poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Sensible Soccer 2006

Poradnik do niezwykle prostego w obsłudze symulatora futbolowego Sensible Soccer 2006 opisuje dostępne tryby gry, opcje, metody posługiwania się edytorem, a także triki dotyczące sterowania.

poradnik, solucja do gry w zawiera 21 stron i 16 ilustracji, rozmiar pliku to 1,3 MB

DIY COMPETITION [Tworzymy turnieje]

Niniejsza opcja pozwala na rozegranie zawodów uprzednio stworzonych przez gracza. Początkowo wybieramy pomiędzy pucharem, ligą a turniejem.

[LEAGUE]

Stworzenie naszej ligi rozpoczynamy od wpisania jej nazwy [League Name], liczby drużyn ogółem [Number of Teams] oraz liczby drużyn, którymi będzie grał użytkownik [Play Each Team] - maksymalnie możemy wybrać dwa zespoły. Standardowo akceptujemy [Done] lub jeśli nie jesteśmy zdecydowani, korzystamy z opcji losowej - [Random] .

Rozpoczynamy stworzenie ligi. - Tworzymy turnieje - Tryby gry - Sensible Soccer 2006 - poradnik do gry
Rozpoczynamy stworzenie ligi.

Maksymalnie można wybrać trzydzieści dwa zespoły oraz jeden, którym pokieruje gracz. Po akceptacji [Done] przenosimy się automatycznie do zestawienia par. [Torunament] różni się od [Cup] tylko tym, że w tym pierwszym, przed fazą pucharową, rywalizujemy w grupach (gracz może zagrać maksymalnie dwiema drużynami).

Wybieramy drużyny, które zagrają w naszej lidze. - Tworzymy turnieje - Tryby gry - Sensible Soccer 2006 - poradnik do gry
Wybieramy drużyny, które zagrają w naszej lidze.

Jeśli nie mamy pomysłu na zestawienie, korzystamy z możliwości losowego wyboru [Random] . Kiedy już wszystko jest gotowe, akceptujemy [Done] .

[CUP] i [TOURNAMENT]

Puchar możemy rozgrywać wyłącznie w specjalnie do tego przeznaczonym systemie, a zatem - kto przegrywa, ten odpada. W początkowym menu ustalamy jednak, czy rozgrywamy jeden mecz, czy pomiędzy danymi drużynami odbędą się dwa spotkania (wraz z rewanżowym) oraz decydujemy o liczbie zespołów w zestawieniu.

Drużyny do pucharu zostały wybrane. - Tworzymy turnieje - Tryby gry - Sensible Soccer 2006 - poradnik do gry
Drużyny do pucharu zostały wybrane.

Maksymalnie można wybrać trzydzieści dwa zespoły oraz jeden, którym pokieruje gracz. Po akceptacji [Done] przenosimy się automatycznie do zestawienia par. [Torunament] różni się od [Cup] tylko tym, że w tym pierwszym, przed fazą pucharową, rywalizujemy w grupach (gracz może zagrać maksymalnie dwiema drużynami).

W grę wbudowany jest edytor umożliwiający zarówno tworzenie nowych drużyn, jak i edytowanie nazwisk zawodników w zespołach. Poza tym, możemy również modyfikować nazwy turniejów.

TWORZENIE DRUŻYNY

Tworząc własną drużynę rozpoczynamy proces od wpisania nazwy oraz wybrania rodzaju składu (decydujemy pomiędzy takimi, jak: normal, defensive, aggressive, workhorse, all rounder, flair, wide boy czy attacking), a następnie zajmujemy się zmianą nazwisk zawodników, po czym zapisujemy i przechodzimy do sekcji "edit kit".

Pierwszy etap tworzenia drużyny to wybór jej nazwy, rodzaju składu i ustalenie nazwisk zawodników. - Tworzenie drużyny - Edytor - Sensible Soccer 2006 - poradnik do gry
Pierwszy etap tworzenia drużyny to wybór jej nazwy, rodzaju składu i ustalenie nazwisk zawodników.

Kiedy już mamy wszystko ustalone, pozostaje tylko wybrać, w jakich strojach będą grali nasi podopieczni. Należy zwrócić uwagę, ze nie wszystkie elementy są jeszcze dostępne, gdyż musimy je odblokować wygrywając poszczególne turnieje - o tej kwestii w dalszej części poradnika.

Ustalamy, w jakich strojach zagrają nasi. - Tworzenie drużyny - Edytor - Sensible Soccer 2006 - poradnik do gry
Ustalamy, w jakich strojach zagrają nasi.

EDYCJA ZAWODNIKÓW, DRUŻYN, TURNIEJÓW

Jeżeli nie odpowiada nam to, iż w drużynie polski grają takie gwiazdy jak Dodak, Smilerak czy Resoek, możemy edytować ich nazwiska, zamieniając je na autentyczne. Jakby nie było, twórcy nie mieli zamiaru inwestować w licencję, co zaowocowało niestety takim stanem rzeczy.

Jeśli chcemy, możemy wprowadzić faktyczne nazwiska zawodników - brak licencji powoduje, iż dostępne są nieprawdziwe. - Edycja zawodników, drużyn, turniejów - Edytor - Sensible Soccer 2006 - poradnik do gry
Jeśli chcemy, możemy wprowadzić faktyczne nazwiska zawodników - brak licencji powoduje, iż dostępne są nieprawdziwe.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Sensible Soccer 2006

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Sensible Soccer 2006

zobacz więcej informacji o grze
Sensible Soccer 2006

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier sportowych

Sportowe