Strzelaj cały czas, aż pozbędziesz się wrogów - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Strzelaj cały czas, aż pozbędziesz się wrogów. Przejedziesz przez most, pod którym stoi dwóch żołnierzy (5) (6) - nie zwracaj na nich żadnej uwagi, bo i tak nie dosięgną cię ogniem. Uważaj na tyły, zacznie cię gonić kolejna ciężarówka z parą żołnierzy (7) (8) - zabij ich, możesz też rozwalić ciężarówki strzelając w silniki.

22 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Kolejni przeciwnicy zaczną cię gonić spychaczem, trudno będzie ich trafić, gdyż kryć się będą za barykadą, poza tym spychacz pchał będzie ciężarówkę, na której jedziesz, co w celowaniu raczej nie pomaga (9) (10) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Kolejni przeciwnicy zaczną cię gonić spychaczem, trudno będzie ich trafić, gdyż kryć się będą za barykadą, poza tym spychacz pchał będzie ciężarówkę, na której jedziesz, co w celowaniu raczej nie pomaga (9) (10). Po ich zabiciu wyjedzie drugi spychacz, lecz blokować go będzie ciężarówka - dopiero, jak druga wyjedzie z lewej będziesz mógł zabić parę żołnierzy na niej (11) (12), oraz tych na spychaczu (13) (14).

23 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
To będzie chyba najtrudniejszy moment w misji, gdyż zaatakuje cię helikopter (15) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

To będzie chyba najtrudniejszy moment w misji, gdyż zaatakuje cię helikopter (15) . Trudno będzie celować w niego ze względu na jego uniki oraz na to, iż wóz cały czas się trzęsie. Mimo wszystko musisz wpakować w niego wystarczającą ilość ołowiu tak, aby odleciał. Dopiero potem możesz zająć się przeciwnikami, którzy będą jechać równolegle do ciebie po sąsiedniej drodze (16) (17) (18) (19).

24 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Twoja ciężarówka się zatrzyma, gdyż na drodze stanie zapora - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Twoja ciężarówka się zatrzyma, gdyż na drodze stanie zapora. Zacznij po kolei wykańczać przeciwników - najpierw kolesia po prawej przy szlabanie (20), potem stojącego z lewej strony szlabanu (21), żołnierza na dachu (22) i ostatniego w środku (23). Potem zniszcz cysternę po prawej i beczki po lewej - po wielkim bum droga stanie otworem. Jadąc patrz przed siebie, gdyż wyjedzie ciężarówka z dwoma żołnierzami (24) (25). Nie będzie trudno ich zabić.

25 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Odwróć się po ich unieszkodliwieniu i pozbądź się kolejnej parki (26) (27) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Odwróć się po ich unieszkodliwieniu i pozbądź się kolejnej parki (26) (27). Znowu dwie ciężarówki będą jechać równolegle do twojej z żołnierzami na sobie (28) (29) (30) (31), lecz koniecznie nie musisz ich zabijać - po chwili wjedziesz to tunelu i misja się zakończy.

26 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Nie wyjmuj jeszcze broni i nie strzelaj do nikogo, biegnij za doktorem do toalet, wejdź do środka - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

PRAGUE - TRAIN STATION

Nie wyjmuj jeszcze broni i nie strzelaj do nikogo, biegnij za doktorem do toalet, wejdź do środka. Tam spotkasz ponownie swego informatora - Nemeca, który da paszporty tobie i doktorowi. Wyjdź i pogadaj z żołnierzem, którego ominąłeś, wejdź przez korytarz na stację i do pociągu. Doktorek się zgubi, lecz po chwili odnajdziesz go wraz z żołnierzem (1) - już możesz strzelać.

27 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wróć się na stację, zabij kolejnego żołnierza (2), który skrył się za kolumną i wejdź do podwójnych drzwi, drugich od lewej - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wróć się na stację, zabij kolejnego żołnierza (2), który skrył się za kolumną i wejdź do podwójnych drzwi, drugich od lewej. Po lewej w sali będzie dwóch żołnierzy (3) (4), a na tablicą - apteczki. Po lewej są schody, wejdź na górę i do korytarza.

28 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Dostaniesz się do hangaru, najpierw rozpraw się z żołnierzem stojącym tyłem (5), potem zastrzel jednego naprzeciwko, po drugiej stronie pomieszczenia (6), a następnie dwóch na dole (7) (8) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Dostaniesz się do hangaru, najpierw rozpraw się z żołnierzem stojącym tyłem (5), potem zastrzel jednego naprzeciwko, po drugiej stronie pomieszczenia (6), a następnie dwóch na dole (7) (8). Strzelaj w beczki, to ich wybuchy zdezorientują i zranią wrogów.

29 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Zejdź na dół - tam na górze, gdzie poprzednio zabiłeś jednego przeciwnika, pojawi się dwóch nowych - kucnij i pojedynczymi strzałami zdejmij ich (9) (10) - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Zejdź na dół - tam na górze, gdzie poprzednio zabiłeś jednego przeciwnika, pojawi się dwóch nowych - kucnij i pojedynczymi strzałami zdejmij ich (9) (10). Wejdź tam, gdzie stali, do drzwi po lewej, korytarzem dostaniesz się do małego pokoju. Jest tam trzech żołnierzy, którzy będą odwróceni - zabijesz ich bez trudu (11) (12) (13). Po tej formalności natychmiast się odwróć i wróć do hangaru.

30 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Tuż po otworzeniu drzwi z lewej pojawi się kolejna para - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Tuż po otworzeniu drzwi z lewej pojawi się kolejna para. Zabij ich (14) (15) i wróć się do pokoju, gdzie zabiłeś trzech - uważając na drut kolczasty (rani) wskocz na dach pociągu. Idź w prawo, a gdy zaczną się strzały - wróć się. Tuż za tobą w oknie pojawi się przeciwnik - zabij go (16).

31 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź ponownie w stronę wieży kontrolnej - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź ponownie w stronę wieży kontrolnej. Kucnij i zacznij strzelać do przeciwników - jeden będzie na dole (17), a dwóch w środku (18) (19). Przeskocz przez drut na skrzynki, idź za wieżę, dobij ostatniego żołnierza (20). Wejdź do wieży, zauważ, że jedna dźwignia nie jest przechylona - przesuń ją i szybko zejdź na dół - pociąg zacznie ruszać. Nie musisz jednak przeskakiwać kraty, gdyż furtka będzie stała otworem - wystarczy wskoczyć do pociągu, gdy będzie na to okazja.

32 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
33 - Praga - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

COLOMBIA - MARINE BASE CAMP

Kup na misję M4, M60 i SOCOMA z laserem lub światełkiem, a także granaty i lornetkę. Podejdź do dowódcy i zacznij z nim rozmawiać - po chwili zastrzeli go snajper. Trzeba się szybko pozbyć wrogów - spójrz, a ujrzysz dwóch w oddali w barykadach z worków z piaskiem. Dokładnie wyceluj i zastrzel obu - strzelaj pojedynczo (1) (2). Idź w prawo, do przewróconego samochodu w płomieniach, którego przeskocz. Za skałami będzie dwóch wrogów (3) (4), a po ich zabiciu z prawej wybiegną następni (5) (6) - wszystkich potraktuj ołowiem. Idź tam, skąd wyszli, do końca poziomu.

1 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Znacznie dłuższy poziom - idź przed siebie, w prawo lub lewo, za mur - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

COLOMBIA - TEMPLE RUINS

Znacznie dłuższy poziom - idź przed siebie, w prawo lub lewo, za mur. Wychyl się i z przygotowaną bronią czekaj, aż dwóch żołnierzy przybiegnie po kolei (1) (2). Tuż po prawej stoi snajper, wychyl się i zdejmij go (3), lecz nie zabieraj jeszcze strzelby snajperskiej.

2 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Prosto, wychyl się w prawo - w oddali czeka kolejny snajper (4) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Prosto, wychyl się w prawo - w oddali czeka kolejny snajper (4). Zabierz obie strzelby, idź ostrożnie wzdłuż skał - po prawej będzie jeszcze jeden snajper (5). Zdejmij go.

3 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Na dole jest dwóch żołnierzy, zabij ich ze zwykłej broni lub snajperki (6) (7) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Na dole jest dwóch żołnierzy, zabij ich ze zwykłej broni lub snajperki (6) (7). Idź przed siebie, potem w prawo - przygotuj strzelbę snajperską i powoli posuwaj się do przodu. Wśród skrzynek będzie dwóch żołnierzy (8) (9), lecz mogą się oni różnie ustawić (cały czas patrolują teren), więc uważaj. Po ich zabiciu zabierz ze skrzynek apteczkę i idź w prawo (nie dostaniesz się do bunkra, gdyż chroni go drut kolczasty).

4 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Na rozwidleniu skręć w lewo i przygotuj się - tuż przy wejściu do bunkra stoi dwóch żołnierzy, możesz mieć trudności z dostrzeżeniem ich w trawie (10) (11) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Na rozwidleniu skręć w lewo i przygotuj się - tuż przy wejściu do bunkra stoi dwóch żołnierzy, możesz mieć trudności z dostrzeżeniem ich w trawie (10) (11). Z bunkra zabierz apteczkę i pancerz - wszystko będziesz miał na maksa. Wyjdź z bunkra, potem szybko wróć się, schowaj się za mur i wychyl ze snajperką - zacznie biec do ciebie trzech żołnierzy (12) (13) (14). Uważaj, aby nie rzucili ci granatu.

5 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź w ich stronę, a następnie skręć w lewo - za drzewami w oddali będzie kolejnych dwóch - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź w ich stronę, a następnie skręć w lewo - za drzewami w oddali będzie kolejnych dwóch. Strzelając do nich uważaj na dźwięk granatu - jeśli go usłyszysz, od razu w tył zwrot (15) (16). Po ich zabiciu ruszaj dalej, kryjąc się za drzewami. Czeka cię trudna walka - dużo żołnierzy (17) (18) (19) (20) zacznie biec w twoją stronę, załatwiaj ich z daleka M60 albo M4, nie pozwól zabić się granatem. Gdy już będzie cicho, zdejmij snajpera w (21) i ruszaj w stronę chatki.

6 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wyjmij M4, otwórz drzwi i strzel z granatu (drugi tryb) z jednoczesnym wycofaniem - żołnierze (22) i (23) będą martwi - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wyjmij M4, otwórz drzwi i strzel z granatu (drugi tryb) z jednoczesnym wycofaniem - żołnierze (22) i (23) będą martwi. Wejdź do domku - w drugim pokoju czai się jeszcze jeden, wychyl się i zabij go (24). Weź apteczki i wyjdź z domku. Z prawej wybiegnie dwóch żołnierzy (25) (26), po rozprawieniu się z nimi załatw snajpera w (27) - najlepiej strzelać z własnej strzelby snajperskiej.

7 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź w stronę świątyni, przeładuj broń, po schodach na górę - bądź przygotowany od razu strzelać, gdy wejdziesz na górę, gdyż tuż na środku ekranu pojawi się żołnierz (28) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź w stronę świątyni, przeładuj broń, po schodach na górę - bądź przygotowany od razu strzelać, gdy wejdziesz na górę, gdyż tuż na środku ekranu pojawi się żołnierz (28). Zejdź na dół powrotem, zabij pierwszego (29), a potem kolejnych dwóch, którzy wyjdą z prawej - może być to trudne, więc przed tym zapisz grę, o ile możesz (30) (31). Pod świątynią jest pancerz, granaty do M4 i apteczka.

8 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Czeka cię trudna walka - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Czeka cię trudna walka. Dalej po lewej jest trzech żołnierzy (32) (33) (34) - strzel w nich granatem z M4, a następnie wycofaj się za drzewa, daleko i strzelaj zwykłym trybem, wychylając się zza drzew i uważając na granaty (gdy zauważysz że rzucają - uciekaj od razu do świątyni). Po ich zabiciu idź do przodu, wybiegnie ostatnia para - będzie łatwiej, choć nadal uważaj na granaty (35) (36).

9 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź przed siebie, w prawo, stań obok muru i czekaj patrząc na przepaść - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

COLOMBIA - FORWARD CAMP

Idź przed siebie, w prawo, stań obok muru i czekaj patrząc na przepaść. Usłyszysz jakieś głosy i po chwili wyjdzie z prawej pierwszy, a następnie drugi żołnierz - będą powoli się ruszać i nie sprawią problemu (1) (2). Idź dalej, dojdziesz do sznurka - usłyszysz warkot silnika helikoptera. Uciekaj czym prędzej tam, gdzie zabiłeś żołnierzy, poczekaj, aż helikopter puści serię i odleci. Idź ponownie do sznurka trzymając się skał po prawej, a w oddali po lewej zauważysz żołnierza - wyceluj w niego i oddaj parę strzałów (3). Potem połóż się na ziemi i przetnij sznurek (przytrzymaj klawisz użycia).

10 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Po prawej jest dwóch żołnierzy, możesz mieć duże trudności z ich zabiciem - podbiegnij i stań za drzewem, wychylając się zabij obu, uważaj, aby cię nie obeszli (4) (5) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Po prawej jest dwóch żołnierzy, możesz mieć duże trudności z ich zabiciem - podbiegnij i stań za drzewem, wychylając się zabij obu, uważaj, aby cię nie obeszli (4) (5). Nad wejściem do tunelu stoi jeszcze jeden - wyceluj i zabij go (6). Idź szybko w lewo, ukryj się tuż przy wejściu i czekaj na wychodzących żołnierzy - po kolei faszeruj ich ołowiem (7) (8) (9).

11 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wejdź do środka, zbierz przedmioty - przy wyjściu będzie czekał helikopter - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wejdź do środka, zbierz przedmioty - przy wyjściu będzie czekał helikopter. Niech postrzela i odleci, a ty idź w prawo i ukryj się za drzewem. Z daleka zabij po kolei trzech żołnierzy za murkiem (10) (11) (12), potem biegnij do tego murka i stań za nim. Wychyl się w prawo - uważając, aby koleś ze strażnicy cię nie trafił (zabijesz go później), zdejmij po kolei trzech żołnierzy, którzy wybiegną z okolic domku (13) (14) (15).

12 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wejdź do domku, pozbieraj przedmioty (uważaj na żołnierza w strażnicy) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wejdź do domku, pozbieraj przedmioty (uważaj na żołnierza w strażnicy). Aby zabić przeciwnika, musisz się do niego zbliżyć - biegnij od drzewa do drzewa i jak już będziesz mógł - wychyl się i zabij go M60 lub M4 (16). Idź do mostu, zabij snajpera za murkiem z daleka (17), a potem żołnierza patrolującego po lewej (18) - w oddali będzie jeszcze jeden, ale ty biegnij na razie do stanowiska snajpera i zabierz mu strzelbę.

13 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wychyl się i sprzątnij dwóch (19) (20), którzy do ciebie przybiegną - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wychyl się i sprzątnij dwóch (19) (20), którzy do ciebie przybiegną. Ostrożnie posuwaj się naprzód - okolice namiotu patroluje dwóch, postaraj zabić się ich bez strat własnych (21) (22).

14 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź przed siebie i lepiej zapisz grę - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź przed siebie i lepiej zapisz grę. Możesz przeszukać namiot, są tam apteczki. Obok krótkiego muru stoi dwóch przeciwników, dalej jest jeszcze jeden - chodząc i klucząc wywab ich po kolei i zabij każdego (może to być trudne) (23) (24) (25). Idź za mur, uważając na granat (w tym miejscu można bardzo łatwo zginąć), zabij żołnierza (26).

15 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Stań przy bunkrze, bo za nim jest ostatni wróg (27) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Stań przy bunkrze, bo za nim jest ostatni wróg (27). Po jego zabiciu wejdź do bunkra i na górę - powinieneś mieć przed sobą panel widoczny na obrazku. Naciśnij przycisk, to SAM Site strzeli rakietą w helikopter i kłopot będziesz miał z głowy. Potem naciskaj przycisk cały czas, aż usłyszysz alarm - wtedy uciekaj z bunkra ile sił w nogach, gdyż zaraz wybuchnie. Za bunkrem jest drewniana chatka - drzwi są zamknięte, lecz wystarczy rozwalić beczkę obok niej, aby dostać się do środka. A w środku masz przycisk podnoszący szlaban, po uczynieniu tego idź cały czas prosto.

16 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź przed siebie, a potem w lewo, trzymaj się blisko skał - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

COLOMBIA - THE BRIDGE

Idź przed siebie, a potem w lewo, trzymaj się blisko skał. Kucnij i odnajdź sznurek (jeśli na niego staniesz, to wybuchnie mina, która dotkliwie cię zrani) i go przetnij. Biegnij dalej, wywab dwóch żołnierzy z lewej, zabij ich z daleka (1) (2). Idź w prawo - na skale po lewej stoi żołnierz, z daleka nie będzie do ciebie strzelał, za to ty możesz to robić bezkarnie (3).

17 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
W domku po prawej jest pancerz i apteczka, lecz to na razie pewnie nie jest ci potrzebne (gdyż masz pełne zdrowie i pancerz) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

W domku po prawej jest pancerz i apteczka, lecz to na razie pewnie nie jest ci potrzebne (gdyż masz pełne zdrowie i pancerz). Przy wejściu do wąwozu stoi dwóch żołnierzy - z daleka bez trudu ich zabijesz (4) (5). Idź wąwozem do żołnierzy (sojuszników) walczących na moście. Na dobry początek pomóż im zabić trzech Kolumbijczyków stojących po drugiej stronie mostu (6) (7) (8).

18 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
To jeszcze nie wszystko - musisz zdjąć także snajpera na wieży strażniczej tuż po prawej stronie mostu (9) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

To jeszcze nie wszystko - musisz zdjąć także snajpera na wieży strażniczej tuż po prawej stronie mostu (9). Po tej formalności odsuń się od mostu i poczekaj, aż bombowiec go zniszczy. Potem obróć się w prawo - na końcu rzeki stoją dwie wieże, po snajperze na każdej - zabij ich i dopiero wtedy idź na drugą stronę (10) (11).

19 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź dalej, do ciężarówki - tutaj najpierw zabij żołnierza, który do ciebie przybiegnie (12), potem dwóch za szlabanem (13) (14), a następnie ostatniego na wieży po prawej (15) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź dalej, do ciężarówki - tutaj najpierw zabij żołnierza, który do ciebie przybiegnie (12), potem dwóch za szlabanem (13) (14), a następnie ostatniego na wieży po prawej (15). Pomagać ci będą żołnierze - biegnij z nimi prosto i w lewo, do ostatniego punktu. Tutaj najpierw zdejmij snajpera na wieży (16), a następnie z pomocą kolegów załatw dwóch przeciwników na dole (17) (18). Idź prosto i w prawo.

20 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Misja ta raz rozgrywać się będzie na świeżym powietrzu (i wtedy możesz liczyć na pomoc żołnierzy), albo we wnętrzu budynków - a wtedy licz tylko na siebie - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

COLOMBIA - REBEL ENCAMPMENT

Misja ta raz rozgrywać się będzie na świeżym powietrzu (i wtedy możesz liczyć na pomoc żołnierzy), albo we wnętrzu budynków - a wtedy licz tylko na siebie. Biegnij do przodu szybko, zaraz z prawej zaatakuje dwóch przeciwników - w (1) puść granat z M4, a (2) zabij zwykłą bronią. Idź trochę do przodu, z lewej wybiegnie dwóch - także tutaj M4 z granatnikiem jest niezastąpiony (3) (4).

21 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Odwróć się o sto osiemdziesiąt stopni - z budynku obok wybiegnie żołnierz (uważaj na beczkę - gdy trafi w nią kula, wybuchnie, a nie chciałbyś być wtedy w pobliżu) - zabij go (5) i idź w prawo, za budynek, spotkasz kolejnego (6) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Odwróć się o sto osiemdziesiąt stopni - z budynku obok wybiegnie żołnierz (uważaj na beczkę - gdy trafi w nią kula, wybuchnie, a nie chciałbyś być wtedy w pobliżu) - zabij go (5) i idź w prawo, za budynek, spotkasz kolejnego (6). Wróć się na drogę główną - czas sforsować plac.

22 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Zacznij strzelać do przeciwnika ukrytego za budką (7), a gdy go zabijesz - rozpraw się ze stojącym tuż po lewej kolesiem na górze (8), wróć się następnie do małej budki, bo będzie tam jeszcze jeden przeciwnik (9) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Zacznij strzelać do przeciwnika ukrytego za budką (7), a gdy go zabijesz - rozpraw się ze stojącym tuż po lewej kolesiem na górze (8), wróć się następnie do małej budki, bo będzie tam jeszcze jeden przeciwnik (9). Żołnierze opanują plac, a ty wróć się, do pokazanej na rysunku chatki. Otwórz drzwi i wrzuć granat z M4 (10), potem zabij drugiego żołnierza w drugim pokoju (11) - a wszystko po to, aby zdobyć apteczki leżące po prawej (bo pewnie jesteś ranny). Idź do żołnierzy na plac.

23 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Po małych schodkach wejdź na werandę i otwórz drzwi - od razu zacznij strzelać do żołnierza (12), potem wychyl się i zabij drugiego (13) po prawej - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Po małych schodkach wejdź na werandę i otwórz drzwi - od razu zacznij strzelać do żołnierza (12), potem wychyl się i zabij drugiego (13) po prawej. Idź w tamtą stronę - po prawej jest jeszcze jeden (14), a za ścianą po lewej - kolejny (15). Wróć się i idź po schody.

24 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Jak tylko wejdziesz, zaatakuje cię pies - strzelaj przed siebie, a nie powinieneś mieć problemów (16) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Jak tylko wejdziesz, zaatakuje cię pies - strzelaj przed siebie, a nie powinieneś mieć problemów (16). Potem wychyl się w prawo, bo po lewej stoi żołnierz (17).

25 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
W pokoju dalej po lewej jest żołnierz (18), a na balkonie po prawej - następny (19) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

W pokoju dalej po lewej jest żołnierz (18), a na balkonie po prawej - następny (19). Zeskocz na stół i przeczytaj dokumenty (klawisz użycia) - dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Wróć się do drzwi, przeładuj broń i wyjdź na plac.

26 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Znów rozpocznie się walka - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Znów rozpocznie się walka. Idź pod ścianę budynku po prawej - musisz wykończyć kilku przeciwników - dwóch naprzeciwko obok innego budynku (20) (21), oraz ich kolegę na werandzie blisko po prawej (22). Zaraz do tego budynku wejdziesz, lecz na razie idź do wieży po prawej, zabij żołnierza na niej (23), a następnie kolejnego ukrytego wśród worków z piaskiem (24). Sytuacja opanowana.

27 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wejdź do wskazanego budynku i od razu otwórz ogień do przeciwnika stojącego w korytarzu (25) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wejdź do wskazanego budynku i od razu otwórz ogień do przeciwnika stojącego w korytarzu (25). W pokoikach po prawej i po lewej jest po jednym żołnierzu (26) (27), mogą wyjść lub czekać. Przejdź dalej, po prawej na stoliku leżą dokumenty - przeczytaj je, a znów dowiesz się czegoś nowego. Wejdź po schodach, zabij żołnierza na górze (28).

28 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
W korytarzu na górze rozprawi się z parą (29) (30), otwórz drzwi na balkon - dwóch na nim powinno zginąć (31) (32), ty musisz załatwić tylko jednego na dole (33) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

W korytarzu na górze rozprawi się z parą (29) (30), otwórz drzwi na balkon - dwóch na nim powinno zginąć (31) (32), ty musisz załatwić tylko jednego na dole (33). Po wykonaniu tego wróć się do żołnierzy - czeka ostatni budynek do odwiedzenia - ten największy.

29 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Rutynowo zacznij strzelać po otworzeniu drzwi do żołnierza w (34) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Rutynowo zacznij strzelać po otworzeniu drzwi do żołnierza w (34). Potem przejdź trochę do przodu i popatrz na pomost tuż nad drzwiami - stoi tam kolejny (35).

30 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Za skrzynkami w rogu pomieszczenia czai się ostatni (36), dobij go i wyjdź z budynku - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Za skrzynkami w rogu pomieszczenia czai się ostatni (36), dobij go i wyjdź z budynku. Po lewej są więzienie - uwolnij więźnia (Prisoner), a zdobyty ładunek podstaw pod bramę (wszystko robisz za pomocą klawiszu użycia). Po założeniu ładunku uciekaj, a po wybuchu idź w miejsce, które blokowała brama.

31 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Musisz się przedostać ze swoimi kumplami do strefy lądowania helikoptera - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

COLOMBIA - RIVER LANDING ZONE

Musisz się przedostać ze swoimi kumplami do strefy lądowania helikoptera. Gdy któryś z nich zginie, przegrywasz misję, czasami będą pomagać ci ogniem, jednak w znacznej większości przypadków to ty będziesz musiał zabijać wrogów. Biegnij w lewo, do rzeki, zabij żołnierza na niej (1). Po lewej i prawej stoją łódki ze snajperami, lecz spokojnie - nie dosięgną cię. Wbiegnij do wąwozu po drugiej stronie rzeki, celuj do góry, zabij żołnierza (2), potem dwóch na moście po lewej (3) (4).

32 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Biegnij dalej, za trawą będzie trzech kolejnych przeciwników - umiejętnie puszczony granat z M4 powinien załatwić wszystkich (5) (6) (7) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Biegnij dalej, za trawą będzie trzech kolejnych przeciwników - umiejętnie puszczony granat z M4 powinien załatwić wszystkich (5) (6) (7). Idź dalej, zabij kolesia przy drzewach (będzie odwrócony tyłem) (8), zbliż się do ściany po lewej i idź prosto - po chwili wypadnie kolejny (9).

33 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wychyl się i zacznij strzelać do dwóch przeciwników w środku świątyni (10) (11) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wychyl się i zacznij strzelać do dwóch przeciwników w środku świątyni (10) (11). Pomagać ci będą żołnierze. Wejdź tam, po prawej koło drzewa znajduje się pancerz. Biegnij w lewo, wąwozem, zauważysz żołnierz obok drzewa, którego z daleka zabij (12). Po chwili z prawej wybiegnie dwóch kolejnych - tych potraktuj granatem z M4, dokończ zwykłym trybem tych, którzy pozostaną. Uważaj, by oni cię nie potraktowali granatem (13) (14).

34 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Następna akcja jest dość trudna, więc lepiej zapisz grę - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Następna akcja jest dość trudna, więc lepiej zapisz grę. W oddali znajduje się trzech żołnierzy, zaczną biec i rzucać granaty - naprawdę łatwo tu zginąć. Najlepszy na nich sposób to granat z M4, ale celuj w górę tak, aby spadł na nich po paraboli (jeśli masz dużo energii, to możesz się zbliżyć) - potem kryj się za drzewami i dobij pozostałych (15) (16) (17). W oddali znajduje się kolejnych dwóch - z nimi już będzie łatwiej, zabij ich z daleka (18) (19).

35 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Biegnij dalej, po lewej zauważysz na wzniesieniu dwóch żołnierzy - nie będą rzucać granatami, pojedynczymi strzałami wykończ ich (20) (21) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Biegnij dalej, po lewej zauważysz na wzniesieniu dwóch żołnierzy - nie będą rzucać granatami, pojedynczymi strzałami wykończ ich (20) (21). Biegnij do nich i w prawo - zauważysz dwa helikoptery, wsiądź do pierwszego (przy drugim można zginąć, więc tam nie idź) i złap za M60. Czekaj na swoich kolegów, tylko ich nie zastrzel. Strzelaj dopiero wtedy, gdy ktoś do ciebie otworzy ogień - znajdzie się jeden taki niedobitek (22).

36 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Jedna z ciekawszych misji - cały czas jesteś na pokładzie helikoptera i masz zadnie tylko strzelać - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

COLOMBIA - HELICOPTER EXTRACTION

Jedna z ciekawszych misji - cały czas jesteś na pokładzie helikoptera i masz zadnie tylko strzelać. Celnie strzelać. Po krótkiej rozmowie kolega włączy muzykę, co oznaczać będzie walkę. Pierwsza baza wroga czeka do zniszczenia. Najpierw zajmij się beczkami (1) (2) (3), a następnie żołnierzami (4) (5) (6). Helikopter obleci dwa razy bazę, uważaj, aby nie oberwać od żołnierzy. Gdy zacznie lecieć dalej, zapisz grę - wróg ma działko, od razu możesz w nie nie trafić - strzelaj w beczkę (7), w żołnierza (8) i znowu w beczkę (9). Potem zajmij się resztą bazy rozwalając beczki (10) (11)

37 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Po chwili po prawej będziesz miał wieżę - wystarczy trafić w beczkę (12), aby cała wieży zawaliła się (13) - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Po chwili po prawej będziesz miał wieżę - wystarczy trafić w beczkę (12), aby cała wieży zawaliła się (13). Dalej dolecisz do mostu, omijając jakieś domki. Most trzeba zniszczyć, w czasie, gdy helikopter będzie go okrążał, ty strzelaj w beczki (14) (15) (16). Potem zajmij się żołnierzami - najpierw w jednym skupisku (17) (18) (19), potem w drugim (20) (21) (22).

38 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Będzie mała akcja z SAM Site'ami, lecz bez twojego udziału - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Będzie mała akcja z SAM Site'ami, lecz bez twojego udziału. Ty natomiast wpakuj odpowiednią ilość ołowiu w łódź patrolową (23), aby wybuchła. Będziesz leciał dalej - gdy przelecisz nad mostem pokazanym na rysunku, oznaczać to będzie koniec.

39 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
40 - Colombia - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

VERGARA'S MANSION - GROUNDS

Kup na misję SOCOMA z tłumikiem, M4 oraz strzelbę snajperską. Poza tym oczywiście zwykłe granaty i gogle noktowizyjne. Zaczynasz w ogrodzie, wyjmij SOCOMA, zacznij strzelać w kamerę po lewej i ją zniszcz (dwa celne strzały wystarczą) (1) - wiedz, że gdy kamera cię zauważy, to włącza się alarm i czasami zjawia się ktoś nieproszony. Ale to tylko czasem. Potem oddal się, wyjmij snajperkę i strzel w kolesia za kolumnami naprzeciwko (2).

1 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź w prawo, zacznij strzelać ze snajperki - zabij dwóch stojących przy wejściu do posiadłości (3) (4), potem poczekaj chwilę na trzeciego (5) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź w prawo, zacznij strzelać ze snajperki - zabij dwóch stojących przy wejściu do posiadłości (3) (4), potem poczekaj chwilę na trzeciego (5). Idź w lewo i z SOCOM'a zniszcz kamerę (6). Naprzeciwko jest wieża z karabinem maszynowym, a strażnika go obsługującego nijak nie trafić. Nie idź tam więc, tylko zawróć i przed siebie.

2 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Po prawej patroluje dwóch, pomiędzy murem, a domkiem po lewej jest jeszcze jeden - kolejność ich uśmiercania pozostawiam tobie, najlepiej strzelać ze snajperki (7) (8) (9) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Po prawej patroluje dwóch, pomiędzy murem, a domkiem po lewej jest jeszcze jeden - kolejność ich uśmiercania pozostawiam tobie, najlepiej strzelać ze snajperki (7) (8) (9). Przy domku naprzeciwko, nad drzwiami jest kamera - niech jej nie będzie (10).

3 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź za ten domek wzdłuż muru, gdy skręcisz w prawo, przygotuj się do zabicia dwóch przeciwników - psa i strażnika (używaj M4 lub AK74) (11) (12) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź za ten domek wzdłuż muru, gdy skręcisz w prawo, przygotuj się do zabicia dwóch przeciwników - psa i strażnika (używaj M4 lub AK74) (11) (12). Wróć się, wybiegnie na ciebie jeden strażnik - możesz użyć dubeltówki (13).

4 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Skręć w lewo, a wpadniesz na kolejnego - szybka seria z karabinu ostudzi go (14) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Skręć w lewo, a wpadniesz na kolejnego - szybka seria z karabinu ostudzi go (14). Nad zielonym murem, w oddali zauważysz kamerę - zdejmij ją z SOCOM'a (15). Wróć się do domków i spróbuj wejść do któregoś.

5 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Da się wejść do tylko jednego, tego z klatkami dla psów - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Da się wejść do tylko jednego, tego z klatkami dla psów. Najpierw zabij strażnika w pokoju naprzeciwko (16), a potem zastrzel psy (17) (18). Idź do pokoju, weź amunicję i wyjdź. Za rogiem spotkasz przeciwnika (19).

6 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź do muru zielonego muru z jakimś karabinem - z bramy naprzeciwko z prawej po kolei zaczną wybiegać strażnicy - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź do muru zielonego muru z jakimś karabinem - z bramy naprzeciwko z prawej po kolei zaczną wybiegać strażnicy. Najlepiej kucnąć lub ukryć się za rogiem i po kolei ich zdejmować - będzie ich aż pięciu (20) (21) (22) (23) (24). Idź do bramy, wychyl się, ze snajperki zdejmij strażnika na dachu (25). Zmień na zwykłą broń.

7 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź dalej wzdłuż zielonego muru, po chwili wybiegnie na ciebie pies (26), a za nim z prawej - dwóch jego panów (27) (28) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź dalej wzdłuż zielonego muru, po chwili wybiegnie na ciebie pies (26), a za nim z prawej - dwóch jego panów (27) (28). Wszystkich potraktuj w ten sam sposób.

8 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wyjdź na plac i spójrz w prawo - snajperką zdejmij strażnika w oddali (29) (bez powiększenia ledwo co będzie go widać), a następnie tak samo załatw stojącego w drzwiach po prawej (30) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wyjdź na plac i spójrz w prawo - snajperką zdejmij strażnika w oddali (29) (bez powiększenia ledwo co będzie go widać), a następnie tak samo załatw stojącego w drzwiach po prawej (30). Odwróć się i idź do budynku po lewej z wyjętą dubeltówką.

9 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Jak tylko wejdziesz, zrób z niej użytek na strażniku, który wypadnie z prawej (31) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Jak tylko wejdziesz, zrób z niej użytek na strażniku, który wypadnie z prawej (31). Przeszukaj to pomieszczenie i wejdź po drabinie na górę - zabierz pancerz i spójrz na drzwi - wbiegnie przez nie strażnik, załatw go jakiś karabinem (32). Wyjdź z budynku.

10 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wychyl się zza rogu i zabij kolejnego strażnika, który tu przybiegnie (33) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wychyl się zza rogu i zabij kolejnego strażnika, który tu przybiegnie (33). Na tym samym budynku jest kamera - zniszcz ją za pomocą SOCOM'a (34).

11 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Natychmiast odwróć się w lewo, gdyż tam pojawi się nowy strażnik (35) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Natychmiast odwróć się w lewo, gdyż tam pojawi się nowy strażnik (35). Idź wzdłuż muru do widocznych z oddali drzwi tak, aby karabin z lewej cię nie dosięgną. Ukryj się za otwartymi drzwiami i wychyl z karabinem. Zza rogu wbiegać będą po kolei przeciwnicy i po kolei ginąć, będzie ich pięciu (36) (37) (38) (39) (40). Przeszukaj pokój w środku, a następnie wróć się do basenu przez wcześniej ominiętą bramę.

12 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź w prawo, do zamkniętej bramy, odwróć się - pojawi się dwóch strażników - jeden za basenem (41), a drugi tuż po prawej (42) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź w prawo, do zamkniętej bramy, odwróć się - pojawi się dwóch strażników - jeden za basenem (41), a drugi tuż po prawej (42). Idź w prawo - na ścianie posiadłości jest jakaś okratowana powierzchnia, można się po niej wspiąć na górę. Idź lewą stroną do końca, potem zejdź na dach i zbliż się do pokazanego na obrazku wentylatora. Otwórz go (klawisz użycia) i wejdź do środka, a potem w prawo.

13 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Musisz dostać się do piwnic - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

VERGARA'S MANSION - MAIN HOUSE

Musisz dostać się do piwnic. Na początku idź wentylacją do dziury w podłodze, którą dostaniesz się na dół. Patrząc na kurtki otwórz prawe drzwi, potem w łazience kolejne - trafisz do sypialni, gdzie będzie pierwszy przeciwnik (1). Zabierz pancerz i wróć się do pokoju z kurtkami. Skorzystaj teraz z prawych drzwi - wyjdź na korytarz, wróć się i za róg. Poczekaj na pierwszego kolesia (2).

14 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wychyl się i zabij kolejnych dwóch - karabin lub dubeltówka (3) (4) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wychyl się i zabij kolejnych dwóch - karabin lub dubeltówka (3) (4). Idź prosto, w korytarzu po lewej będzie kolejny koleś (5), wyjdzie z lewej. Ty idź prosto do końca, przeszukuj pokoje i zabieraj amunicję, apteczki i pancerz. Potem przeszukaj pokoje w korytarzu, gdzie zabiłeś ostatniego przeciwnika, tak dojdziesz do schodów na dół.

15 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
W składziku po prawej jest amunicja, idź do drzwi po lewej, prosto, otwórz drzwi do kuchni - po lewej będzie strażnik (6) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

W składziku po prawej jest amunicja, idź do drzwi po lewej, prosto, otwórz drzwi do kuchni - po lewej będzie strażnik (6). Odwróć się do tyłu - drzwi, z których wyszedłeś mają sąsiada. Przeszukaj cały dół, a następnie skorzystaj z nich. Dojdziesz do pokoju z sejfem - otwórz go (klawisz użycia), a uzyskasz sporo ciekawych informacji. Otwórz drzwi, od razu zacznij strzelać do dwóch przeciwników (7) (8), po ich unieszkodliwieniu wejdź do pokoju.

16 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Skorzystaj z drzwi po prawej, w sali projekcyjnej czai się strażnik po lewej (9) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Skorzystaj z drzwi po prawej, w sali projekcyjnej czai się strażnik po lewej (9). Wyjdź i do barierki, z drzwi po prawej wybiegnie dwóch (10) (11). Po ich zabiciu pozbieraj wszystkie przedmioty z sąsiednich pokoi i zejdź schodami do piwnicy.

17 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź prosto, do większej sali - naprzeciwko będzie pierwszy przeciwnik (1), a zaraz po lewej - kolejny (2) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

VERGARA'S MANSION - WINE CELLAR

Idź prosto, do większej sali - naprzeciwko będzie pierwszy przeciwnik (1), a zaraz po lewej - kolejny (2). Idź w głąb sali z kręglami, z prawej strony otworzą się za ladą drzwi i stanie w nich strażnik - zabij go (3) i przeszukaj jego pokój, jest tam sporo przydatnych przedmiotów.

18 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Zabij jeszcze jednego strażnika, który wybiegnie z głębi sali (4) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Zabij jeszcze jednego strażnika, który wybiegnie z głębi sali (4). Idź do ominiętych drzwi po tej samej stronie (pozostałe wszystkie są zamknięte). Prosto i do sauny po prawej, odwróć się - z drugiej strony wybiegnie dwóch strażników, zabij ich z daleka (5) (6).

19 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Potem wejdź do łazienki na końcu tego korytarza (drzwi tuż obok sauny), jak tylko wejdziesz, odwróć się - kolejna parka pojawi się z tyłu - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Potem wejdź do łazienki na końcu tego korytarza (drzwi tuż obok sauny), jak tylko wejdziesz, odwróć się - kolejna parka pojawi się z tyłu. Ukryj się za rogiem i zdejmij ich (7) (8), a potem przeszukaj łazienkę. Wyjdź z łazienki i skieruj się w prawo, do składu. Ukryj się za rogiem, otwórz drzwi i zacznij po kolei zabijać wrogów w środku. Jest ich trzech, z czego jeden stoi tuż za półką po lewej, uważaj, by cię nie trafił (9) (10) (11). Gdy ich zabijesz, przeszukaj pomieszczenie i wejdź po drabince po lewej do wentylacji.

20 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź przed siebie do drugiej dziury - tam z góry zdołasz zabić dwóch strażników (12) (13) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź przed siebie do drugiej dziury - tam z góry zdołasz zabić dwóch strażników (12) (13). Aby dobić resztę, będziesz musiał zeskoczyć na dół - połowa ze strażników (jest ich czterech) nie ma broni, więc będzie uciekać lub zabierać broń martwych kolegów. Zabij ich po kolei (14) (15) (16) (17).

21 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Potem wyjdź na korytarz, w lewo, ukryj się za rogiem, wychyl i zabij kolejnych trzech przeciwników w środku (18) (19) (20) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Potem wyjdź na korytarz, w lewo, ukryj się za rogiem, wychyl i zabij kolejnych trzech przeciwników w środku (18) (19) (20). W sali idź jedyną możliwą drogą, na razie nie schodź na dół, tylko otwórz zielone drzwi po lewej - załatw strażnika, który pojawi się w sali z kręglami (21), a następnie jego kolegę po prawej (22).

22 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Teraz wróć się do schodów, zejdź na dół, od razu zdejmij strażnika, który wybiegnie z pokoju (23), a następnie jego kolegę po lewej (24) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Teraz wróć się do schodów, zejdź na dół, od razu zdejmij strażnika, który wybiegnie z pokoju (23), a następnie jego kolegę po lewej (24). Przeszukaj strzelnicę, jest tu sporo broni, a także apteczki.

