poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Star Trek Deep Space Nine: The Fallen

Poradnik do Star Trek: Deep Space Nine The Fallen zawiera dokładny opis przejścia gry wszystkimi postaciami. Każda z nich ma do wykonania kilkanaście misji, na kilku planetach dosyć różniących się od siebie.

poradnik, solucja do gry w zawiera 70 stron i 229 ilustracji, rozmiar pliku to 6,3 MB

1 - - Prison Camp - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry
Wyjdź z pomieszczenia, otwórz szafkę i weź broń - - Prison Camp - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry

Wyjdź z pomieszczenia, otwórz szafkę i weź broń. Za drzwiami pałętają się dwaj strażnicy. Musisz zabić ich w jednej chwili. Gdy jeden z nich ucieknie, włączy alarm - będzie po Tobie. Musisz znaleźć Vorte z kartą pierwszego poziomu (wyglądają jak normalni ludzie). Przejdź do sąsiedniego pokoju (ale cicho!), zabij kolejnych strażników i wejdź po drabinie na następny poziom. Sytuacja będzie podobna - dwóch strażników. W oddalonym pokoju znajdziesz Vorte [1] - zabij go, weź kartę, a z szafki zabierz swoje rzeczy. Zejdź na sam dół (tam gdzie zaatakowałeś pierwszych strażników) i otwórz wielkie, metalowe drzwi. W pomieszczeniu tym znajduje się działko [2] . Można je ominąć, gdy akurat nie mierzy w Ciebie. W półce pod działkiem jest amunicja. Dobiegnij do windy.

1 - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry
Przejdź po cichu w stronę pobliskich skrzyń i zabij Jem'hadar - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry

Przejdź po cichu w stronę pobliskich skrzyń i zabij Jem'hadar. Podejdź do szafki i weź karabin pulsacyjny. Wjedź windą do góry. Kucając wejdź do pomieszczenia i zabij ze snajperki Vorte stojącego na przeciwległym brzegu [1] . Zmień broń na karabin pulsacyjny i strzel w dół pod windą. Stoi tam strażnik, który może włączyć alarm (zrób wszystko błyskawicznie). Wyczuj tempo między walącymi klockami i przeskocz z jednej platformy na drugą, a z drugiej na brzeg (nie używaj bocznych wysepek) [2] .

2 - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry
Weź kartę - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry

Weź kartę. Za korytarzem czeka na Ciebie działko - strzel w beczki z paliwem [1] . Zjedź windą na dół. Uważaj na miny - to specjalny, podziemny rodzaj. Jeżeli wziąłeś trikoder z szafek to możesz je namierzyć i rozwalić. Jeżeli nie masz trikodera, podejdź do nich i się cofnij. Może lekko nadszarpną twoje zdrowie, ale będziesz mógł iść dalej. W następnym pomieszczeniu błyskawicznie rozpraw się Jem'hadar. Nie pozwól aby włączyli alarm (karabin pulsacyjny przyda się). Następnie wejdź na rury i górą przejdź nad toksycznym ściekiem [2] . Zeskocz na dół. W przejściu czeka na Ciebie kolejna mina. Idąc dalej natkniesz się na wrogów. Z szafki weź amunicję, przebiegnij przez most i otwórz drzwi zdobytą wcześniej kartą.

3 - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry
Przechodząc przez nie pamiętaj, że obok czai się na Ciebie strażnik, działko i Vorta (który na szczęście nie ma nigdzie alarmu) - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry

Przechodząc przez nie pamiętaj, że obok czai się na Ciebie strażnik, działko i Vorta (który na szczęście nie ma nigdzie alarmu). Strzel w beczki i wejdź po drabinie. Uważaj na minę. Otwórz klapę i zejdź po schodach. Zejdź do boku i wskocz na lewe ramię maszyny [1] . Gdy zejdzie do środka, wskocz na krawędź (złap się) i przejdź na prawą stronę. Zeskocz na prawe ramię, a z niego na drugą platformę. Idąc dalej będziesz musiał rozwalić działo i kilku przeciwników. Uważaj również na miny. Teraz możesz wziąć kamień (wyłącz pole siłowe). Udaj się do pomieszczenia obok. Poszukaj drabiny. Gdy ktoś podniesie alarm, wyłącz go kartą 2 poziomu. Po drabinach wejdź na samą górę. Przejdź przez konstrukcję na środku i znajdź wejście ukazanie na obrazku [2] .

4 - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry
Podążaj wytyczoną trasą - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry

Podążaj wytyczoną trasą. Trafisz na kawałek wymagający nieco zręczności. Wyczuj odpowiedni moment i przejdź na drugą stronę [1] . Potem przeskocz z ruchomej platformy na drugą i wejdź do pokoju z Jem'hadar i Vortą. Po drabinie wejdź do góry, przygotuj się na komitet powitalny. Czeka Cię kolejna wspinaczka i zeskok na dół. Wejdź przez klapę i poskacz sobie po krawędziach [2] . Musisz dotrzeć na ostatnią krawędź i przejść przez kolejną kratę.

5 - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry
Wjedź windami na 2 piętro - - Arduria - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry

Wjedź windami na 2 piętro. Pobaw się komputerem i załatw resztę. Wejdź do zaciemnionego miejsca (pokoje nad komputerem mają duuużo amunicji). Musisz odszukać Vorte z kartą 3 poziomu. Jest on w przeciwległym pomieszczeniu [1] . Idź prosto i likwiduj każdego po kolei. Vorta jest bezbronny. Cofnij się do przejścia i odszukaj windę [2] . Zjedź na dół. Na końcu lewej ściany są drzwi, które wymagają karty 3 poziomu. Otwarcie ich kończy misję.

1 - - Hass'Terral Surface - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry
Bardzo ważny jest tutaj początek - - Hass'Terral Surface - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry

Bardzo ważny jest tutaj początek. Nie dopuść, aby strażnicy włączyli alarm. Wybijaj każdego bronią snajperską z dystansu [1] . Po każdym zabitym wrogu i braku alarmu rób zapis. Uważaj również na rozłożone miny (skanuj powierzchnię trikoderem) - można je wyminąć lub rozwalić strzałem. W skrzyniach znajdziesz karabin desrupcyjny. Idąc dalej uważaj na kolejnych strażników (metoda ta sama jak poprzednio - snajperka). Idź przy lewej ścianie omijając miny. Dojdziesz do miejsca w którym ujrzysz komin o którym mówiła Dax [2] . Załatw ostatniego strażnika i czekaj na komunikat Sisko. Wskocz do komina, przejdź przez kratę.

2 - - Hass'Terral Surface - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry
Pokonaj tunel pełen ognistych oparów (przebiegnij przez niego) [1] - - Hass'Terral Surface - WORF - Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - poradnik do gry

Pokonaj tunel pełen ognistych oparów (przebiegnij przez niego) [1] . Przeskocz na drugą stronę chwytając się kolejnych krawędzi [2] . Trafisz na podobne pomieszczenie pełne ognistych oparów. Dojdź do drabiny i wejdź na górę.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Star Trek Deep Space Nine: The Fallen

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Star Trek Deep Space Nine: The Fallen

zobacz więcej informacji o grze
Star Trek Deep Space Nine: The Fallen

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier przygodowych

Przygodowe