poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Scarface: Człowiek z Blizną (Scarface: The World is Yours)

Dzięki temu poradnikowi możecie odmienić losy Tony’ego. Zdobądźcie świat! Przed wami instrukcja opanowania całego Miami, kierujcie się nią a osiągniecie sukces. Tylko tutaj znajdziecie objaśnienia wszystkich zakamarków tej produkcji.

poradnik, solucja do gry w zawiera 85 stron i 254 ilustracji, rozmiar pliku to 5 MB

Odwet

Czas odpłacić Gasparowi za wszystko co zrobił. Udajemy się do pokoju, w którym przebywa i rozpoczynamy rzeź. Czyścimy wszystkich na dole i na górze. Przeciwnicy wciąż jeszcze nie potrafią celować więc strafe'ując nawet nas nie drasną. Zbierajmy tylko ich broń, ponieważ amunicji zabraknie nam prędzej czy później. Dochodzimy do kierownika ochrony. Musimy go sklepać, aż do samego końca paska, bez skrupułów. W razie co, obok mamy apteczkę więc spokojnie.

1 - Odwet - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry
Po wszystkim musimy się jeszcze wydostać z hotelu - Odwet - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry

Po wszystkim musimy się jeszcze wydostać z hotelu. Najpierw uziemiamy helikopter, który po kilku seriach z SMG rozleci się w drobny mak. Pozostaje nam tylko przedrzeć się z powrotem do windy i... dowiedzieć się, że trzeba jeszcze zawitać na parkingu.

2 - Odwet - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry
Na dole, od razu, bezpardonowo zostajemy zaatakowani przez niedobitki, których jest jeszcze kilka sztuk - Odwet - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry

Na dole, od razu, bezpardonowo zostajemy zaatakowani przez niedobitki, których jest jeszcze kilka sztuk. Po uporaniu się z nimi, kradniemy ciężarówkę i pędzimy do banku. Po drodze musimy pogonić kilka samochodów Gaspar'a, na szczęście ciężarówka jest bardzo wytrzymała i czeka nas trochę zabawy z miażdżeniem wrogich vanów na autostradzie.

3 - Odwet - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry
W banku kończą się zagrożenia, spokojnie podchodzimy do okienka i oglądamy scenkę - Odwet - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry

W banku kończą się zagrożenia, spokojnie podchodzimy do okienka i oglądamy scenkę. Po niej ponownie witamy się z panią od lokat i wpłacamy pierwsze 50.000$ na nasze nowe konto. Otrzymujemy także katalog, z którego korzystamy od razu i kupujemy kierowcę oraz jeden z dwóch sportowych wózków(najlepiej obydwa, na crashtesty się przyda), to znacząco ułatwi nam dalsza rozgrywkę.

4 - Odwet - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry
5 - Odwet - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry

Pedro's

Przyszedł czas na zakup pierwszego obiektu, gdzie moglibyśmy rozprowadzać nasze dobra na szerszą skale. Wpadamy do sklepu Pedro's. Podobnie jak przy przejmowaniu każdego innego budynku w grze tak i tutaj najpierw czeka nas zadanie do wykonania.

1 - Pedro's - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry
Musimy rozwieść trzy paczki za pomocą ciężarówki zaparkowanej przed sklepem, w określonym czasie - Pedro's - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry

Musimy rozwieść trzy paczki za pomocą ciężarówki zaparkowanej przed sklepem, w określonym czasie. Ważne by uważać na stłuczki, ponieważ van jest mało odporny na zderzenia a zniszczony samochód na nic nam się nie przyda. Po odebraniu ostatniej paczki zegar przestaje liczyć czas ale za to zaczyna nas gonić policja. Pędzimy do celu jednocześnie klucząc pomiędzy samochodami jadącymi obydwoma pasami, w ten sposób szybko poradzimy sobie z ogonem.

2 - Pedro's - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry
Po wszystkim wracamy do Pedro's i kupujemy sklep za 50 - Pedro's - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry

Po wszystkim wracamy do Pedro's i kupujemy sklep za 50.000$. Jeżeli nie macie takiej kwoty to ponownie zapraszam do wykonania misji od Feliksa oraz zakupieniu i rozprowadzeniu narkotyków w celu zgromadzenia większej kaski. Obydwie czynności zostały opisane w osobnych działach, odsyłam do nich.

3 - Pedro's - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry
Naszym kolejnym zadaniem jest zebranie większej ilości punktów reputacji, wystarczy kupić jeszcze parę mebelków aby móc pofatygować się do swojej świątyni po odbiór drugiego poziomu szacunku - Pedro's - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry

Naszym kolejnym zadaniem jest zebranie większej ilości punktów reputacji, wystarczy kupić jeszcze parę mebelków aby móc pofatygować się do swojej świątyni po odbiór drugiego poziomu szacunku. Od teraz w naszym katalogu widzimy 16 więcej pozycji, możemy kupować strzelbę oraz zatrudnić dwóch nowych pomocników, do czego zachęcam. Zwiększa się także limit zakupów towaru, od teraz wynosi 10,000$.

Cabana Cigar

Aby dalej poszerzać naszą działalność musimy kupować kolejne fronty. Następnym będzie mały sklepik z cygarami. Znów zostanie zlecone nam drobne zadanie.

1 - Cabana Cigar - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry
Musimy odzyskać skradzione dokumenty - Cabana Cigar - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry

Musimy odzyskać skradzione dokumenty. Tym razem wsiadamy do motorówki i gonimy złodzieja na morzu. Zbieramy po drodze wszystko co wyskoczy z wrogiej łodzi. Warto płynąć z wyciągniętą bronią, tylko w ten sposób zmusimy naszego pomocnika (kierowca, który ciągle szwenda się za nami) do odciągania uwagi goniących nas przeciwników.

2 - Cabana Cigar - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry
Na koniec pozostaje nam już tylko zniszczyć łódź prowadzoną przez kobietę i powrócić do kierownika sklepiku z cygarami aby zakupić obiekt za 75,000$ - Cabana Cigar - Little Havana - Scarface: Człowiek z Blizną - poradnik do gry

Na koniec pozostaje nam już tylko zniszczyć łódź prowadzoną przez kobietę i powrócić do kierownika sklepiku z cygarami aby zakupić obiekt za 75,000$.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Scarface: Człowiek z Blizną

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Scarface: Człowiek z Blizną

zobacz więcej informacji o grze
Scarface: Człowiek z Blizną

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier akcji

Gry Akcji