23 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Otwórz stalowe drzwi (klawisz użycia) i wejdź tyłem, patrząc na drzwi - pojawi się dwóch strażników, których zabij (25) (26) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Otwórz stalowe drzwi (klawisz użycia) i wejdź tyłem, patrząc na drzwi - pojawi się dwóch strażników, których zabij (25) (26). Weź wszystko, co możesz - z pełnym zdrowiem, pancerzem i amunicją wyjdź ze strzelnicy i w lewo, do zielonych drzwi, po schodach na dół. Stań przed wejściem - najpierw spójrz w prawo (wychyl się), zabijesz strażnika (27) i snajpera za murem (28).

24 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Potem wychyl się patrząc w lewo - zabijesz jednego strażnika (29), po czym zbliż się, aby w drzwiach po lewej zdjąć kolejnego, z granatem dymnym (30) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Potem wychyl się patrząc w lewo - zabijesz jednego strażnika (29), po czym zbliż się, aby w drzwiach po lewej zdjąć kolejnego, z granatem dymnym (30). Idź w prawo, wychyl się zza kolumny i zabij strażnika (ma także granat dymny) (31).

25 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Przejdź do ostatniej kolumny i znów się wychyl - po lewej za murkiem będzie snajper (32) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Przejdź do ostatniej kolumny i znów się wychyl - po lewej za murkiem będzie snajper (32). Zabierz amunicję i idź do drzwi, w których zabiłeś strażnika z granatem. Prowadzą one do korytarza, do następnej sali z winem. W korytarzu stoi strażnik, który czeka tylko na kulkę (33).

26 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Znów zaczniesz się wychylać - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Znów zaczniesz się wychylać. Najpierw popatrz w lewo i zabij pierwszego strażnika (34), potem w prawo - zabijesz dwóch (35) (36), z czego jeden może zacząć biec w lewo, więc uważaj.

27 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź w lewo, w głąb sali - po prawej jest snajper, wychyl się zza półki z winem i zdejmij go (37) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź w lewo, w głąb sali - po prawej jest snajper, wychyl się zza półki z winem i zdejmij go (37). Idź do końca sali, do biurka, odwróć się i popatrz na drzwi, którymi tu wszedłeś. Najpierw zabijesz pierwszą parę wrogów (38) (39)...

28 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
a następnie drugą (40) (41), uważaj na ich granaty dymne, najlepiej zabijać ich z daleka - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

... a następnie drugą (40) (41), uważaj na ich granaty dymne, najlepiej zabijać ich z daleka. Tajne przejście obok stoliku i krzesła powinno stać otworem - jeśli nie, to wejdź na podest i zejdź. Po lewej spotkasz pierwszego strażnika (42), a dalej w głębi korytarza - drugiego (43). Dojdź do kręconych schodów i zejdź na dół.

29 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Na dobry początek czeka cię dość długa walka z dużą ilością przeciwników, ukrytych w następnym pokoju - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

VERGARA'S MANSION - BUNKER

Na dobry początek czeka cię dość długa walka z dużą ilością przeciwników, ukrytych w następnym pokoju. Jeden wybiegnie (1), zdejmij następnego w środku (2) - możesz używać snajperki, aby zabić następnych dwóch (3) (4).

30 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Strzelaj i strzelaj, rzucaj granatami - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Strzelaj i strzelaj, rzucaj granatami. Gdy zabijesz kolejną parę (5) (6), zbliż się i stań pomiędzy wejściem, a murem. Tak wychylony eksterminuj przeciwnika (7) (8) (9).

31 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wejdź do środka i od razu skieruj uwagę na zejście na dół - wybiegnie stamtąd para strażników, których szybko zabij (10) (11) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wejdź do środka i od razu skieruj uwagę na zejście na dół - wybiegnie stamtąd para strażników, których szybko zabij (10) (11). Przeszukaj ten pokój, weź amunicję i zejdź na dół, a potem w lewo. Trzymając się muru dojdziesz do dwóch strażników - wychyl się i zdejmij obu (12) (13).

32 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Idź w prawo, do korytarza - po chwili drzwi się otworzą i wybiegnie dwóch strażników - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Idź w prawo, do korytarza - po chwili drzwi się otworzą i wybiegnie dwóch strażników. Kucnij i pojedynczymi strzałami ostudź ich zapał (14) (15). Idź prosto, w lewo, wychyl się i zabij snajpera (16) strzelbą snajperską. Gruzy nie pozwolą ci przejść, drzwi są zamknięte, trzeba będzie pójść prawą drogą.

33 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Wejdź do pokoju, szafka zasłania przejście, otwórz więc drzwi po lewej, w pokoju zabij dwóch strażników (17) (18) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Wejdź do pokoju, szafka zasłania przejście, otwórz więc drzwi po lewej, w pokoju zabij dwóch strażników (17) (18). Idź dalej, w prawo, potem przez drzwi obok szafki do pokoju, gdzie spotkasz kolejną parę strażników (19) (20).

34 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
Otwórz drzwi naprzeciwko po prawej, zabij strażnika w pokoju naprzeciwko (21), potem drugiego po prawej (22) - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

Otwórz drzwi naprzeciwko po prawej, zabij strażnika w pokoju naprzeciwko (21), potem drugiego po prawej (22). Idź w lewo, do składu, gdzie ukrywa się Sanchez. Musisz go zabić - najlepiej zrobić to granatami - rzuć dwa w miejsce, gdzie stoi, uprzednio stając blisko ściany (23). Weź od niego kartę (klawisz użycia), a następnie wyjdź ze składu i w lewo - użyj karty na drzwiach (ponownie klawisz użycia).

35 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry
36 - Vergara - Soldier of Fortune 2: Double Helix - poradnik do gry

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik walkthrough do gry
Soldier of Fortune 2: Double Helix

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Soldier of Fortune 2: Double Helix

zobacz więcej informacji o grze
Soldier of Fortune 2: Double Helix

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji