poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik SWAT 3: Close Quarters Battle

W poradniku tym znajdziecie opis dostępnych broni, kilka cennych wskazówek oraz krótkie opisy każdej z występujących w grze misji.

poradnik, solucja do gry w zawiera 6 stron i 5 ilustracji, rozmiar pliku to 403,5 KB

Misja 1

Podejrzaną osobą jest człowiek który prawdopodobnie wdarł się do budynku mieszkalnego w celach rabunkowych. Wchodzimy do domu przez drzwi frontowe, sprawdzamy wszystkie pomieszczenia na parterze i wypuszczamy kobietę która schowała się przerażona w kuchni. Podejrzany ukrywa się wraz z jednym zakładnikiem (domownikiem) na pierwszym piętrze (można go spotkać na korytarzu lub w sypialni). Jeśli uda nam się go zaskoczyć i wrzucić do pokoju gaz łzawiący to możemy go aresztować, w przeciwnym wypadku nie wahajcie się go wyeliminować albo inaczej sami zginiecie.

Misja 2

Akcja toczy się w typowym domu na przedmieściach. Wybuchła sprzeczka i ojciec zaatakował własnego syna. Obiekt znajduje się w dużym pokoju i jest bardzo agresywny. Najlepszym rozwiązaniem jest aresztowanie go. Użyjcie kajdanek bo inaczej mogą być kłopoty. Aby dostać się do domu najlepiej wejść przez garaż z tyłu domu. Salon z awanturnikiem znajduje się na końcu korytarza.

Misja 3

W sklepie prowadzonym przez azjatę dochodzi do awantury. Klienci (ładni mi klienci J) w momencie gdy pojawia się policja biorą sprzedawcę jako zakładnika. Nie ma co próbować wchodzić frontowymi drzwiami ponieważ takie rozwiązanie kończy się dla zakładnika tragicznie. Trzeba obejść sklep i dostać się do środka od podwórka. Jeden z bandytów będzie się czaił w magazynku zaraz przy wejściu, natomiast drugi będzie w głównej sali wraz ze sprzedawcą. Jak to zwykle bywa w misjach gdzie wchodzą w grę zakładnicy, należy uważać na niewinnych ludzi.

Misja 4

Napad na bardzo bogatą rodzinę. Do rezydencji możemy dostać się przez kilka wejść: drzwi frontowe, tylne drzwi, przez garaże i przez patio. Należy rozdzielić drużynę ponieważ nie wiemy gdzie dokładnie znajdują się przestępcy. Dwóch członków rodziny znajduje się w salonie na parterze. Jednak niech was nie zwiedzie brak nadzoru ze strony terrorystów. Jak tylko przystąpicie do uwolnienia zakładników do salonu wbiegną bandyci z karabinami maszynowymi. Dlatego najlepiej jest najpierw zlikwidować wszystkich a potem uwolnić domowników. Pozostała część rodziny znajduje się na pierwszym piętrze wraz z dwoma "opiekunami". Koniecznie należy użyć granatu gazowego lub hukowo-błyskowego ponieważ jedynym sposobem na zaskoczenie agresorów jest zdezorientowanie ich. Uwaga na zakamarki w tym ogromnym domu, w których mogą się czaić przeciwnicy!

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
SWAT 3: Close Quarters Battle

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

SWAT 3: Close Quarters Battle

zobacz więcej informacji o grze
SWAT 3: Close Quarters Battle

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji