poradniki i solucje do gier
poradniki i solucje do gierod A do Zpomoc i reklamacjeregulamin usługi

Poradnik Lula 3D

Poradnik do gry Lula 3D zawiera pełny opis przejścia tej erotycznej przygodówki z elementami zręcznościowymi. Jest tu także lista miejsc z „zakochanymi” parami, w których będziemy świadkami scen szczególnie miłych dla (męskiego) oka.

poradnik, solucja do gry w zawiera 31 stron i 68 ilustracji, rozmiar pliku to 3,1 MB

1 - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Zaczynasz od wejścia do głównej sali klubu [obrazek 1] - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Zaczynasz od wejścia do głównej sali klubu [obrazek 1] . Po obejrzeniu krótkiej scenki schodzisz po schodach na dół, zabierasz jedną z pustych szklanek od gości siedzących po lewej stronie [obrazek 2] i podchodzisz do barmana.

2 - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Używasz sosu chili na kubku z grogiem [obrazek 1] - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Używasz sosu chili na kubku z grogiem [obrazek 1] . Dzięki temu zmuszasz barmana do wyjścia zza baru. W czasie kiedy on jest w toalecie ty wchodzisz za bar i wkładasz grzałkę do zlewu [obrazek 2] .

Wychodzisz zza baru i czekasz aż barman wróci. Dajesz mu szklankę by umył ją w "gorącej wodzie". Wrzask poparzonego barmana wzywa tu bramkarza pilnującego wcześniej wejścia na górę. Wychodzisz z głównej sali klubu i wchodzisz na górę po drewnianych schodach po lewej.

3 - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Tu podchodzisz do stolika i patrzysz na kartę czasową leżącą na nim [obrazek 1] - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Tu podchodzisz do stolika i patrzysz na kartę czasową leżącą na nim [obrazek 1] . Następnie wchodzisz w korytarz po prawej [obrazek 2] . Najpierw otwierasz drzwi znajdujące się dalej (prowadzą do łazienki), ale nie wchodzisz do środka. Następnie otwierasz drzwi prowadzące do biura Stanley'a. Podsłuchujesz rozmowę Stanley'a, Spandaua i jednego z bramkarzy. Po chwili Stanley krzyczy, że na scenie jest pies. Spandau i bramkarz wychodzą. W tym momencie musisz się schować dp zniszczonej łazienki obok. Gdy Spandau i bramkarz schodzą na dół ty wychodzisz z łazienki i ponownie otwierasz drzwi do biura Stanley'a. Po chwili szefunio też postanawia wyjść z biura. Ponownie chowasz się do łazienki.

4 - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Wchodzisz do biura i odbierasz swoją komórkę - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Wchodzisz do biura i odbierasz swoją komórkę. Następnie przeglądasz spis znajdujący się na biurku [obrazek 1] . Wychodzisz z biura i biegniesz do posągu, przy którym Stanley coś przed chwilą majstrował. Wyciągasz klucz, który znajduje się *między* nogami posągu [obrazek 2] . Teraz idziesz do pokoju jęków i otwierasz drzwi kluczem. Rozmawiasz z Dominą Susan Dykes o zegarze.

5 - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Kiedy Susan wyjdzie zabierasz patelnię ze ściany i używasz jej na senatorze [obrazek 1] - San Fran Club - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Kiedy Susan wyjdzie zabierasz patelnię ze ściany i używasz jej na senatorze [obrazek 1] . On mdleje, ty wtedy zabierasz kajdanki z jego lewej ręki. Schodzisz po schodach i używasz kajdanek na Hanku [obrazek 2] .

1 - Highway - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Najpierw ruszasz w stronę stacji benzynowej [obrazek 1] , wchodzisz do środka i rozmawiasz z Benem - Highway - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Najpierw ruszasz w stronę stacji benzynowej [obrazek 1] , wchodzisz do środka i rozmawiasz z Benem. Następnie zamawiasz u niego kawę. Kiedy Ci ją przyniesie pytasz go o podejrzanych ludzi i rozmawiasz o jego problemach małżeńskich. Następnie pokazujesz mu piersi. On przerażony ucieka i po drodze gubi nóż. Wychodzisz z budynku i podnosisz nóż [obrazek 2] .

2 - Highway - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Biegniesz teraz do czarnego vana [obrazek 1] i używasz noża by przebić jego przednią, prawą oponę [obrazek 2] - Highway - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Biegniesz teraz do czarnego vana [obrazek 1] i używasz noża by przebić jego przednią, prawą oponę [obrazek 2] . Z motelu wychodzi Mike. Przyszedł czas na element zręcznościowy.

3 - Highway - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Objaśnienia - Highway - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Objaśnienia:

Lewy górny róg - życie Luli

Prawy górny róg - życie przeciwnika lub przyjaciela:

  1. Diabełki - przeciwnik
  2. Serduszka - przyjaciel (pojawią się dopiero w późniejszej części gry)

Prawy dolny róg - aktualna broń, ewentualnie liczba amunicji. Używając pistoletu pamiętaj, że trzeba go przeładowywać.

Jedno trafienie zabiera pół jednej ikonki zdrowia. Unikaj trafień chowając się za różnymi obiektami:

  1. w walce z Mikiem - za vanem po lewej
  2. w walce z policją - za ścianą po prawej

Jeśli Lula dostanie, jej celność się pogorszy. Tym trudniejsze celowanie im Lula ma mniej życia.

Wykańczasz Mika, zapisujesz stan gry i biegniesz do baru "Cosmo". Wchodzisz do środka i trafiasz na Ginę. Razem wyjeżdżacie z tego przystanku.

Po drodze Lula i Gina zostają zatrzymane przez policję. Przyszedł czas na strzelaninę. Zasady obowiązują te same jak w walce z Mikiem (pamiętaj jednak o przeładowywaniu pistoletu).

1 - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Najpierw idziesz w prawo w stronę małego sklepiku fotograficznego Wonga na rogu [obrazek 1] i próbujesz wejść do środka - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Najpierw idziesz w prawo w stronę małego sklepiku fotograficznego Wonga na rogu [obrazek 1] i próbujesz wejść do środka. Drzwi są zamknięte. Wracasz do chevroleta i skręcasz w inną uliczkę. Pani Schreiber mieszka w starej kamienicy [obrazek 2] .

2 - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Podchodzisz do drzwi i używasz dzwonka (na prawo od drzwi - obrazek 1 ) - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Podchodzisz do drzwi i używasz dzwonka (na prawo od drzwi - obrazek 1 ). Pani Schreiber nie słyszy dzwonka. Schodzisz ze schodków i kierujesz się na środek ulicy. Patrzysz na okno pani Shreiber i rzucasz w nie czymś. Uruchamia się mini-gra. Rzucasz pomidorami w okno. Celujesz nad tą różową strzałeczką [obrazek 2] i dobierasz siłę od 90% do 100%. Po krótkiej rozmowie pani Schreiber rzuca Ci klucze do domu. Dzięki nim wchodzisz do środka.

3 - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Najpierw idziesz do pokoju po prawej [obrazek 1] i ściągasz zdjęcie z miasteczka westernowego ze ściany po lewej - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Najpierw idziesz do pokoju po prawej [obrazek 1] i ściągasz zdjęcie z miasteczka westernowego ze ściany po lewej. Stąd idziesz do kuchni [obrazek 2] i z lodówki wyciągasz aparat słuchowy. Idziesz po schodach do góry.

4 - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Na piętrze zabierasz zdjęcie z góry Rushmore wiszące przy schodach [obrazek 1] wchodzisz do pokoju na tym piętrze i idziesz porozmawiać z panią Schreiber [obrazek 2] - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Na piętrze zabierasz zdjęcie z góry Rushmore wiszące przy schodach [obrazek 1] wchodzisz do pokoju na tym piętrze i idziesz porozmawiać z panią Schreiber [obrazek 2] . Po chwili okazuje się, że rozmowa będzie utrudniona. Dajesz jej aparat słuchowy i zadajesz jej kilka pytań. Teraz przyszedł czas na długą historię życia starszej pani. Po tym daj babci list znaleziony w domu Spandaua, zdjęcie z miasteczka westernowego i z góry Rushmore. Teraz zapytaj o sklep fotograficzny Wonga. Poproś o numer telefonu, ponownie poproś o numer telefonu, zapytaj o "punkt zaczepienia" i ponownie zapytaj o "punkt zaczepienia". Teraz już usłyszysz numer.

5 - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry
Zejdź na parter i zadzwoń do pana Wonga z telefonu pod schodami [obrazek 1] - Las Vegas - Solucja - Lula 3D - poradnik do gry

Zejdź na parter i zadzwoń do pana Wonga z telefonu pod schodami [obrazek 1] . Wyjdź z mieszkania i biegnij do sklepu pana Wonga. Wejdź do środka i skorzystaj ze złotego dzwoneczka na ladzie [obrazek 2] . Przywitaj się z Panem Wongiem, porozmawiaj o godzinach pracy, porozmawiaj o zdjęciach ślubnych i zapytaj o panią Schreiber. Teraz wyciągnij zdjęcie z góry Rushmore i daj je Wongowi. Niestety ze swoim kiepskim wzrokiem pan Wong nie będzie Ci w stanie pomóc. Teraz użyj tego zdjęcia na okularach pana Wonga leżących obok. Wróć do domu pani Schreiber i powiedz jej o swoim odkryciu.

pobierz poradnik

Aby pobrać poradnik do gry
Lula 3D

wyślij SMS o treści GOL na numer 77464

i wpisz poniżej kod, który otrzymasz w zwrotnym SMS.

Koszt poradnika to 8,61 zł

Lula 3D

zobacz więcej informacji o grze
Lula 3D

Wszystkie dostępne tu poradniki są bezpłatnie do pobrania dla posiadaczy abonamentów MayClub.

Poradniki do gier przygodowych

Przygodowe